Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: já si zatím z toho nic nedělám, doktor nás chce jen poslat na vyšetření
Odpovědět
Profilova fotka
Marrsee tak to jo, určitě vám to vyjde!Neboj, jen bych si dala pauzu a snažila s myslet na něco jiného...pojedete třeba někam na svatebku?
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, mě bys teda nepoznala, neb jsem na svatbě chyběla :-( . Ale snad se uvidíme někdy příště. Vyšetření je důležité, dají se tím odhalit případné problémy. Aspoň tak budete vědět na čej jste. Každopádně držím pěsti, ať to dopadne dobře a brzo se vytouženého miminka dočkáte. ;-) Elis, tak to se vám zadařilo opravdu rychle. Kéž by to tak šlo pokaždé. Nechceš mě taky "nakazit". U nás je to nějaké začarované a přitom jsme oba v pořádku. Asi moc tlačíme na pilu, nebo už nevím. Pauzu jsme si dali a stejně se nedaří, až jsem z toho zklamaná. MUDr nám dal ještě půl roku a pak se uvidí. Jenže tyhle časové presy nejsou to pravé ořechové, prostě jak víš, že musíš a máš na to určitý limit, je to naprd :-( . Do 30 bych prcka chtěla, ale kdoví co bude. Určitě vyrazíme příště v hojnějším počtu, bylo to fakt parádní. Strašně jsem si to užila a lebedila si nad hezkým počasím. Vyšlo to parádně, ani jsem nedoufala, že by mohlo být nakonec tak hezky. Kubíček je prostě kouzelnej a moooc šikovnej koblížek. Dokonce jsem se ujala i řízení kočíku a jelo se famfárově. Krásně se s ním manipuluje, houpe a není vůbec těžkej. Takže Inglesina je báječná volba, až jsem sama začala o ní uvažovat.....až jednou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško já ráda nakazím!!! Povím vám ještě jednu věc. Chodím na homeopatii a akupunkturu. A když vám povím, že v měsíci početí jsme se "snažili" jen dvakrát......tak mi stejně nebudete věřit. Dostala jsem nějaká homeopatika...no a bylo. Takže si myslím, že nám to muselo aspoň trochu určitě pomoct :-N Manža si vyzkoušel jak se s ním jede když jsme ho vezli uskladnit...a byl nadšenej a to moc. Dokonce jak ho táhnul do klasiky busu, tak říkal jak je lehký! No myslím, že líp jsme snad ani vybrat nemohli....jak cena tak provedení! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, jen mě nakaž, takovou nákazu si nechám líbit :-D . Věřím, že na homeopatii i akupunktuře něco bude. Ale je jasné, že duševní pohoda je rovněž mocná čarodějka. Každopádně to nevzdáme a budeme doufat. I tak jsem smířená, že holt budu postarší mamina, no. :-N Já právě byla mile překvapená, jak je kočárek pohodlný a lehce ovladatelný. A jak už jsem tu někde psala, nač hezký a moderní kočárek na pohled, který je beztak v praxi téměř nepoužitelný. Pořídili jste doopravdy dobře, takže jen a jen schvaluju. :-)
Odpovědět
beru já děkuju x-) bylo to moc príma, hlavně že jsem se nakonec našly :-D tak až budeš příště chtít zase vyvětrat stačí napsat nebo zavolat, jsme tu kdykoli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, no, chvilku nám to trvalo, ale výsledek stál za to. Taky si to moooc ráda zopáknu, krásně jsem se provětrala, uvolnila a poklábosila, o drandění ani nemluvím. Jsem to hned radostně zvěstovala Pájovi, koukal na mě jako puk...prý co mi všechno nestačí ke štěstí. :-) Určitě se brzo zase ozvu a domluvíme další vychajdu. Hlavně aby vydrželo hezké počasí. Každopádně už budu dostupná na mobilu a lépe domluvíme přesné místo, ať opět nebloudím. I když u mě jeden nikdy neví, jsem holt zmatená a orientační smysl není mou nejsilnější stránkou, že :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vedení mám taky poněkud prodloužené, určitě více než je obvyklé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to máme dneska zase krásně....takhle kdyby to vydrželo. :-) Kremrolko, hned bych zase jela drandit s kočárkem....úplně jsem se včera navnadila. Jo a fotečka na koníkovi je úžasná, Kubíček je vážně šikulín x-) x-) . Zrovna jsem před chvilkou Pájovi říkala, jak pěkně už se snaží přitahovat za ručičky a pokouší se o sezení. Ani tomu nechtěl věřit. Álo, jak to s Tebou vypadá v pátek??? Docela bych šla někam sednout na 2 deci a pěkně poklábosit. Už to potřebuju jako sůl, začínám doma krnět. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak hlásím, že jsem včerejšek nějak přehnala a až v poledne jsem se probudila. Teď se mi nic nechce. Potřebovala jsem dojít do města...něco zařídit...ale bohužel ]-( Tak teď půjdu aspoň něco uvařit. Romča by měl přijít normálně, tak aby mi tu neumřel hlady :-D Začínám připravovat věci na stěhování, nejde mi to nijak rychle, tak abych měla raději fóra. O stěhování také zatím nemáme jedninou zprávu, takže prostě budeme čekat dál. Jo a objednala jsem se na ten ultrazvuk, tak jdeme příští týden ve středu odpoledne. Kdybych zavolala dřív, tak bychom šli už dneska :-| Škoda, už se na to tak moc těším!!! Z kočárku je radost na všech stranách. Našim povezu ukázat spoustu fotek, ale myslím, že nám ho taky pochválí :-D Pátek přijdeme, jen nejsem schopná říct takhle dopředu přesně v kolik hodin. A to posezení beru!!! Taky už z té domácnosti a ničeho, krom plavání, začínám blbnout :-D Napíšu Ti SMSku až pojedeme z Praglu a sešli bychom se asi na nádraží? Časově to vidím tak po sedmé? Může být?
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: já jsem se také chtěla podívat na koníkovi na kočárek jen jsem to nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: tak jsme pořádně zapátrala a nakoukla a je moc pěknej a bude i pohodlnej... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) , Elis, kolem 7 je to v pohodě....aspoň se trošku zkulturnim a vyrazím mezi lidi ;-) . SMSku písni, nádraží mi vyhovuje, takže se už mooooc těším. :-) Panečku, to to letí, velký utz....jen kdybys netajila pohlaví, ale chápu proč, čímž je Ti odpuštěno :-) . Hlavně aby všechno dopadlo jak má a Ufonek byl zdravé a spokojenné mimi. Každopádně budu držet pěstičky! Stěhování je vždycky nepříjemné, ne nadarmo platí úsloví, že je lepší vyhořet. :-D My měli dohromady pár věcí a stejně to byl záhul. Jen přestěhovat oblečení + blbiny okolo a už nikdy více. :-N Doufám, že se brzo dočkáte a budete konečně ve svém....jen abyt to nebylo na poslední chvilku a nemusela se trápit chvilku před porodem.
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee děkuju! Nám se líbí všem :-D Klidně pak můžete vyzkoušet až dorazíme do Tábora...teda vlastně v Táboře bychom měli mít ještě jiný a to takový, který jinak nepotkáte! :-D Jsem zvědavá, jestli ho dá brácha s mamkou do té doby dohromady! :-D Jaruško napíšu jak budu vědět podrobnosti! Těším se!
Odpovědět
Profilova fotka
beruska80: to tedaw stím stěhováním můžu potvrdit... také nám to dalo záhul a to jsme říkali že toho máme málo.... z toho jednoho pokoje máme ještě pořád udělané malé skladiště :-D elismi: vůec není zač.. dneska jsem dělala utopence, nejdřív jsme nemohla sehnat deko prý ho mají jen v sezoně, pak mi došel ocet (dala jsem ho tam o trošku méně :-|) a cibule té taky bylo akorád, vše mi nějak dochází =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrsee to budeš asi muset brzo na nákup! :-D Ale já to teď znám. Na nákup jde většinou Romča a pak toho přinese polovinu ikdyž má seznam. Nebo já na něco zapomneu a přijdu na to ve chvíli, kdy to potřebuju...no prostě je to na houby :-N A to stěhování je pravda. Já to vím. Bydlíme zatím jen v garsonce, určitě toho nemáme tolik, ale myslím že i tak toh budem mít plné zuby a já jsem do toho těhule...no to toho taky moc neudělám...prostě se na to těším...a budu aspoň fotit, tak se pak pobavíte taky! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, já už měla tu čest povozit Inglesinu a fakt paráda, takže jenom chválím. :-) Jako druhý kočík bude nějaká raritka?? Hlavně že bude pojízdný a pohodlný pro Ufonka. Na parádu stačí bohatě jeden. ;-) Taky se těším, pěkně poklábosíme. Marr, já bych to vážně znovu zažít nemusela, byl to masakr :-p . Fakt jsme toho neměli zase tolik a nadřeli jsme se jako koně. Navíc jsme předtím dělali úpravy v bytě, aby se tam dalo dobře bydlet, takže bylo uklízení a stěhování až až. O skladišti mi raději ani nemluv, u nás takový stav trval skoro 3 měsíce. :-N Utopence sice nejím, ale nezávidím ty komplikace....většinou se to tak nepříjemně sejde. Hlavně že jsou hotové a pochutnáte si. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, nákupy a chlapy, to je na hooodně dlouhou debatu...aspoň teda u nás. Proto raději chodíme nakupovat spolu nebo vyrážím sama. Páju vysílám spíš vyjímečně, nechci zbytečně riskovat, protože to dopadá různě a já jsem pak akorát naštvaná. Seznamy v našem případě extra nepomáhají, buď jsou zapomenuty nebo naprosto ignorovány, takže asi tak :-D . Snad se to stěhování stihne pěkně v čas a nachystáš si všechno v klidu. Bylo by fajn, aby byl Ufča už v hotovém. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a fotečky určitě potom posílej, já se ráda mrknu, jak vám to pěkně jde od ruky. Mě téma bydlení hrozně zajímá, jen mi teda chybí ty peníze na realizaci. 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško to nám už taky :-. Jenže já teď netahám nic těžkého a když přijde Romí takhle pozdě, tak se mi nikam nechce a nebo je mi blbě...no prostě je toho nějak moc dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, neboj, zase bude dobře. ;-) Ber to tak, že jsi teď citlivější a cloumají s Tebou těhu hormony :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to teda cloumají! To je taky hrůza! Takhle se mnou nikdy nic nezamávalo!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: neboj ono to přejde až uvidíš Ufonka :-) Beru: to jsem také prohlásila že už se nikdy nechci stěhovat. Máme teď 2+1 a to by pak bylo ještě víc věcí než teď :-S
Odpovědět
Dobre ranko vsem :-) a preju i krasny vikend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko taky všem....teprve se s Ufčou hrabem z pelechu. To je hrůza, ale poslední dobou nejsme moc schopní vstávat :-D :-D :-D Jaruško doufám, že se mnou dneska počítáš! Možná přijdeme dřív, ale já určitě napíšu až pojedem! Jinak všem přeju krásný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak už máte kočárek, to je fajn. Jaký jste nakonec vybrali? Posílala jsem ti mailíka s fotkama, ale už asi pozdě. Tak to vypadá, že si budeme muset pořídit toho bráchu, aby kočárek nezeravěl :-D :-D MAR, děti se dělaj "těžko" . Taky jsme se snažili, dokonce 1,5 roku, až jsem řekla, dost. Nejdřív se v klidu vezmeme, abych si to pořádně mohla užít netěhotná a pak se uvidí. A co se stalo. V půlce listopadu 2006 jsme zamluvili termín a na konci jsme zjisitli, že na svatbě už budeme 3 :-) :-) Holt zvědavá ženská v bříšku musela v ten den být s námi. Ale nesmutni, zadaří se, až to budete nejmíň čekat. Je hezky, Vali v postýlce, tak jdu zase pokračovat na zahradu ... práce moc a pořád neubývá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: no já si z toho zatím z toho fakt nic nedělám... Dneska bylo venku moc krásně a doufám že zítra bude také, protože se chystáme grilovat... ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
.....Elis, az bude ufonek, uz se nevyspis - rika to kazda zaslouzila matka a je to pravda - a ty se Kremrolko netes - nepreju Ti to, moje dite je take ve sve podstate spavec, ale ted mu rostou zuby a zacina "chytat manyry" - obcas vstavame kolem paty..... obcas kolem sesty..... nejdyl v sedm - a to me se zrovna NEJLIP spi 8-( :-D :-D :-D z toho plyne - Elis, spi, co to da - do zasoby si to nenaspis, ale budes moct vzpominat :-D Marrsee - klid - ono totiz poceti je desne silena zalezitost - tvrdim ze to ovlivnuje povestne mavnuti motyla v rovnikovem pralese - obcas chce mimi klid - obcas poradnej chaos - obcas poradnou parbu - obcas zatmeni mesice, kozoroh v levem rohu, lev v pravem, nohu na zemi a ruku k severu v uhlu 37° s malickem na severoseverozapad :-D - mnojomno, zeeeeeeeeee - miminko si nas hleda, az si najde - a obcas si da nacas a obcas nas prekvapi, bysme vedeli, ze clovek mini a panbu meni.... ;-) Taborky, co vejkend? tady silenost - v sobo jsem odtahla asi tunu nakupu na kocarku domu, dneska u tchanovcu a byla tam zima jako na sibiri - asi vytahnu zimni obleceni..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, přeju krásný začátek nového týdne :-) . Elis, moooc děkuju za prima posezení, bylo to fajn a ráda si to zase zopáknu ;-). Ani jsem nestačila postřehnout, že jsme klábosily skoro 3 hoďky, čas prostě uplynul a my se báječně bavily. Už se těším na další mini srazík :-) . Andeli, víkend byl v pohodě, počasí super....byla jsem furt v jednom kole. Uteklo to zase jako voda a dneska opět nástup do rachoty. :-| Kde jsi prosimtě byla, že tam bylo takové chladno??? Já si lebedila na zahradě na sluníčku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!Dneska jsem byla mimo. Nešla nám tu elektrika, takže sranda. Jaruško - taky moc děkuju za srazík. Uteklo to moc rychle, ale bylo to báječné! Příště zase zopáknem. A aby holky neřekli, tak kdyby se chtěl někdo připojit.... ;-) Kamčo jo jo, kočárek máme. Dala jsem fotku na koníka. Máme Inglesinu a jsme spokojení :-D No a vy se hold můžete začít snažit! Aspoň se nebudeš muset vrátit do práce :-N taky je to k něčemu ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?