Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ahojjjj :-) taky doufám, že se Tvoje babi uzdraví :-) Na srazík se těším....Tě pěkně vyzpovídám, takže si připrav mluvidla a trpělivost :-D . Máme co probírat....jééé, to bude pěkný babinec....snad i s miminkama se pošmajchlujeme x-)
Odpovědět
Beru za IP budu ráda, inspirace není nikdy dost ;-) mě vůbec neobtěžuješ :-) jak tě to napadlo, já se fotkama taky ráda pochlubím, vyberu ty nejhezčí a objednám je přes net, snad do srázku dorazí ;-) ona i anedlika bude ráda, když je teď taková nadšená fotografka :-) jj, babičky nám dávají zabrat, ale musíme jim na návštěvách hlavně dodat pořádnou dávku optimismu, psychika je nejdůležitější, ať se nám uzdravujou, v té nemocnici to mají horší než doma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj treperendy :-) , tak se tu na chvilku zjevuji. Šéfík má 2 dny volno, takže si užívám volnějšího režimu....včera mě zase tak vytočil, že sem měla chuť ho něčím praštit. Snad se tu dneska někdo objeví, ať mám s kým pokecat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky berušenko! Já mám dneska šílenou krizi :-( Tak taky budu ráda když bude s kým prohodit pár slov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, copak se děje??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zase tchýně a pak Romíkova práce..... Do toho babička v nemocnici a řešení bytu, které celé zůstalo na mě.... Teď potřebuju vyřešit jaké obkladačky do koupelny a jak je nakombinovat, ale totálně na to nemám myšlenky... Nevíš kdo by mi mohl v tomhle poradit?
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to mě moc mrzí :-( ...tchýně (některé) jsou většinou dost tvrdý oříšek. Prostě musí za každou cenu remcat a radit, normálně na zabití ]-( :-| . Roman má nějaké problémy v práci nebo je to jeho pracovní vytížení? Každopádně to není příjemné. S babičkou se to pořád ještě nelepší? Snad bude všechno brzo zase O.K. ;-) Hm, frmol a starosti kolem zařizování nezávidím...většinou je to sice příjemné a člověk se vyřádí, jenže když je toho moc a převládají problémy a starosti, není o co stát :-( . Poradit s koupelnou by mohli v koupelnovém studiu, kamarádi, architekt, designer....možností je hodně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, je toh na mě nějak moc :-( Roman má problém v práci...ale vlastně je to i vytížení...Od včerejšího rána sem ho neviděla. Dělal celou noc a dneska dělá zase. Nespal, o nějaké hygieně nemůže být ani řeč...a při těch jeho problémech No a koupelna...byla jsem ve studiích (jenže pokud si u nich tu koupelnu i nekoupíme tak to musíme zacálovat a to se mi moc nechce, už tak nevím kde na to všechno letos vezmu chechtáky a k tomu Roman, kterej tyhle štreky ani nedostane zaplacené), kamarádi se snažili poradit, architekta ani designera neznám... Nějak se to na mě všechno hrne.... :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak to je děs....asi máte doma docela dusno, viď? Já jsem ráda, že nám to zatím funguje...teď byla pohodička, doma jsem se vyvalovala přes 3 týdny a měli jsme na sebe zase po hodně dlouhé době čas. No, nyní musím opět dojíždět velkou štreku do práce a zpátky, tudíž se na sebe těšíme. S koupelkou bych klidně zkusila poradit, vymýšlení a zařizování mě baví. Ale vnucovat se Ti nechci, ber to jako nabídku pomoci. ;-) Jojo, dneska se platí úplně za všechno...já na koupelnu teprve čekám, takže si iluze o ochotě nedělám...prostě rejžujou na lidech jako sprostý ]-( . Co jsem slyšela, tak je to poměrně běžné a funguje to tak i v kuch. studiích. Architekta znám jenom jednoho, dělá to bratranec, jenže je to taky pěkný "vydřiduch" a ani pro nás by to zadarmo, nebo za pár kaček nedělal....jojo, holt honba za mamonem. Takže je to stejně bezpředmětné. O designerovi taky nevím, jedině omrknout web, ale obávám se, že výsledek bude stejný...dneska jsou to nehorázné ceny co požadují. :-| Ale snaha byla :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
beruško já klidně nabídku beru! Aspoň budu mít nějaký jiný názor! Mám na tebe meilovou adresu? Poslala bych ti tam půdorys bytu....abys měla představu a nějaké podrobnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak šup sem s tím :-) . Pokusím se vymyslet něco pěkného, dám si záležet ;-) . Do IP Ti posílám mailovou adresu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem ti to poslala na soukromej meilík! Tak sem zvědavá... já asi budu dneska taky kreslit.....teda na kostičkovanej papír a s pastelkama! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Elis, já se na to kouknu a budu vymýšlet, až se bude z hlavy kouřit :-D . Zatím neslibuji, kdy to odešlu, ale snad co nejdřív. ;-) Kdyby něco, tak se připomeň. Já kreslení zbožňuju, ale na kostičkovanej papír ne....nejlepší jsou skicáky, nebo klasický čtvrtky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrá teda nejsem! Ale pokud ty jo tak budu moc ráda když něco vymyslíš! :-D A předem ti moc a moc děkuju. :-D :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, hned jak budu mít čas, vrhnu se na to a něco spáchám. Dám Ti pak vědět. Neboj, zas takový odborník a machr teda nejsem :-D . Děkovat nemusíš, zatím není za co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jaruško, díky za IP, máš tam odpvěď. Holky, myslela jsem, že pokecáme, ale připálilo se mi báječně rizoto ]-( ]-( takže jdu vymyslet nějakou rychlovku co se dá stinout než manža přijde a hlavně s ukecanou Vali v zádech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinko, nemáš zač :-) odpověď jsem přečetla a odepsala jsem Ti. Mňam, rizotko bych si dala...se mi až chce slintat, jakou jsem dostala chuť. I když připálené nemusím. Snad vymyslíš něco hodně dobrého a rychlého, aby měl Míra jídlo nachystané hned po příchodu domů. Valinka Tě bude pěkně povzbuzovat a radit, když už tak umí brblat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, hoj, zdravím při pátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že by dneska nikdo nebyl v práci a u netu, tomu se ani nechce věřit? =-) Nenechávejte mě tu takovou samotinkou, se ještě začnu bát :-( :-D
Odpovědět
Krasny den vsem preje nastydla zirafka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Žirafinko moje stonavá, ahoj :-) to je škoda, moc mě mrzí, že si takhle nastydlá :-( ....snad budeš brzo zase fit a na srazík dorazíš v plné síle ;-). Moc se na Tebe těším!!! x-) Hezky se kurýruj a baciláky zažeň hodně daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško, neboj, až tě pozvu někdy na návštěvu, rizoto raději dělat nebudu.Ale to je tim, že jsem to nevařila v mikrošce jako jindy,ale dala jsem si to na plotnu a navíc tu, co vaří nejrychleji. Míra si nakonec dopádnul omáčku s masem a pak jsem m udělala opečenou slaninku se sušenou švestkou.No moc mi jich nenechal :-D :-D A dneska to budou pečená kuřecí stehýnka :-D ale jestli nepřijede domu jak slíbil, že dnes v poledne je doma aby si nás užil, tak bude mít prd.Dělat se s tim budu, až dorazí. :-)
Odpovědět
Jee, kamco, to zni vyborne :-) Ja jsem moc rada, ze jsem minulej tejden vybrakovala konto v intersparu, takze ted mam doma nakoupino, zitra teda sjedu maximalne pro pecivo... a budu varit ze zasob :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamilko, rizoto klidně udělej, i spálit ho můžeš....já jsem vděčný strávník a neremcám (na návštěvě zvlášť ne). :-) :-D A za pozvání budu ráda a ani nemusíš vařit, kvůli tomu se přece lidi nenavštěvujou ;-) . Teda, takové laskominky si baštíte, já mám obídek až za 45 minut, takže tu budu zase olizovat monitor. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, mě ty nákupy právě čekají zítra, v týdnu fakt nestíhám. Pavel nerad chodí po krámech sám, to už musí být hodně ouvej :-| . Pak frčím k našim domu, budu lidově tvořit věnečky na hroby (dušičky se blíží). ;-). Takže víkend bude pestrý a zábavně pracovní. To nás čeká ještě výměna žaluzií v celém bytě, parádička.
Odpovědět
beru - ja byla prave minulou SO v TA, castecne kvuli praskacce na sezimaku... tak jsem se pak stavila i ve sparu a provetrala jsem si kartu... (a chtela bych nasbirat jedlicky na tu palacinkovou panev od teskomy, moc se mi libi :-)) venecky na hroby a dusicky vubec letos neresim... o vikendu budu rada, ze budu rada, takze na naky courani po hrbitovech me ani nehne... nehlede na to, ze moji pribuzni spinkaji stejne daleko, takze co... si na ne vzpomenu, mozna na si pak na dusickovej vecer zapalim svicku a tim bude hotovo... :-) coz mi pripomina, ze ve spouste zemi jsou dusicky statni svatek nebo den prac. klidu - skoda, ze ne u nas... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, muzu nakouknout? Taboracka jsem podle trvaleho bydliste a svatbu tim padem nekde tam. Jenze kde? Do kostela draheho asi nepremluvim, matrika se mi nelibi(tedy naposled jsem si tam byla pro obcanku skoro pred 20lety ;-) ;-) )Mate nekdo nejaky tip? Budeme cesko-anglicka svatba, doufam :-N diky jana
Odpovědět
Ahoj Janno :-) Hezka matrika je v Plane n. Luznici, svatbu tam mela smajlik ... a nebo potom zkusit Velky sanc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, ta pánev se mi taky docela líbila, ale já dávám přednost spíš Tefalu. Jenže když už sbíráš ty bodíky a do Sparu jezdíš často, tak proč ne. Já věnečky dělám každý rok (někdy i nějaký ten květináč, koš či mísu) a moc mě to baví....jsem se minula povoláním. Abych byla ale upřímná, na hřbitově jsem nebyla ani nepamatuji, zdobit hroby chodí naši, takže to neřeším. Já se taky spíš zapojuji tak duchovně, myšlenkama. Jako svátek by to mohly klidně uzákonit proč ne, jenže tady to neprojde. V Německu a Rakousku je to jiná, tam mají svátek na kdeco...o délce dovči raději nemluvím. U nás je teď šéf z Mainzu a říkal, že mají 6 týdnů volna...a my jako pobočka pouze 4, tomu se říká spravedlnost. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Janno, vítej mezi nás :-) souhlasím se Žirafkou, Planá mám moc pěknou obřadní síň. Velký šanc je taky prima, ale jelikož je to venkovní prostor, záleží na přízni počasí. Víc mě bohužel nenapadá. Teda jo, ale není to úplné okolí Tábora....moc bych se tam chtěla vdávat, místo je okouzlující, romantické a vhodné....jedná se o zámek BECHYNĚ. Mají dokonce i webovky, tak se jukni. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?