Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to je na Žirafce....je náš vůdce, takže se nechám zavléct kamkoliv. :-D Ale tuším, že má v plánu pizzerii na Strahově :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
určo! Jídelák je OK! :-D
Odpovědět
ahoj holky :-) závidím vám váš srazík s pizzeriií my připomínáte, že jsem byla po svatbě kamarádů s Petrem na obědě v naší "oblíbené" pizze Claudius a objednáváme: jeden ledový zelený čaj pro mě (servírka že prý zelený nemají!!!), jedno nealko pivo pro Petra (servírka, že nemají!!!) a španátovou pizzu napůl (po deseti minutách objednávky přišla s tím že jim došel špenát!!!!!!!!!!!!!!!!) tak jsem si představila co by jim tam andelika předvedla :-D :-D :-D
Odpovědět
jinak jsme včera konečně objednali oznámení!!! mám ho v albíčku... musím říct že to byl boj... už jsme byli rozhodnutí a pak jsem ve Dvořákovi objevila stánek s katalogama svatebních oznámení (je to hned v tom květinářství u hlavního vchodu) - vřele doporučuju až budete jednou vybírat (beruško a žirafko :-) ) - mají jich tam asi šest (katalogů) od těch nejznámějších firem a musím říct, že ve skutečnosti často ty oznámení vypadají úplně jinak než na internetu, což náš původní výběr úplně přehodnotilo a vyhrálo to co vyhrálo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolko to gratuluju!!! O tom stánku vím, taky sem se tam koukala...sice je to tam frekventované, ale aspoň člověk viděl v reálu co předtím dlouhou dobu vybíral a pořád nevěděl! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, škoda, že nemůžeš jít s náma....udělaly bychom pořádný babinec a roztočily to ve velkém :-) . Jéé, to by Andelika "rozmetala" servírku na kusy. Mě by to teda taky pěkně zvedlo ze židle. Otočila bych se na patě a šup pryč, už by mě tam neviděli. :-D K oznámení gratuluji, je super!!! A díky za tip, kde si vybírat. :-) :-) Jojo, obrázkům na netu se nedá věřit. Lepší je vidět všechno v reálu. Dá se předejít nejednomu zklamání.
Odpovědět
Kremroli, dik za tip :-) Jinak holky, vzhledem k tomu, ze obe prijizdite z cecka, co vy na to, ze bychom se sesly na Karlove namesti? Je tam nakupni galerie Atrium, tak pred ni? Z tama pak jede rovnou bus na Strahov ;-) :-)
Odpovědět
jo a oznamko je moc krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde je nákupní galerie Atrium? To je tam dole přes cestu od ČVUT?
Odpovědět
Jojo - takovej novej sklenenej barak na rohu Karlaku a Resslovky. :-)
Odpovědět
je to u vestibulu metra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, mi tady v tom děláš guláš :-D :-D , ale souhlasím, že Karlák bude O.K.! Čas srazíku platí? Budu vás vyhlížet a čekat trpělivě :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
gulas nee, ja maximalne bramboracku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jo, bramboračka je lepší....mňam :-D :-D
Odpovědět
taky si myslim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, Kremrolka má novou fotku....hezká :-) . Jak to teda bude se srazíkem. Platí 19.00 před Atriem na Karláku??? =-) Se raději ptám, ať potom někde nečumákuju pozdě nebo brzo :-N :-D .
Odpovědět
jojo, 19:00 pred atriem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O.K. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné středeční ránko :-) :-) Žirafinko, ještě jednou mooooc děkuju za super minisrazík!!! :-) Báječně jsem si to užila, pokecaly jsme, nacpaly bříška a vůbec byl fajn večer. x-) Domů jsem dorazila v dobré náladě a ráno se mi do práce vstávalo skoro samo.....mám opět fajn náladu. DÍKY!!!!!!! x-) Budeme to muset brzo zopakovat. ;-) I procházka parkem se osvědčila, provětrala jsem hlavu a unavila nožky, takže se krásně spalo :-) .
Odpovědět
Cauky Berusacku :-)
Odpovědět
Kamca ma na konikovi fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafátko :-) :-) Fotky jsem před chvilkou viděla a jsem dojetím bez sebe.....Valinka je moc krásná a rozkošná princezna!!! x-) Maalinko, obrovská gratulace k tak sladké holčičce. Taky je na koníkovi malý Adam, syn Pajuliny (Berulinda) :-) . Pěkně se nám mimískové množí, teď už jen Fialenka a budou kompletní x-) .
Odpovědět
teeeeda, valca i adam jsou krasny miminka :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jsou :-) . Já jsem na tohle vážně hrozná, protože se mi jen tak nějaké mimčo nelíbí....vím, že pro mámu je její mimi vždycky to nejjj, ale já děsně kritizuju a pořád se mi něco nezdá :-N :-. . Ale Valinka i Adam jsou fakt úžasní!!! :-)
Odpovědět
tak ja razim, pacek a hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, papa a hezkou cestu.... :-)
Odpovědět
ahojky valinka je mooooooc krásnááááá x-) x-) x-) gratuluju mamince a tatínkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! povedla se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Tak sem se taky hned musela podívat na fotečky a obě děti jsou vážně nádherné!!!! Kamče i Pajulině mmmmooooocccccc gratuluju ke krásným miminkům!!! A Vám dvěma závidím ten včerejšek. Ten blázen měl přijít v sedm a nakonec dorazil v půl deváté! Takže sem z toho měla fakt radost :-( A jak se máte dneska? Beruška určitě super když je v práci bez šéfa...a kampak se vydala žirafka?
Odpovědět
elis - zirafka se vydala prekvapive taky do prace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo?? A kdepak žirafak pracuje? A od kdy? Zase nic nevím :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?