Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Žirafko, ať se vám líbí výstava :-) My razíme do Prahy přát taťkovi k narozkám a v neděli jsme pozvaní ke kamarádům na oběd, tak mi aspoň odpadne vaření :-D Jsem poslední dobou tak děsně líná, přijdu domů a lehnu na gauč, nic se mi nechce dělat. A akorát se mi tam kupí prádlo ještě z dovči :-N nějaká podzimní únava asi nebo co :-D
Odpovědět
jo, podzimni unavu mam taky ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak už máme zapsaný 3.listopad v kalendáři, tak doufám, že se nás sejde hooooodně :-D Kremrolko, tou vyčerpaností a únavou se u mne projevilo těhotenství :-D :-D že by Kremrolátko ;-) ;-)
Odpovědět
No tak vidíš Peťo s tou únavou, že by Žirafátko? :-D :-D :-D Ten víkend zas nechutně uběhnul. Mám pocit, že včera byl pátek :-p A co zubajda Beruška, ještě marodí nebo už pracuje?
Odpovědět
jezis, to jsou soky takhle po ranu... :-D :-D :-D zirafatko fakt teda jako nee :-p :-D vam sem zase nekdy napisu, ze jsem unavena ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak to máte pravdu!Já sem utahaná víc než v pátek a to je pondělí ]-( Ale žádné mimi nebude...teď by z něj byl tak akorát blázen! Tchýně zase řádí ]-( :-S :-( ;-( :-S
Odpovědět
Eli, tak to je mi líto, že máš navíc ještě starosti s tchýní :-| co ti provedla? Umím si představit jak se už těšíte do nového bytečku, neboj to uteče jako voda. ;-) Už máte vybráno jakože koupelnu a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kremrolko, bohužel zatín vybráno není. Tenhle víkend budeme zůstávat v Praglu a musíme to dořešit, včetně všech dalších změn které chceme! Tak sem na to zvědavá! A tchýně...nemám slov a přestala pro mě existovat!s celou jejich famílií
Odpovědět
Caues Elis, moc me mrzi, ze mate s tchyni problemy... no... uprimne, pridam se do klubu... v sobotu ve mne pekne bouchly kamna, takze s tim polovice snad uz konecne neco udela... uprimne receno si nedovedu predstavit, ze bych do stavajiciho stavu mela mit dite... kdyz budouci tchyne neni schopna respektovat nejaka nase dost zasadni prani ohledne chodu nasi domacnosti... ]-( ]-( ]-( nedovedu si predstavit bydlet s ni v jednom baraku... a i ty 4 km jsou moc mala vzdalenost...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj žirafi! Tak to s tebou souhlasím! Ať s tím kouká něco udělat! Já asi budu donucená dát Romíkovi nůž na krk, jinak tyhle nervy nevydržíme brzo ani jeden z nás! Tak ti držím pěstičky ať to dobře dopadne!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, už nejsem sama s příšernou tchýní.. Elis vítej do klubu :-D :-D Za tou naší má snad zítr přijet doktorka, mislotivě po půl roce.Mám sto chut :-D jí nakopat pr..., proto :-D e mi přijde, že čeká na nějaký úplatek, aby babě vyřídila ty její blázince. Řádí tady jako černá ruka, že na ni Míra kašle, že jí u doktorky nebyl, ale když je doktorka na nic, tak co naděláme. Bože, to by byl ten nejkrásnější dárek na vánoce, být tady už sami v klidu..Včera sotva Valča v 22 hodin usnula, babab začala.To sem měla co dělat se držet, jí tam nenatlouct paličkou na maso.Nedavo už jsem na ní vystartovala, ať už dá v noci pokoj, a neotravuje, že to není lidský.Tak mě prosila, ať se nezlobim, že jen chce něco ke čtení.No děs, ve dne chrápe, v noci paří :-D :-D
Odpovědět
Hele Kami a uz si vsimla, ze mate Valcu? :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Teda holky, to vám nezávidím. Mně přijde ta moje vzdálenost 80 km od tchýně úplně ideální :-D Bohužel asi jiné řešení než odstěhovat sebe nebo jí není ;-)
Odpovědět
Ahoj všechny! Koukala jsem, že pořádáte srazík, moc ráda bych se přidala, ale nestíhám, a to ani psát v téhle rubrice. Chtěla bych vás poprosit o nějaký tip na vizížistku v Táboře. Moc moc moc byste mi tím pomohly - děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to nevím.Já se jí neptala :-D :-D :-D Holky, nevíte co je s Beruškou? Dlouho se neobjevila. Misskko, to je škoda,,, naše srazíky jsou vždycky fajnový :-)
Odpovědět
Cau Kami, nevim... tuhle mela problemy s tema zubama... tak doufam, ze se to uz nejak zlepsilo... =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) , už je po mě velký stesk, tak se konečně hlásím :-D . Zubajda teda jsem :-D a dost mě ty mršky potrápily....ale lepší se to docela dobře. Příští pondělí mám nástup do práce, ufff....se mi po takové době ani nechce. :-| Z původního zánětu se nakonec vyklubal pořádný a to rovnou okostice. Nikomu to nepřeju, dost drsný a nepříjemný zážitek. Dlouho se to nelepšilo a když už to vypadalo nadějně, podebralo se to znovu, prostě žůžo. Zoubky dokážou někdy opravdu pozlobit a znepříjemnit život. Všem moc děkuji za pozdravy a přání k uzdravení, jste vážně berušenky zlatý x-) x-) . Neozývala jsem se, protože fakt nebyla nálada....hodně jsem doháněla spánkový deficit, který byl značný. Probdělých a bolavých nocí bylo dost. :-( Teď už se všechno začíná vracet do normálu a moc se na vás všechny těším. Srazík 3.11. vyhovuje a píšu si to do diáře!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak dočítám vaše příspěvky, tak se nic moc nezměnilo. Elis i Maalinka mají pořád nějaké trable s tchýní a to je vždycky nepříjemné. Tak držím pěstičky, snad se brzo zase vyčasí a bude vše O.K. ;-) Kremrolinka nijak nekomentovala svou únavu, takže možná na podezření malého mimouše něco bude, nebo ne?? :-D Žirafinka, pořád maká jako divá...už mě to ani nepřekvapuje....bude z ní brzo druhá Andelika :-) :-D . Už se na náš "babinec" mooooc těším, bude co probírat. Jen doufám, že se sejdeme v hojném počtu a dorazí i maminky :-)
Odpovědět
maalinka: To si umím představit. Jak tak pročítám vaše příspěvky, měla bych ke každému trochu...práce, skorotchýně (občas) atd.....tak snad příště :-) Nevíte opravdu o nějaké té vizížistce. Já jsem nikdy u žádné nebyla, ani na kosmetice. Zatím mám pocit, že to zvládám s úspěchem sama doma:-) ale přece jenom, bych chtěla vyzkoušet, jaké to je svěřit se do rukou profesionálky :-)
Odpovědět
Beruska je zpatky - JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU x-) x-) x-) x-) Doufam, ze uz bude jen a jen lip x-) x-) x-) Misskka - ja v TA o zadne vizazistce nevim :-( Chodim na kosmetiku v Praze :-)
Odpovědět
Zdravím po dlouhé době Berušku x-) x-) x-) x-) x-) , ahoj Žirafko :-) Missko, s vizážistkou ti taky neporadím, já se na svatbu malovala sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne všem :-) Žirafko, Kremrolinko, děkuji za přivítání ;-) . Ani si nedovedete představit, jak se mi po vás všech stýskalo....teď jsem konečně zpátky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško!!!!!! ahojky ostatním ! :-D To sem ráda že si zase mezi náma! A doufám, že zoubky už nebolí a hoddnnněěěě moc dlouho bolet nebudou! :-D Misskkoo já bych ti mohla doporučit jen kosmetičku na Blaňáku, ta mě malovala na svatbu a bylo to moc hezké. Taky sem tam šla s tím, že nevím co by bylo fajn a ona mi poradila
Odpovědět
Ahoj, všechny moc zdravím. x-) Missko- ted je vizážistické studio na Budějovické ul., dělají tam barevnou typologii dle ročního období, do kterého tě zařadí a poradí,jaké líčení sluší... Ale osobní zkušenost zatím nemám. A myslím, že je pak ještě na Třídě 9.května, ve 2.patře nad oblečením "Viper"(dole jsou vietnamci)- naproti Dvořákovi trochu doleva. Dělají tam i vyhlazování celulitidy a další vychytávky. Elis-nemáš ještě nějaké bližší informace o tom kostele pod parkánama a kde to tam vůbec je? A jak vlastně probíhá civilní obřad v kostele? Je tam nějaký velký rozdíl než např. svatba na matrice? I když to jsou asi otázky do jiné diskuse,tak se kdyžtak nezlobte. Ale když budete vědět odpovědi,budu ráda. Tak se mějte hezky podzimně. ;-)
Odpovědět
pajee: díky za tip. Já se maluji doma, ale asi na ten "velký den" bych možná zkusila profesionálku :-) Máš pravdu, na třídě 9. května jsem nějaký salon viděla. Asi to vyzkouším. zirafka - jo v Praze je jich mraky... ale svatbu byhc chtěla v okrese Tábor, takže bych musela dojet do Prahy, nechat s nalíčit, jet zpátky.... no asi neeee :-)
Odpovědět
misskko- měla by ses nechat nalíčit ještě předtím na zkoušku,třeba na nějaký ples,abys pak nebyla zklamaná. Vím,že mojí kamardky mamka se nechala poprvé nalíčit od vizážistky a nebyla nadšená. :-( Líčení jako takové bylo pěkné,ale ona měla moc tmavý make-up a celkově byla dost na svůj věk přemalovaná. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Misskko taky bych se někde zkusila nechat nalíčit na zkoušku! Já sem to tak udělala. Spojila sem to s kosmetikou a domu šla jako nová..okoukla sem se v zrcadle, viděli mě naši - a samo ohodnotili, doporučuju se nechat třeba i vyfotit abys věděla jak to bude vypadat na fotkách! Pajee bohužel víc podrobností nevím,ale zkusila bych si zavolat na matriku. Tam by ti to měli říct určitě. No a rozdíl mezi matrikou a tím kostelem ... já bych řekla že atmosféra! :-D
Odpovědět
pajee, elismi: děkuji. Holky, já zase takový neználek nejsem, samo, že to nejdřív půjdu vyzkoušet a nenechám to až na ded D :-) Zatím času dost. Nějak s mi teď zhoršila pleť, tak tam stejně asi dojdu. Ještě jednou moc děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak jsme to nemysleli!!!Ale já byla spokojená a udělali jsme jen malinkou změnu a všechno bylo OK! :-D
Odpovědět
ahojky vsem :-) pajee - no ja prave na svatbu taky budu muset najit nekoho pobliz... protoze jet rano na otocku do prahy, to fakt jako nee :-) jo, holky, nevite nahodou nektera, od kdy letos nabiraji terminy na 2008? loni to bylo od pulky listopadu a maalinku tady z fora vyhodili, kdyz tam prisla "uz" 13., letos mi pani psala, ze od listopadu, ale kdyz jsem chtela vedet, jestli treba hned od prvniho, tak uz mi neodpovedeli... budu si muset brat dovcu a nerada bych tam jela zbytecne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?