Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 ahojky holky!
Nestíhám dočítat všechno ale aspoň na něco budu reagovat!

Janno...možná to kdysi byla zádušní kaple, taky stojí u bývalého hřbitova, ale je předělaná a myslím, že pěkná! Navíc odsvěcená a takv tom nevidím problém! A když porovnáš to, že třeba kostel v Klokotech je teď zavřenej a svatby tam dělaj v pohřební kapli! Tak to si myslím je pak hnusné!!
Jinak sem koukala na Váš termín a je fakt hezkej! emoticon emoticon emoticon

Maalinko... v pohodě se sice kouří, ale já tam už kolikrát byla s kamarádkama co maj malé děti a vůbec tam kouř není cítit. Maj tam dobré větrání! Ale je to na Vás!

Ještě bych Vás chtěla poprosit, protože totálně nestíhám, jestli byste mi mohli napsat SMS kde a v kolik je teda srazík(popřípadě přiblížit místo hospůdky emoticon )!! Do Tábora jedu, takže se na Vás všechny moc těším!!!
1. lis 2007 v 11:28  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Elis, beru si te na starost emoticon a dam ti vedet... Fakt je ten, ze v te Pohode nejak vzdycky byli kuraci daleko a nebylo to citit emoticon a ze ja na to mam citlivy cumacek
1. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Elesmi: to nebude emoticon emoticon 30.12.2008, bude nekdy v zari, ja to tam tak nejak svihla,nevim presne kdy, tak radis pozdejc, ze .... emoticon emoticon A Klokoty mne moc mrzi, ale drahy je bezverec a ja sice v Klokotech krtena, a mame tam rodinou historii, ale i tka bezverec, nevim nevim jak by se pateri tvarili....
1. lis 2007 v 11:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 žirafko to já mám taky citliv čumáček... ale fakt jsme tam několikrát byli s mimčama(cca 1/2 roku) a bylo to OK. A aspoň předběžné onfo o srazíku je jaké?

janno..tak to zkus! Teď je tam novej kněz...tak tam zajdi a zkus si s ním promluvit! Hlavně nechoď ke Karlovi...ten tě nepochopí co chceš!! No a jak budou Klokoty vypadat po přestavbě nido neví....
1. lis 2007 v 11:52  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
Registrovala se 26. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Region Tábor.
  • Svatba byla 24. července 2004
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
Registrovala se 26. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Region Tábor.
    Region Jindřichův Hradec
 Ahoj holčinky,

po delší době vás všechny moc zdravím. Na srazík s Aničkou bohužel nedorazíme, protože Tom hraje fotbal, takže nemám odvoz. Příště uděláme srazík u nás v Roudné, co tomu říkáte? emoticon
Dnes jsme byli s Aničkou na náušničkách, trošku si poplakala, ale pak už byla zase v pohodě. Je to naše malá princeznička emoticon Přes den jsem s ní hodně venku, protože nechce spinkat doma v postýlce. Dvakrát denně mi spí po 3-3,5 h. Koupáme okolo šesté, napapká se, dám jí do postýlky, párkrát dojdu nandat dudlík a spinká emoticon
Mrkněte do albíčka http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=69214&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Jsem nejšťastnější maminka a baví mě to čím dál tím víc emoticon
A co vy holky, jakpak se daří vám?
1. lis 2007 ve 20:21  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj holky, tak je tu zase pátek....jupííí emoticon

Ahoj Fialenko,
taky Tě moc zdravím a jsem ráda, že se vám s Aňulkou daří dobře. Srazík mě samozřejmě mrzí, ale určitě si to vynahradíme příště. S Roudnou Tě klidně beru za slovo, je to fajn nápad emoticon .
Fotečky na koníkovi jsem skoukla jedním dechem, je to k nevíře, jak rychle ten čas letí....z Aničky roste velká slečna (je krásný buclíček emoticon ). Těší mě váš vzájemný krásný vztah i to, že tak pěkně spinká a drží režim. S nespaním v postýlce bych se příliš netrápila, holt některá mimča na to nejsou. Třeba se časem zlepší a bude chrupkat i doma emoticon . K nejšťastnější mamince a nejspokojenějšímu miminku gratuluji, tak to má být....ideální stav emoticon . A málem bych zapoměla na naušničky, to už je opravdu důkaz, že je Anička velká holka. Byla statečná, když jenom pobrekávala...tak ať dělá parádu emoticon .
Zatím se mějte krásně a budu se těšit někdy příště (snad brzo) naviděnou. emoticon
2. lis 2007 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky emoticon
na zítřejší srazík se moc těším, počítám s tím na 100%
Fialenko, škoda že s malou nedorazíte emoticon moc jsem se na vás těšila, ale jak píše Beruška, určitě si to příště vynahradíme emoticon
Anička je kouzelná, bude asi zrzka po mamince, co? emoticon Je fajn, že si to s ní doma tak užíváš emoticon

Holky, nevím jak se tu dneska ještě ukážu, tak platí sraz ve 14:00 na nádraží ČD? Kdyžtak mi prosím některá pošlete zprávu kdyby se to změnilo. Jinak budu tam emoticon
2. lis 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Kremrolko,
už se nám ten zítřek blíží a taky se těším emoticon .
Pokud vím, sraz před vlakáčem ve 14:00 by měl platit. Snad se to nezměnilo emoticon . Jinak uvidíme kam půjdeme sednout, původně byla v plánu Pohoda, ale Maalinka chtěla nějakou kavárnu na starém městě....snad se ještě ozve nebo nám poví víc až zítra na místě emoticon .
Kremrolko, já teda nevím o tom, že by byla Věrka zrzka emoticon , sem myslela že hnědovláska. Ale těžko říct, zda je to její přírodní barva...Aničku jsem spíš tipovala na světlovlásku (špinavé blond vlásky) emoticon
2. lis 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Halóóó, to je zase vzorná docházka emoticon emoticon
2. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Bubu
2. lis 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru, je fakt, že je to jak na kterém monitoru emoticon teď jsem se koukala na jednom starším a tam vypadá zas jako hnědovláska, nevím proč ten můj to tak obarvuje emoticon holt si budu muset počkat až holky uvidím naživo emoticon
ale Věrka mi jako klasická hnědovláska nepřijde, aspoň trošku dozrzava emoticon a má pihy pokud se nemýlím emoticon
2. lis 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Bububu, Žirafinko emoticon

Kremroli, mě monitor taky zkresluju...záleží i na foťáku, úhlu pohledu, nasvícení....takže to není jednoznačné. Jsem netvrdila, že je Věrka klasická hnědovláska, ale je vidět že se barví. Ovšem těžko odhadnout přírodní barvu vlasů. No, s tím odstínem do zrz, klidně je to možné, ale spíš bych tipovala přeliv. Pih jsem si ani nevšimla, pokud nějaké má, tak dost světlé....to já mám ksichtík pihatý víc (hlavně frňákovník emoticon ). Takhle do podrobna jsem Věrku nezkoumala.... emoticon
2. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 fuj, to zase perlím...zkresluje!!!
2. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Cau berusko, preju, at je dneska cesta domu jednodussi nez minule emoticon
2. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, děkuju, taky doufám emoticon
Pro mě je teď ale nejdůležitější, že je víkendík před náma a hlavně bude srazík emoticon
2. lis 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ja dneska pojedu domu az devatym vlakem emoticon
2. lis 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru já taky ne emoticon jen mi přišlo, že jde malá do zrzava, ale fakt je to možná jen monitorový přelud emoticon
Uvidíme, uvidíme, už se nehádám emoticon emoticon

Šťastnou cestu holky, to cestování vlakem vám nezávidím, já se těším, že tenhle víkend po delší době nikam nejedem emoticon takže i možná i něco doma stihnu udělat emoticon a taky se pořádně vyspím emoticon emoticon emoticon
2. lis 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 To Ti nezávidím, co tak pozdě?
Já budu doma kolem 18.30 (když všechno dobře pojede) a i tak je to děs.
2. lis 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Mam neco jeste vecer tady v praze, ale prchnu odtamtud driv, protoze jedenactym vlakem nepojedu ani omylem... emoticon
2. lis 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, já se nehádám emoticon
Netvrdím, že nemůže být malá trošku do zrz, ale jen mi to nepřijde...a monitorový přeludy jsou možný.
Cestování vlakem mám za normálních okolností ráda, ale ujet denně přes 160 km je přece jen dost emoticon
O volném a klidném víkendu mi ani nemluv, u nás se pořád něco děje, takže na úklid tolik času není, o spánku a relaxu nemluvím. Poslední dobou jsme někde furt courali, nebo dělali změny doma, takže hektické emoticon
Tobě přeju, ať si víkendík pořádně užiješ a můžeš relaxovat.
Já se nadopuju energií a prima náladou v sobotu (na srazíku s váma). O víkendu máme návštěvu, přijede ségra s malou, to bude veselo a pěkný čurbes (Karolínka ráda kramaří a všechno prošmejdí). Ale i tak se na holky těším, budu trénovat trpělivost a péči emoticon
2. lis 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, jen prchni, kdo by taky tvrdnul v Praze takhle dlouho....a přeju Ti šťastnou a rychlou cestu domů emoticon .

Holky moje, se s váma loučím. Mějte se krásně a zítra papa. emoticon
2. lis 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
 14,00 u cd, budu tam emoticon
2. lis 2007 ve 20:15  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
 Holky, ale no tak! Zrzka nejsem, spíše hnědovláska. Pihy mám a jsem za ně ráda. A Anička má trošku vlásky do zrzava a obočí taky. Tak uvidíme, jak se vybarví emoticon
2. lis 2007 ve 20:58  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
Registrovala se 10. září 2007 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 2 alba. Nupaky, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku v Oltyni u Tábora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
Registrovala se 10. září 2007 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 2 alba. Nupaky, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku v Oltyni u Tábora, Region Tábor
 Ahoj holky, moc mě mrzí, že jsem srazík nestihla. emoticon Doufám, že jste se dobře bavily. Dejte vědět, jaký byl. Hele, myslíte že by šel udělat obřad v gotickém sálu na staré radnici?
3. lis 2007 ve 21:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahoj Pajee, sraz byl uplne bajecnej emoticon Slezly jsme se v pohode v Pohode a probraly vsechno mozne i nemozne,pochovaly Valcu, daly si bajecne pohary a proste to bylo prima emoticon emoticon emoticon
Ohledne obradu v gotickem salu neporadim, nemam o tom ani sajn
3. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Pajee, taky mne ten sal napadl, ale matriky jsem se jeste neptala, i kdyz pani rikala, ze za priplatek oddaji kdekoliv, pokud to bude "rozumne" misto. Kdybys vedela o tom sale vi, urcite dej vedet. Dik
3. lis 2007 ve 23:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Zdravím Táborandy emoticon
srazík byl moc fajn a sešlo se nás poměrně dost, nakonec byla sice spíš převaha dětiček, ale super emoticon .
Všem moc děkuji, užila jsem si báječné odpoledne...pochování a ňuňání s Valinkou byl zážitek na hoooodně dlouho (tak snad jsem nějaký ten mimi bacil chytla emoticon ), prostě je to kouzelná a roztomilá princezna emoticon (a těch grimasek co na nás házela) emoticon .
Za pozdní příchod se ještě jednou omlouvám, ale fakt jsme nestíhaly....ale hlavně že jsme se sešly.

Pajee, škoda že jsi nedorazila, tak snad příště emoticon

Fialenko, v žádné případě jsme se Tě s Kremrolinkou nechtěly nějak dotknout. emoticon emoticon Já pouze reagovala na její poznámku, že je Anička do zrz. Nijak jsem její ani tvou barvu vlasů nezpochybňovala a pouze jsem vyjádřila svůj názor. Sama jsem tvrdila, že Tě tak dalece nezkoumám a přikláním se na stranu názoru, že barva tvých vlasů je převáížně hnědá a Aňulka mi přijde jako světlovláska. O pihách jsem pochybovala, ani netuším, že je vůbec máš. Takže to je tak vše. V žádném případě to nebylo myšleno zle a urážlivě. emoticon
5. lis 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Krasne rano emoticon

My jsme s pritelem pak jeste jeli na navstevu k jeho pribuznym, babicka s dedou nedavno slavili diamantovou svatbu emoticon tak jsem slavila uspechy coby teta male 1,5rocni holcicky... Pekne jsme si cetly nejake pohadky a pak jsem i malou primela k tomu, ze by se jako mela vysmrkat a dokonce se nam to povedlo, coz bylo bajecny, protoze jeji mamka a babicka ji pred tim premlouvaly pekne dlouho a ona ze nee emoticon Maly se moc libila zirafka na mym krku... proste pohoda jazz emoticon emoticon emoticon
5. lis 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, ahooooj emoticon
Tak to byla hodně povedená sobota...super emoticon .
My máme mojí ségru s neteřinkou u nás na návštěvě (doma dělají okna a vchodové dveře), takže si malé užívám. Máme se moc rády a vycházíme skvěle. Karolínka je moje sluníčko. Krásně si spolu hrajeme, povídáme, blbneme....taky jsem jí učila nějaká nová slovíčka (slavíme už první úspěchy: počítač, moje a šmudla emoticon emoticon ). Jo, holt teta je borec a umí to emoticon . Stejně je s dětičkama veselo, zvlášť naše Karolínka je ďáblík.
5. lis 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky emoticon
srazík byl moc povedený emoticon díky za příjemně strávené odpoledne emoticon
holky jsou obě kouzelný emoticon Karolínka je pěkný neposeda emoticon
Valča byla hodňoučká, ale taky na nás už dělala pěkný ksichtíky emoticon
Už teď se těším na leden emoticon emoticon emoticon
5. lis 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš