Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
do Donny
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá volba, tam budeš spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dala jsem si do alba, pár fotek z toho líčení, tak se můžete mrknout. Simčo, já se taky chystám jít na Zdeničku i na Ifku, tak by jsme mohly jít společně, co řikáš? Já jsem byla s kamarádkou v uterý lítat po městě na nějaké pěkné prádlo a řeknu vám, že tedy nic moc, takže jsem si nic nekoupila, ale jedem zítra ještě nejspíš do Mostu, tak se mrknem i tam. Ale na mě nic pěkného, co by mi slušelo nemaj nebo mám blbou postavu a prostě mi to nesluší. :-( Ifko na ty tvoje noviny jsem zvědavá? To je pěkný, že ti Kuba takhle pomáhá. Já už na nich taky docela dlouhou dobu dělám, ale spíš o víkendech, protože přes týden nemám čas a uvažovala jsem, jestli je mám dělat vtipné nebo spíš takové jako o nás. Takže já je dělám spíš hodně o nás, fotky a tak a vtip tam zatím ani jeden a asi ani nechci. Ale vy to asi všechno vymýšlíte sami co a vtipně. :-) Na to já nemám střevo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já doufám, kolegyně z práce tam chodí pravidelně už hodně let a vždycky přijde s moc pěknýma, já chci jen tedy obyč francii nic extra, ale i tak chci, aby to bylo pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já letím domluvit dorty ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Verko, to liceni vypada pekne...:) koukala jsem i na fotky ucesu, skoda, ze tam nejsi vyfocena i s oblicejem, mas tam vse zeshora a nic zepredu s oblicejem, to je skoda... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko a kdeže to děláš? :-N Holky, šéf mi právě oznámil, že si máme s Danem vymyslet svatební dar od firmy :-o Uáááá, tak to teda nevím co :-N Poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
no to je tezky, rekl vam aspon nejakou cenovou relaci? pokud ne, tak je to spatn rozhodovani, aby to nebylo zase moc levne a aby to nebylo zase moc predrazene... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu pomalicku domu, tak se mejte krasne... Ifko a zdeni, uzijte si svuj den D naplno, nenechte si to nicim a nikym pokazit, at vam sviti slunicko nejen na obloze, ale at vas provazi manzelstvim... ;-) a nezapomente na svatebni noc... :-p :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Já už se sem do soboty nedostanu- Naši teď jeli pro veterána, ve kterém se poveze brácha... Zdeničko a Ifko, přeji Vám, ať se vše vydaří tak, jak chcete, ať máte krásné počasí (a když ne, ať si to i tak užijete) a prostě vše jen to nej! Budu na Vás myslet. Hodně štěstíčka! Já se sem dostanu až v pondělí... Jinak Baru, krém jsem sehnala a jsem tak připálená, že svítím jako STOPka na semaforu. Auuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem doma z nehtů. Kačko, fotku zepředu mám z domova, tam jsme to totiž zapomněli vyfotit a tam mám už trochu rozevlátou ofinu a děsně se tam tvářím, tak tu jsem tam nedala. Zuzko jestli myslíš práci, tak v ČSOB Leasing v Krupské ulici Moni užij si svatbu a doufám, že tedy brácha od vás neokoukal tu tombolu pa a užijte si to. Uvidíš jak vám tam všechni z rodiny budou řikat, no za měsíc vy. Nebo ne za měsíc, ale za chvíli :-)
Odpovědět
Ahojky, mám vyzvednutý šaty, jsou krásně voňavý a už se do nich moc těším!! Noviny jsou bezva, máme to ze třetiny vážně, ze třetiny o nás a ze třetiny jako srandu. Ukážu vám je, až bude po všem, nechci, aby je tu někdo náhodou objevil ;-) A jinak děkujeme za přáníčka x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ifko, tak to je pěkný, že už je máš doma, já se na to už taky moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) jéé Monča vlastně jede na tu svatbu! tak si to tam hezky užijte!!!! Moni týý jo,to jsi byla zase jen na pěti minutách? Já dnes šlápla na včelu :-( ;-( ,auu bolí. Jé a zítra si vyzvedávám šaty čistírny a už odvážíme věci na výslužky a na zdobení aut k mamce,už se nám to taky pěkně blíží,týý jo holky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
To tedy jo, blíží :-) Já byla dneska na tom dortu, ale zatím jsme se dohodly, jaký bude dort, přivezla mi ukázat ten promačkávaný marcipán, což se mi nelíbilo a v pondělí tam jedu domluvit miniaturky a odvést stuhu, kterou budem mít na dortu. Pak příští týden musíme domluvit tu hostinu, domluvit jídlo a máme to taky všechno. Což je dobře, protože první týden v srpnu Milan jede pracovat do Prahy a bude tam celý týden, takže budu na všechno tady sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, Ivuš, ještě jednou Ti přeji, ať se vše vydaří a Zdeničce také, to je jasné. Budete obě krásné. Těším se na vyprávění a na fotky! Věruš, to líčení je hezké, takové jemňoučké a ten drdůlek je hrozně sldký, sluší Ti to. Zuzko, mě se také ptali v práci na dar, ale my jsme nevěděli, tak vzali obálku a vybrali do ní peníze. Každý dal něco málo, nakonec se nám od lidí z práce sešlo něco přes tři tisíce. A od Honzy z práce jsme dostali poukázku na večeři v luxuxní restauraci. Tak třeba něco takového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Věrko a jak Ti ty nehty dopadly? Jsi spokojená? Máš geláky nebo jen nalakovaný svoje? Nejmenuje se ta holčina z práce Jitka? Kačko, Tobě musím vrátit tu přepravku od těch věcí, jak jsem si od Tebe půčovala, úplně bych na to zapomněla... :-N Já jsem si doplnila plánovač o vlastní úkoly, no musím to už nějak všechno doladit... Tyhle blbinky už mě moc nebavěj, už aby to všechno bylo zařízený... Tak hezký pátek a hlavně, ať se holkám do zítra umoudří počasí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko..:) No vidíš, Zuzko, já na to úplně zapomněla..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Leni děkuji za chválu. Zuzko Jitka se nejmenuje, ani u nás žádná Jitka není. Nehty dopadli dobře, mám gelové, ale potažené jen na svojich nehtech, ale to bílé mi udělala děsně veliké, ale to j jasný, aby mi to hned neodroostlo. Holky já běžím do práce ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já Ti ji nějak hodím, jo? Jsi dneska doma? Třeba okolo 4tý?
Odpovědět
Profilova fotka
No, ona málokterá umí udělat francii tak akorát. Ale za ty tři týdny jdeš ještě na doplňko nebo už budeš mít tyhle? Jestli tyhle, tak Ti odroste a bude to akorát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) děvčata tak ať se vám to zítra to vyvede jen dle vašich představ! ať máte krásné počasí, určitě vám to bude moc slušet! Jo Věruš já zapomněla napsat,že to líčení je moc pěkné, já bych Tě ani nepoznala!moc Ti to sluší! Jinak s tím dárkem, Zdenda už také dostal, né teda od vedení,ale od lidí,co jsou pod ním,složili se a dali mu do obálky 2tis. s moc hezkým přáním,taky jsem bulela, je to od nich moc hezké!
Odpovědět
Profilova fotka
No, snad se to holkám zítřa pořádně vyvede! A my máme vlastně v úterý sraz, tak by bylo super, kdyby Zdeňulka dorazila a mohla nám to povyprávět :-) Tak ta částka na náš dar je nakonec poměrně hodně vysoká, protože jsme oba z jedný firmy, takže se zdvojnásobila, což je teda celkem příjemný a asi si koupíme nějakou sadu kvalitních hrnců :-N Praktický, ale potřeba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, nejsem, jdu na kosmetiku...:( já na to nespěchám, já se pro to kdyžtak stavím, až půjdu s benem, někdy... zavolala bych ti predem... :-) vecer jsi doma nebo se nekam chystas?
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak se nějak domluvíme, když nespěcháš ;-) Jestli jsem doma v pátek večer? :-D :-D :-D Já nejsem doma ani pondělky večer, natož pátky :-D Ale určo se přizpůsobím ;-) Nebo nepůjdeš s náma v úterý na sraz? Dala bych Ti to předtím třeba...
Odpovědět
Profilova fotka
na sraz jdu, tak si to predame tam... díky
Odpovědět
Profilova fotka
Paráda, tak se domluvíme. Píšu si to do diáře, jinak na to zase zapomenu :-D Kačko, kolik že vás vyšla ta hostina v Kolibě? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jen jidlo bez piti 35 tisic... pro 50 lidi...
Odpovědět
Profilova fotka
proc?
Odpovědět
ahojky holčiny, moc děkuju všem za krasny přaníčka a můžu říct, že už se moc těšíma nervozitka už panuje :-D tak to chci videt zitra rano to bude děsny chudaci holky co tu budou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?