Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My určitě fotky vyvoláme, protože tahat s sebou pořád PC... to není ono. Pro nás, vám to samozřejmě nevymlouvám. Já jsem tady četla nějakou diskuzi o tom, jak je dobrý si nechat fotky vyvolat fotografem, že je to pak úplně jiná kvalita :-) Já s ní mám schůzku v červenci, tak se zeptám jak to je...
Odpovědět
no my uvidíme kolik to bude taky stat ale možna jo ale zaleží taky na honzovi :-| jéé ja bych šla tak utracet , ale za samy hezky věci- chtěla bych masaž, kosmetiku, kadeřnika, solarko, bazen ale to bych musela vyhrat nebo mít nějakyho bohatyho stryčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný, to je jasný. Taky se to nemusí vyvolávat hned, ale kliďo až se trochu ty finance uklidní po tom kolotoči ;-) Ty jo, tak to já za sebe utrácim asi celkem dost, až mám někdy výčitky vůči Dádovi, protože on si nic nekupuje... I když já za hadry nebo tak taky neutrácím, vrazím hodně do cvičení a péči o tělo :-N
Odpovědět
já zase spíš za hadry ale zase nevím možna ne tolik tak já si zase tolik s tím zbytkem z mateřsky nemůžu dovolit ale jsem ženska takže něco si koupit musím a honza ten nic- ten by mohla chodit furt v tom samym , ten jen od někoho něco dostava, ode mě od rodiny atd. ale za sebe nic neutratí.takova bych chtěla byt ale taky mi ho je někdy líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, chlapy ty hadry asi všeobecně tolik neřešej... Dáda se rád hezky oblíká, ale dokud ty věci má, nemá tendenci a potřebu je měnit za novou modu, což ženská samozřejmě chce... Asi mu to tak vyhovuje, ale někdy si říkám, že utrácím dost, ale zase na druhou stranu se kosmetika, cvíčo atd určo vyplatí... Já mám úchylku na boty, snažím se s tím bojovat, takže jsem si letos zatím koupila jen čtvery :-D Na to jsem blázen :-D
Odpovědět
jen čtvery?? tak to je dobry :-p :-D mě berou ted zase kabelky :-) ale nevím o co mi jde stejně nikam nechodím a ještě kalhoty tech mam pořad nějak málo :-D chudak honza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
viď? Já jsem na ně ulítlá, no :-N Ale jen na letní, ještě abych chytla tuhle manýru na zimní :-D To bych měla snad 40 párů :-D No a kabelky by mě taky braly, teď zrovna bych si chtěla taky jednu koupit :-N Hele, hlavně, že mají krásný ženušky :-D
Odpovědět
jo ale prazdnou pěněženku :-D ty aspoin vydelavaš ale já spíš prodelavam :-p ale to je fuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak Ty jsi na mateřšký, to je jasný, to je jiná...
Odpovědět
beruško už asi pujdu jsem utahana- ty dvě noci jsem se moc nevyspala kvuli ty hlavě tak to dneska zalomím brzy :-) . měk krasnej víkend kdybychom se zítra neviděli a přeju dobrou noc!!! :-) :-) :-) papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, dobrou, kočko x-) Přeju to samý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hollky,tak jsem to jentak projela. Teda Zuzko to je síla!!!!! doufám,že už je líp!!!! neměla jsi tam radši zůstat :-. Jé já furt musím myslet na tu Kačku. no nic,tak se mějte a dobrou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Teda Zuzko, přeji, aby to bylo brzy ok. Si měla nějaké slabo? Jste mě nějak s těma vlasama nasadily brouka do hlavy... Když já se ve světlých vlasech neumím představit, teď mám svoji barvu a už mi to přijde nějaké divné a taky jsem zjistila, že dlouhé vlasy jsou pro mě velmi nepraktické. No nic, jdu spát. Spíš jdu zaspat naštvání. Baru, s tou dovčou jsme Kubovi ustoupila a dneska jsem se přesvědčila, že se mám vážně na co "těšit" ;-( Pro dobrotu... Jinak Zuzko, já jsem taky ujetá na boty a na ubrousky, viď, Baru. Kuba ze mě roste... Ještě že mám rodiče v domě - mají obr půdu, protože si boty vozím jen na sezónu, sem by se mi nevěšly. Ale teď teda nosím jen botasky. Dobrou noc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko... Teda Zuzko,tak kolaps??!!:(to jsi ani nerekla,ja myslela,ze jsi nekde pracovne..hlavne,at uz jsi v poradku! Jinak ja jsem taky ujeta na boty:) A zdravim zpod susici helmy...:) Kdo ma Pani Vidovou, ma vyhrano,vcera jsem videla svou kytku,natrenovala si to s ni a musim rict,ze je UZASNA!!! Ale pred Petou psst..:) Jinak nervy zatim nic,jen rano mi bylo trosku divne,kdyz jsem si predstavila ten spalir..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak Kačka nám píše ještě z helmy :-D Za chvíli už bude vdaná ty jo! Já už jsem na tom líp, akorát jsem unavená, ale na K. svatbu jdu čouhnout, jestli se tam dostanu. Akorát mě napadlo, že jsem si měla vzít číslo na Věrku nebo Simču, který tam jdou taky. Holky, kdybyste nakoukly písněte mi na 739 682 490, jo? Bysme se mohly nějak sejít... Moni, no slabo je asi slabý slovo, bylo mi strašně zle, měla jsem pocit, že se každou chvíli zhroutím, chtělo se mi zvracet a šíleně se mi motala hlava, to jsem ještě nezažila... no nic, doufám, že se mi ten zánět zase nevrátí, protože tohle už nechci absolovovat... :-( Tak já se loučím a kdybyste tady některá byla, co se jdete taky kouknout, napište mi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, jsem zvědavá na Kačky fotky. Je dneska sice chladno, ale snad jim pršet nebude. Kačí, sice to už nebudeš číst, ale mooooc si to užij. Opravdu, je to nejkrásnější zážitek.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, byla jsi nádherná, krásná, fakt. Ty šaty se tak kouzelně třpytily, byla jsi krásně nalíčená, vlasy s orchidejí super, fakt krása. Péťa v tom obleku - frajer ;-) Doufám, že si to teďka pořádně všechno oslavíte!!! Pak čekáme na podrobnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Kačko moc ti to dnes slušelo byla jsi krásná a obřad se vám vyvedl pěkně a ani neprší, takže super. Ještě jednou přeji hodně štěstí na společné cestě životem, at se máte stále takhle hodně rádi. Zuzko, ten odkaz jak máš mít v albu, to myslíš na tu mísničiku z Cindy, jak jsme se bavily na srazíku? Já jsem tam nic nenašla :-( nemohli ti to smazat. Ta pohotovost je tedy síla, ATB jsou holt hnus, taky je nerada beru, ale aspon, že máš ty prášky a je ti po nich líp. Ještě jsem se tě chtěla zeptat, ty jsi tvé fotografce volala sama nebo ona se sama přihlásila a domluvili jste si společnou schůzku. Já jen jestli se mám připomenout nebo je ještě čas víš.
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko tady http://www.youtube.com/watch?v=PKcoBn... Já jsem byla s fotografkou domluvená, že se ozve do konce května a pokud ne, ozvu se jí já. Takže jsem se jí ozvala v po a domluvily jsme se už na schůzce 1.7., ona se teď prý nemohla utrhnout, má štěťátka doma. Příští týden v pátek dává pryč poslední, pak prý bude víc času. Určitě bych se jí ale ozvala, ať jsi si jistější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak to je fakt desny, Zuzko. Ale snad se Ti pak ulevilo...Ale protrpět sis to musela, bohužel :-| Jé, se těším, až uvidím fotečky :-) Jinak budu mít čokofontánku, jupí :-) a ještě za ní dám o 25 Kč míň, než jsem řekla, že bych dala maximum. Jo, Věrko, do toho salónu nakonec na ty organzy nepůjdu. Objednala jsem je přes Aukro, paní tam měla fotku, která se tak neleskla a ta růžová tam vypadala moc hezky....Ale děkuji za nabídku a ochotu zajít tam se mnou
Odpovědět
Ahojky holky, musím říci že Kačka byla opravdu nádherná nevěsta. Vlasy, šaty, líčení i kytky byli prostě dokonalé. Kačko přeju hodně štěstí. Už se těším na fotky, já mám jen 3.Tak pa pa pa.
Odpovědět
Ahojky já to bohužel nestihla a mrzí mě to, ale už se moc těším na fotky!!! simí ukaž mi aspon ty 3 prosím :-)
Odpovědět
Zdení ať ja Kačka první s fotkama, přeci jenom je to její svatba. ;-)
Odpovědět
já vím chtěla jsem jen jestli bys mi je neposlala do mailu třeba ale neva já to chápu ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jste tu ještě některá?
Odpovědět
já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen že teďka Kuba odešel a tak tu můžu být-jestli si mám s kým pokecat. Zdeni, jak Ti je? Už to je dobré?
Odpovědět
jojo je mi líp jen mě bolí zase hlava a je mi smutno že jsem nestihla tu kačku od rana jsem na ní myslela :-( ted vybíram písničky na hostinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď si nejsem jistá, budete mít kapelu, nebo reprodukovanou hudbu?
Odpovědět
reprodukovanou :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?