Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je nakonec dobře i pro mě - chrchlám jak tuberák už od pondělí. Darované bacily z Liberce :-D Takže si to aspoň doléčim. Mika: Mno, ale miminko si stejně řekne o větší kalhoty ;-)
Odpovědět
Dnes jsem konečně domluvila fotografa! Ten, co jsme s ním jednali původně nebyl seriózní a už se neozval, když jsem mu psala. Tenhle fotí krásně, ještě je v našich finančních možnostech a domluva je s ním bezvadná. Je to ing. Cvrček. Ateliér má tady kousek od nás na Borech a v pondělí s ním máme schůzku. Tak snad se už nic nepokazí.
Odpovědět
Profilova fotka
le: tak to je dobře, že už budete mít nějakou jistotu...ten původní byl teda profesionál, když vám něco potvrdí a pak nereaguje]-( moni: s tím už se předem počítá :-D zatím se ale snažím trochu hlídat ;-) holky, včera jsem byla poprvý zkusit powerjogu a dneska mi všechno bolí...tak to jsem zvědavá, jak to dlouho vydržím na to chodit :-) co máte v plánu na víkend?? u nás zatím asi nic převratnýho nebude....
Odpovědět
Profilova fotka
my máme pracovní víkend...štukujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se tu máte? Nakoukla jsem sem po dlouhé době a asi nic novýho, co? mika: powerjóga je fakt záhul, ale vydrž! Bude to lepší;-) moni: uzdrav se, čajíčky s medíkem, citronem a zázvorem pomůžou. pepik: hezkej plán na víkend, my budeme doma a budeme uklízet a pucovat kola, aby byli na jaře jako nový 8-) Koukala jsem, že se plánoval srazík a pak nic, to je škoda. Tak doufejme, že to do vánoc vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: hmm, si to děláte doma hezký ;-) koukám, že každej tady si to doma nějak kultivuje...ty a vladi :-) to my na to kašleme, i když taky nějaký návrhy padly na novou kuchyň místo té naší plechárny :-D ale zatím to necháme osudu ;-) suzza: čauky, teda ty se tu ukážeš taky jednou za čas ;-) máš hodně práce???
Odpovědět
Profilova fotka
mika: kdepak, hodně práce nemám, spíš jsem pořád lítala někde po doktorech a vůbec jsem furt někde v luftě. Teď jedinej víkend budeme doma, pak máme naplánovanej snad každej víkend v listopadu a prosinci. Ten konec roku je nejhorší. Každej se chce scházet a vymyslet termíny co se hodí každému je umění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženský.....no je počasí akorát na spaní, co?
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo, už aby byl příští týden a ten prodloužený víkend...se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Tak máme za sebou schůzku s fotografem. Sympatický člověk, fotky dělá krásné, je vstřícný a jeho nabídka je prostě výborná. Bude nás to stát sice dost, ale nějak to zvládneme. Vychází to na 5130,-
Odpovědět
Profilova fotka
lea: to je hodně v pohodě cena :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo kdo se bude vdávat na Kozlu?
Odpovědět
Profilova fotka
lea: tak to je dobře, že jsi spokojená ;-) a co je v tý ceně všechno obsažený?? lucinka: tady zatím není nikdo, kdo by tam měl mít svatbu...ale zkus diskuzi přímo na Kozel, tam určitě na někoho narazíš ;-)
Odpovědět
ahoooooj ženský, jsem se sem konečně dostala, nestíhám snad ještě víc než dřív, je to nějak všechno nahonem, v práci honička, doma honička, teď frčíme na oslavu, tchýně má 60. Do toho nám začne ta rekonstrukce, no asi si oddechnu až budou vánoce, to už bude hotovo a klídek, teda relativní klídek :-) jak se mají naše těhulky? všechno v pořádku? Pepik: tak jak to klape? musíme se nějak domluvit na to kafe, abysme ještě zdrbli. Monisek: copak, snad tě neskolila chřipka, že by se ta prasečí nebo jaká to je dostala až k nám ;-) :-D neee, dělám si srandu ;-) Lea: myslím, že cena je super, my jsme to spočítali a foto a video komplet dohromady nás vyšlo na 15 tis. i s vyvoláním fotek atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, Lea: to je fakt dobrá cena - držim palečky :-) Já se tu moc neukazuju, protože ani nemám s čím - blížím se zacyklený depresi kvůli tý práci a a už se mi nechce vůbec nic. Asi vám to bude znít divně, ale na co se teď těšim je výplach střev. Vladi: kdepak jste s Budýskem - vemte mě ven prosím...
Odpovědět
Monisek: no prosím tě, co ty deprese, určitě se něco najde neboj. Prostě je jenom blbá doba, ale to vážně přjde. A co to máš s tím výplachem střev??? Hele teď mám honičku a domů se vracím večer, to už venčím jenom u baráku, ale jestli chceš tak se stav na kafčo ;-) doma jsem s hafanem sama a manža se vrací až po desátej večer ;-) Nebo pak příští týden dáme sraz v parku, mám v pondělí volno, tak se můžem venčit :-) Badýsek bude jenom rád, že bude venku dýl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukam, ze se tady konecne taky neco deje. Byla jsem s mape, slusi ji to :-) Jinak my byli vcera na kontrole, tak kdyz prislo na vahu, doktor rikal, ze prumerna vaha je 300g, no jo no, ale my jsme burtici a mame 383 g :-D Tak doufam, ze se to pak srovna a nebudeme nadprumerny :-) Jinak se nam dari dobre, tak to je fajn.
Odpovědět
gejsa: no vidíš jak se má pinďa k světu :-D to je správný, tak to má být. Hlavně že jste v poho, Mape už to musí mít každou chvílí ne?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, 25.11. ma termin. Ale slusi ji to, jen jsem se ji smala, ze nejde, ze se vali :-D
Odpovědět
Je to perfektní cena! Je v tom focení obřadu, pak portrétní a skupinové foto, dvě hodiny na hostině (stejně tam o moc déle nebudeme), tři DVD s fotkama v obalech s potiskem, 30 fotek dle vlastního výběru a webové fotoalbum myslím na dva měsíce. Může nám udělat i fotoknihu cca za 1700,-. Mimochodem mi dnes napsal ten původní fotograf a chtěl se sejít. Žádná omluva, nic. Prostě jako by se nic nestalo. Tak jsem mu odpověděla, že má poněkud zpoždění a že už máme někoho lepšího.
Odpovědět
Profilova fotka
lea: dobře mu tak :-D ;-) nabídka je to slušná, tak už se těšíme, jaký od něho budete mít fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: nazdárek, tak jak to s tebou vypadá?? je ti dobře a půjdeš na chvíli do práce nebo na to prdíš?? a kdy máš první termín ty??
Odpovědět
Profilova fotka
mika: ja na to uz pecu, sestra rika, jak bych byla blba, kdybych se vracela. Ze prej bych tam byla za 3 dny zpatky :-D Tak ji poslechnu. Navic v praci chodi soboty. obcas nedele a kazdej den prescasy, takze bych si neoddelala 8 hodin a nesla domu. Tak jim na to pecu... No a co Ty, jak se dari? a co mrnous, nejste uz v ocekavani??? :-) Prvni termin mam dle ultrazvuku 27.3. a dle prvnich pohybu 17.3. ale prej se mam ridit dle ultrazvuku, tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
lea: tak to je super, ze jste se takhle s fotografem domluvil. Cena je super. A tamten ma smulu, jeho blbost, ma fakt jednani na nic, tak to za to nestoji. Jsem rada, ze jste nasli takovouhle nahradu :)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,jedno z posledních psaní ještě v celku asi,máme se ok,už je to lae dlouhý,takže se těším,až to budu mít za sebou,dnes tatí přivezl očár,no zamilovala jsem se a už chybí jen ten malý,manža,už se taky nemůže dočkat,jinak vážíme 3200g a já jsem přibrala ..........kg,no nevím,kdo to bude schazovat,no jak říká gejsa..valím se :-)
Odpovědět
My jsme taky rádi, že jsme našli takovouhle náhradu. Bála jsem se, že to bude mnohem dražší a nebo že už nebude nikdo volný.
Odpovědět
Profilova fotka
map: tak to je slušná váha...držím palečky vladi: no bombička...sem v pátek dostala předvánoční dárek....titanovej prsten se zirkonama :-)
Odpovědět
Pepik: no tak to je paráda, moc ti to přeju. Mi tak napadá, že ještě chvíli a ona bude ruka v rukávu ;-) 8-) Mape: tak to budeš mít krásnýho cvaldu, to je super. Gejsa: nazdárek těhulko, jak se ti vede? Asi už bych se taky do práce nevracela, ono záleží jak se cítíš a jestli bys tam musela bejt pořád atd, dyk to znáš. Já bych třeba ráda zůstala v práci do poslední možné chvíle, ale to se uvidí časem, manža už by jako i bral mimčo, tak uvidíme kdy vysadím prášky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no jo asi to nebude dlouho trvat a budu se stěhovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?