Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ach ta hlavina, co? Pořád bude zlobit :-( Já jsem dneska byla ráno od 6hodin vzhůru, což u mě není obvyklé. Jsem vstávala za Kačku :-) Můj brácha byl taky dneska na svatbě, ženil se brácha bráchovi snoubenky...
Odpovědět
Profilova fotka
My taky budeme mít repro...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, IP
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) jé tak Kačka už je paní :-) Moni to je super s tou fontánkou!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Barčo, já jsem moc šťastná. Teď už mám úplně vše i ty organzy, co jsem chtěla...takže už nic kupovat nebudeme
Odpovědět
Profilova fotka
já byla na těch volbách, no docela to šlo,jen dnes jsem šla až v jedenáct,opět probl..noc s migrénou,uch mě to neba :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidíš! no já si dnes objednala ten diadém do vlasů asi už končím,ještě teda ten písek,plátky,ty džínové šaty :-D ...né ty né,ale furt na ně myslím,ale těch peněz :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni budeš si obj.tu čokoládu do fontánky,já asi jo,než tam někde kuchtíkovi vysvětlovat kolik čeho atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to mi je líto s tou bolestí. Neměla by sis pořídit ty brýle...? Už jsem někde koukala na tu čoko, ale nemám představu, kolik jí bude potřeba...
Odpovědět
Profilova fotka
jj včera jsem se byla ptát na ty čočky,tak v po.tam jdu,prý dělají i ty cy(i)lindry,tak je to dobré,ale asi si dost připlatím :-| já někde viděla balení 2,5kg,což bych řekla,že bohatě stačí,by jsme si to mohly obj.společně
Odpovědět
Profilova fotka
oni by jí mohli mít určo v makru,ale my nemáme tu kartu,vy asi také co?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem se rozhodla,že se nebudu jmenovat ...ová,Zdendovi se to teda moc nelíbí,ale na mě je to moc dlouhé a nelíbí se mi to,takže budu Barbara Schwarz,ale to je taky jak nějaká esesačka :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Barčo, my máme kartu do Makra. Tak se tam zajedeme podívat a pak dám vědět. Ale asi až po výplatě. Zatím bych se jen podívala a pak bysme se dohodly... Takže budete volat na matriku změnu? Mně se všeobecně nelíbí příjmení bez -ová, ale k Tvému jménu se to docela hodí. Jseš si tím jistá, že to tak chceš? Kubovi se zase líbí mé přijmení a tak přemýšlel, že by se jmenoval po mně. No nevím, čí je lepší, jestli moje, nebo jeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, prt,tam by je mohli mít, u nás jí sice Zd.rodiče mají,ale vysvětlovat,co chceme a na co...no a nakonec by stejně koupili třeba něco jiného. Mě je to jedno kdy,budu ráda,když se na to mrkneš :-) No mě se také přijimení bez ová moc nelíbí,ale celý život mám dlouhé jméno a teď bych měla dlouhé a ještě složité a vůbec mi to nejde psát,vždycky vynechám r nebo z,takže si to nechám takhle,líbí se mi to víc. tak si to přečti....Barbara Schwarzová ....Barbara Schwarz.... jsou to jen tři písmena,ale přijde mi to strašně dlouhé
Odpovědět
Profilova fotka
ale to je od chlapa hezký,že přemýšlí i že by si vzal jméno své ženy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď i Kuba řekl, že kdyby jsi byla bez -ová, tak že budeš mít jméno jako nějaká zpěvačka a že Tobě se to hodí. Musíš ale vědět Ty... Našla jsem a jsou docela velké, oproti Aukru: http://www.svatebni-doplnky.cz/store/...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ještě se kouknu u našich do papírnictví, tam je jedno levné...
Odpovědět
Profilova fotka
no já vím,je to netradiční,al to já jsem :-D na co koukáte,na létající přání? to z aukra je ok a velké,my ho zkoušeli
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem koukala, že se odkaz nezkopíroval celý. Posílala jsem krabičky na výslužku-je větší než na aukru a za 14Kč...
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-) ,mrknu na to
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... To je hezké, přepsat písmenko a je to jako na Vás dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni tyhle jsou malé ,tamty největší mají 28x....,ale já mám někdde stránku pžímo té fi.,co je dělá,tak ji najdu ju
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ale ty jsou asi za 25Kč, ne? Tak jo, jukni a ja se taky pak juknu :-) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.obaly-dekorace.cz/krabicky... takže tyhle bílé si můžeš vybrat s barev.potiskem prstýnků a různou velikost krabice,ta největší 28x...vyjde s DPH na 14,88 a pak když si to projedeš,tak mají i barevné,ale asi už za 18 bez DPH
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.obaly-dekorace.cz/krabicky... Tyhle jsou hezky v tom 28x...a cena teda super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže to poštovné...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak třeba se ještě někdo přidá,ty ceny jsou fakt dobré oproti jiným! jinak by to vycházelo zhruba těch 75Kč na jednu,tak to se asi zas nevyplatí,ale já už asi odjinud nebudu objednávat
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na to právě taky jukala. Kdybysme měly každá těch 10, vyšlo by to na 22Kč. Já se podívám příští víkend u našich v papíráku a ještě v jednom centru, kde brácha kupoval košíčky...
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle...já než to pochopila,já jich budu potřebovat tak 15,takže bych jich radši vzala asi 2O,no budu to muset ještě spočítat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se stejnak ale juknu, co kdyby náhodou, ale asi by nebyla tak zdobená. Jdu se učit :-| a od PC mě už "vyhání" Kuba. Tak hezký zbytek večera a dobrou noc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?