Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi je, ani k telefonu nejde. Dovolila sem si totiž říct, že brácha je pro ně svatej a že jemu zavolaj když se něco děje ale na mě že kašlou a že si to všechno teda budu zjišťovat sama - jednalo se o toho budíka babičky. Brácha to toiž věděl v pondělí od asi 4 hodin (tou dobou na něj asi šla) a mě volali až v 9 večer... a jestli prý mi to brácha řekl a tak. že prý nevěděli, jestli nejedu už domu a tak mi nepsali a ani nevolali (spíš se neobtěžovali ]-( ) Tak sem jí řekla o bráchovi a o tom, že si to teda budu zjišťovat a od té doby se nebavíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Elis :-( :-( , někdy je to vážně hrůza :-| . Snad se mamka umoudří a usmíříte se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zase ticho po pěšině? Asi půjdu domů....ba ne, musím vydržet do 17.30 :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
no snad jo. Ale já si nejsem jistá jestli nechci aby si zase uvědomili, jak se chovaj! Brácha svatej není a já bych chtěla aby si museli uvědomit, že to tak je! Pro dnešek končím a mizím domu. Teda ještě cvičit...normálně až se uvidíme tak mě nepoznáte jaká budu nitka! :-D :-D :-D :-D Papa zítra!Zase mám pohodu, takže si to budu užívat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S rodiči je někdy kříž....taky jsem si užila své (odešla jsem kvůli neshodám z domu v cca 17) :-( . Elis, měj se hezky a pěkně si zacvič....to Tě asi nepoznáme, když budeš jako nitka. Abychom Tě pak vůbec viděly...bacha na to. Žádná průhlednotinka, jinak se rozplyneš jako pára :-D . Zítra pa a nezapomeň na nás, když se bude opět volnit. ;-)
Odpovědět
Ja jdu domu v pet :-) teda domu... na kosmetiku jdu... nechat se hyckat a rozmazlovat (a trosku trapit teda taky...) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, kosmetika...áááách. Závidím, bych taky potřebovala potrápit ksichtík...kam chodíš???
Odpovědět
Na Budejarnu :-) Moc mila pani x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Necháváš si hýčkat (a mučit) jenom obličej nebo i tělo? Můžu být hooodně zvědavá a zeptat se na cenu. :-N =-)
Odpovědět
muci a hycka mi jenom oblicej, jsem tam vzdycky tak dve hodky a platim kolem 500 - nejdriv me poradne umeje, pak na me naplaca zmekcovadlo, pak me trapi a hnipe a trha oboci... a pak me patla maskou, necha odpocivat, pak nakej kremik a jde se domu... myslim, ze ta cena je vyborna :-)
Odpovědět
Jo a doporucila mi to ivet z JTSP :-)
Odpovědět
No a ja se pomalu vytracim, mej se krasne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žirafíku, díííky. Cena je víc než přiměřená, zvlášť na Prahu. Že bych taky někdy zašla??? Jen ten čas...uvidím. Hezky se nech opečovat a zítra papa. Příjemný zbytek dne. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Fialenko, jsme rády, že je u vás vše v pořádku.No a s tím tipnutím pohlaví vašeho mimi se přidáme a tipujeme,že u Fialů to bude: CHLAPEČEK ;-) Moc se budeme těšit na výhru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jupííí, jsem první....hezké páteční ránko :-) . Maalinko, to bude velká výhra....protože jestli se narodí Tomášek, tak jste v balíku :-D .
Odpovědět
krasny patek vsem taborkam :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíku, ahooooooj :-) Jaké bylo včerejší mučeníčko, máš tvářičku jako dětskou prdýlku? :-D
Odpovědět
Mucenicko bylo celkem fajn, pani kosmeticka me i chvalila, ze to nemam tak hrozny, i kdyz jsem tam dlouho nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to je jako u lékaře...ještě jsi dostala i pochvalu :-) . Nechceš se přidat a tipnout pohlaví mimíska Fialenků???
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíšku na křížku, já jsem ale trulant....hlava děravááá :-o :-N . ŽIRAFÍKU a KREMROLKO, vše NEJJJ k dnešnímu svátku!!!! Hodně štěstí, zdraví, lásky, osobní spokojennosti, nějaké ty prašulky a vůbec samé příjemné věci....jo a taky sexíku :-) :-) .
Odpovědět
Nee, ani nee... At to bude, co to bude, dulezite je, ze to bude zdrave a rodice ho/ji budou mit radi :-) A jako obcas u nekoho mam nejake male tuseni, co by to mohlo byt, tak u Fialky nee, byla by to vylozene cista sportka...
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně že je nejdůležitější zdraví mimíska i maminky. Milovat toho malého tvorečka budou tak či tak, na pohlaví vůbec nezáleží. Já nějaké tušení mám vždycky, ale jestli je tentokrát správné se uvidí. U mojí ségry, Kamči a kámošky mi to vyšlo....jen abych se teď nesekla. :-D Sportka nevadí....já taky tipuju a 100% jistotu nemám ;-) . Intuice pokaždé nevyjde. Vyhrávat se nedá furt.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Taky se přidávám ke gratulacím k svátku! Prostě jen všechno to nejlepší přeju oběma! :-D Jinak včera sem nedala dohromady ty směrnice a tak na to musím jít teď a připadám si jak vymačkanej citron ]-( Tak to sem zvědavá co sepíšu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, já včera taky pěkně práci odflákla a teď se tu asi zjevím....ještě že je pátek. Vidina víkendu je silná motivace. ;-) Elis, snad něco vymyslíš....jsi přece holka chytrá a mazaná :-) :-D .
Odpovědět
Dekuju za prani :-) a spolujmenovkyni kremrolce preju vsechno neeej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač. Bude nějaký mejdan?
Odpovědět
dneska asi ne, ale vcera v noci byl... byli jsme tancovat a bylo to super :-) hezky jsem si protahla nozicky
Odpovědět
Profilova fotka
teda žirafko ty ses měla! ;-) A beruš kdy vyrazíme my? :-D Teda já teď asi nikam...musím zjistit jak to vypadá s babičkou...a pak se musím rozhodnout, jestli zůstaneme s manžou v Praglu. Potřebujem být chvilku spolu sami a v klidu...a to se poslední dobou nějak nedaří ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, pche....mě ani nepozveš a sama trdluješ někde po nocích :-D :-D Elis, já bych hned někam zašla....jenže: a) čas je pořád problém, b) prašulky nějak mizej...jsem se tenhle měsíc rozjela :-N , c) máš teď sama spoustu starostí....takže snad brzo někam vyrazíme, třeba na kafíčko nebo decinku vína :-) :-) . Samota ve dvou...hmm, krásná představa...my spolu bydlíme, vídáme se každý den a stejně žádná pohodička není. V týdnu přicházím totálně zdrbnutá z práce a o víkendu je Pavel fuč. :-( Chápu Tvojí potřebu klidu a soukromí, pak je to celé hned jinačí. Frmol, stres, nedostatek času vztahu neprospívají :-S . Tak ať se zadaří a užijete si společné vzácné chvilky.. x-)
Odpovědět
Berusko, to bylo na kolejich... takova tancovaci hra :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?