Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Kačko, tohle vím zase já že na OP musíš mít fotky svoje tady fotí jen na pas. Pavel si teď musel nechat dělat OP a poslali ho aby s e šel vyfotit a přřinesl si fotky svoje.
Odpovědět
Profilova fotka
díky, holky..:-D jezis, ja se nerada fotim..tam zas budu vypadat... :-D
Odpovědět
Budeš tam vypadat stejně úžasně jako na fotkách svatebních.Opravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Děkuji za "gratulace" :-) Simčo, no super, to budete mít bájo, jak říká moje kamarádka :-) Ted pořádek v autech bych mohla začít již také dělat. Jenže pořádně nevím, kdo pojede a kdo ne. Je těžká domluva, jak píšeš. A nejvíc mě mrzí ta babička, že prostě nepojede a asi jí to je úplně jedno ;-( Včera jsem začala dělat na čokoládkách, Kuba říkal, že to vypadá moc hezky, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Ahojky Mončo, tak to tě chápu s tou babičkou, jsem na tom podobně,ale jelikož vím že mě babička ráda nikdy neměla nebudu to řešit ať nechodí. S těma autama je to děs, vždy když se o tom začneme s Pavlem bavit zjistíme a hlavně narazíme na problém, takže paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme řešili, jak tam a zpět a Věrka mi poradila mít jednoho řidiče a po obědě ještě s jedním človíčkem odvézt auta do Ústí-že by jezdili jen dva lidé a auta by odvezli. Jenže Kubovi se to nelíbí, tak nevím, jak to mám udělat :-( a večer že bysme měli sjednaného taxíka, nebo toho jednoho člověka, kdo by jezdil. Jenže je další problém-já tady nikoho jiného nemám, kdo by byl ochotný a Kubovi kamarádi jdou všichni na hostinu... Holky, jak to plánujete s odvozem Vy?
Odpovědět
Tak tohle jsme řešili taky a abych řekla pravdu mě by se to taky nelíbilo, kdybych měla všechny vozit já a ostatní by slavili. takže to uděláme tak hlavně to za nás rozhodlo místo kde to budeme mít. Kdo je pozvanej na oběd jede s náma´, po obědě bude poslední možnost s jedním autem odvézt ty nejstarší a zbytek bude zůstávat do večera+příjdou ostatní. Majitele penzionu nám nabídl minubus i s řidičem,ale narovinu lidi nebudou courat Teplice Mikulov to bych se nedoplatila. Hlavně budeme dělat vizitky kde budeme mít číslo na taxíka a možnost ubytování, to už si budou hradit,ale sami, já nejsem milionář.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli čtyři rodinná auta, kam jsme se vlezli. Pak ostatní přijeli vlastními auty. Táta dělal pak rozvoz babičkám a řeknu vám, že to není dobré, protože je to otec a mrzelo mě, že tam chvílemi nebyl. Ubytování jsme ale hostům hradili my. Dopravu si platili sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ale vozil by člověk, který by na oslavě nebyl-nějaký známý. Je jasný, že nebudu říkat někomu z rodiny...nebo prostě těm, kdo budou s námi slavit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já musela na pracák :-| Moni nejlepší je mít někoho,prostě jen známého, koho si domluvíte na ten odvoz lidí, ale je slušnost ho pozvat i na hostinu.My máme Zdendovýho kolegu z práce,není to žádný rodinný příslušník ani kamarád,prostě domluvený známý.
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky a domluvila jsem se s pí.Baladovou,že nám udělá fotky!!! teda podle toho ,jak se s ní ještě domluví Zuzka,buď by nás fotila po obřadě nebo by nás pak přijela nafotit někam třeba na louku až budeme po obědě.Jé já mám radost,teď to ještě nějak říct Zdendovi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo byl pozvany na hostinu, jel s nama svym autem... Po obede byl cas, kdy se vyhlasilo, ze se odvazeji auta... jel nas znamy (ridic) + ridici aut, auta se odvazli, nas ridic je svezl zase zpatky a pak nasim autem rozvazel postupne lidi do teplic, tak, jak kdo chtel...:) jezdil chudak do 4 do rana, ale my mu to taky oplatime..:-D barco, ty mas obrad pred zuzkou nebo po ni? uz mas tu fotku, to zas asi radsi nikde nebudu ukazovat OP, ani ridicak... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kačí po ní,ale paní Zuzka prý ještě neví,jestli si vezme ten dopol.balíček nebo odp. s hostinou, tak kdyby to byl ten dop.,tak nám nafotí obřad někdo jiný a po našem obřadě končí Zuzka s focením a nastoupili bychom my. A kdyby měla ten s tou hostinou,tak by pí.Baladová prý přijela pak za námi na hostinu a nafotili bychom to tam někde.
Odpovědět
Profilova fotka
no trošku píšu nesmysly co..paní Zuzka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, rikala jsem si, jestli pani balad. nebo zuzka...ja myslim, ze zuzka chce pul den - hostina - jako, ze by ji meli na hostine..ty jo, ale ruku do ohne za to nedam... vite, jakou mam pamet..:-D ale nekde v diskuzi jsme se o tom na 100000000% bavily... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme, já budu ráda za každou fotku,kde snad budu vypadat hezky. Pí.Bal... psala,že právě Zuzka ještě neví,tak si 2.7.zavoláme,nikam se cpát nebudu,jsem ráda,že by za námi pak i přijela.ale fakt super domluva!
Odpovědět
Barčo, já myslela že fotografa máš? Nebo jsem se as spletla.
Odpovědět
Profilova fotka
jo mám tu pí.z kriminálky a Zdenkovo ségra,která ji zřejmě zná mi napsala,abych jednou nelitovala.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
teda jako,že ona taky měla někoho z kriminálky a tď je jí líto,že nemá takové fotky jako ostatní
Odpovědět
Jako že fotí strašně?No nevím ja třeba viděla fotky z jedné svatby a upřímně se mi nelíbili a byli od fotografa z prahy. To je asi na každém jedinci.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych urcite nejdriv chtela ty jeji fotky videt, nez bych si ji objednala... treba to fakt neni nic dobryho... :-( barco, uz jsi videla jeji praci?
Odpovědět
Profilova fotka
no né strašně,ale prostě to není ono a je fakt,že ty její fotky jsou takové ponuré a nemá žádné takové ty hezké třeba v parku nebo tak. a on nám to řekl nakonec i táta,že by možná bylo lepší,když chceme něco lepšího,tak si sehnat ještě někoho a to je její kolega a sehnal nám jí
Odpovědět
Profilova fotka
no barco, tak to vam budu drzet palce, at vam ta balad. vyjde aspon na par fotek... vzdyt nam z ty svatby zbydou jen ty prstynky a fotky...a vlastni zazitky samozrejme, ale prece jenom je fajn a potesi to mit hezke fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě!!!! my jí máme zadarmo!takže je mi ještě blbý s ptát na fotky.
Odpovědět
Tak to mi nemáme žádného profíka,ale věřímemu je to ženichovo kamarád a ten by nám určitě nedoporučil něco špatného.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se neptej, uvidis, co mam nafoti,ale pro jistotu bych fakt vzala nekoho, kdo nezklame... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no nám táta právě taky ne,ale pak když viděl,co bych chtěla za fotky,tak mi řekl,ať si raději ještě někoho seženu,aby jsme nebyli zklamaní nebo teda já.
Odpovědět
Tak to je dobře že ti to řekl na rovinu, to asi i on vý že ty chceš něco víc než ten fotograf umí.
Odpovědět
Profilova fotka
no on je dobrej, už jen to, že nám jí i domluvil a toho kameramana taky a vyrovná to s nima on.a vůbec se zapojuje do svat.příprav :-D , jsem ráda, že mám takový budoucí tchánovce :-)
Odpovědět
To já jsem ráda že Pavlovo taťka má zájem, protože jeho mámu to vůbec nezajímá, hold se žení jen její syn.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?