Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Dokonce uz mam v batuzku aji paralen... sice ma tetka dorazit az za tejden, ale jeden nikdy nevi... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, člověk nikdy neví....já u sebe nosím ibalgin preventivně :-) A já se musím bohužel rozloučit, čeká mě ještě nějaká urgentní práce a pak konečně šupajdím domů. Přeju Ti krásný víkend a v pondělí se těším zase tady na pokec :-) P.S. nerada zase otravuju, ale máš nějaké zprávičky o Fialence???
Odpovědět
Tak at ti to rychle utece... a pozdravuj Tabor :-) Preju hezky vikend PS: Nemam, ale zatim jsem nic nezjistovala...
Odpovědět
Hm... tak navsteva menzy uz slavi prvni uspechy... teda takhle rychle jsem na zachod uz dlouho nesprintovala... :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vůbec nestíhám číst, jen =-) kulim oči, jak se to tady pěkně rozjelo. Tak dneska se mi vdala známá ve Vyškově, až jsem to oplakala. Měla jsem na ni připravený telefonát, že ji budu chtít jako za svobodna, jestli už odpoledne bude hezky říkat nové příjmení.A ona mi kukačka volala asi 40 minut po obřadu.Tak jsem stála na zahradě u drtičky větví a slzela si radostí, že je slyším.A taky jí to vůbec nepřipadalo jako skutečnost :-D Tak se ničeho neobávejte a hezky se vdávejte ;-) :-)
Odpovědět
Krasny novy tyden vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ránko :-) počasíčko je fajnový....svítí mi sluníčko přímo do kanclu a já mám hned lepší náladu :-) ....akorát bych radši byla venku, než zavřená v práci :-| Maalinko, to víš, jsme holky čiperný a vůbec jsme nezahálely :-D No, neboj s vdáváním se teď roztrhl pytel....vždyť se budou vdávat Andelika ( ta už to má za pár) a Kremrolka a pak snad i my s Žirafinkou.....ale to až za hooooodně dlouho. Slziček padne ještě dost, já jsem teď na měkko z kamarádek, co mají velký den v červnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, krásný nový týden i Tobě.....hlavně pohodičku a spoustu sluníčka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halóó, kde jste kdo???? :-o Že by sluníčko zapříčinilo úbytek upovídaných berušenek z tohoto fóra??? =-) Já tu čekám a slídím jako hladový pes a nikde nikdo :-(
Odpovědět
Upovidana zirafenka ma dneska bohuzel moc uceni :-( :-( :-( Tak zase nekdy jindy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko, škoda, tak zas jindy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké úterní dopoledne všem Táboračkám :-) copak, že je tu takové ticho????.....kde se všechny touláte??? =-) Já mám chvilku čas a chci si povídat, tak šup sem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj všem, tak jsem přišla juknout, co je nového.Trošku jsem zase pracovla a nějak se chci odreagovat od tabulek a čísel 8-) Holky, platí ten srazík příští sobotu?????? Dorazí i Fialenka? Žirafko, ty o ní určitě budeš mít větší informace :-) Holky, tak si představte, že máme dneska datumově měsíc od svatby.To teda pěkně letí.No neodolala jsem a dala Mírovi alespoň přáníčko, a jsem zvědavá, jestli ho to trkne na něco pro mne :-D :-D A vlastně taky v sobotu dostal Krtkův dortík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinko :-) ....sláva....aspoň někdo mě vyslyšel a přišel podpořit :-) Nového není nic moc, většinou jsme to tu zachraňovaly se Žirafinkou a plácaly o všem možném :-D Já tedy doufám, že srazík platí. Mám ho v diáři a zatím se nějak neprotestovalo, takže beru tento termín jako tutovku. Jojo, letí to jako voda....počkej až bude na světě mimi, to ten čas teprve poletí. Já to vidím u ségry a to není moje vlastní dítě. Každopádně k měsíčnímu výročí gratuluji a přeji samá nej....hlavně se mějte pořád moc rádi a těšte se jeden z druhého x-) . Mimoušek ať je pořád zdráv a čilý jako dosud... Myslím, že Míru to trkne a ještě Tě příjemně překvapí.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké středeční ránko :-) ....mám depku :-( , počasí je zachmuřené, je zima a sluníčko nikde....ke všemu se mi vrátilo nachlazení, takže trpím v práci :-( . Nemám vůbec odvahu jít marodit, když jsem se teprve před týdnem a něco vrátila z neschopenky. Držím se zuby nehty a toužebně čekám na prodloužený víkend. No, jsme s miláčkem prima dvojka....on je právě taky marod, nemoc se mu rovněž vrátila....asi jsem to chytla i od něj...aby toho nebylo málo, má naštíplé zápěstí, tudíž je nepoužitelný :-D Doufám, že plánovaný srazík 14.4. platí....zatím se nikdo nehlásil, takže nevím co a jak. Uvidíme, já se ale už teď moooooc těším. P.S......na obzoru je další svatbička (bohužel ne moje)....žení se mi bratranec :-) . Mají to 5.5. na Orlíku. Tak se těším.
Odpovědět
Ahoj depresivni berusko, usmej se na zirafku, kuk ;-) :-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ahoj Žirafinko :-) už se usmývám :-) :-) .....deprese je mrcha, mám prostě splín...strašně jsem se těšila na Velikonoce a teď budu místo užívání trpět. :-|
Odpovědět
No, vidis, kdyz se smejes, tak ti to moc slusi ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vážně???....to bys mě měla vidět :-D . Prskám, smrkám....umírám :-D
Odpovědět
No prskam a smrkam taky... a umiram vlastne taky, protoze mam hlad a doma neni skoro nic k jidlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vítej do klubu umírajících marodů :-D O jídle mi ani nemluv, já sice zrovna baštím jogurt a "mislíky", ale nemám žádnou chuť, takže jako bych žvýkala houbu :-|
Odpovědět
jeziiiis joguuurt... posli zirafce :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, posílááám....akorát nevím jak Ti mailem přijde :-)
Odpovědět
hm... prisel... rozplacnul se mi do klavesnice ]-( ]-( :-D :-D
Odpovědět
tak a ja se loucim, mej se krasne, jedem do tabora
Odpovědět
Profilova fotka
zlobivka jeden, ale co se taky dá čekat od jogurtu :-D Jestli můžu nabídnout i něco jiného na zub, tak mám ještě grahamové tyčinky, rajče + okurku a mozzarelu :-) Papa, dobře v Táboře pořiďte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
POZOR! POZOR !!!!!Důležité info pro všechny berušenky!!!!! Psala mi Maalinka, že bohužel musí zrušit svojí účast na srazíku a poprosila mě, zda bych její omluvu vyřídila vám všem!!! Nemá momentálně přístup k netu a tak jsem takový prostředník. Jestli vás můžu poprosit, napište své návrhy pro další vhodný termín!!! :-) Mě je to celkem jedno, zatím mám tak nějak volněji. Možná bychom to mohly nechat na Andelicinu svatbu, ale záleží na vás.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak koukám, chíp tu dneska pes :-( :-D . Jen se bojím, aby nás tu nezůstala jen hrstka, nějak nám to fórum umírá :-( :-( Šup, šup a neflákat se..... :-D
Odpovědět
Tak co se tyce sraziku, tak ja pak muzu az asi 12.5. - na andelcinu svatbu uz mam dlouho ohlasenou akci jinde a ostatni vikendy taky plne... :-( :-( :-( Jeste me napada - co se sejit v nektery svatek? 1. nebo 8. kvetna? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, to se nedá nic dělat :-( Já jsem klidně pro, vyhovuje mi to v zásadě kdykoliv kromě: 5.5. a 2.6., to jdu na svatby :-) S těma svátkama nevím, jde o to abychom měly jít kam posedět. Ale uvidíme, na čem se nakonec dohodnem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?