Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj.... jo a pokud jste to nepoznali, tak se mi dneska nechce nic delat!
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli: bacha na biolit v tehu!!! Nemela bys v tom vubec byt!!! Jo, jinak, dobre rano od velryby z anglie. Mame tak hnusne pocasi,,ze to snad nemuze byt ani pravda :-|
Odpovědět
Ahoj velrybko - tady krasne sviti slunicko :-)
Odpovědět
andeli :-D no my meli potravinový moli v předchozím našem bydlišti a fakt lábuž :-| já se jich teda zbavit neuměla, pomohlo až stěhování :-D janno tak pojeď do Čech, tady je krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janno: na oblicej jsem si dala satek, zadrzela dech, vsechno vystrikala, zavrela, odesla a nechala pusobit do rana :-D jinak pojed do CR, tady je fakt krasne - zrovna to pisu kamaradce po icq: 9°C stin, 13°C slunicko, slunicko moc moc, ptaci rvou jak prorvany.... proste jaro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro a plozeni 8-( 8-( dejte pokoj s cestovanim, jsem rada ze se dosouram k lednicce a zpet :-D :-D :-D :-D ale ne, tady je momentalne nadherne, mame i lupeny na stronech, ale vitr se ma vratit, tak uvidime. Zatim to odnesl plot, uz visi na vlasku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo tady taky - ve stredu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ťuky ťuk, beruška vás volá, hola :-) Hezký den všem Táborkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuuus beru, co metrozekzual? uz je zaucen a preucen?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, o metroušovi mi ani nemluv ]-( , bych ho nejraději s rozběhem .... :-p . Sedí jako bluma, jen se občas zeptá na práci, co jako má dělat. Dneska jsem mu ukazovala ten CAD program, chytrej byl až na půdu, ale skutek utek....na něj nemám nervy. Opravdu je jako přítěž, nesnaží se, lelkuje. Se na něj můžu....v rámci možností ho proškolím, pak hážu bobka :-D Teď mám spíš jiný dilema, v sobotu jsem se viděla se sestřenicí a ta mi nabízela, ať jdu dělat k nim do firmy. Práce super, plat, výhody, všechno....jen teda háček je v tom, že je to až v Budějkách 8-( . Tak fakt nevim. Z Jistebnice se mi do dneška nikdo neozval, přesně jak jsem předpokládala....a ani už vědět nedají. Odjinud taky ticho po pěšině. Jen ještě čekám na jednu firmu z Tábora, kde mi slíbili odpověď koncem března....ale naděje si nedělám.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hezký zbytek dne a papa. Snad vás tu bude zítra víc. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeeeee cb - jestli smim radit, je to prast jako uhod s prahou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu zase pozdě večer, ale můžu se chlubit, že usínáme kolem 21 a bez pláče a nářku.To proto, že už nebudeme mamince spinkad 3 hodiny dopoledne, 3 odpoledne.Ale s bídou 3 za celý den :-D :-D Ale jseme u našich, tak jsem na to zvědavá doma ;-) Jinak s tím uklízením opratrně, víš, že jsi těhu a ne vše se v těhu doporučuje.Takže kopýtANDELI, v O2 pracuje můj moc milý spolužák, to musel být určitě on, kdo ti prodával mobil :-) ka nahoru a odpočívat lelkovat. Jo jo, taky jsem nevěřila radám zkušených a dnes jsem ráda za každou vteřinu navíc, co si můžu poležet :-D :-D :-D Jéé, srazík v dudnu, to se hlásíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké středeční ránko :-) Andeli, no to je právě to, Budějovice jsou taky daleko....sice blíž než Říčany a lepší spojení, ale i tak :-( . Mě jen děsí fakt, že zatím v Táboře nic....a nadějně to vůbec nevypadá. Asi dojde na alternativu, že půjdu někam o práci s prosíkem :-S . Výpovědka se krátí a vyhlídka na nový job nikde. Sice ještě čekám na jedno vyjádření, ale po mých zkušennostech.....spíš to neklapne. Už ani nevím kam se obrátit. Maalinko, tak to je úspěch, ne? Aspoň že Valinka usíná bez plakání. Akorát mi ta 21. hodina přijde docela pozdě, nebo je to normální?? Jaképak rady zkušenných máš na mysli, asi mi něco uteklo....nebo už vážně dementním :-N Na srazík určo přijďte, budeme se na vás, Kočky těšit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, nepropadej panice - hele ono je to fakt jiny shanet praci pri praci a shanet praci s tim ze muzes nastoupit zitra..... fakt! Maalinko, vetsinu vetsiho uklizeni zastane Honza, popr. mi pomuze segra, do niceho velkyho se proste nepoustim, ale zase si rikam, bejt jako sklenikova kytka taky nejde :-) mmj. tak 2x do tydne se zjevuju v praci, takze zatim mi nezacalo hrabat ve stylu "predelame hnizdecko pro noveho ptacka" :-D :-D :-D Taborandy, tramtadaaaaaaaaaaaaaaaaaaa volali z Budejovic z genetiky ze predbezne je vsechno OK! z kratkeho testu zjistujou prave downa, na ktereho bylo podezreni takze mi spad sutrak ze srdce (teda jeste tam nejakej sterk je, co je psano to je dano, ale to prijde do dvou tydnu)
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: super zpravy!!!!! Beruska: vzdyt vem budejovice, a kdyz to nebude klapat muzes vzdycky ve zkusebce odejit.
Odpovědět
Andeli - gratuluju k super zpravickam :-) Berusko - drzim palce s hledanim prace a porad na tebe myslim ;-) A jak rika Janno - ve zkusebce se da vzdycky zmizet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, no právě že začínám propadat. Jsem si to teda představovala jednodušší a ejhle, chyba lávky 8-( . Rozeslala jsem CV všude možně, buď mi rovnou dali vědět - bohužel skoro vždy už bylo obsazeno, nebo se nikdo ani neobtěžoval. ]-( . Akorát u jednoho místa mi rovnou chlápek odepsal, že jako ne, páč je nutná znalost vzduchotechniky, elektriky apod....jenže do inzerátu to nedaj, pak si vyber :-| . No a u jednoho místa zase došla odpověď, že se vzděláním příliš nehodím (asistentka zákaz. centra v AAA auto). Později jsem se dozvěděla, že tam přijmuli ženskou, co je vyučená prodavačka....a žádná kočka to není. :-S To se mi nikdo nemůže divit, že nervy pracujou a člověk o sobě začne silně pochybovat ;-( . Moc gratuluju k dobrým zprávám!!! Hlavně že je mimís zdráv. ;-) Janno, taky jsem nad tím takhle uvažovala. Zkusit to můžu a odejít se dá, od toho zkušebka je. Uvidím, jak dopadne poslední rozjednaný job.
Odpovědět
Berusko - to zakaznicky centrum v AAA, toho nelituj... prej se tam k lidem chovaji jako rasi...
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, ahojky :-) děkuji za podporu, už mi to leze na mozek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to tam jenom zkoušela, prostě jedna z alternativ. Nijak jsem po tom místě neprahla, ale říkala jsem si, co kdyby náhodou....lepší vrabec v hrsti než holub na střeše :-D . Líto mi to bylo jen chvilku kvůli jejich odpovědi....formulaci slov :-|
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: vim jak se asi citis, ja sla z vedouci managerske pozice a clovek pak uz odpovi na vsechno, proste jen pro ten pocit, ze ho nekde chteji. Neboj, ono to nakonec nejak dopadne, podivej na mne :-D :-D :-D ja chtela na chvili pauzu, doucit se aj, a co z toho je? Druhe dite na ceste a svatba :-D :-D :-D celkem obrat(v CR jsem zkoncila delat v dubnu 2004)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, já zase takový megadobrý místo nemám. Managerská pozice není nic pro mě....na to jaksi nemám vzdělání :-N . Netrvám na práci v oboru, ale nerada bych šla dolu...nějakou tu hrdost a sebevědomí mám. Nemyslím si, že bych měla přehnané nároky, jenže nějak se mi to všechno bortí. :-( Pauza to teda je, ne??? Akorát poněkud jiná než sis původně plánovala. Buď ráda, že máš zdravé dítko, druhé na cestě. Aj už ovládáš a práce se bude pak hledat dobře, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska: no tak to zas tak jednodusse nevidim, tady mluvi anglicky kazdy :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, to by bylo divné, kdyby v Anglii nemluvil anglicky :-D :-D . Dneska jsou jazyky základ, čim víc tim lépe. U vás je to samozřejmě trošku jinačí...Ty tu Aj potřebuješ, aby ses vůbec domluvila, takže jako samozřejmost.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, hele opravdu bud v klidu - neco se najde, a ruku na srdce, ktera z nas kdy mela idealni praci? proste vsechno je o kompromisech :-( no a o penezich v tabore..... ani mluvit :-| nerkuli pro zenskou ]-(. chce to jen cas, a ted na jare se budou lidi zase tocit, uvidis. a obcas, co si budem nalhavat, je inzerat jen proto aby byl a misto je daaavno obsazeny :-( jinak je v tabore ted desna fluktuace lidi, predevsim v technickych profesich - tvuj obor. co se tyce aaa fakt si o nic neprisla, co se tyce cb, proc to nezkusit, to je taky fakt..... co se tyce vzdelani a managerske pozice, ne vzdycky je to spojeny :-)..... vyssi managersky asi jo, ale pravidlo to asi fakt neni x-) Janno a rusky umis? jde to zase do kursu :-) mozna i v anglii :-) ja neumim ani Ň pac jsem prvni generace co se neucila a zacinam litovat, asi zacnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já to všechno vím, jen mě sem tam přepadají chmury a beznaděj :-( . Prostě jsem měla jinou představu, ale flintu do žita rozhodně neházím, holt mě bude živit Pavča :-D Uvidím co se vyvrbí. Budu to zkoušet dál. O penězích mi ani nemluv, na táborsku trága....to už musí být jo štěstí. Tak mi drž pěstičky, třeba to zabere ;-) . Áčka mě nemrzí, spíš šlo o momentální rozčarování z jejich přístupu. Snažím se házet vše špatné raději za hlavu....bych se jinak mohla jít rovnou pověsit. Po těch zkušennostech....na budku. Budějky si nechám jako rezervu, místo tam najdu vždycky, sestřenice zařídila tlačenku. Možná to pak zabalíme oba a přestěhujeme se tam. Pája nic nenamítal...že by?? :-D Jasně že není manager jako manager. Já myslela takový ty typický kravaťáky s nadstandartním platem. Z ruštiny si nic nedělej, já jí taky unikla. Ségra jí měla rok a mě už postihla Nj. Jazyky teď hodlám pilovat, zjišťovala jsem si jazykovku v Tá na Jihočeské univerzitě. Možná prubnu Aj i Nj.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky, ja mam 3ZS a pak jazykovy gympl, takze rustina uz na zakladce, Nj taky, a pak anglictina a latina na gymplu. Jenze ja to flakala, takze umim prd :-D :-D nemcina byvala ok, ted jsem 4roky nemluvila, takze ani tuk, za to Aj mam super, ze. Halvne, nesahej na to, tam nechod, plus baby nazvoslovi :-D :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak hlásím, že dneska mě mlaďas totálně vytočil...celej tejden mu leju do hlavy vědomosti, co jak udělat, popisuju to jako pro debily a on mi v klidu řekne, ať si na něj udělám čas a vysvětlím mu to všechno znova od začátku, prý si to nepamatuje! ]-( ]-( By mě šlehlo, já se snažím, on si poznámky nedělá...k vzteku :-| . Už jsem to nevydržela a sprdla jsem ho. Koukal jako puk a netušil. Copak jsem někde v pomocný? Nevim co čekal, jestli měl představu, že si to hned zapamatuje....nechápu. Doufám, že se lek a začne spolupracovat, nebo se na něj vybodnu a prásknu ho šéfovi....ať se s ním trápí sám. Mě ten měsíc ani stačit nebude, protože při jeho přístupu...to nechci vidět :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?