Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
beru IP ;-)
Odpovědět
Mizim obedvat, pacek
Odpovědět
dobrou chuť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pilates je taky dost dobrej! Nevěřila jsem tomu a šla to jednou vyzkoušet....no a výsledek...byla jsem úplně hotová!ale do měsíce jsem se rozhýbala a bylo to moc fajn!
Odpovědět
No kalanetika se ted už sama o sobě snad ani nikde necvičí. Je to nahrazený tím pilates a podobně. Na sojčáku v tělocvičně se cvičí (pilates,aerobic,aquaaerobic,stepaerobic,spinning a podobné). Jenže tam si zaplatíš třeba 10 lekcí a musíš chodit např.každý úterý od 18.h.,což mě při směnách absolutně nevyhovuje. Byla jsem cvičit v posilovně za aut.nádr.,mají tam spinningové kolo a orbitreky,tak jsem si to vyzkoušela,pořádně se rozehřála a i když jsem si dala pořádně do těla,tak mě nic nebolí,což je naprostá paráda. Ale taky jsem ted doma cvičila asi 3x podle DVD Kynychové-Hejbejse,co vycházelo s MF. Ale mezi tím,co to píšu jsem snědla čoko tyčinku. Energie se doplnovat musí,ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, já klidně prubnu skoro všechno....hlavně potřebuju chodit s někým. Samotnou by mě to nebavilo a hlavně ve dvou je i větší motivace. Doma jsem zkoušela cvičit, jenže to člověka nic nenutí a fláká to :-| Pajee, aha tak to jo...já toho o pilates příliš nevím, nezjišťovala jsem co a jak. Akorát vím, že existuje takovýto druh cvíča ;-) . Sojčák je pro mě úpně ideální, a tím že je tam tolik možností najednou, přímo super bájo řešení. U mě by snad problém s časem a pravidelností nebyl. Uvidím až podle práce. Chápu, že ty jako setřička v nemocnici si vyskakovat a vybírat nemůžeš. Hm, tak to jo....já myslela, že chodíš do klasické posilky na ty příšerné přístroje, tohle je jiná. To bych brala, fajn varianta. Mě by ale bolel celý člověk, nejsem na takový druh pohybu zvyklá a přece jen jsem pořádný pašík, čímž bych ze začátku dosti skučela :-N . Ale to musí být a pro krásu (a zdraví) se musí trpět ;-) . Čoko tyčinka je báječná vzpruha, ale jaksi se pak cvičení mine účinkem :-D
Odpovědět
Ale byla jen malinká,přísahám! :-D Samozřejmě že jsem se mučila na těch příšerných přístrojích,jak ty říkáš. Ale taky tam občas bylo na co koukat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
I malá tyčka může napáchat škodu, i když u tebe je to skoro fuk....jsi žížala hubená :-) Mučící stroje nejsou nic pro mě, ani to že je tam občas něco k pokoukání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tohle sem si taky říkala a jistila jsem, že opak je pravdou! A teď už jsem schopná jít do posilky i sama a když tam narazím na paní majitelku tak je příjemná a fajn a zase něco poradí!
Odpovědět
Profilova fotka
musím makat!Zatím ahoj a v pondělí tady!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, já vím, nikdy neříkej nikdy. Jenže zatím jsem nedospěla do stádia, kdy bych byla fakt schopná jít sama....ten první impuls a odhodlání tam není |-| :-N . Názor možná změním, uvidím. Když to ale klapne nepůjdu sama a pak už je to o něčem jiném. Takže cvíču a kondici zdar, s kilíčky navíc šupem pryč...a že bude co schazovat. ;-) Přeju hezký den volna, moc se neudři a prima víkend....kéž by vydrželo počásko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda při pátku, doufám, že mě tu nenecháte samotinkou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahouj kocky, preju krasny vikend :-) Dneska jsem v praci moc nepobyla, protoze jsem poletovala po meste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Žirafinko, taky Ti přeju hezký a pohodový víkend :-) :-) Všem ostatním berušenkám rovněž přeju prima víkendík. Snad tu bude v pondělí živoučko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
..........cuuuuus! tak manzel je prave na hokeji, tak jsem nachvili zasedla k pc..... takovej ilegalni connect :-D v dubnu sraz muzu a v mejlu, co mi chodi o mimi psali, ze muzu treba deci sampika (nebo vina) denne..... 8-) jinac uz je mi docela fajjn, ale vcera to bylo krusny - jako vzdy jsem musela mit neco extra - jedno nabodnuti nestacilo, museli me bodat dvakrat :-| niccmocc. no ale vsechno je k necemu dobry - mudr dle utz rikal, ze co vidi by melo byt ok, tak doufam ze to tak opravdu bude!!!!!!!!!!!!!! Taborky uzijte si hezkej vejkend! Ja ho stravim v posteli 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
andeli, drzim palce, urcite to bude ok!!
Odpovědět
Profilova fotka
Andelicku, ahoj :-) moc jsem na Tebe myslela, určitě o bude všechno O.K. ;-) Tak doufám, že nám ten dubnovej srazík vyjde, minule jsme se nesešly, ale příležitostí ještě bude....tak snad teď jo :-) . Jestli můžeš bumbat, dám si ráda s Tebou, zapijeme mimouška x-) . Hlavně že jsi bodnutí vydržela, je to holt někdy dost nepříjemné. Pěkně odpočívej, šetři se, nech se opečovávat....zasloužíte si to s mimčem oba dva :-) . Krásný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... takze ze sebe musim jit udelat po 4 dnech cloveka ]-( :-| :-( a musim vyrazit mezi lidi 8-( ..... a rovnou do kauflandu :-S ..... pac mi chcipnul mobil ]-( kaput ]-( mrtvej ]-( foreeeeeevr....... nevim co me stve vic - jestli ty prachy za mobil (nesnasim je - a nesnasim neustaly porovnavani funkci - :-p chci jen psat sms a volat, nic vic) nebo to, ze se sebou budu muset neco delat 8-) chudak pan/pani prodavac u O2, doufam, ze jsou spravne naladeni nebo se stane nestesti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... v o2 byl tak milej chlapek ze me ani nemrzelo ze jsem ze sebe musela udelat cloveka ;-)
Odpovědět
Ahoj, preju vsem hezkej novej tejden :-) Andeli - gratuluju k milymu chlapkovi u O2 a k novemu mobilu :-)
Odpovědět
holky ahoj :-) andeli tak to sis zase užila :-S no hlavně že to máš za sebou a teď jen ať jsou výsledky v pořádku ;-) sis aspoň udělala radost novým mobilem za to utrpení :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
..... neee byl fakt milej + nedelal ze me debila ;-) naferovku mobily pro me nejsou dulezity takze se v nich docela nevyznam a on pochopil :-D ..... koukam Zirafka zije takze seznamovaci vecere asi probehla bez vetsich karambolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo mam dotaz: nema nekdo z vas doma kytku zvanou trnova (kristova) koruna???? hele me jako roste, to je ok, taky kvete, to je taky ok, ale vubec, no proste vubec se mi nevetvi - proste 4 pahyly do nebe - nevite co aby se vetvila? seriznout? a jak si ji rozmnozim, kdyby ta puvodni treba.... ehm.... po mem zasahu.... taknejak..... chcipla?
Odpovědět
Trnovou korunu doma mame... vetvi se tak nejak sama... zkus ji seriznout... kdyby chcipla, tak my mame 4 rezervni ;-) rada venuju... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmm a zirafko to ji jako nahore ufiknu a pak co s ni?
Odpovědět
no normalne zalejvat... a ten ufiknutej kus, pokud bude vetsi nez neco malyho, tak zkus dat do vody, mohlo by to pustit koreny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, ja to zkousela vygooglovat a musim rict ze fsude to pisou desne odborne :-S asi si dojdu pro rukavice a zkusim to nejak usmiknout :-) mmj.... od patku bojuju se skudcema: 1. maly brebery co mi litaj z kytek (biolit to zachranil a budu je biolitovat tak dlouho dokuk je nevyhubim) 2. potravinovi moli (bojoval honzik, pac ja bych blinkala - desbes asi jsme si je museli prinest nekde z obchodu - hnus fijalovej, vyhazeli jsme pulku spajzu) no proste clovek se nenudi :-D
Odpovědět
potravinovi moli jsou strasna havet... docela se mi osvedcil takovej trojhranek - lapac na ne, znacka myslim Catch
Odpovědět
Profilova fotka
.... Honzik mi koupil k vanocum knizku "jak byt dokonalou hospodynkou" :-D ehm.... zeby narazka? kazdopadne tam psali, ze prej je dobrej bobkovej list, ze to ty svinuchy nesnasej - mame misto kuchyne a spajzu vavrinovy kralovstvi - narvala jsem ho opravdu VSUDE.
Odpovědět
Tak dej vedet, jestli to zabralo, mozna u nas zalozime velvyslanectvi vaseho kralovstvi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?