Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Barčo, zkoušela jsem ten písek a vypadá to moc dobře a ty ubrousky jsou moc krásné :-) Ještě jednou děkuji...
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidíš,udělala jsi dobře,že jsi si ho koupila! prosím Tě za ubrousky neděkuj,co bych s nima dělala.tak se měj,já jdu na kutě,já tady zase poslouchám,že to teda není nic zdravého furt koukat do toho počítače :-D tak pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Od Zdendy? Se Ti chce věnovat a Ty sedíš u PC :-) . Dobrou noc a že zdravím...
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevím :-D ,spíš ,že do toho zírám bez těch brýlí :-x Dobrou :-) jdeme poslouchat pohádku na dobrou noc.pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, tak Ty máš špatný oči, jo? Kolik máš dioptrií? Ty jo, to já koukat bez brejlí, tak mám taky migrénu každej den, to já vůbec nemůžu. Ale já mám dioptrií hodně, ale stejně... to se nedivím, že Tě pořád bolí hlava, když máš mít brejle a nemáš :-N Já mám taky migrény, ale koukat bez brejlí, tak nevydržím... =-) Jo a čočky s cylindrama - já je mám, ale jen na svatbu a dávala jsem 1800,- na 3 měsíce :-S Takže za cylindry si člověk opravdu připlatí ... ]-( Tak kdy se nám tady ukáže Kačka? :-) Jsem zvědavá, jak se jim to vydařilo, jaká byla hostina, hudba, lampiony, tanec a všechno :-D
Odpovědět
Ahojky Zuzko, taky čekám kdy se ukáže Kačka, ale dnes určitě ne, až zítra. Zuzko já si teprve včéra přečetla jak ti bylo zle v pátek, to je hrozné. Už je to dobré?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simi, já Ti ani nevím, ve středu si zajdu k doktorovi změřit tlak ... zuby jsou v pohodě, resp. ta dáseň, ale pořád jsem hrozně malátná... A to jedu v pátek do toho Chorvatska... tak doufám, že už budu OK :-N
Odpovědět
No to běž, a to je těma antibiotikama co ti dala na tu dáseň?To to musel být dost silný prášek. Hlavně ať odjedeš na doču.Na jak dlouho vůbec jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte děvčata :-) jé už aby bylo zítra,už se také nemůžu dočkat :-) Zuzi možná Ti na tom nepřidal ani ten alkohol den předtím,ale atb.jsou někdy svinstvo,mě je dávají vždy od menších dávek po větší,prt.jsem snad jednou měla třesavku nebo co,ale to si nepamutuji,byla jsem dřív hodně hubená. No teda to je pálka za ty čočky a to mám každé oko jiné,ale ty cylindry snad jen na jedno,jestli jsem to dobře pochopila. Na levé mám mít 3,5diop. a na pravé 2,5dioptrie,už se na ně těším,protože jsem fakt jak slepejš :-D ale čočky jsem už měla asi před pěti lety,ale bez těch cylindrů a slabší
Odpovědět
Profilova fotka
No já doufám, že je to tím, doktorka na pohotovosti se divila, že mi dala tak silný prášky a ještě na týden... prý tak 2 dny než se dostanou z těla a měla bych být v pohodě, tak doufám. Včera jsem si dala capučíno, holka, to jsem neměla dělat, zase se mi udělalo blbě, takže nepiju ani alk., ani kafe, ani černý čaj, páč jinak je mi blbě... zítra už snad budu ok... No dovča :-D Jedu v pátek a vracím se další neděli, takže týden čistýho pobytu. Hlásí 30tky a sluníčko - super!!! 8-) Tvoje maminka je moc příjemná. Chci vidět, jak bude brečet na Tvojí svatbě, když ji i Kačka v šatech dojala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky k moři :-. , normálka Ti závidím!
Odpovědět
Zuzko, tak ještě že jsi šla na tu pohotovost a tam ti pomohli to je sílá, doktor ti dá prášky a druhej ti řekne že jsou silné. Dovču ti závídím, přijedeš hezky odpočatá a opálená. Mamka taky říkala že jsi příjemná a usměvavá. No to jsem taky zvědavá,ale tam budu brečet i já.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Baru to určitě nepřidal, ale zase jsem měla jen dvě sklenky...no, teď už si dlouho nedám nic :-( No tyhle atb. asi přepískla...moc silný...třesavku jsem právě taky měla... Baru a to koukáš bez brejlí? Ty jsi blázen, to nemůžeš nic vidět! Já mám teda 2x tolik co Ty, ale stejně =-) šup šup pro ně, určitě Ti ta hlava povolí, asi ne úplně, ale citelně určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se taky strašně těším, teď jsem tři roky nebyla u moře a mám absťák :-D Přesně, vůbec to nechápu, ty prášky... Já asi taky budu bulet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad už Ti bude líp,radši to ale první dny nepřeháněj se sluníčkem! aby jsi neměla ještě kopřivku. no já toho opavdu moc nevidím :-D ,ale na blízko je to dobrý,horší je to na dálku,ta hlava je určitě teď od očí,prt.mě právě bolí i hodně levé oko(to horší) a ani kvůli bolesti očí nemůžu spát,můžu si za to sama,mám nosit brýle! děvčata tak já zase musím běžet,jdeme ke tchánovcům na obídek a pro etikety na frisca :-) pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžiš, nestraš :-o Vždyť já se jedu opalovat :-N Baru, ty jo, koukej pro ně mazat, uvidíš, že se Ti uleví, ty brďo, takhle si ty migrény podporovat! :-N Taky jdeme za chvilku na obídek :-)
Odpovědět
Holky já jdu k rodičům na oběd, Pavel je v práci a mě to samotnou doma nebaví. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tady osaměla, tak papa a kouknu večer, jestli už se nám ta nevěsta ukázala :-D
Odpovědět
Holky končím, nevím zda se večer kážu jdu do práce do divadla, dáváme Vše o ženách, to se zase nasměju. Pa pa
Odpovědět
ahojky zuzi tak tobě pořad není dobře jo?? ty vado tak to mě mrzí!!! snad se ti to zlepší když jedeš na tu dovču už se musíš moc těšit vid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdeničko, no furt mám trochu motolici...ty brďo , do pátku MUSÍM být oK!!! :-( Zdeni, musím taky končit, jdeme na oběd, přihlásím se navečer nebo odpoledne, budu odpočívat :-|
Odpovědět
jasny tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi já nechci strašit,ale u některých antibiotik to píšou..."vyvarujte se pobytu na slunci!" ale to bude ok :-) tak já jdu lepit etikety :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Baru, já vím, ale to už snad bude do tý doby dobrý. 8 dní po vysazení to už snad bude OK |-| Tak co ta Kačka, ukáže se nám tady? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Mám za sebou destruktivní hádku s Kubovým bráchou a on se pak pohádal s Kubou, mámou a tátou. Už mě pěkně štve, frajer jeden. ]-( Kačko, kde Tě máme? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, no prosím Tě =-) Kvůli svatbě? Holky, tak já musím asi k doktrorovi, pořád mám závratě... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám zase pět minut a musím na volby :-| Moni tak se nám svěř!!!! ;-) Kačí tak se zkus z toho třeba ještě vyspat a ráno uvidíš nebo je to nějaké divoké? týý jo, Tě ta doktorka málem oddělala
Odpovědět
Profilova fotka
No radši tam zajdu, divoký jako v pátek určitě ne, ale pořád mám motolici... mám strach, že nebudu moct jet na tu dovolenou ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé to snad nebude takový,určitě to přejde!!! a co třeba černé uhlí,aby se to z Tebe,co nejrychleji dostalo nebo kopřivový čaj :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to mě nenapadlo, to ani nemáme ... no uvidíme ráno...už jsem psala šéfovi, že možná nedorazím, ale v úterý musím, provádím tam nějaký lidi po práci :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?