Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Taborandy: 1. Beru, se zoubky ses mela ozvat, ja mam kamaradky maminku na zubnim sestricku, pani doktorka je odbornice, zaridila bych ti tlacenku.... tak snad priste 2. Kremrolko: no to Irsko je BOMBA!!!!!! ja se ted dala do foceni (vzdycky me to bavilo, ale ted zkousim fotit co se da, jeste ze jsou digitaly, ze????) takze ty fotky jsou fakt ale fakt nadherny. Irsko je jedna z mejch vysnenejch zemi, no tak uvidime - ted me ceka sluzebka do Nemecka a Holandska, tak s sebou beru fotak, treba se mi podari ulovit taky par hezkych fotek 3. babicky - babi byla pred rokem a pul na operaci v praze - holky, ja nikdy netusila, ze se o nekoho muzu takhle bat a taky to, co dela domaci prostredi - proste v nemocnici byla babi jak bez zivota, stacilo ji dovezt domu, a byla zase fit - fakt, jak mavnutim proutku. tak neklesejte na mysli, slibte babickam pravnoucata :-) a at supaj domu, babule ciperny :-) 4. vitam nove prirustky, cokoliv potrebujete, tak se ptejte, rada pomuzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Je tu některá z vás? Nějak to tu poslední dobou usnulo :-( Já vím, ani já sem moc často nepřijdu :-S Tak hola hola a písejte!!! :-D
Odpovědět
Ahoj elis! :-) Ještě, že už máme pátek, co?
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu! A za chvilku už se půjde domu!! :-D :-D Tak už mám podepsanou smlouvu se SFRB a byla to docela brnkačka! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje beruškovatý :-) , Andeli, škoda že jsem nevěděla o protekci u paní zubařky, ale snad příště. Momentálně jsem ráda, že mám to nejhorší za sebou a můj super zubák mi pomohl. Sice jsem pořád ještě oteklá a zánět řádí (nakonec se z toho vyklubal zánět okostice :-| ), ale postupně se to lepší...doufám ;-) . To se máš, Holandsko je krásná země a Německo má taky svoje kouzlo. Je mi jasné, že si těch krás moc neužiješ, když jedeš služebně, ale i tak si to užij. :-) Elis, no umírám nám to tu docela slušně, asi to bude mou nepřítomností :-D :-D . Se pokusím polepšit, nyní jsem mírně z obliga, na nic nemám náladu a chuť. Tak snad brzo zase rozvíříme zdejší mrtvolné diskutování. K podepsání smlouvy gratuluji, hlavně že to byla brnkačka. Ahoj Kremrolinko :-) :-) Všem přeju krásný a pohodový víkendík. Pěkně relaxujte a užívejte pěkného podzimního počasí :-)
Odpovědět
misskka: no plánuju,nevim zda to ještě můžu 100% tvrdit. Je fakt že je to šup šup a jste pryč. Člověk si to takový měsíce plánuje a pak jste venku se vším všudy do 20 min. Zvlášt ke konci června kdy to plánujem to bude asi fakt jen parodie. Zas je to krásný romantický místo a fotky jsou pak nádherný. Člověk si spíš asi bude pamatovat tu atmosféru atd.... Fakt nevím jak se mám rozhodnout. 2.možnost je na Žižkovo nám.v tom kostele.Oba jsme věřící,ale jen tak normálně, že v něco věříme, že nad námi ještě něco je, ale to je tak vše a do kostela taky tak max.na půlnoční. 3.možnost:zjistila jsem, že jeden náš známý má tu pravomoc a může oddávat a mohla bych si vymyslet místo, což mě napadl třeba hrad Choustník. Co myslíte? To jsem se nějak rozjela,co? Mějte se hezky- podzimně, jdu vařit. Jo poradíte mi pleas,jak je to se zařizováním na tý matrice? Musíme tam oba? A stačí jen OP a RL?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pusinky, jak to vypadá s tím srazíkem v říjnu??? Moc sem nestíhám chodit, tak kdyby náhodou něco bylo, Beru, ty mi písneš smskou, viď?Aby jsme neseděly doma za pecí, místo s vámi :-D
Odpovědět
pajee: Tak to jsem tak trochu předpokládala, že na Červené lhotě pojede jak na běžícím pásu. Ale mám pocit, že na radnici to taky tak trvá cca 20-30 minut. Pokud nebudu mít svatbu v kostele, což nebudu, tak to prostě bude trvat tak krátce. Jen doufám, že na Červené lhotě mají aspoň trošinku osobní přístup a neberou to jako "nutné zlo"..... Jinak Choustník je fajn, jen si nedovedu představit se tam dopravit na lodičkách :-) zas takový kaskader nejsem a asi i ostatní "dámy" by trochu protestovaly :-) Většinou, když tam jdu, tak mám boty na výšlap:-)
Odpovědět
čau táborandy, elis koukni k žirafce do srazového albika, ať můžem naplánovat srazík ;-) zatím to vypadá, že to tak nejlíp všem vychází víkend 3. nebo 10.11. taky bych to měla ráda dohodnutý dopředu, aby mi tam pak něco nevlezlo ;-) co jinak děláte a jak se máte?
Odpovědět
misskka: já bych tam ale taky nelezla v těch šatech tou strmou cestou. Prý je k němu normální příjezdová cesta. Myslíš, že vše to, co maj nahoře tahaj růčo strúčo??? :-D
Odpovědět
pajee: Podle toho čemu říkáš normální cesta....no ve srovnání s tou strmou normální je :-) Trochu jsem se ptala na tu Červenou lhotu a ani tam se nesmí jezdit přímu k zámečku. Povolují to snad jen pro auto ženicha a nevěsty. Trochu to chápu, ale představit si to nedovedu...To jako, že ostatní svatebčané si auta odstaví na tom parkovišti, pěkně jim pan hlídač naúčtuje parkovné a pak tradááá na svatbu :-|
Odpovědět
Krasny den vsem, bohuzel posledni dobou moc nestiham, takze se tu objevuju jenom sporadicky, ale porad na vas myslim ;-) Pajee, misskka, nechcete s nami na sraz? Termin jeste neni urcen, v mem srazovem albu je tabulka, kdy kdo muze. Pokud budete mit zajem, tak mi dejte vedet, jak jste na tom s casem a nejak se domluvime ;-) Mejte se krasne Zirafka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky! Já zatím vůbec nemůžu plánovat...ale přizpůsobím se!! Nic konkrétního na žádný termín nemám, takže můžu kdykoli...jen pokud pustí babičku z nemocnice tak to bude problém! Takže sem asi pro termín co nejdřív!!! Doufám, že se bábí dostane dom právě někdy v průběhu listopadu!! Už se na ní moc těším! A to bych se pak musela omluvit kdyby už byla doma...a taky to záleží na tom, jestli už bude chodit nebo nebude.... Jo a pro holky co jsou tu nové...co třeba ten kostel co je na parkánech? Můžou tam být i civilní svatby a je to tam docela hezké a myslím, že bez problémů...Ale kde se to zařizuje nevím...možná na matrice? Jinak z kostelů asi teď nedopuručuju Klokoty. Jsou teď zavřené, dělají tam šíleně drahé a k ničemu opravy. Bráška už se tam o nic nestará a z doslechu co mám tak to tam fakt stojí za ..... A protože to vím z první ruky a ne z doslechu tak spíš varuju!! Beruško tak se nám hlavně brzo uzdrav! A ať to moc nebolí! Ukážu se tu koncem týdne. Teď máme uzávěrku a já jako obvykle totálně nestíhám :-S
Odpovědět
Konecne jsem se dostala k aktualizaci srazove tabulky. S terminama se mi neozvaly akorat smajlik a fialenka, doufam teda, ze jsem je nekde neprehlidla... ale snad ne... U andeliky ramcove tusim program na listopad, takze jsem ho v tabulce jen tak volne nadhodila... Dovoluju si teda navrhnout - sobota 3.11., tradicne cca od 14h, ze by tradicni Pohoda? Da se tam dobre dostat i s kocarky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a s Pohodou souhlasím! Byla jsem tam s exšvagrovkou minulou sobotu! :-D A je to tam OK! Hlavně pro mamči s malýma mimčama
Odpovědět
Ahoj, kočky, myslíte, že můžu dorazit taky? :o)
Odpovědět
Ahojda - suzeee, jasne :-) Hodi se ti to toho 3.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Já myslím, že přivítáme s otevřenou náručí všechny nové táborské nevěsty! :-D Je tu dneska vůbec někdo? Začíná mi v práci tak trochu hrabat ]-(
Odpovědět
ahojda elis, ja jsem tu, ale taky se to na me dneska nejak vali v praci uz aby byl zase vikend :-( suzeee to je super, urcite doraz, budeme radi :-) a jakpak je na tom beruska? co zoubky? hlavne aby byla ok do sraziku, ale to uz snad jo ;-)
Odpovědět
3.11. mi to naprosto vyhovuje. Ráda Vás poznám. :o)
Odpovědět
Ahoj vsem taborkam :-) Hlasi se desne upracovana zirafka... jak se dneska mate? Jo, v zamecku v Oltyni bude od patku do pristiho patku otevrena vystava fotek a obrazku "Krása a elegance nejen černých perel fríských koní" - tu malirku znam, maluje moc krasne, urcite se tam pojedeme podivat :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Přeju krásný pátek všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Taky přeju všem krásný pátek! Snad ho všechny přežijem v pohodě a hlavně že nám to rychle uteče a půjdeme DOMUUUUUU!! :-D :-D
Odpovědět
Taky preju krasny patek :-)
Odpovědět
My máme v práci takovou zimu, fuj fuj a představa, že se zase ohřeju až v dubnu nejdřív :-S ;-( ;-) O víkendu jedem popřát taťkovi k narozkám, sice asi nebudem kompletní, protože mamka jede za babičkou do nemocnice, ach jo, kdyby už jí tak chtěli pustit... Jak je na tom elis tvoje babi?
Odpovědět
Profilova fotka
no taky je pořád v nemocnici a ještě tam nějakou dobu bude. Doktorka jí chce pustit až se jí zahojí proleženina a ta se hojí dlouho (asi před 14 dny řekla za 2 měsíce-tak všichni pevně doufáme, že to bude za ten 1,5 měsíce) :-( Taky už bych jí brala doma! To by byla pohodička, klídek a byla by doma aspoň legrace! Takhle jsme pořád všichni jak na drátkách...a už jsme hrozně unavení...přece jen už je bábí v nemocnici 3 měsíce :-( A jak je na tom tvoje bábí? Aspoň to vypadá že jí pustí?
Odpovědět
Zatím to nevypadá, má pooperační komplikace, takže jí dávají transfúze, no nic moc. Kéž by se to chtělo zlepšit... Právě že kvůli zlomené ruce ani nemůže tu nohu moc rehabilitovat, takže taky mám strach z proleženin. No dávají nám ty babičky záhul, že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu, dávají nám pořádně zabrat :-( Ale všechno bude určitě dobré!!! Jo a naše bábí má nějaký krém, co se nechá koupit i v lékárně asi za 170 Kč. Prý je to na proleženiny dobré, ale já myslím, že jakékoli mazání kůže je pro ně pak dobré! Nebo taky nesolené domácí sádlo...Tak to sem praktikovala já zezačátku co tam bábí byla. Jenže to co má teď jako proleženinu tak nevíme jak to vzniklo... Protože to bylo ze dne na den :-(
Odpovědět
Elis, taky doufám, že bude všechno dobré. Mě fakt nejvíc štve, že to je kvůli blbýmu pádu. Jiní mají problémy zdravotní, kterým se nedá vyhnout a babička si je způsobí takhle blbě :-( ]-( No nic. Musíme změnit téma na něco pozitivního :-) Třeba, že už je víkend za dveřma, to to zase uteklo :-)
Odpovědět
Jooo, na vikend se moc tesim :-) A preju, at je vasim babickam brzy lip ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?