Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Nestíhám dočítat všechno ale aspoň na něco budu reagovat! Janno...možná to kdysi byla zádušní kaple, taky stojí u bývalého hřbitova, ale je předělaná a myslím, že pěkná! Navíc odsvěcená a takv tom nevidím problém! A když porovnáš to, že třeba kostel v Klokotech je teď zavřenej a svatby tam dělaj v pohřební kapli! Tak to si myslím je pak hnusné!! Jinak sem koukala na Váš termín a je fakt hezkej! :-D :-D :-D Maalinko... v pohodě se sice kouří, ale já tam už kolikrát byla s kamarádkama co maj malé děti a vůbec tam kouř není cítit. Maj tam dobré větrání! Ale je to na Vás! Ještě bych Vás chtěla poprosit, protože totálně nestíhám, jestli byste mi mohli napsat SMS kde a v kolik je teda srazík(popřípadě přiblížit místo hospůdky :-N )!! Do Tábora jedu, takže se na Vás všechny moc těším!!!
Odpovědět
Elis, beru si te na starost ;-) a dam ti vedet... Fakt je ten, ze v te Pohode nejak vzdycky byli kuraci daleko a nebylo to citit :-) a ze ja na to mam citlivy cumacek
Odpovědět
Profilova fotka
Elesmi: to nebude :-D :-D 30.12.2008, bude nekdy v zari, ja to tam tak nejak svihla,nevim presne kdy, tak radis pozdejc, ze .... :-D :-D A Klokoty mne moc mrzi, ale drahy je bezverec a ja sice v Klokotech krtena, a mame tam rodinou historii, ale i tka bezverec, nevim nevim jak by se pateri tvarili....
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko to já mám taky citliv čumáček... ale fakt jsme tam několikrát byli s mimčama(cca 1/2 roku) a bylo to OK. A aspoň předběžné onfo o srazíku je jaké? janno..tak to zkus! Teď je tam novej kněz...tak tam zajdi a zkus si s ním promluvit! Hlavně nechoď ke Karlovi...ten tě nepochopí co chceš!! No a jak budou Klokoty vypadat po přestavbě nido neví....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky, po delší době vás všechny moc zdravím. Na srazík s Aničkou bohužel nedorazíme, protože Tom hraje fotbal, takže nemám odvoz. Příště uděláme srazík u nás v Roudné, co tomu říkáte? ;-) Dnes jsme byli s Aničkou na náušničkách, trošku si poplakala, ale pak už byla zase v pohodě. Je to naše malá princeznička :-) Přes den jsem s ní hodně venku, protože nechce spinkat doma v postýlce. Dvakrát denně mi spí po 3-3,5 h. Koupáme okolo šesté, napapká se, dám jí do postýlky, párkrát dojdu nandat dudlík a spinká :-) Mrkněte do albíčka http://www.modrykonik.cz/album/album.... Jsem nejšťastnější maminka a baví mě to čím dál tím víc ;-) A co vy holky, jakpak se daří vám?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak je tu zase pátek....jupííí :-) Ahoj Fialenko, taky Tě moc zdravím a jsem ráda, že se vám s Aňulkou daří dobře. Srazík mě samozřejmě mrzí, ale určitě si to vynahradíme příště. S Roudnou Tě klidně beru za slovo, je to fajn nápad :-) . Fotečky na koníkovi jsem skoukla jedním dechem, je to k nevíře, jak rychle ten čas letí....z Aničky roste velká slečna (je krásný buclíček x-) ). Těší mě váš vzájemný krásný vztah i to, že tak pěkně spinká a drží režim. S nespaním v postýlce bych se příliš netrápila, holt některá mimča na to nejsou. Třeba se časem zlepší a bude chrupkat i doma ;-) . K nejšťastnější mamince a nejspokojenějšímu miminku gratuluji, tak to má být....ideální stav x-) . A málem bych zapoměla na naušničky, to už je opravdu důkaz, že je Anička velká holka. Byla statečná, když jenom pobrekávala...tak ať dělá parádu :-) . Zatím se mějte krásně a budu se těšit někdy příště (snad brzo) naviděnou. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky x-) na zítřejší srazík se moc těším, počítám s tím na 100% Fialenko, škoda že s malou nedorazíte :-( moc jsem se na vás těšila, ale jak píše Beruška, určitě si to příště vynahradíme ;-) Anička je kouzelná, bude asi zrzka po mamince, co? :-) Je fajn, že si to s ní doma tak užíváš x-) Holky, nevím jak se tu dneska ještě ukážu, tak platí sraz ve 14:00 na nádraží ČD? Kdyžtak mi prosím některá pošlete zprávu kdyby se to změnilo. Jinak budu tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, už se nám ten zítřek blíží a taky se těším :-) . Pokud vím, sraz před vlakáčem ve 14:00 by měl platit. Snad se to nezměnilo =-) . Jinak uvidíme kam půjdeme sednout, původně byla v plánu Pohoda, ale Maalinka chtěla nějakou kavárnu na starém městě....snad se ještě ozve nebo nám poví víc až zítra na místě :-) . Kremrolko, já teda nevím o tom, že by byla Věrka zrzka =-) , sem myslela že hnědovláska. Ale těžko říct, zda je to její přírodní barva...Aničku jsem spíš tipovala na světlovlásku (špinavé blond vlásky) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halóóó, to je zase vzorná docházka ]-( :-D
Odpovědět
Bubu
Odpovědět
Beru, je fakt, že je to jak na kterém monitoru ;-) teď jsem se koukala na jednom starším a tam vypadá zas jako hnědovláska, nevím proč ten můj to tak obarvuje :-) holt si budu muset počkat až holky uvidím naživo :-) ale Věrka mi jako klasická hnědovláska nepřijde, aspoň trošku dozrzava :-) a má pihy pokud se nemýlím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bububu, Žirafinko :-) Kremroli, mě monitor taky zkresluju...záleží i na foťáku, úhlu pohledu, nasvícení....takže to není jednoznačné. Jsem netvrdila, že je Věrka klasická hnědovláska, ale je vidět že se barví. Ovšem těžko odhadnout přírodní barvu vlasů. No, s tím odstínem do zrz, klidně je to možné, ale spíš bych tipovala přeliv. Pih jsem si ani nevšimla, pokud nějaké má, tak dost světlé....to já mám ksichtík pihatý víc (hlavně frňákovník :-D ). Takhle do podrobna jsem Věrku nezkoumala.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fuj, to zase perlím...zkresluje!!!
Odpovědět
Cau berusko, preju, at je dneska cesta domu jednodussi nez minule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, děkuju, taky doufám :-) Pro mě je teď ale nejdůležitější, že je víkendík před náma a hlavně bude srazík x-)
Odpovědět
Ja dneska pojedu domu az devatym vlakem :-|
Odpovědět
Beru já taky ne :-D jen mi přišlo, že jde malá do zrzava, ale fakt je to možná jen monitorový přelud :-D Uvidíme, uvidíme, už se nehádám :-D ;-) Šťastnou cestu holky, to cestování vlakem vám nezávidím, já se těším, že tenhle víkend po delší době nikam nejedem :-) takže i možná i něco doma stihnu udělat ;-) a taky se pořádně vyspím x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To Ti nezávidím, co tak pozdě? Já budu doma kolem 18.30 (když všechno dobře pojede) a i tak je to děs.
Odpovědět
Mam neco jeste vecer tady v praze, ale prchnu odtamtud driv, protoze jedenactym vlakem nepojedu ani omylem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, já se nehádám :-D Netvrdím, že nemůže být malá trošku do zrz, ale jen mi to nepřijde...a monitorový přeludy jsou možný. Cestování vlakem mám za normálních okolností ráda, ale ujet denně přes 160 km je přece jen dost :-| O volném a klidném víkendu mi ani nemluv, u nás se pořád něco děje, takže na úklid tolik času není, o spánku a relaxu nemluvím. Poslední dobou jsme někde furt courali, nebo dělali změny doma, takže hektické :-S Tobě přeju, ať si víkendík pořádně užiješ a můžeš relaxovat. Já se nadopuju energií a prima náladou v sobotu (na srazíku s váma). O víkendu máme návštěvu, přijede ségra s malou, to bude veselo a pěkný čurbes (Karolínka ráda kramaří a všechno prošmejdí). Ale i tak se na holky těším, budu trénovat trpělivost a péči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, jen prchni, kdo by taky tvrdnul v Praze takhle dlouho....a přeju Ti šťastnou a rychlou cestu domů :-) . Holky moje, se s váma loučím. Mějte se krásně a zítra papa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
14,00 u cd, budu tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ale no tak! Zrzka nejsem, spíše hnědovláska. Pihy mám a jsem za ně ráda. A Anička má trošku vlásky do zrzava a obočí taky. Tak uvidíme, jak se vybarví :-D
Odpovědět
Ahoj holky, moc mě mrzí, že jsem srazík nestihla. :-( Doufám, že jste se dobře bavily. Dejte vědět, jaký byl. Hele, myslíte že by šel udělat obřad v gotickém sálu na staré radnici?
Odpovědět
Ahoj Pajee, sraz byl uplne bajecnej :-) Slezly jsme se v pohode v Pohode a probraly vsechno mozne i nemozne,pochovaly Valcu, daly si bajecne pohary a proste to bylo prima :-) :-) :-) Ohledne obradu v gotickem salu neporadim, nemam o tom ani sajn
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, taky mne ten sal napadl, ale matriky jsem se jeste neptala, i kdyz pani rikala, ze za priplatek oddaji kdekoliv, pokud to bude "rozumne" misto. Kdybys vedela o tom sale vi, urcite dej vedet. Dik
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Táborandy :-) srazík byl moc fajn a sešlo se nás poměrně dost, nakonec byla sice spíš převaha dětiček, ale super :-) . Všem moc děkuji, užila jsem si báječné odpoledne...pochování a ňuňání s Valinkou byl zážitek na hoooodně dlouho (tak snad jsem nějaký ten mimi bacil chytla :-D ), prostě je to kouzelná a roztomilá princezna x-) (a těch grimasek co na nás házela) :-) . Za pozdní příchod se ještě jednou omlouvám, ale fakt jsme nestíhaly....ale hlavně že jsme se sešly. Pajee, škoda že jsi nedorazila, tak snad příště :-) Fialenko, v žádné případě jsme se Tě s Kremrolinkou nechtěly nějak dotknout. :-. =-) Já pouze reagovala na její poznámku, že je Anička do zrz. Nijak jsem její ani tvou barvu vlasů nezpochybňovala a pouze jsem vyjádřila svůj názor. Sama jsem tvrdila, že Tě tak dalece nezkoumám a přikláním se na stranu názoru, že barva tvých vlasů je převáížně hnědá a Aňulka mi přijde jako světlovláska. O pihách jsem pochybovala, ani netuším, že je vůbec máš. Takže to je tak vše. V žádném případě to nebylo myšleno zle a urážlivě. ;-)
Odpovědět
Krasne rano :-) My jsme s pritelem pak jeste jeli na navstevu k jeho pribuznym, babicka s dedou nedavno slavili diamantovou svatbu :-) tak jsem slavila uspechy coby teta male 1,5rocni holcicky... Pekne jsme si cetly nejake pohadky a pak jsem i malou primela k tomu, ze by se jako mela vysmrkat a dokonce se nam to povedlo, coz bylo bajecny, protoze jeji mamka a babicka ji pred tim premlouvaly pekne dlouho a ona ze nee :-D Maly se moc libila zirafka na mym krku... proste pohoda jazz :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, ahooooj :-) Tak to byla hodně povedená sobota...super ;-) . My máme mojí ségru s neteřinkou u nás na návštěvě (doma dělají okna a vchodové dveře), takže si malé užívám. Máme se moc rády a vycházíme skvěle. Karolínka je moje sluníčko. Krásně si spolu hrajeme, povídáme, blbneme....taky jsem jí učila nějaká nová slovíčka (slavíme už první úspěchy: počítač, moje a šmudla :-D :-) ). Jo, holt teta je borec a umí to :-D . Stejně je s dětičkama veselo, zvlášť naše Karolínka je ďáblík.
Odpovědět
Ahoj holky x-) srazík byl moc povedený :-) díky za příjemně strávené odpoledne ;-) holky jsou obě kouzelný x-) Karolínka je pěkný neposeda :-D Valča byla hodňoučká, ale taky na nás už dělala pěkný ksichtíky :-D Už teď se těším na leden x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?