Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) teda tady se toho teda moc neděje :-N zukl: gratuluju k Lukášovi, my jsme s ním byli moc spokojení a fotky od něj jsou moc pěkný...tak si myslím, že určitě budete taky spokojený ;-) já bych na kafíčko mohla někdy od 25.1....koukám, že určitý datum tu ještě nepadnul.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky pěkný mrtvo je tu, tenhle týden makám, takže se tu neukážu tak ať mam co dočítat, nebo ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno! Nezapadaly jste? :-) Taky koukám, že žádný termín nepadl :-( Já tedy zatím můžu skoro vždycky, od 25.1. není problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu k vám do diskuze? Tak už to vypadá, že se tento rok budu vdávat. Zatím absolutně nemáme nic zařízeno, ani v podstatě nevím, kdy to uskutečnit, ale to už se nějak domluví. Nejhorší obavy mám z výběru restaurace, aby nás to nezruinovalo a při tom tam chutnalo (náročná co?). Můžu se zeptat, kde plánujete hostinu? Máte nějaký dobrý tip?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj keilo, a termín už máte? Holky ti tady určitě dají spoustu nápadů na hostinu, projdi si jejich alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suzzanko, termín ještě nemáme, ale asi to bude květen, červen... Přemýšlela jsem o restauraci Sedmé nebe a to jsem koukala, že tam to měla mapemo... Vy jste tu už asi všechny vdané, co? To jsem asi vstoupila již do rozběhlé diskuze, kde už se asi svatba moc neřeší, co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
keila: vítej mezi náma ;-) vdaných tu přebývá, ale taky tu máme letošní nevěsty ;-) Sedmé nebe si vychvalovala mapemo a já o něm taky uvažovala, ale nakonec kvůli většině rodiny jsme to udělali kousek za Plzní... kontakt už na provozní nemám, ale když tam zajdeš tak oni by ti určitě pověděli co a jak ;-)
Odpovědět
nazdárek ženský, toho 25/01 by kafíčko vyhovovalo,t akže co zbytek? :-) Keila: gratuluju ke svatbě, tady je nás část vdaná a část chystá svadbu, takže pohodička a nápadů je tu taky dost, se klíďo ptej. Jinak my měli hostinu v hotelu U Pramenů a paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: děkuju za přivítání. Mně se právě to Sedmé nebe líbí, protože převážná část hostů je lochotínská. Navíc se mi tam líbí ta terasa, neb pár holek, které na svatbě chci, do té doby porodí, tak budou moci přijít s kočárky. Taky jsem slyšela chválu na hotel Victoria, i jsem tam na svatbě byla, tak také zvažuji. vladiplzen: ten hotel U Pramenů už jsem také zkoumala, ale tam už je asi v tuhle dobu všechno zamluveno, přijde mi, že je o něj dost bitka. Jak vás to tam vyšlo finančně? Není moc předražený? Přijde mi dle fotek celkem luxusní...
Odpovědět
Profilova fotka
keila: my to do Nebe máme z domova taky blízko a posezení na terásce v létě je supr :-) ale nějak se to tam během minulého roku zhoršilo s obsluhou, tak jde o to, jestli už se polepšili a kvalita je stejná jako byla dřív... ve Victorii je zahrádka pěkná a jídlo mají výborné, vyrážíme tam občas na obídek..jedna nevěsta si to tam u nich moc vychvalovala, tak tam by hostina taky nemusela být špatná :-)
Odpovědět
keila: záleží co chceš všechno na hostině mít, my jsme měli 35 lidí na hostině, večer nás tam bylo kolem 65 cca a nechali jsme udělat rautový stůl se vším všudy, potom jsme ještě chtěli grilovačku, to bylo asi 8 kg masa a platili jsme všechno nealko +pivo, víno. Ubytování pro nás bylo zdarma a svědkovi jsme platili ubytování od pátku do neděli a výsledná částka byla 55 tis. Což nebylo tak strašný, na ten počet lidí je to přiměřené. Já si hotel nemůžu vynachválit, super bylo taky to spaní v místě. Jinak já ho zamlouvala loni touhle dobou, záleží na termínu. Koukám, že máte duben, tak to by nemělo být tak strašný. Jestli chceš detailní rozpis jídla atd, tak mi hoď mailovku do IP a já ti to pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: no právě, já do sedmého nebe chodila ještě když se to jmenovalo U pěti kruhů...chodila jsem tam ráda, ale byla to pro mě spíš pivnice...tak nevím nevím. A ještě když píšeš, že obsluha špatná...no tohle je něco. Jako všechno mam jakž takž promyšleno, ale nad restaurací si zoufám... vladiplzen: my to nemáme v dubnu, v dubnu 09 jsem registrovaná tady na beremku ;-). Termín zatím nemáme stanovený, ale počítám květen, červen... Teď jsem tam koukala a plné to ještě úplně není. Ta cena, co píšeš je fakt dobrá na tolik lidí, to bych tam čekala větší pálku. Za ten detailní rozpis jídla bych byla ráda, to bys byla hodná. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladiplzen: a kde jsi to měla, v restauraci se zahradou nebo ve francouzském salonku? Já bych chtěla tu zahradu, ale nás bude asi nejvýš 40-50.
Odpovědět
keila: depa měli jsme to v restauraci se zahradou a když jim řekneš tenhle počet lidí, tak to bude akorát. Je tam super to sezení venku :-) na mail jsem ti poslala tu kalkulaci
Odpovědět
Ahoj, tak jsem včera vyrobila vývazky..... docela se i povedly.... i když to asi mohlo být i lepší, ale já jsem na rukodělné práce trochu dřevíčko..... fotky dám do alba.....
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: děkuju moc, už na to koukám...vypadá to dobře...ta částka není tak strašná. Asi se tam s přítelem vypravíme. Pochybuju, že pošlou kalkulaci jen tak, že je o to požádám na mail, ale zkusit bych to mohla a pak případně zajít osobně, když neodpoví. Já tedy zatím počítám 19 lidí na hostinu a 40 celkem i na raut. Ráda bych se vešla do 30 - 35 tisíc. lea_de_bahn: vývazky pěkné, taky se je chystám vyrobit sama... ;-)
Odpovědět
keila: jednodušší je zajít tam na kafe a domluvit se, jejich provozní je pan Joksch. Domluvíš se s ním jakou bys měla představu a pak ti to dá dohromady. My to dělali taky tak, protože nás provedl po hotelu, ukázal apartmná, které k tomu je, takže super.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: OK, děkuju moc.
Odpovědět
Ahojky ženksý Zdravím novou nevěstu Keila!!!! Keila: my máme taky hotel U Pramenů. Obřad i hostinu. Máme ten fransouzkej salonek protože nás bude max.25 na hostinu. Opravdu j nejlepší se domluvit přímo tam, všichni jsou moc milý a ochotní.
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: díky moc. Určitě se tam zastavíme. A z toho franc.salonku taky můžete na zahradu? A ty už máš nějakou kalkulaci?
Odpovědět
Keila : no jedině vyjít ven a obejít to vjezdem :-) Taky sem na tu zahradu chtěla, ale zase v tomhle počtu mu nemůžem blokovat velkej sál. Máme kalkulaci na kompletní oběd + menší večerní rautík + nějaký alkohol a nějaké pití cca 20 000,- Kč. Ale tedka si chci dojednat schůzku a drobet do pokrotit :-) a v ceně je novomanželské apartmá
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: mně by se tam obřad taky líbil, mají to tam kouzelné, ale nechci všechny zvát na hostinu a nevim, jak by koukali, kdybych jim řekla, ať přijdou až za 3 hodiny na raut. Jak tohle máte vyřešené vy?
Odpovědět
Holky pořád nevím jak ozdobit auta. Panenka a takový ty věci na kapatu se nám moc nelíbí. Myslíte nějaký mašle na zrcátka a na sklo na přísavkách malou kytičku?
Odpovědět
Keila: na obřad samo přijde spousta lidí, ale budeme dělat pozvánky ke stolu. Ty dáme lidem který tam chcem. To vyřeště stejně. Dejte těm co chcete na hostinu pozvánku na hostinu a těm dalším pozvánku na raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: to jo, jako mně to nepřijde blbé, když je obřad a hostina jinde, protože je to dneska absolutně normální a spousta lidí to takhle dělá a u nás to nebude jinak...ale jak je to všechno na jednom místě...no trošku mi to přijde blbý, ale v podstatě je to totéž, asi to moc řeším...ale je to tam fakt pěkné a nebude nutný žádný přejezd. To by bylo super. A za ten obřad se tam něco platí? Jinak k těm autům, já také žádnou panenku neplánuju, asi koupím jen roli organzi a vytvořím nějakou mašli. Nejvíc se mi tenhle problém líbil u kámošky, ta měla obřad doma na zahradě a do restaurace se šlo pěšky...bylo to veselé a uvolněné a žádný auta nebyly potřeba! :-)
Odpovědět
Keila : Jen 1000- Kč na matrice za změnu určeného oddacího místa, hotel si nic nebere. Tak u nás je to právě v tomhle ohledu jedno protože azveme jen těch 25 lidí (nikoho víc)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: fakt? A nikdo jinej se nepřijde podívat? Taky jsem o tom přemýšlela, protože zatím jsem na číslu 38 celkem (17 na hostinu a 21 na raut), ale to asi rozdělím...protože v těch 21 lidech jsou především kamarádi. Ale nebudu se ostýchat a prostě to rozdělím. Tedy začínám se k tomu hotelu u Pramenů přiklánět. Ten obřad by tam byl paráda, větší než původně plánovaná radnice. :-D
Odpovědět
Keila: tak oni přijdou, ale podívat se. Chceme jen malou klidnou svatbu a těch 25 lidí je až až :-) a v létě chcem udělat grilovačku na zahradě pro ty který nezvem....
Odpovědět
Keila : ani nebudem mít kapelu, jen připravuju CDčka s hudbou. Máme tam spoustu lidí co stejně moc netančí tak to bude stačit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: kapelu mít taky nebudeme...mezi hosty máme kamarádku DJku, která pořádá diskotéky, tak případně poprosíme jí nebo taky CDčka...tohle asi řešit moc nebudeme. Nevíš, do kolika lidí je ten franc. salonek? Protože mě se zdá, že jsem někde četla, že do 30. A nás bude cca těch 40.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?