Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
mno ona je to horka novinka :-) pracuju od stredy, takze dneska tejden :-) a pracuju v praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se ti v práci líbí? Takže dojíždíš nebo si v Praglu přes týden?
Odpovědět
libi se mi zatim moc :-) a pres tyden jsem v praze :-) tesim se, ze budu chodit plavat, cvicit a tak podobne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať ti to nedšení dlouho vydrží! :-D Ani se ti nedivím že se těšíš na cvičení! Já už sem začala a je to bomba! :-D Naše firma se má na konci srpna stěhovat...doteď nevíme kam a jedna z možností jsou Dejvice (zatím vedou :-( ). To by bylo pro mě šílené dojíždění tak sem zvědavá jak to dopadne! A kde po prázdninách zkončím já....
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, jojo Valinka se rodičům vyvedla náramně....je znát, že si dali hodně záležet :-) . Elis, ahoj....to je škoda, že se "pan domácí" přikodrcal až tak dlouho. My si to se Žirafinkou užily na 10000% :-) . Tak snad příště....já zůstanu zase v Práglu a můžeme vyjít za svody velkoměsta :-D . Žirafi, Ty treperendo....takhle se drží tajemství??? :-D Já myslela, že nechceš zatím veřejně ventilovat novinku ohledně práce....ale aspoň se nemusím bát, že se podřeknu a bude to na mě :-D :-D Jéé cvičeníčko, taky bych potřebovala pohyb (a to jako sůl), jenže samotné se mi nechce a nemůžu se přinutit. Takže mám zřejmě smůlu. Ke všemu jezdím domů hodně pozdě, tudíž ani času není moc. Ale o víkendech by to šlo a pak bych si mohla i nějaký ten den v týdnu urvat a dorazit dřív. Ale vy jste daleko a já ostrouhám. Jedinou spásou by byla Kremrolka....že by??? =-)
Odpovědět
berusenko, to ze pracuju, to tajemstvi neni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, aha....tak to jo ;-) . Já myslela, že nechceš prozatím čeřit vodu veřejně, ale když to není tajemství, to bych mohla začít povídat, že???? :-D :-D
Odpovědět
kousnu te :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abych nekousla já Tebe...nebo přilítnu a bodnu Tě jako beruškovčela :-D :-D
Odpovědět
bojim bojim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj babuchy :-) :-) se nám to tu pomalu rozprchlo a nikde ani nožka :-D :-D . Takže šup sem a bavte mě!
Odpovědět
bav bav :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak ja berusku bavim a ona si zmizi 8-( 8-( 8-( :-D ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, nikam se nezmizela....blbne nám v práci net (poslední dobou často ]-( ), takže jsem odpadla nedobrovolně. Ale teď jsem tu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu pátek...hurááá. To je děs, jak moc se každý týden těším pouze na poslední pracovní den a následné volno. Ale v práci mě to fakt nebaví a dojíždění je namáhavé....chtělo by to změnu :-S . Je tu dneska nějaká spřízněná duše??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško! Já sem tu, ale před sebou mám hromadu papírů a výplaty... ]-( Takže práce jak na kostele a všechno to hoří! :-S Ale chvilku si s tebou povídat klíďo budu! To snad zvládnu a doženu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, mám taky spoustu povinností, ale nemůžu se přinutit začít....myšlenkama jsem už doma. Když už máš tu chvilku, musíme toho využít ;-) . Neboj, dlouho Tě zdržovat nebudu. Dostala jsi mail???
Odpovědět
Profilova fotka
dostala. Jenže sem ještě nezvládla ti na něj odpovědět. Taky sem přemýšlela, co by bylo nejlepší.... Já už sem taky myšlenkama doma...nebo možná i v nemocnici u bábinky
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, v pohodě...nic se neděje. Já se jen rovnou zeptala, zda Ti vůbec dorazil. Občas mě to přeposílání mailů zlobí, takže jsem se ujišťovala :-) . No, mě je v zásadě jedno co se koupí. Záleží na penězích a na holkách, co se jim bude nejvíc líbit. Nemáš náhodou kontakt na Andeliku a Smajlika - telefon??? Na IP nereagují a mailové adresy nemám. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel nemám kontakt ani na jednu z nich :-( Ale možná žirafka by mohla mít... na Andeliku mám pocit že telfon určitě má, na Smajlíka to si nejsem jistá, ale zkusila bych to!
Odpovědět
Krasny den :-)
Odpovědět
zprava o fialence: "Žirafko, no říkala, že toho má moc, pořád ještě pracuje, i když za měsíc rodí :-) My rušili na chatě skříň plnou knížek, tak si pro ně přijela. Mě bylo líto to vyhodit a ona je knihomil, tak jsem se domluvily :-) Ale vypadá moc spokojeně a v pohodě, tak jí to svědčí "
Odpovědět
Berusko, andelce jsem napsala, ze ji shanis, snad se ti ozve ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj žirafinko! :-D Tak to moc děkujeme za vzkazík! škoda, že nemá nějaké nové fotečky na koníkovi... sem docela zvědavá jak se nám pěkně kulatí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, díky :-) Ahoj Žirafko, jseš zlatá, snad se Evča ozve. Nerada bych jí opomenula....bylo by jí to líto. Od koho máš zprávu o Věrušce?? Já jí zahlédla v albu na koníkovi (byli s manžou na návštěvě u Ivett) a vypadala fakt úžasně. Těhotenství jí očividně svědčí. x-) Hlavně, že si to užívá a netrpí nějakými problémy...tak to má být: klídek a radost. Copak Věrka, je to workoholik :-D .
Odpovědět
Berus, prave od Ivet :-) psala v JTSP
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, jsi hodná, že jsi nám zprávičku poslala....aspoň víme, jak se Věruška s pupíkem mají. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoja, na upozornění Berušky nakukuji i sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky fialenko!Jakpak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já jsem se Fialence zmínila, že jí tu pomlouváme a ejhle, Fialenka je tu :-) :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?