Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Videa pěkný Kačko, ta slečna na tom prvním docela slušně pohyblivá :-) Hele, když jsem tak koukala na vaše fotky, jak si tam Péta sundal to sako, myslíš, že je blbý, aby měl Milan košili s krátkým rukávem, ani nevim jak to mají holky. Já právě nevim, Milan chce s krátkým, aby se prý nepařil v srpnu, tedy pokud bude pěkně, ale zas pak focení bez saka s krátkým rukávem je asi blbý co.
Odpovědět
Profilova fotka
No sakra už to mám zas 2x ach jo, pardon
Odpovědět
Profilova fotka
verko, s tim kratkym, ja nevim, no... jako na obrad by mel mit asi s dlouhym a prave pak na to foceni a po obede se prece muze prevleknout, ale na tu formalni cast by mel mit kosili s dlouhym rukavem...si myslim ja...zalezi na vas, jak moc jste konzervativni...ja ani moc ne, ale proste ty taky nebudes mit minisukni, i kdyz bude teplo... :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem se konečně dostala k počítači. Dnes jsem v práci o polední pauzu neměla co dělat protože beremko nešlo,ale už to konečně funguje. Kačko musím říct že fotky jsou nádherné,ale ty videoukázky mi nešly, tak to zkusím doma a nebo zítra v práci tam máme dobrý PC. Závidím Zuzce tu dovču tady je takhle hnusně a Zuzka si pěkně leží u moře a opaluje se. I když musím říct že víkend byl krásný. Tak Adruš kde jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsem :-D Ahoj berušky, tak už nejsem slečna, ale dělá mi to problém, dnes jsem měla 2 cizí telefony a řekla jsem "prosím Segešová" a vůbec mi to nedošlo až teprve když mi Honza řekl, že už nejsem Segešová :-D :-D a ten nový podpis na obřadě no fuj :-D No takže bylo to nádherný, úžasný, báječný a dojemný!!! Měla jsem co dělat abych se nerozbrečela a nervozita na mě padla teprve až když mě taťka vedl k oltáři, to jsem se celá klepala. A když mi miláček začal pod obloukem říkat, že se na mě nemůže přestat dívat, tak to pro mě byla největší radost, to jsem si přála aby ze mě byl hotovej a povedlo se :-D :-D :-D Jinak plakali skoro všichni, maminky, tatínek, babičky, kamarádky, družičky, no fakt doják :-D Dort byl výbornej i jídlo a bylo toho hafo. Já jsem tančila celou noc a mám samé puchýře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky sem dám snad zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Adrianko, to je krásný :-) to jsem fakt ráda, že se Ti to tak vydařilo. Jéé holky já se taky chci Martinovi tak líbit. A fotky až zítra jo?.... :-(
Odpovědět
Ahojky holky jé Ájí tak to jsem ráda že jsi tu a že se ti všechno vydařilo moc jsem na tebe myslela měla jsi překrasný počasí a věřím že jsi byla překrasná to ty jsi krásná normalně copak jako nevěsta ;-) , tak se moc těším na fotečky a hlavně až tě uvidím!!! :-)
Odpovědět
Dobré ráno přeji všem. Adruš, tak to je krásné, jsem ráda že ti vše klaplo jak jsi chtěla a i počasí se vydařilo. Myslím si že s tím příjmením budeme mít problém všichni a nebo alespoň já určitě. Celou sobotu jsem na tebe myslela. Už se moc těším na fotky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Adrus přeju Vám do společného života všechno nejlepší a hlavně hodně lásky:-):-) Těším se na fotky! ;-)
Odpovědět
Ahojky Míšo, tak uý máš po zkouškách?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ? už jsem hotová:-):-) akorát tedka pro změnu zase nestíhám v práci:-( Je toho nějak moc...
Odpovědět
Článek se načítá
Kde vůbec děláš? Jdu pracovat tak ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
na obchodním oddělení ve stavební firmě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, jééé, Adruš, to je hezké, a fotky se moooc těším. Se jménem je to dobré, si zvykneš, i když mi to ještě občas dělá problém :-D Ale ty telefony jsou nejhorší.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko... :-) Adrus, ty nas teda napinas... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Včera jsem úspěšně dokončila druhý ročník :-D Adruš, to je nádhera, co píšeš. Už se mocík těším na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monco, gratuluji... ;-) Dneska se nám vrátí IFKA, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo vlastne uz vcera mela priletet, ze jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji, Moni :) Jsi šikulka :) Já mám tu Makroekonomii také úspěšně za sebou, takže také uzavřený ročník, uuuf :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Adrianko to je paráda,že vám to takhle vyšlo a krásně jste si to užili. Musela jsi být krásná nevěsta. Mončo tak to gratuluji! Já se večer měla takovou migrénu,že jsem musela do nemocnice,ale nevím,jestli to pak už nebylo z předávkování,vzala jsem si pak už druhý,když se to nedalo vydržet a najednou jsem necítila vůbec obličej a ruce.tak mi dali nějakou injekci a chtěli si mě tam nechat na pozorování,ale chtěla jsem jít domů,sice moc nevidím,ale už je to dobré.mě už to nebaví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to také gratuluji Leni!!!a Míša ještě neví výsledky? nebo mi to zas uniklo?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, velká gratulace :-) Barčo, proč si tam nechtěla nezůstat? Nechali by si Tě tam 3 dny, ale měla bys jistotu. To já jsem tam vždy raději zůstala, protože kdyby se něco dělo, doma by mi nikdo nepomohl, přeci jen v nemocnici mají vybavení. Snad budeš brzy v pořádku. Držím pěstičky...
Odpovědět
Profilova fotka
já tam právě vždycky také zůstala a půjdu tam maximálně už jen porodit, vždycky se mnou jednali jak s kusem hadru,ale asi je to také o tom,že se člověk nechá. včera na mě koukali jak na feťačku,na mě ani ten doktor nesáhnul
Odpovědět
Profilova fotka
Astri-gratuluji..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je hnusný. :-| Já povídám, že bych zůstala, ale taky mám špatnou zkušenost s nemocnicí. Mně přijde, jak kdyby je to obtěžovalo, přitom k doktorům chodím jen tam, kde mám preventivky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děkuji za gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já mám dobré doktory,ale prostě tady na emergency si Tě posílají sem tam,čekáš tam dvě hodiny a pak Ti řekne vyplázněte na mě jazyk,no jako nevím,jestli je za těch sedm let medicíny nic jiného nenaučili,ale tady je to fakt o přístupu,mladej namyšlenej doktor otrávenej,že má noční. Musím si jet pro léky,tak se mějte!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ber to tak, že když jsem jela naposledy na pohotovost já, tak jsem nemohla dýchat, tekly mi slzy, měla jsem skoro 41°C teploty a doktor mi řekl, že je to zaskočený nerv v žebrech, že si mám vzít brufen a dobrý. Sestře to pak nedalo a řekla nám, že máme jet ještě radši na rentgen a ejhle, akutní plicní infark, selhání plic. Ještě hodina a bylo by po mně. I takhle fungují doktoři. Kdybychom tenkrát jeli domů, nepomohla by mi ani svěcená voda.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru já už jsem tu psala min týden že mám úspešně ukončeno a jsem Ing:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?