Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
koukej se vylezet, za par dni jedes na dovcu... uz tenhle vikend?
Odpovědět
nene příští pátek ale zatím mě bolí jen v krku ale právě že se bojím že tím to asi nekončí děsny. co vy s tou dovčou? už jste se dohodly? a co petr? už je mu fajn?
Odpovědět
Holky je pravda že i já závidím Zuzce tu dovču, má tam krásné počasí, tady je každý den jinak. Už i mě bolí v krku, to nám to léto pěkně začíná.
Odpovědět
no hrozny to je takovej červen jsem dlouho nezažila všichni jsou nemocny , pořad ch.. a ch... a vubec všechno je na prd.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, Petovi uz je dobre, ale me obcas skrabne v krku... proto mam hned po ruce strepfen a pro jistotu ho cucam, nechci omarodit pred tou dovcou... zdeni, mame vybrano, zatim nemame letenku ani hotel, jen vybrane misto... ledujeme kamery a pokud nebudou mit do ctvrtka nejak vyrazne osklive ( je tam obdobi destu ), tak zacnem shanet letenky a ubytko a pofrcime nekdy pristi tyden...:-D
Odpovědět
no a kam pak ???
Odpovědět
Profilova fotka
na maledivy a pokud to nevyjde ( pocasi, nesezenm letenku nebo ubytovani ), tak phuket a phi phi...
Odpovědět
júúú parada tak taky maledivy, byla tam h. mamka úúúžasny ráj na zemi :-)
Odpovědět
Zdení, to je pravda takovej hnusnej červen jsem ještě nezažila,každý den jinak ach jo. Kačko tak to bude krásná dovča na maledivach, je to nádhera,ale znám to jen z obrázků a z vyprávění.
Odpovědět
holky musím se rozloučit pujdem do města něco s honzou vyřídit tak pa možna večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky pomalu pujdu...tak zatim papa
Odpovědět
Holky já jdu až za 30minut,ale mám tady ještě nějakou práci. takže i já se loučím. Tak pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Adrinko, taky přidávám pochvalu. Fotky máte nádherný!Je na Tobě vidět, jak moc jsi byla v tu chvíli šťastná :-) Vlasy, naušnice, šaty, líčení, kytička - všechno super!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - k makru gratuluju. Moni - Tobě k ukončení druháku taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni také se připojuji ke gratulaci k makru. Moni tobě také gratuluji k ukončení ročníku :-) Adrianko, fotky máte opravdu krásný a vůbec bych neřekla, že jste se nemohli při focení uvolnit, vypadáte na nich moc dobře. A jinak děkuji za zprávu o perníčkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuji mockrát za krásné hodnocení, jste moc hodný :-) Holkám taky gratuluji ke všem zkouškám, už máte klid :-D Věrko pošly mi maila, na ty noviny.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko my taky letíme na Maledivy nebo na Mauricius, ale právě kvůli těm dešťům co tam teď jsou letíme až v prosinci. Od prosince do března je tam nejideálnější počasí. Nesnesla bych, kdyby jsme letěli takovou dálku a pak by nám tam pršelo!!! a taky nás těší to, že tady bude sníh a my budeme v teple :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adrus: my v zime jedeme zase do Alp, ja mam zimu celkem rada...:) a nechceme mit v zime 2 dovci a v lete nic... :-( sledujeme porad ty kamery a je tam zatim pekne... :-D jinak krasne ranko vsem..:D dneska mam uredni den... musim si jit pomalu vyrizovat OP, ridicak a tak... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Kačí, buď v klidu. Bez občanky Ti jiný doklad neudělají, takžýe nejdřív občanka a pak zbytek. Já už mám vše vyřízeno, ještě techničáky na auta, ale to mi včera řekli, že mi dají pražskou značku, ale to já nechci ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) Leni fakt moc děkuji za radu,od té doby je počítač úplně ok,už se mi nic neukazuje,nic neblokuje,paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
astri..ridicak mi taky bez OP neudelaji, jo? ja myslela, ze jo... a TP mi taky neprepisou, jo? vzdyt mam doklad, ze se jmenuju jinak...no to jsem blazen... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Astri...fotky musim mit ,vid? na magistratu se foti jenom na pas, vid? jinak na OP si musim prinest vlastni fotky, vid? jezis, bych se ´mela ucesat, kdyz pujdu k fotakovi... :-D
Odpovědět
Dobré ránko všem, tak i já jsem včéra měla úspěšný den, díky mamce. Máme kapelu která hraje přímo v tom penzionu co to budeme mít, takže už vědí do čeho jdou podle nich je to super a volaly jsme p. Vidové a v červenci jdeme za ní, prý má zpoustu nových věcí takže nebudu vědět co budu chtít dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, trvalý pobyt Ti změní, ale pokud bydlíš v bytě u P., tak musí on napsat svolení, že tam s ním smíš bydlet :-D Oni všude jinde potřebují číslo OP, takže bez toho nového to nejde, no :( Baru, to jsem ráda, že je to už v pohodě, našlo Ti to něco? No vidíš, Simčo :) Tak přeci jen se daří.
Odpovědět
Profilova fotka
astri...On jde P. se mnou, i s najemni smlouvou ( teda pokud ji najde :) ) takze by to meli zmenit bez problemu, vid? aha, to je teda pekne blby, vzdyt treba OP menis casteji nez ridicak, tak pak tam stejne ty udaje ( cislo OP ) nemusi souhlasit, to je teda blazinec.... :-| a jak je to s tema fotkama, prosim?
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, tak super, dalsi vec zarizena... ;-)
Odpovědět
No mám hroznou radost, teď v sobotu budeme psát adresy na obálky dělat vizitky, upřesníme počet výslužek a budeme počítat auta které budou k dispozici v ten náš den D. Takže zase další věci,ale tím jste si prošly i vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, prosly, akorat auta jsem pak uz neresila... :-D at si kazdy jede jak chce... ;-)
Odpovědět
No u nás je to velký problém takže to musíme nějak vyřešit aby pak půlka lidí neměla v čem jet. Ona je s lidma velice špatná domluva, však to znáte.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, v pohodě, jestli jdete oba :-D Ta nájemní smlouva je potřeba, to je fakt. Hele, s fotkama nevím, tady v Praze nefotí. Jenom na pas. Takže radši se nech vyfotit, stejnak to budeš potřebovat kvůli řidičáku a tak :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?