Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, bez elektriky je to naprd, tyhle stavy nemám příliš ráda....člověk je jako bez ruky :-| . Určitě si srazík zopákneme a čím více se nás sejde tím lépe ;-) . Jéé, že by Kamča pořídila Valince brášku nebo sestřičku??? To by byla úrodička dětiček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nejhorší na té elektrice bylo, že nejezdili výtahy a přece jen 11 patro je dost vysoko i na cestu dolů natož pak nahoru :-p No když byla Kamča s náma na té svatbě, tak jsme jí všichni určitě nakazili...(stejejně jako Žirafku :-N ) Pro další srazík jsem všema deseti! A kdokoli další bude vítán! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by mě piclo úplně, já to mám do 2. patra parádní, není problém vyběhnout, no. Do 11. bych se nevyplazila a nebo bych cestou pošla :-p . Jj, dolu to jde vždycky lépe než opačným směrem. Doufám, že se nás příště sejde víc....bylo by to fajn. ;-)
Odpovědět
Prej nakazili... pche... vam asi jednu plesknu a bude :-D Jednu za to, ze jste me nevarovaly, ze je Kamci kocarek nakazlivej (zatim teda zadnou nakazu nepozoruju)... a druhou jen tak preventivne :-D A kdyby nahodou neco, tak si rovnou muzete delat poradnik, kdo se kdy o previte bude starat... predstavovala bych si to tak po tejdnech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, je evidentní, že o nákazu miminkem nestojíš a je to ještě dost vzdálená budoucnost :-D . No, a holky Ti to tady takhle pěkně plánují, viď? Ale klidně bych se dobrovolně hlásila na to případné hlídání, kdyby teda jako náhodou :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ale že To Žirafce s kočárkem slušelo, no že jo ženský :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ha ha, hlídat a po tejdnech... já se teda omlouvám už hooodně dopředu, že teda nemám čas :-D Páč 1 Valerie vydá za 10 miminek :-) Zrivna včera byla moooc šikovná. Dřepí si v klid 10 minut na nočníku a pak pustí bobek 20 cm od něj na zem. No miloučká jako hrom. A hlavně že to nahlásí, že udělala bobíka. Myslela jsem, že mě klepne. Jéé, ted vidím, že Jariška jako hlídač se nadšeně hlásí, to jsme ráda. U nás je tak nějak hnusně, máme jet do města na srazík plaváčků, tak doufám, že k tomu nebude stylově pršet. Mažu něco dělat, i když teda chuť do práce je nula nula žádná.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak dneska zase dokrášlujem byteček, manžílek s tatíkem dovezli sedačku co měl v pokojíku a pak jsme jeli koupit závěs do druhého pokoje tak si tu tak hraju, ale brala bych nějakou společnost na pokec nebo že bych začala sama se sebou :-D :-D :-D :-D , už mi z toho hrabe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak hlásíme, že na ultrazvuku jsme dopadli dobře. Všechno je v pořádku a odpovídáme 21 týdnu :-D Takže termín nám tentokrát dal 9.9.2009. Jeee já bych hned začala taky dokrášlovat byteček! :-N Kéž už by byl hotový :-( Ale dneska mi přišel návrh kupní smlouvy, tak se na to musím podívat a pořádně to prostudovat. Holky neznáte někdo nějakého právníka? Asi bych byla raději, kdyby mi jí někdo zkouknul.... Přece jen právnické kličky jsou právnické kličky :-N A příjezd do Tábora mám zítra...ještě nevím kdy přesně, ale klidně beru nějakou malou sešlost :-D Už od včera mám zase šílenou chuť na dvojku... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: neboj také se dočkáš... tak to máš krásnej termín přeji aby vyšel přesně na den, no já jen z VKV :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, já se klidně hlásím na hlídání všech dětiček....jako trénink se to hodí vždycky a já mrňata zbožňuju. Jen té cácorky Karolínky si tolik neužiju, protože ona je hrozně fixována na Janču a nevydrží u nás dlouho :-( . Fakt maximum jsou 2 dny, pak je s ní k nevydržení. :-N Takže kdyby náhodou některá potřebovala pomoct od dítka, jsem tu! No, prostě ideální au-pair :-D :-D . To je Valinka šikula, když takhle pěkně kadí mimo nočník :-D ....ale neboj, ono se to časem urovná a povede se to na správné místo. Když si vzpomenu na malou, jak dlouho jí vůbec trvalo než se na nočník naučila a teď je hotový profík. Nehody se občas přihodí, určitě to neudělala beruška naschvál. Marr, to vám to jde pěkně od ruky....jojo, zabydlování hnízdečka má něco do sebe. Počkej až budete v klídku a v hotovém lebedit, to pak bude prima. ;-) Společnost na pokec bych taky uvítala, ale většinou není nikdo po ruce, no =-) . Ale já se klíďo hlásím a dobrovolně :-D . Alčo, tak to mooooc gratuluju, hlavně že je všechno v pořádku a Ufonek prospívá. Termín je náhodou parádní, ale zase to neber tak vážně, mimouš tu může být dřív nebo později....v termínu se poprvé moc nerodí. S bytečkem se snad taky dočkáte, každopádně je to na narv, především kvůli těhu. Tyhle průtahy jsou na prd. :-( S právníkem bohužel nepomůžu, my ho měli při koupi bytu v ceně RK a všechno v pohodě. Naštěstí nebyl žádný problém a dopadlo to dobře. Vám držím pěsti, přece jen je to důležité a té hantýrce normální laik nemá šanci porozumět. Dnešek se mi bohužel nehodí, čímž Tě asi zklamu...možná víkend nebo až ten další týden. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se přidávm k berusce.. ;-) :-) beruska: jsi vítaná napíšu tel na IP a klidně se ozvy a ajdi budu ráda když s někým pokecám... Jinak příští týden jdu 3 dny do práce to už je skoro týden, teď po dovče jsem byla pouze v úterý a to ještě asi na 2.5h nestihla jsem se ani rokoukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee holky tu práci vám nezávidím. Tetu Berušku třeba taky pak časem využijem :-D Škoda, že se to dneska nehodí, ale co bych chtěla když jsou čarodky. No asi budeme teda dělat s manžou ohýnek na dvorku :-D a sousedi budou mít radost :-D :-D :-D :-D :-D o tom, že bychom byly zváni k tchánovcům nic nevím, tak můžu být aspoň pro tuto chvíli v klidu :-D Před chvilkou jsem dorazila z města, tak si jdu ukuchtit něco k jídlu, mám už zase hrozný hlad!!! No a atky je to na mě pěkně vidět. Bych řekla že každým dnem :-N Uvidíme kolik jsme přibrali od poslední návštěvy MUDry, aby jí z nás nezkolabovala váha :-p :-N :-. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak nám ten prodlouženej víkend pěkně utíká a já se chystám jít ušít ještě ozdobnej závěs do kuchyně... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.. nestiham docist - doctu casem - Beru, Krem, jak jsme natom tenhle tejden? E
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Teda to je zase počasí!A to jsme měla na dnes naplánováno jít do venkovního bazénu :-( a takhle prdlajs :-p tady leje jako z konve ]-( Jak jste si užili čarodky? To taky bylo super počasí ]-( My stáli v tom největším slejváku na nádraží, Burger měl už zavřeno a hala taky...no a z autobusu se vystoupit musí (pokud bychom nechtěli pokračovat kamsi na jih)...tak to bylo fakt super pálení...Byla jsem zmrzlá až na kost :-p Já chci taky na kočárkování!Doma se k ničemu nedostanu...a tím se cítím hrozně :-( Kdopak mě vezme na milost?
Odpovědět
Profilova fotka
.... elis jsi uplne doma? jakoze tabor?
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel ne, ale přijedu ve čtvrtek....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase konečně tady...prodloužený víkendík utekl a zase nastal čas práce, chjo :-| . Navíc je teda pěkně hnusně, čímž mám náladu na bodu mrazu :-p . Ale prý se má na svátek opět oteplit, takže snad dobrý. Nějaká ta jiskřička naděje tam je. ;-) Marr, moc děkuji za pozvání a za číslo, určitě se ozvu a domluvíme nějaké to posezení nebo naávštěvu. Každopádně mě to hodně potěšilo!!! x-). Jo a závidím tu činorodost, já jsem děsně lenivá, pořád bych jen spala a nic mě extra nebaví. :-N Alčo, já se klidně na to hlídání hlásím a myslím to smrtelně vážně. Prostě si mě na ten dlooooouhý seznam připiš, ju? :-D. U nás čarodky nehrozí už spoustu let, asi tím ajk stárneme, nemáme jaksi potřebu. Max. si uděláme grilčo a basta. Letos to nevyšlo s počasím, takže smolík. Ale ani mě to nemrzí, byla jsem totálně kaput. Andeli, já mám tenhle týden volný, takže můžu každý den po 15.00! Je mi celkem jedno kdy a kde, přizpůsobím se. Otázkou spíš zůstává, jak na tom budeme s počasím.
Odpovědět
Profilova fotka
píšu jako tatar, těch překlepů....ale snad to bude dost srozumitelné - se omlouvám :-N |-| :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško jaký seznam?? Nikoho na něm zatím nemám :-( Já se hlásím, že se dobrovolně přidám na jakékoli setkání, ale už jsem tak trochu pomalá a dejchám jak deset :-( tak prosím předem o shovívavost a předem omlouvám pozdní příchody :-D nikdy to neodhadnu a když si myslím že jo, tak se to stejně nepovede :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Álo, to se nikdo nehlásil??? Ani mamka ne? Určitě budeme ohleduplné, těhulky jsou hájené :-) . Hele, nic si z toho nedělej, máš už nárok....já funím normálně :-D, takže v klidu. Jo a pozdní příchody, to je pro mě snad typické, neumím si to načasovat a dobíhám skoro pokaždé pozdě. Klasický frmol a spěch, to je normálka. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Jaruško, jenže já už teď teda moc dobíhat nezvládám :-D :-D :-D :-D :-D :-D A na nárok bych se odvolávala až tak za měsíc nejdřív...vždyť co budu dělat tak za 2-3 měsíce???? Už aby ses ke mě připojila!!!! ;-) Pak by mi bylo veseleji :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
.... ja funim taky jako lokomotiva, budeme dobra trojka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evko a kdy jsi začala funět jako lokomotiva když jsi byla těhule? Já jsem úplně mimo....a když je hnusně, tak se nejsem schopná ani vykopat z domova :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, já taky nedobíhám...to už je na mě nadlidský výkon :-D . Bylo to myšleno spíš všeobecně, jako že pospíchám :-N . Nárok máš už teď, prostě jsi za půlkou, tak co. Pupendo už možná tolik nepovyroste a na to funění si holt musíš zvyknout, podle mě jsou unavené a zadýchané i ostatní těhule. Jéé, já bych se připojila hned, fakt, ale není to jen otázka chtění, bohužel :-( No, možná se dočkám. Andeli, budeme super truper grupáč :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele a kdy vyrážíte? Já chci taky!! Vemte mě sebou!!!
Odpovědět
ahojky, tak já mám zítra sraz s Jarkou ve tři dole na Sojčáku u hřiště - u toho oválu a nejspíš poputujeme zasejc směr Paďousy, tak kdo se bude chtít přidat je srdečně vítán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky já bych moc ráda.ale to asi budu ještě v práci :-(
Odpovědět
Ahojda kocky,na kocarkovani bych rada dorazila, ale musim se zaletet podivat na Drakulu a na upiry, jestli nezlobej, takze se mejte fajn a at vam neprsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No musím říct že dneska je venku celej den pěkně ošklivo..., ale na víkend hlásí pěkně tak doufám že to vyjde...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?