Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško, a prozradíš svou předtuchu nebo je to tajemství?
Odpovědět
Profilova fotka
Fialenko, tak to dvojnásobná gratulace.....a to jsi měla obavy, že se ještě víc zakulatíš :-) :-) . Samozřejmě to tajemství není. Nic nevím na 100%, to jsem si zažertovala, ale tušení mám. Otázkou zůstává, jak moc se přiblížím pravdě. :-) Takže moje odpověď: bude to krásné, zdravé, spokojené miminko...a pohlaví: HOLČIČKA!! x-) x-) Ale ruku do ohně za to samozřejmě nedám. Při mém štěstí se narodí chlapeček a pak ze mě bude vědma - neschopná :-N :-D . Hlavní je zdraví, takže můj tip ber s rezervou. Dvakrát mi intuice asi nevyjde =-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Fialenko, jak se připravuješ s výbavičkou, už máš vše nachystané???
Odpovědět
Profilova fotka
takže si všichni zapište do deníčku, že teta Beruška tipuje holčičku :-D Výbavičku už mám dávno připravenou, ještě chybí připravit postýlku a od truhláře čekám na přebalovací pult ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teta Beruška si to bude pamatovat a ostatní si mě zapíšou do "bonzáčku tipováčku" :-D . Vsázet se asi nebudeme, bych stejně prohrála....jakmile totiž o něco jde, štěstí se obloukem vyhýbá. Postýlka zase tak nespěchá...máš pár dnů k dobru. Aspoň se nebude prášit na peřinky. Už se těším na fotečky (jestli teda nějaké budou) pokojíčku + mimíska (samozřejmě). Jsem zvědavá tetka a přebalovák bude určitě krásný! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotečky budou, akorát ten pokojíček není :-D Miminko bude s námi v ložnici
Odpovědět
Profilova fotka
Už aby to bylo, se budu kochat. :-) Pokojíček nebude ani později? Malé mimčo do ložnice patří. Z 99% se to pořád ještě praktikuje. Je to pohodlnější pro maminku i malé.
Odpovědět
Profilova fotka
Později bude 100% ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ahojky fialenko! Tak už se ti to blíží.... Jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Fialenko, tak to jo. Ale kam spěchat, když mimčo se ještě ani nenarodilo, že? Jestli se nepletu, tak do cca 2 let může zůstat s rodiči. Ale to záleží hlavně na rodičích. :-) Elis, tak kdepak ses toulala?....nebýt Fialenky, zůstanu sama jako kůl v plotě :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se moc omlouvám, ale jak tu není ta šéfová tak máme hodně volnou zábavu a doteď jsme povídali a přecházeli z kanclu do kanclu....prostě volná zábava! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
I Ty jedna rošťando, se klidně vybavuješ v kanclu a mi tady zachraňujeme fórum ve dvou. :-( :-D . Už to prosím příště nedělej, nebo Tě kousnu :-D :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Hele, hele, vsecko vidim... na kousani tu mam patent ja! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíku, omlouvám se, takže kousání nee...budu teda štípat (smím?). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem úplně zapoměla...máme nový koberec do ložnice. V neděli ho bude miláček pokládat....šikulka, troufá si na to sám. A hádejte barvu....schválně, kdo se trefí. :-) Jsem to ale vychloubačka....ale komu jinému to napsat, že jo?
Odpovědět
Berus, jo, stipat muzes :-) A koberec.. hm... cihlove cervenej?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fajn, ode dneška jsem berucha štípanda :-) . Žirafko....těsně vedle, zkus to znovu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám nápad...co zelenej! Hlásím, že už se to nestane! :-D Takže to budu pokousaná a ještě poštípaná? ;-( To budu plakat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to si piš, že se to opakovat nebude....neboj, neštípnu, ale pro příště máš výstrahu. :-D Zelenej neee....napovím vám - máme modrou ložnici :-) .
Odpovědět
zlutej
Odpovědět
elis, kousat te nikdo nebude, protoze: a) beruska to ma zakazany, kousu jenom ja b) tebe nekousnu, kousu jenom berusku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíku, zase vedle, jak ta jedle :-D :-D . Už nevím, jak víc napovědět....snad to napsat rovnou....ale to bych přišla o radost z vašeho hádání :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Co to čtu, mě čeká nějaké kousání =-) ....jsem si nic neobjednávala (že by služby zdarma?) :-D
Odpovědět
taaaak... modrej?
Odpovědět
Profilova fotka
TREFA!!! uhádla si....šikulka :-) . Koberec je modrej - světlejší modrá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak musíš vyfotit a poslat nám fotečku!! Já sem zvědavá! Navíc sem zjistila, že stavba bytečku se posunula o měsíc :-( Tak sem z toho smutná! No tak budu jen poštípaná... a chudák beruška pokousaná žirafko gratuluju k výhře! Jo a co si vlastně vyhrála?
Odpovědět
ja neco vyhrala? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, pošlu. Jen až to dáme dohromady, pak se můžete juknout. Jsem zvědavá, jak to bude vypadat jako celek. Jsem to riskla a vybrala bez velkého přemýšlení. Nedivím se smutku, který cítíš...zase se o něco vzdaluje vidina vlastního bydlení. Vydrž! Žirafko, výhra....nevim, nevim....jedině nějaké to posezeníčko při kafíčku, nebo mejdan u nás doma :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
teda žirafko ty se máš! Taky bych se nechala pozvat! :-D Jo a nevím jak to se mnou bude příští týden. Baičku možná pustí z nemocnice - ale zatím nikdo neví kdy to bude. Mamka jde už do práce - měla fakt hezkých 14 dnů (v nemocnici a kolem taťky) no a taťka zatím nevím jak by to zvládal, takže si asi budu brát dovču a nebudu tím pádem na netu...ale říkám to se ještě uvidí. Budu si "užívat" týden v Táboře... No a protože sem se po telefonu chytla s mamkou, tak že spolu nemluvíme, tak to bude s velkým U
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, klidně sezvu celý náš babinec a udělám super jízdu. ;-) Na kafčo se můžeme taky sejít....záleží, jestli se domluvíme. Dovču - nedovču nezávidím....sice je fajn, že babičku pustí domů, ale ty nepříjemnosti kolem...chjo :-( :-( . Copak, maminka se s Tebou nebaví...je to hodně zlé? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?