Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, já jsem včera říkala, že se chci nechat dát hned po svatbě ostříhat a holky říkaly že ne, že mi to sluší, jak to mám teď. Tak pro porovnání, jak jsem vypadala v kratších vlasech..
Odpovědět
mě se líbí i ty dlouhé ale muj nazor je spíš to že bych ti dala spíše hnědou barvu nějaky karamel nebo oříšek aby jsi v něm vynikla a stříhání? no řekla bych to takhle jestli jsi se cítila líp v kratších taky bych to nechala tak v čem se nejlíp cítíš. nevím. můj nazor
Odpovědět
ale já tě neviděla v reálu takže nemůžu moc posoudit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jasně, děkuji za názor. Tak až mě uvidíš, řekneš mi, viď? :-) Jak jsem na fotce ze srazu, tak to je moje barva. Jinak se barvím na černo... viz ta v mém albu. Mně přijde, že mě ty dlouhý dělají tlustější do obličeje. Ale zase mám víc KG než na tý fotce s kratším střihem, tak to může být i tím.
Odpovědět
jasny to víš že jo ale mě se líbí obojí i kratky i dlouhy :-) semnou je to těžky ja ti moc neporadím. doufam, že jsem tě nenaštvala s tou barvou? :-p
Odpovědět
musim končit, pujdu s aničkou ven, tak se mějte i vy co tu nejste. papa a možna večer. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbíš s dlouhými vlasy :) Věrko: U nás měli proslov oba tatínci. Ale bylo to veskrze jen takové to přívítání, ať se všichni dobře baví, že nás vítají do rodiny a tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, nenaštvala, neboj :-) To bych se neptala na názor :-) Hezky si to užijte venku
Odpovědět
to jsem rada :-) děkujem papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
On Vás určitě všechny "naočkoval" Kuba, abyste mě přesvědčily, abych se nenechala ostříhat :-D
Odpovědět
Holky taky končím, možná večer a s některými zítra pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, Simčo :-) hezký zbytek dne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Moni, mě se líbíš takhle, ale ty krátké vlasy ti taky sluší. Asi tak jak ti napsala Zdenka, podle toho v čem se cítíš ty líp. Třeba jsem raději pro dlouhé, protože když ty překáží, tak je prostě dáš do gumičky a je to, ale ty kratší ty si musíš pořád nějak upravovat, aby to nějak vypadalo. To je dobrý, protěžuju tu dlouhé vlasy, ale taky jdu po svatbě do krátkých:-). Prostě sluší ti to v krátkých i dlouhým a barvu bych si nechala tuhle co máš, nebo možná i nějakou světlejší bych dala, než černou. Barevná černá, pokud to není tvá barva je pro mě taková nepřirozená. Nic není úplně černé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě k těm vlasům - já to střídám co tři roky. Nechám si narůst vlasy do půli zad a pak je shodím na ježka :) Takže na extrémy jsou všichni dost zvyklí. Ale teď bych už do úplně krátkých nešla, nějak mám pocit, že mi to úplně nesedí. Tak jak říká Věrka, záleží na tom, v čem se cítíš lépe. Na té fotce mi nepřijde, že bys ty vlasy měla úplně krátké... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem se neukázala, měla jsem kolaps, který skončil na pohotovosti a lékem na zklidnění srdce...Mám nějakou divnou reakci na ty ATB, tlak mi hrozně vyskočil, mám je vysadit, teď se mi po tom léku ulevilo, takže už jsem OK...holky ale mě bylo celý den tak zle :-( Od toho srdce asi... Věrko, ten odkaz mám v albu, program mám na PC v práci, tak to Ti pošlu v pondělí, jo? Do Relaxu jdu až v pátek, takže buď vydržíš nebo je program na dveřích nebo Ti pošlu číslo, jo? Moni, mě se víc líbí ty dlouhý vlasy, ty kratší Tě dělají starší trochu... a souhlasím s holkama, jsem pro světlejší barvu. Kačko, držím Ti pěsti na Tvůj velký den, užívej si každou minutku, ať se všechno povede, líčení, vlasy, ať si krásná pro svého novomanžela. Přeju Vám oběma, abyste byli šťastný, spokojený a byli jste na sebe hodný. Budu na Tebe myslet a přijdu se podívat, doufám, že se tam vejdu :-D S nehtama jsi spokojená? Jůůů, poslední noc, to je mazec :-D Tak se hezky vyspinkej a držím pěsti!
Odpovědět
ahoj zuzi ježiš marja ty vado to je síla!!! Hlavně že už je to ok! doufam , že už se jm vyhneš obloukem!!! ty vado až mam ztebe husí kůži
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdeni, no, bylo mi fakt strašně ;-( Nechci tady nějak bulet, ale bylo to děsný. Ještěže jsem šla na tu pohotovost, kde jsem dostala ten prášek na srdce, jinak bych asi fakt zkolabovala úplně ;-( Strašně se mi po něm ulevilo, tak sice ležím, ale už se nudím (pro mě dost neobyklá situace), tak už si tady trochu čtu... Ráda bych se těm antibiotikům vyhla, ale prý mě ty zuby budou dělat takovouhle rotiku, dokud si je nenechám vyndat ... :-( A to mi ta fobie ze zubaře zatím nedovoluje... Jak je Tobě? Myslím, že už jsi psala, že líp, viď? Vezmeš ve středu Zdeničku a Páju? Abych věděla, kolik mám zamluvit židlí, tak mi dej do úterka vědět, jo?
Odpovědět
zdeničku vezmu určo!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já jsem blbá. Ale určo jsi z toho vypochopila, že Vlastičku :-N
Odpovědět
vezmu vlastu a pavla nevím jestli pujde ale my dvě určo!!! jinak je mi dobře dneska už jsme s aničkou vyrazily i ven mezi lidi tak parada :-)
Odpovědět
jasny a proč bys byla blba??? každy se zplete! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, že už vám je dobře! Jdeš se zítra podívat na Kačku ?
Odpovědět
no když to stihnu tak rada! jdem nakoupit a pak h. mamě jjeí přítel slaví narozky tak bude oslava tak možna po cestě uvidím jak to zvladnu ale rada bych!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se tam možná uvidíme teda, já tam půjdu juknout, jsem zvědavá. Škoda, že nemůžu jít ani na Tvojí ani na Adrianky, protože na Tvojí jsem na svatbě v Brandýse a na Adrianky jsem na tý dovče :-( O to víc se ale těším na fotečky ;-)
Odpovědět
škoda no ale neda se nic dělat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Právě :-( To holt takhle vyšlo no... to nevadí, pokochám se nad fotkama :-)
Odpovědět
vždyt jo ale jeslti je tam dame víš :-D :-D jasně že dame sama se na mě těším!!! :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že nám pak ukážete celý album, ne jen padesát fotek tady na BRMS :-)
Odpovědět
jestli nějaky mit budu víš ale snad jo my už zadny nenechavame tisknout všechno je to v pc a zatim ani album nemame tak třeba ještě dokoupíme nebo dostanem od někoho jako svatební dar :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?