Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 201395850
  • Elis, to je na Žirafce....je náš vůdce, takže se nechám zavléct kamkoliv. 😃 Ale tuším, že má v plánu pizzerii na Strahově 🙂 .

• určo! Jídelák je OK! 😃

• ahoj holky 🙂
    závidím vám váš srazík
    s pizzeriií my připomínáte, že jsem byla po svatbě kamarádů s Petrem na obědě v naší "oblíbené" pizze Claudius
    a objednáváme: jeden ledový zelený čaj pro mě (servírka že prý zelený nemají!!!), jedno nealko pivo pro Petra (servírka, že nemají!!!) a španátovou pizzu napůl (po deseti minutách objednávky přišla s tím že jim došel špenát!!!!!!!!!!!!!!!!)
    tak jsem si představila co by jim tam andelika předvedla 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jinak jsme včera konečně objednali oznámení!!!
    mám ho v albíčku...
    musím říct že to byl boj... už jsme byli rozhodnutí a pak jsem ve Dvořákovi objevila stánek s katalogama svatebních oznámení (je to hned v tom květinářství u hlavního vchodu) - vřele doporučuju až budete jednou vybírat (beruško a žirafko 🙂 ) - mají jich tam asi šest (katalogů) od těch nejznámějších firem a musím říct, že ve skutečnosti často ty oznámení vypadají úplně jinak než na internetu, což náš původní výběr úplně přehodnotilo a vyhrálo to co vyhrálo 🙂

• kremrolko to gratuluju!!! O tom stánku vím, taky sem se tam koukala...sice je to tam frekventované, ale aspoň člověk viděl v reálu co předtím dlouhou dobu vybíral a pořád nevěděl! 😃

• Ahoj Kremrolko,
    škoda, že nemůžeš jít s náma....udělaly bychom pořádný babinec a roztočily to ve velkém 🙂 .
    Jéé, to by Andelika "rozmetala" servírku na kusy. Mě by to teda taky pěkně zvedlo ze židle. Otočila bych se na patě a šup pryč, už by mě tam neviděli. 😃
    K oznámení gratuluji, je super!!! A díky za tip, kde si vybírat. 🙂 🙂
    Jojo, obrázkům na netu se nedá věřit. Lepší je vidět všechno v reálu. Dá se předejít nejednomu zklamání.

• Kremroli, dik za tip 🙂

Jinak holky, vzhledem k tomu, ze obe prijizdite z cecka, co vy na to, ze bychom se sesly na Karlove namesti? Je tam nakupni galerie Atrium, tak pred ni? Z tama pak jede rovnou bus na Strahov 😉 🙂

• jo a oznamko je moc krasne 🙂

• a kde je nákupní galerie Atrium? To je tam dole přes cestu od ČVUT?

• Jojo - takovej novej sklenenej barak na rohu Karlaku a Resslovky. 🙂

• je to u vestibulu metra 🙂

• Žirafko, mi tady v tom děláš guláš 😃 😃 , ale souhlasím, že Karlák bude O.K.!
    Čas srazíku platí? Budu vás vyhlížet a čekat trpělivě 🙂 .

• gulas nee, ja maximalne bramboracku 😃 😃 😃

• a jo, bramboračka je lepší....mňam 😃 😃

• taky si myslim 😉

• Sponzor fóra
  • Jůůů, Kremrolka má novou fotku....hezká 🙂 .

Jak to teda bude se srazíkem. Platí 19.00 před Atriem na Karláku??? 🤔 Se raději ptám, ať potom někde nečumákuju pozdě nebo brzo 😬 😃 .

• jojo, 19:00 pred atriem 🙂

• O.K. 🙂

• Krásné středeční ránko 🙂 🙂

Žirafinko, ještě jednou mooooc děkuju za super minisrazík!!! 🙂 Báječně jsem si to užila, pokecaly jsme, nacpaly bříška a vůbec byl fajn večer. 😵 Domů jsem dorazila v dobré náladě a ráno se mi do práce vstávalo skoro samo.....mám opět fajn náladu. DÍKY!!!!!!! 😵
    Budeme to muset brzo zopakovat. 😉
    I procházka parkem se osvědčila, provětrala jsem hlavu a unavila nožky, takže se krásně spalo 🙂 .

• Cauky Berusacku 🙂

• Kamca ma na konikovi fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

• Ahoj Žirafátko 🙂 🙂

Fotky jsem před chvilkou viděla a jsem dojetím bez sebe.....Valinka je moc krásná a rozkošná princezna!!! 😵 Maalinko, obrovská gratulace k tak sladké holčičce.

Taky je na koníkovi malý Adam, syn Pajuliny (Berulinda) 🙂 .
    Pěkně se nám mimískové množí, teď už jen Fialenka a budou kompletní 😵 .

• teeeeda, valca i adam jsou krasny miminka 🙂 🙂 🙂

• to teda jsou 🙂 .
    Já jsem na tohle vážně hrozná, protože se mi jen tak nějaké mimčo nelíbí....vím, že pro mámu je její mimi vždycky to nejjj, ale já děsně kritizuju a pořád se mi něco nezdá 😬 😕 . Ale Valinka i Adam jsou fakt úžasní!!! 🙂

• tak ja razim, pacek a hezky den 🙂

• Žirafko, papa a hezkou cestu.... 🙂

• ahojky
    valinka je mooooooc krásnááááá 😵 😵 😵
    gratuluju mamince a tatínkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! povedla se 🙂

• ahojky holky!Tak sem se taky hned musela podívat na fotečky a obě děti jsou vážně nádherné!!!!

Kamče i Pajulině mmmmooooocccccc gratuluju ke krásným miminkům!!!

A Vám dvěma závidím ten včerejšek. Ten blázen měl přijít v sedm a nakonec dorazil v půl deváté! Takže sem z toho měla fakt radost 😞

A jak se máte dneska? Beruška určitě super když je v práci bez šéfa...a kampak se vydala žirafka?

• elis - zirafka se vydala prekvapive taky do prace 🙂

• jooo?? A kdepak žirafak pracuje? A od kdy? Zase nic nevím 😞

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    ⚭ FOTOGRAF VAŠEHO ŽIVOTA ⚭
    Přijímám objednávky na svatební focení 2020!
    Cena za celodenní focení 8tis.Kč

https://www.facebook.com/AlPhotoSvatebniFotoAJine/
    Bude Váš svatební den nezapomenutelný? Nechte si jej uchovat okem fotografa. Zastavím čas.

Patrik Schöber | Svatební fotograf
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů