Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já koukala na program divadla....moc by se mi líbilo představení Blbec k večeři, nebo Tři muži na špatné adrese (divadlo Bez Zábradlí). Jenže mají (bohužel :-( ) skoro plno na srpnové termíny. Tudíž bychom musely počkat až do září. Kino jsem ještě nestihla očíhnout, ale první tip mám na Edith Piaf....co Ty na to???? Juknu se na další varianty. Podle programu bychom se domluvily. ;-) Jestli máš nějaký konkrétní nápad nebo tip.....šup sem s ním :-) :-) :-) .
Odpovědět
Vsechno zni primovne :-) Jinak vyborne take hraji v Branickem divadle a nebo v divadle U Hasicu, v obojim jsem jiz nekolikrat byla a bylo to primaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
výběr je obrovský, zvlášť v divadle....pár dalších favoritů: Vrátila se jednou v noci (divadlo na Vinohradech) - komedie s V. Vydrou a J. Jiráskovou. HD Karlín: muzikály: Producenti, Noc na Karlštejně... Kina: Vratné lahve (pořád jsem se na ně nedostala), Miss Potter. Chtěla jsem vidět Zodiaca, ale už neběží :-( . Takže asi tak. Klidně se přizpůsobím a můžeme zajít na osvědčenou kvalitu. Já to lustrovala podle nejznámějších a největších divadel. Klidně doporuč!!!
Odpovědět
Hele, tak co ty vratny lahve nebo miss potter? ;-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně oboje :-D :-D Raději bych šla na Vratné lahve, už asi moc dlouho je promítat nebudou. Na Miss Potter můžeme zajít jindy, co Ty na to??? Ale záleží na Tobě, nechci aby ses podřizovala mě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dívala jsem se na Branické divadlo a U Hasičů....bych si i vybrala. Převažuje teda Branické, co se repertoáru týče: Rozmarný duch a Víš, že neslyším, když teče voda :-) :-) :-) . Bohužel to všechno běží až od září :-( .
Odpovědět
Takze vratky - kdy pudem? V Braniku jsme byli na te vode, ale bohuzel zrovna byla pani Fialova nemocna, takze ten treti pribeh vynechali :-( A Naroznej byl sice taky nemocnej, ale asi min, takze to odehral... ale reknu ti, ze kdyz jsem si pak sla pro autogram, tak jsem ho skoro nepoznala... je videt, ze to je profik, na jevisti hraje dokonale, i kdyz je mu strasne spatne... Kazdopadne klidne bych na to sla znova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vratné lahve.....super a díky!!! Juknu se do programu. Napiš, kam spíš....abychom to měly tak nějak na půl cesty :-) . Hmm, když Ty už máš to divadlo "schozený". Já se nikam nedostanu, jak je rok dlouhej....spíš 2-3 roky :-( :-S :-| . A záležet mé kulturní vyžití na Pájovi, tak jsem nedotčená :-| :-D . Akorát nevím, zda je dobrej nápad, jít na ...Vodu... znovu, když už jsi to viděla (ovšem záleží na Tobě). Ale Rozmarný duch by nemusel být špatný. ;-)
Odpovědět
Ale prd schozeny... Mamka miva obcas listky z prace z FKSP, tak nas bere s sebou, coby deti ;-) :-) jinak bychom tak kulturne nezili... A na Vodu pujdu klidne znova, uz jsme tam na tom byli pomerne davno... a tretinu neznam (a zrovna ta posledni povidka je prej uplne neeeeeej) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak klíďo, v září si to můžeš zopáknout...vyrazíme do Branického!! A kino??? Půjdeme na Anděla, Flóru....nebo kam to máš blíž?
Odpovědět
Ja to mam bliz na Andela, ale ty jedes z padous, takze to necham na Tobe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pche....prej z paďous :-o 8-( :-D :-D Anděl je v pohodě, stejně budu muset zůstávat v Práglu....takže mám ideální spojení! Juknu na program a písnu! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žirafíku, papa....musím běžet. Ohledně kina písnu zítra! :-) Hezký zbytek dne... :-) :-)
Odpovědět
pacek, mej se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak registrujete příští týden se sejde v Táboře respekt. Klokotech na 4000 až 5000 mladých.To docela dost bude lidiček na jednom místě ,že ;-) Já tam budu dělat zdravotníka.Už se docela těším, jsem zvědavá jaké to tam bude.Nejenom na lidičky,ale i na město Tábor jelikož jsem se tam narodila.Tak se podívám na stará mě známá sídliště.
Odpovědět
Ahojda viky :-) Drzim palce, at mas co nejmin zdravotnicke prace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) :-) Žirafíku, posílám slibované info ohledně kina. Takže jsem to omrkla a můžeme vybírat. Jelikož ale plánuju do konce tohoto týdne nějaké volno, tak bych přesunula biják na příští týden....neva??? =-) Palace Cinemas Nový Smíchov - Vratné lahve - Po-Pá: 17.40 nebo 19.50 (ve středu mají snížené vstupné na 109,-). Village Cinemas Anděl - Vratné lahve - Po-Pá: 17.20 nebo 19.40 (v pondělí vstupné pouze za 109,-!) :-) . Co Ty na to???
Odpovědět
Profilova fotka
Babuchy, kde se pořád touláte??? 8-( Už několik dnů je zde mrtvo a já asi začnu trpět samomluvou, nebo se naprdnu, odejdu a už se nevrátím....prostě na VÁS budu házet bobek :-D :-D Jediná spásná dušička je Žirafka, ta mi zůstala věrná ;-) . Ale jak jistě uznáte, samotná to nevytrhne...takže šupky sem a neflákat se....nebo bude zle. :-D Jo a Žirafíku....přestaň mě ignorovat, nevybavuj se na JTSP a nástup sem :-D . Nebo fakt uteču a pořádně se naštvu :-) .
Odpovědět
Manamana... uz jsem tu, i kdyz jenom na chvili, pac pilne pracuju :-D :-D :-D To kino v 17:20 nestíhám, ostatní je OK. Vyber podle sebe, jak se Ti to bude hodit. Klidně někde využijem to akční vstupné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, že by dlouhokrčka??.........ano, ano, ano a ještě jednou ano!!! :-) Hurááá, tak jsem se dočkala, už jsem začínala plánovat svůj dlouhatáááánský monolog :-D . Si mě zachránila a objevila se právě včas. ;-) Já teda taky pilně pracuju, ale vůbec mi to neutíká a hlavně mě to šíleně!!! nebaví. Mám takovou zapeklitou úlohu a ne a ne s ní pohnout. Si na mě občas vymýšlejí takové saďárny a já mám pak z toho hlavu jako pátrací balon. ]-( :-S Takže mě je to celkem jedno, ale viděla bych to spíš na středu v Palace Cinemas na Smíchově. A jelikož dávají Vratky v 17.40 (to snad stíháš) nebo v 19.50, tak si vyber. Možná těch 17.40 bude lepší...abysme pak nejely domů kdoví kdy ;-) .
Odpovědět
Tak jo, takze pristi stredu v 17:40? Stiham to v poho :-) Sraz si dame asi pred kinem, co? Jinak ted padim na obed, vratim se za hodku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O.K.....píšu si do diáře!!! Sejdeme se před kinem a kdyby něco, tak zase brnknu! ;-) Už se těším!!!! x-)
Odpovědět
Jsem tuuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nestíhám....pomooooc. :-S Jsem tu, abych se aspoň rozloučila, protože už tu zřejmě nikdo není...nebo jo? =-)
Odpovědět
Ale ja tu jsem poraaaad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fajn :-) ...ale já jdu za 20 minut domů :-( ....ale co, aspoň na chviličku
Odpovědět
ja jdu domu za hodku :-)
Odpovědět
ale Tobe preju stastnou cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
páček shledáček...letím na bus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) doufám, že se tu dneska někdo objeví..... Fialenka má nové fotky na koníkovi!!!!.....NÁDHERA!!!! x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?