Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Aaaa, jsem se spletla... Tefal to je, ne Tescoma :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo, zamek Bechyne je krasnej, vdavala se tam svagrovka, ale prislo mi to takovy moc narychlo... na to, kolik to stalo... jsme byli za 15 minut venku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafka: a co je Velky sanc? Nekdo mi vzpominal U Jakuba pod Kotnovem v parku, ze se tam konaji civilni svatby, a pak mne napadla cervena lhota....
Odpovědět
Profilova fotka
Aaaa, uz jsem docetla. Ok, zkusim. Ono je tezke vybirat. Pulce anglanu se stejne nezavdecim 8-( 8-(
Odpovědět
Janno - u Jakuba, to je ale taky kostel, jsem to sem nenapsala, protoze jsi psala, ze do kostela chlapa nedostanes ;-) :-) Velky sanc, to je takovy parcik na hradbach, ale lip to moc popsat neumim :-)
Odpovědět
Čau holky Janno, těžko říct co poradit, ono těch míst na Táborsku opravdu není moc Červená Lhota je krásná, ale bude to asi podobné jak psala Žirafka, krátká chvilka a jedna svatba za druhou (ta Červená Lhota je přece jen ještě profláknutější) ale pokud nechcete úřední svatbu na matrice tak bych do ní šla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) tak ziram, 20.000Kc za pronajem salu na obrad???!!!! Vypada to absolutne dokonale, ale ta CENA????? To se tak opupinkovat...... Chlapa nepremluvim na cirkevni svatbu, krom toho s dvema detmi(jedno uz mame, druhe cekame) by se to tezko vysvetlovalo ]-( Velky snac je v Tabore?
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, vidíš, a já taky myslela že je pánev od Tescomy :-N . S Bechyní mě neděs, já mám o ní takovou krásnou vizi....pak už fakt nebudu vědět kde se vdávat. :-o Janno, kostel u Jakuba je hezký, ale přece jen je to kostel, i když svatby dělají civilní. Červená Lhota je krásné místo, ale problém je stejný jako u mnohých jinde, jde to jako na běžícím pásu, před i za tebou horda svateb. :-| Bechyně je hezká, ale podle Žirafky je tam docela fofr, tak nevím (já tam nikomu na obřadu nebyla) a ceny mají opravdu vysoké....bohužel. Já sním o stromovém sálu, jenže takovou pálku se mi dávat nechce. Víc bohužel neporadím. Ovšem k matrice bych tak skeptická nebyla...v září se tam vdávala Kremrolka a měli to krásné, mladý pan oddávající měl dojímavou řeč a prostory jsou hezké. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolinko :-) :-) , jak se pořád máš a co únava? Janno, ještě k ceně Vokova sálu v Bechyni....20.000 je fakt šílenost a myslím, že opupínkování nestačí. Mě málem šlehlo...taky se tam moc lidí nebere, spíš pořádají koncerty a různé akce. Já teda věřící nejsem a neznám podmínky pro uzavření církevního sňatku, ale děti snad nevadí. A u Jakuba by to bylo jedno, je to civilní svatba jako na jiném úřadě, jen prostory jsou rázu duchovního. ;-) A Velký šanc je v Táboře za velkým náměstím (náměstí Tržní, kde se pořádají trhy o Táborských slavnostech), je to malý parčík. Na Tržní náměstí se dostaneš s náměstí hlavního, když projdeš ulicí mezi matrikou a restaurací Beseda (snad se to tak ještě jmenuje - je to hned vedle kostela). Lépe to popsat neumím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
z náměstí :-N a Velký Šanc....brr, to je zase chyb :-o
Odpovědět
Svagrovka to mela v tom Salle de Schaffhouse, ted to stoji asi 9800... a jako sal hezkej, ale fakt to bylo strasne fofrem... Do 15 - 20 minut jsme zase byli ze zamku venku a fotilo se pred zamkem na travniku... ani na nadvori nas nepustili... :-S :-S :-S Byli jsme tam sami, protoze to bylo zacatkem dubna, takze zadny velky navaly nevest... proste me to zklamalo, cekala jsem, ze za 10 tisic toho bude proste vic...
Odpovědět
20 tisíc? tak to je pěkná pálka, to jsme dali za celou hostinu i s rautem a ubytováním :-D je fakt, že záleží hodně na tvojí představě - my třeba chtěli malou (asi 20 lidí), skromnou, jednoduchou svatbu do max. 50 tisíc ta naše úplně splnila moje představy a všem hostům se to moc líbilo, na matriku si nemůžu stěžovat, vůbec mi to nepřišlo neosobní ;-) beru, dneska na mě pro změnu padla deprese, ale už je líp ;-) žiraf, co babička?
Odpovědět
Článek se načítá
S babickou je to hodne spatny a asi uz brzy pujde spat, takze jsem moc rada, ze jsem ji videla. Byla teda hodne unavena, protoze ten den jsme byli uz kolikata navsteva, ale myslim, ze me jeste poznala.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky moc. Asi mi nezbyde nez to o vanocich zkusit obejit, a vsude se podivat. My nechceme nic extra, ani spesl. Bude nas asi kolem 60, tka odhadem, podle toho kolik zapecniku anglicanu zvedne pr..., ale jen Keithova rodina bude cca 12lidi, a ja jsem z trech deti... Po obradu asi na obed s rodinou, nebo podle hodiny rovnou na rautiko veceri s celou skupinou. Chci to neformalni dole u reky, asi nejspis. Jeste mne o ruku nepozadal, a ja uz planuju 8-) 8-) :-D ale pry do mesice.... x-)
Odpovědět
Janno, tak moc drzim palce, aby se brzo vyslovil :-) Ty teda zijes v zahranici?
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, stromový sál stojí 8.000 (jestli se nepletu), ale ty ceny jsou odrazující a teď ke všemu i vím, jakým fofrem to dělají, takže smolík pacholík. Nebudu to lámat přes koleno a zůstanu u Karolína (snad bude za 10 let ještě fungovat), nebo nepohrdneme matrikou. ;-) Kremrolko, tak to vás svatbička vyšla suprově. x-) Taky nechceme moc utrácet a Bechyně byl pouze sen, o němž jsem věděla, že stějně bude nesplnitelný....nejsem takový boháč, abych vyhodila majlant za oddací místo, kde se jen mihnu. :-| Holt se nesmím vznášet v oblacích a pěkně se držet u země. :-D My neplánujeme nic velkého, do 20 lidí se snad vejdeme....nebudu hrotit situaci, hlavně že se máme rádi ;-) . O depresích bych mohla psát slohy, já jsem chodící reklama. Bych to zakázala....hnus jeden fialovej. 8-( Hlavně že už je líp a cítíš se happy :-) Janno, nemáš zač. Neboj, určitě se brzo vysloví a svatbičku začnete chystat oficiálně, držím pěstičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na Karolin jsem chodila jezdit, a urcite by byl super, jen mi to tam v te restauraci prislo strasne neosobni(a pro nas asi male?) Jenze i s restaraci bych v Tabore mela problem si vybrat. Nejhezci mi prijde Hazienda Mexicana, jenze to je pro 60lidi male, a ty vetsi jsou zase vetsinou "silene" vyzdobene. Coz by mozna nevadilo, jenze tahle svatba bude pro publikum 8-( 8-( Ja bych nejradsi jen uplne malou svatbu, nez se predvadet, na co mame/nemame v CR, a pak trnout, jak se lidem bude libit ubytovani,...Ale co, chlapa mam suprovyho, a snad mne ma i rad, tak co si stezuju. :-D :-D Jj, ziju v anglii, tri roky(podruhe tehotna... =-) =-) ) no co uz.
Odpovědět
Janno, ještě tu jedna holčina měla hostinu v hotelu Kapital, je to *** hotel, pěkný, ale zas ne extra luxus a ceny mi přijdou přijatelné. Restauraci mají pro 60 lidí, tak tam byste se vešli. Moc pěkný je hotel Lázně v Čelkovicích u řeky, ale tam to bude dražší - nicméně oproti cenám v Anglii za hubičku :-D Karolín bude pro 60 lisí asi fakt malej :-( Jinak oboje najdeš na webu ;-)
Odpovědět
Berusko - 8 tisic tam maji skoro u vseho, ale pak se koukni dolu - malym pismem se tam pise, ze si musis jeste doplatit 1800 za kytky a pripitek
Odpovědět
Na webu Karolina (webovky maji penzionkarolin) pisou, ze v restauracnim usporadani to ma kapacitu 55 lidi, takze pro 60 je to asi mrnavy... svagrovka mela cca 35 lidi a bylo to tak tak...
Odpovědět
Jinak preju krasny vikend vsem :-)
Odpovědět
Taky přeju krásný víkend a už se těším na ten další ;-)
Odpovědět
Krasny novy tyden preju a hlasim, ze se mi snad o vikendu povedlo vylezet a vylecit to nachlazeni, takze na sraz bych mela na stopro dorazit :-)
Odpovědět
Ahoj žirafko, přeju hezký den. I já tu už dnes brouzdám. ;-) Nachlazení je prevít, moc se nepřepínej, nebo se to vrátí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem při pondělku :-) , Žirafinko, to je dobře, že se bacily vzdaly a utekly....moc se na Tebe těším. Samozřejmě ale musím souhlasit s Pajee, nachlazení je nevyzpytatelné a může se kdykoliv vrátit, takže se hlídej a teple oblékej ;-) . Pajee, ahoj :-) doufám, že se přidáš a dorazíš za námi na srazík ;-)
Odpovědět
Ahoj berusko, ještě to nevím na 100%, ale mám to namysli. V pátek jdem totiž na maturák a pak mam hned v sobotu i v neděli noční. Ale nejspíš dorazím. Říkaly jste '' Pohoda''? Tomě nějak nic neříká. Popište mi, kde to je, prosím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, tak ja bych se tu s dovolenim na par mesicu zabydlela |-| pry ta svatba vazne bude, uz mi drahy i sdelil rozpocet :-D :-D jen ze si pry jeste musim pockat az mne pozada :-p :-p potvora, no, dal si termin do 21.11. tak nevim ani dne ani hodiny.... pokud tedy dodrzi slovo, ze......
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, uvidíš jak se Ti bude chtít a budeš mít náladu. Budeme moc rády, když dorazíš, ale nic nelámej přes koleno...pokud máš tak nabitý víkend a jdeš na noční, není nutné se přepínat...srazíků ještě bude :-) . Restaurace Pohoda je kousek od vlakového nádraží, přímo proti poště (a kolejím co vedou směrem na Bechyni). Je to rohový dům (restaurace je v posledním patře), poznáš to lehce, vedle toho domu je oplocený plácek a parkoviště. ;-) Ahoj Janno, tak vidíš, dočkala jsi se....snad se přítel vyjádří už brzo a požádá Tě oficiálně. Držím pěstičky :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde nám to vázne??? =-) Nemám co číst, tak koukejte něco napsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pořád nic??? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?