Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
@andelika - ja bych napsala, at to hodi na Nevesty z Tabora a okoli. O srazu byl hlavne prvni prispevek (vypada to, ze podle toho ted temata prejmenovavaji :-p ). Jestli chces, tak Janocce taky napisu...
Odpovědět
@beruska80 - kytka bude krasna, urcite :-) Uz se tesim a mam i schvalenou dovolenou, jupiiiiii x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 já doufám, že jo ;-) . Tak to je super zpráva, moooooc ráda Tě zase po tak dlouhé době uvidím x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 Ziraf, koukam, ze mame prejmenovano. s Janockou uz se asi bavit nechci :-(. @beruska80 mno ja se taky chystam, ale nechci to ani rikat nahlas, pac neco slibim a pak prdlajs.... ale jedno ditko bych mela mit ve skolce a druhy bych velmi rada nacpala manzelovi.... @kremrolka01 - tak mi vrabcci zacvrdlikali, ze prej uz nejste tri anobrz ctyri!!!!! a ze nic neviiiiiim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelika pokud Ti to vyjde, určitě se ukaž, vždyť jsme se neviděly ani nepamatuju. Ale chápu, že nerada něco slibuješ takhle dopředu, když není jistota, že to vůbec vyjde. Ale já i tak budu doufat..... x-) Ano, "Kremrolkovi" se nám krásně rozrostli, dalším přírůstkem je malý Honzík x-) x-) Peťulka to moc nerozhlašovala, takže jsme se to postupně dozvídali až se spožděním. Já to třeba našla zcela náhodou při brouzdání po koníkovi :-) .
Odpovědět
ahoj holky, dík všem za gratulace :-) @andelika já to nijak netajila, ale ani nerozhlašovala, s kým jsem se srazila ten to věděl :-) takže ponaučení pro příště: choď na srazy :-D :-D :-D ne dělám si srandu, ale stejně se ti musím omluvit, protože jsem se snažila všem poslat smsku aspoň o tom jeho narození :-D a ty jsi mi zřejmě nějak vypadla ze seznamu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 jeee krem, to je v poho - tak co, jaky to je mit dva holomky???? u nas obcas teda narez :-D. tyjo, jak je mas od sebe???? dva a pul? dva roky????? tak nejak, zejo? no, ceka te to co me :-D a GRATULUJU!!!! at jste zdravi a spokojeni!!!!!
Odpovědět
@andelika no docela mazec, zvlášť tento týden, tropický vedra v kombinaci s třítýdenním růstovým spurtem jsou fakt paráda :-S takže Honzík je furt u prsa, ze mě leje jak z konve, ten je z toho celej opotničkovanej... :-N ale jako v noci spinká, co jsme se vrátili z porodnice, tak zachrupne v deset a spí do šesti, jen párkrát se vzbudil na jídlo už ve čtyři ;-) nicméně počítám s tím že bude hůř :-D až se začnou rvát o hračky... pak o holky atd. :-D
Odpovědět
@beruska80 Jarko tak už jen týden a kousek, co? :-) to to uteklo!!!!! ještě že ty vedra maj opadnout a bude příjemnějc, v tomhle bych se vdávat OPRAVDU nechtěla!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 ani mi nemluv, vůbec mi to zpětně nepřijde. Opravdu to ufrnklo rychlostí blesku :-N. Nervíky sem tam začínají pracovat. Uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne. O takovémto úmorném vedru bych si to teda hodila, snad se ochladí na příjemněší teplotu a nebude celý den pršet. Přiznám se, že velký teplomil nejsem a tento týden je pro mě doslova očistec. :-| Dneska jsem akorát byla u kadeřnice a na zkoušce líčení a upocená jsem až kam, navíc jsem jela až do Veselí, pak do Soběslavi - tudíž auto mě ještě dorazilo. Ale jsem spokojenná, Lucka mi to šmikla a obarvila podle představ, takže super. Paní vizážistka taky pochopila co potřebuju, tak má dušička klid ;-). Doufám, že pak bude celkový dojem snesitelný a ženich nepadne do mdlob :-D :-D . Vlasy jsem si nenechala příliš zkracovat, jen tak trošku a hlavně sestřihnout - čelenka v tom pěkně vynikne. Jsem napnutá, co bude ve finále..... Chudák Honzík i Ty, to je opravdu dost nepříjemné pro oba. Hlavně že spinká a baští, to je důležité. :-) Pokud se příštý týden opravdu ochladí, to bude veliká úleva. No, když máš doma dva kluky, dá se počítat s tím, že se budou časem prát. Ale jestli bude Honzík stejně hodný a rozumný jako Kubík, tolik bych se toho nebála x-) x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska jsem jen tak po očku mrkla na dlouhodobou předpověď a moc nadšená z toho zatím nejsem. Na pátek je tam zataženo a přeháňky - sice relativně příjemných 21°, ale bojím bojím :-( :-( . Vím, že se to ještě může dost změnit, ale jak znám naše štěstí, proleje nám celý den. Už mám zase depku :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Bude krásně!!! pokud hrozí buřina, určitě si to nechá na večer (aspoň jí to doporučuju, potvoře :-D moc držím palce, aby se vše krásně vydařilo !!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jůůů holky, je tu taky někdo na 2012? Tahle diskuze přímo pro Táboračky mi nějak unikla! =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radunk.a ahojky, tak třeba já :)) máme termín 18.8.2012 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun ahoj :-) my máme termín 05.05.2012, koukala jsem do alba a vidím, že jsme stejně nerozhodné ohledně barvy svatby! :-D jenže já jsem k tomu ještě nerozhodná stejně tak se vším ostatním - s místem, fotografem, hudbou.. vlastně jsme ještě mimo datumu nerozhodli vůbec nic, když nad tím tak přemýšlím :-N vůbec si v okolí Tábora nemůžu vybrat místo, asi jsem moc náročná... kde ho máte vy? podle obrázku už jsem to místo někde viděla, ale nemůžu ho identifikovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radunk.a No, to mi povídej :)) já jsem taky ve všem nerozhodná :)) nejprve jsme měli dohodnutý Karolín v Malšicích (takový rodinný statek, kde se dá udělat obřad i hostina najednou a jsou tam strašně ochotní a i cenově to bylo parádní)...jenže bohužel jsme museli nakonec vymýšlet místo jiné, protože na hostinu nás bude víc, než jsme plánovali a asi bychom se tam na Karolíně do toho salonku nevešli...a už vůbec nevím, jak by to bylo, kdyby pršelo...tak jsme nakonec vybrali Liškův Mlýn (je sice 40km od Tábora, ale zase je tam skvělé zázemí při mokré variantě, strašně ochotný personál a vyjde to dobře i s ubytováním pro všechny - pro kamarády tam dokonce mají případně nějakou společenskou místnost s kobercem a je jim jedno, kolik lidí v ní nakonec bude, takže se nebude muset platit ubytko za jednotlivce :-) No a jelikož pár příbuzných a kamarádů bude z Prahy, tak je to místo takový kompromis a je skoro na půl cesty mezi Prahou a Táborem. Fotografku jsme nakonec vybrali Hanku Skácelovou a budeme mít DJ Romana Anděla. Vy byste to rádi kde? V okolí Tábora? a chcete zámek, zahradu někde venku nebo radnici?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Aha, my právě měli taky vyhlídnutý jeden hotelový areál u Prahy, jenže když jsme to oznámili rodině, tak starší členové začali namítat, že je to daleko a jak to bude s dopravou - když jsem jim řekli, že jim zajistíme ubytování, tak se jim zase nezdálo, že by měli spát někde v cizím prostředí... no prostě pořád něco... 8-( Takže teď se snažíme sehnat něco v opravdu blízkém okolí, ale nic co by vyhovovalo představám jsem zatím neobjevili a už začínám mít docela nervy (hlavně co se týče rezervací právě kapely, foto atd.). Chtěli bychom to někde venku, s altánkama, kobercem a židličkama (což by se prakticky dalo zrealizovat kdekoliv), jenže pak právě nastává problém, CO KDYŽ bude pršet =-) Takže musíme pátrat dál a najít místo, kde bude vše nejlépe na jednom místě (teplá varianta, mokrá varianta, hostina i večerní zábava a ještě ke všemu to splňovalo moje náročné požadavky na vzhled) = pomalu neřešitelná situace :-D Ale všechny možný blbůstky kolem, dekorace, šaty, na to mě člověk užije, to už bych pomalu nakupovala a střihala a vyráběla, bez ohledu na to, že nemám zařízený mnohem důležitější věci :-N Kolik budete mít lidí? :-) Stále taky řešíme dilema, zda pozvat všechny na hostinu, nebo část kamarádů jenom na obřad + pak na večer a kam je na tu pauzu "uklidit" když nejsou zdejší ?! =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radunk.a no, to jsme řešili to samé...zda udělat hostinu i s kamarádama (protože taky máme kamarády, kteří nejsou zdejší a posílat je na dvě hodiny někam na procházku, než se uráčíme najíst atd...) nebo bez nich...pak padla varianta, že bude obřad později (kolem 13-14hod), aby se všichni stihli najíst doma a my bychom udělali jen odpolední raut a grilování...což by taky dost ušetřilo...no ale nakonec jsme našli ten Liškův Mlýn, kde je to cenově fajn a mají i dost prostoru, takže nakonec to uděláme asi i s hostinou + odpolední raut a grilování. V plánu máme 45-50 lidí na hostinu (rodiny včetně svědků a nejbližších přátel s polovičkama + dalších tak 10-20 kamarádů na večer. Jinak uvidíme, kolik lidí to nakonec potvrdí, myslím, že nás v závěru možná ani tolik nebude :) to se uvidí. Líbí se mi tam ta varianta, že bude jedno, kolik přijede večer lidí a když se rozhodnout nejet domů, je tam ta možnost spaní ve společenské místnosti, kde se jich vyspí klidně i 30 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@radunk.a a chceš mít v jednom místě i obřad nebo to by vám bylo jedno? Mít někde obřad a pak přejet někam na hostinu...?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jojo, my to zřejmě nakonec tak uděláme - že uděláme odpolední obřad a pak večer už zřejmě raut pro všechny, protože co jsme teď byli na svatbě, kde byl obřad v 11 hod - ty ranní stresy nejsou nic pro nás - my potřebujeme po ránu čas a klid :-D Nehledě na to, že to chvílema to bylo už trochu dlouhý - přece jenom udržovat zábavu od 8 ráno, co byl sraz u ženicha až do noci a zůstat nepoznamenán celodenní únavou není zrovna jednoduchý :-) Ale zase na druhou stranu ten oběd a polívka, to je taková tradice, takže by bylo dobrý do toho rautu zakombinovat alespoň tu polívku, abychom se mohli společně nakrmit :-D Počet lidí budeme mít přibližně stejný, ale právě, že to je taky jenom teorie, dokud neodešleme pozvánky a nedostaneme potvrzení zpět, tak jsou to jenom odhady :-S S tou společenskou místností to máte opravdu supet! To jsou majitelé opravdu hodní a ochotní!! Jako radši bych měla obřad a hostinu na jednom místě, přece jen je to pohodlnější, ale není to podmínka. Pro nás by přejet problém nebyl, horší už je to ale s hostama - buď by se musel objednat nějaký minibus nebo by museli auty s tím, že by je tam ale museli nechat, pokud budou pít, dostat se zpátky nějak sami a na durhý den si dojít pro auta... nebo domluvit někoho na rozvoz... už je to pak takový komplikovanější no... kolikrát si řikám, jeslti by opravdu nestálo za to a nebylo jednodušší někam odjet ve dvou za teplem, za mořem a neřešit, co by bylo nejlepší pro ostatní a aby se ostatní cítili dobře a pohodlně 8-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radunk.a No, taky si říkám, že bych radši obřad nejdřív kolem 13hod, aby byl po ránu víc klid :-D Ale nakonec nebudeme mít kolonu ani nebude žádné vyzvedávání nevěsty doma...sejdeme se rovnou u obřadu a ženich mě uvidí až tam :-) Tak i tím přibyde trochu času na přípravy :-) Jinak v plánu bylo také to, že bude rautík a aby se dodržela tradice, tak se dá předkrm a polévka (nebo jen polévka) a pak ať už si každý z rautu nabere na co má chuť. On i výběr jídla nebude jednoduchý, člověk se stejně všem nezavděčí. S jakým počítáte rozpočtem? My když to počítali poprvé, tak jsme se rozhodli, že hostina je zbytečná, protože ty hostiny bývají takové rozpačité, nikdo nechce moc mluvit (do toho vztahy v mojí rodině nejsou úplně ideální, naši jsou rozvedení, nekomunikují a mají nové partnery, takže ještě mám dost starostí, jak je posadit aby dobře bylo...a kdo ví, zda mamka s bráchou vůbec dorazí, protože teď jsou uražený a už rok a půl se mnou nemluví...) a taky ta hostina stojí skoro nejvíc...pak jsme zase našli ten Liškův Mlýn, kde úžasně vaří a za skvělou cenu, tak by to zase nebyl takový problém nakrmit všechny...a nakonec i s tím ubytováním to vyjde na dobrou cenu...tak proto jsme nakonec rozhodli, že i ta vzdálenost nevadí. Je pravda, že je pak potřeba domyslet ty rozvozy atd...nejlepší je, když seženeš dva a více řidičů, protože by pak mohli odvézt i auto hosta, který nebude moc řídit. Ten minibus není špatnej nápad, ale zase je to nepraktický v tom, že nikdy nevíš, komu se jak bude chtít jít domů...a takhle by museli na povel hromadně...jsou to věci, viď? Jako je tu v jižních Čechách taky dost hezkých míst...ale je potřeba kus popojet, no...no a nebo mít obřad v nějaké té zahradě (třeba u Benešovy vily nebo v Kotnovském parku) a pak mít hostinu třeba na Brusírně...tam se dá sedět jak uvnitř, tak venku pod zastřešenou terasou...ale nevím, kolik se tam vejde lidí...
Odpovědět
Profilova fotka
@radunka.a jinak si taky někdy říkám, že bych s tím vším nejradši sekla a jela ve dvou k moři (což by ale asi neprošlo u přítelovy rodiny a naší babičky, ty se moooc těší)...nejhorší je, že jsou to roční přípravy, roční práce a starost s tím, jak to udělat, aby všem dobře bylo a nakonec se stejně najde nějaký rejpal, kterému se nebude něco líbit nebo bude chytrej a bude radit, jak by tohle a tamto udělal jinak...to pak zamrzí, ale pořád doufám, že se tam nikdo takový nenajde :-D
Odpovědět
Zdravim novou generaci taborskych nevest a preju krasne pripravy a planovani :-) @beruska80 - drzim palce do finise :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 jeee, děkujeme žirafko :)) to je milé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Ahojky tak co jak se připravuješ na svuj velký den ??? ;-) Držim palečky :-)
Odpovědět
@radunk.a ahoj, zdravím v další společné témě po modré střeše :-D my už teda máme svatbu za sebou, za týden máme 4 roky výročí, držím palce ať jdou přípravy jako po másle ;-) @beruska80 neboj, sice zrovna na pátek zataženo hlásí, ale málokdy proprší celý den a navíc počasí pod mráčkem víc vyhovuje i fotografům, se nebudete muset křenit proti sluníčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun děkuji, taky doufám, že bude nějak přijatelně. Přeháňka by zase tolik nevadila, ale nechci, aby lilo celý den. No, držím si pěsti ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 děkuji pěkně :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sygy Jde to zatím podle plánu, tak uvidíme. Sice máme celkem nápor, ale to už se přežije. Nejhorší bude asi čtvrtek, to máme ježdění až nad hlavu.....tak uvidíme. A abych nezapoměla, moc bych Ti chtěla poděkovat za kontakt ohledně nehtíků......jsi mě nakonec zachránila x-) x-) . Ve čtvrtek dopo se chystám, tak jsem napnutá.....jsem nikdy předtím umělé neměla, tudíž jsem zvědavá na výsledek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 já bych zase úplně jasno taky nechtěla (jsem děsně náročná :-. :-D :-D ) a jak říkáš, i pro fotografování to bude lepší. Bohužel počasí si neobjednám, tak se necháme překvapit. A jak to vypadá s Tebou, myslíš že bude chvilka času - hlavně kvůli Honzíkovi??? Ale na tebe samozřejmě netlačím, protože chápu, že je to s dvěma dětičkama složitý. Pokud se Vám podaří dorazit, budeme moc rádi ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?