Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Astři a Leni také moc gratuluju, jste šikulky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo Leni tak to je síla!!! ještě,že tam byla ta setřička.Ale to je teda šílená diagnóza! Ale mě to už nepřijde moc normální, znám spoustu takovýhle případů,kde to doktor odfláknul a lidi dopadli špatně. Já tam včera zvr...dvě hodiny na chodbě do mísy a nikdo si mě nevšimnul a za dveřma samý "hi hi hi".A pak mě ještě skoro slepou nechají přejít celý areál špitálu samotnou pěšky , že tady mi prý nepomůžou,po dvou hodinách!to si radši nechám příště zavolat rychlou,jestli by se vůbec obtěžovali přijet.
Odpovědět
Profilova fotka
jé Míšo a jo, já už jsem fakt mimo. :-)
Odpovědět
Holky tak mám pauzu a tak si vás alespoň dočtu. Barčo tak to je hrozné jednání, měla jsi tam radši zůstat aaby ti udělali celkové vyšetření. Já bych to tedy tak udělala protože to co ty popisuješ už ani není migréna,ale něco víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo, já byla na celk.neurol.vyšetření min.týden a doktor mi řekl,že ty migrény nemám z neurol.důvodů,ale prý je to podle něj psychické,takže si je asi dělám sama nebo já nevím. Ale ono na to má vliv i to počasí a to stojí furt za prd,furt se mení tlak a tak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jé já se už chci vdávat :-) ,nějak to na mě přišlo,asi,že už ty hlavní věci máme z krku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, tak fotky už jsou u pí Borlové na webu, tak kdo máte zájem, mrkněte se na ně :-) Dnes jedu vrátit šaty, ale úplně se bojím, protože mi naše Coni (pes) běhala u vody po vlečce a udělala do ní dirky :-( a jak jsem řádila, tak jsem ještě vpředu roztrhla krajku :-( no budou ze mě mít asi radost :-)
Odpovědět
Aha Barčo, tak to jsem nevěděla určitě jsi to sem psala,ale já to asi nečetla. Tím počasím to může být určitě,ale zase by jsem se bála že ti migréna zkazí svatbu.Taky už se těším na ten můj den D,ale je pořád tak moc daleko.
Odpovědět
Kočičko moje ty máš nejkrásnější fotky co jsem viděla!!! Už se nebudu opakovat ale oba jste bezvadný a není vám co vytknout jste úžasnej pár!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak tady píšete, že už se těšíte, tak ten den hrozně rychle uteče! člověk se s tím půl roku plánuje a pak to zmizí za pár hodin, ale bylo to báječný a stojí to za to! Ten největší dar pro nás je, že nám všichni hosté říkají, že to byla nejhezčí svatba na které kdy byli, tak to moc hřeje u srdce :-)
Odpovědět
a neboj se v belleze to proběhne určo v pohodě oni stím musí počítat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak třeba mi ten psychiatr pomůže :-) , svatbu si zkazit nenechám ]-( ,né já to včera přehnala,má být jeden č...na člověka do 75kg denně prý a já si vzala dva,tak jsem taky blbá,ale já už prostě nemohla a pak jsem se bála,že jsem ochrnula nebo,že mám mrtvici.Chudák Zdenda,musel ještě přijet z noční.ale uch je to pryč,tak si dnes dávám relax :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdeni děkuji, jsi zlatíčko, já si tam někde připadám hrozně tlustě, no to ty velká prsa to vše ještě zvětšily a zešířily :-(
Odpovědět
Ájo bud rada že je máš patří k tobě a myslím že bez nich bys to nebyla ty jsi krásná a v šatech jsi byla k nakousnutí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé ta já jdu juknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru teda ty tak trpíš, to je hrůza, že ty naši doktoři ti nejsou schopni pomoct, mě tak štve to naše zdravotnictví!!!
Odpovědět
Adruš, tak ty že nejsi fotogenická a že se neumíš fotit?Fotky jsou nádherné a vůbec není vidět že by jsi se nerada fotila. Měli jste i hezké počasí, takže nádhera.
Odpovědět
jo to znám Baru ještě aby je člověk přemlouval aby tě prohlídly a něco stebou dělaly když tam jsou od toho no je to děsny, hlavně že za to chtěj prachy! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Adrianko ty fotky jsou nádherné!!!! fakt princezna :-) ,strašně Ti to slušelo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jéé a teď se chci vdávat ještě víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo počasí jsme si vymodlili na celý víkend, protože jsme pak kalili ještě v neděli na zahradě a to bylo krásný teplo! A Simčo my jsme u toho focení byli úplná dřeva, ono to sice nejde znát, ale nevěděli jsme vůbec co máme dělat a nemohli jsme se uvolnit, je to pěkně těžký, ale fotografka byla skvělá a pořád nám říkala co máme dělat :-)
Odpovědět
No jen se neboj až se budeme fotit my dva tak to bude hrozné já se neumím fotit a koukat do objektivu, musí mi člověk dát čas a pak si zvyknu. Fotky nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Baru, fakt mně holky děláte radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já frčím vrátit ty šaty, zatím pa pa.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm tak jsem se rozhodla,že si musím sehnat ještě fotografa,ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě vzkaz pro Věrku - perníčky byly pěkný a vyšel jeden na 20 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné fotečky, Adruš, moc krásné. měla jsi nádherné šaty a ten vějíř, no krása, slušelo vám to :)
Odpovědět
Profilova fotka
Adruš, nádherné fotečky. Moc Ti to tam sluší, fakt náádhera :-) Krásná ženská, krásné šatičky, super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ADRIANKO!!! Moc krásná nevěsta, fakt moc hezký... :-) slušelo ti to... :-D
Odpovědět
Tak ted závidím Zuzce že je na té dovče. Tady je fakt to počasí děsny!!! asi bude zase ch... asi na nas leze chřipka anička dostala rýmu, mě bolí v krku no parada :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?