Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou: kralicek sklizi uspechy...a ted ma na sobe to tricko, je rozkosnej :-D hele, zjistila jsem, ze se tu neda sehnat slusnacka kosila na mimouse, nemrkla bys mi tam po nejake? :-D :-D
Odpovědět
maja: uz mam vybranou v debenhams, v sade s vestickou a kravatkou, asi taky bilou, ale na moju mu kdyz tak koupim ruzou kravaticku a muzes si necht celo bilou, nejak to vymyslime.
Odpovědět
Profilova fotka
marti: Ahojky,v Zábřehu máme dve dvojice kamarádů :-) a chodili jsme pařit do Žumpy,znáš to tam?
Odpovědět
Profilova fotka
bou:Děkuji :-)
Odpovědět
znam, chodili jsme tam za dob studii :-) ale spis do klubu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jak se máte?Dnes jsem strávila celý den v Brně po obchodech a sháněla v bižu motýlky..a víte co?Nesehnala jsem, už mě to tak štve...nevíte, kdy bych mohla sehnat nějakého pěkného, štrásového...Jinak zatím nic nového,jen už máme doma tři kamiony cihel, takže to vypadá, že se fakt něco bude díííít:-))jestli to vyjde, což doufám, že jo, tak 1.4.dostane stavební povolení jupííí,ale bohužel to taky znamená, že svatební přípravy půjdou trošku k ledu a budou se řešit jen ty stavební...Ale myslím, že už toho mám dost zařízeného, tak můžu chvíli vypustit:-))Snad už za týden dostanu rozpočet na svatební hostinu, délku stolů atd..abych mohla objednat organzy a další milé blbůstky na výzdobu stolů... 8-)
Odpovědět
no to mas super!!!!! sak vis jak, to mas jedno, svatebni ci stavebni :-D ale hlavne jedete kupredu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jak se máte?Co nového?Marti, jedeme kupředu neskutečně rychlým způsobem:-))))Holky, v pátek jsem byla u matrikářky s rodnými listy a tak jsem sondovala jak s hudbou atd atd..Byla jsem překvapena (dalo by se říct, že i lehce šokována), když mi paní řekla, že hudbu vybírají sami, že mají živou, i zpěvačky a že to určují podle věku snoubenců atd..Mno tak jsem jí oznámila, že trvám na Mendelsshonovi a řekla mi, že ho nehrají?!!?Tak se ptám co teda, že jako bychom ho chtěli a že tedy doufám, že se to paní za půl roku stihne naučit..No co byste na to řekly??Jo a teda mi neuměla vůbec říct, co hrají...a že něco pustit z CD nebude hezké, protože z těch beden to prý nevyzní...Máme tam jít s nastávajícím měsíc před svatbou,tak si myslím, že to bude ještě eldorádo a moje nervy!
Odpovědět
soni: tak to by bylo teda neco na me!!! Ty jo to je hrozny , ze te ani hudbu vlastni vybrat nenechaji, ja bych radsi brala cd nez aby mi tam nekdo kvilel co se mi ani nebude muset libit, podle veku snoubencu...ha ]-( no ale mi taky museli priplacet za nase vymysly, ale aspon byli ochotni. Jinak se nic moc nedeje, jen novy majitel konviktu , se mi konecne ozval, tak se snad domluvime zhruba na hostine nez tam za 3 tydny dojedem !!!
Odpovědět
bouncig: no to je super, ze se ti konecne ozvali!!! aspon budes klidnejsi :-) a co satky, vis uz neco noveho? soni: fakt jste rychlici, to u nas stojime porad na jednom miste :-( a nenech se z tou hudbou - taky to chci podle sveho...a taky chci kracet do rytmu mendelsona!!! a kde mate vlastne obrad? jinak prestavam nejak stihat s pripravama kvuli skole bleee, ale co uz. uz se tesim az prijede segra z Londyna a berem salony utokem :-) aspon ale vim, jak co bude - plany jsou spredeny a ted jed nakupy a objednavky - juchuuuu
Odpovědět
marti: saty jsou ta nejlepsi cast :-D :-D :-D poradne si to uzijes. Uz vis kam pudete? Ja je snad dostanu v polovine dubna =-) takze si este minimalne mesic pockam. no ale hlavne kdyz prijdou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,dnes,dnes mi opravdu došla slova...pán,co nám bude dělat hostinu,měli jsme s ním schůzku a měl do pátku poslat rozpis a rozpočet mi dnes poslal sms,že je mu to líto, ale místo,kde jsme si hostinu nerezvovali mu prý paní majitelka zrušila!!!Co na to říct?Spadla jsem pod stůl a začaly se mi koulet z očí slzy jako hrachy...ale sehnala jsem si číslo na paní a nestačila jsem se divit,co mi řekla (údajně si místo rezervoval u ní až včera večer a ona tam má jinou svatbu) - prosila jsem, prosila, ale asi to k ničemu nebylo, slíbila se mi zítra ozvat..řeknu Vám, nevím, kolik takovýchto "akci" ještě vydržím:-((((((((((
Odpovědět
Článek se načítá
bouncig: tak za prve pujdeme do mesta, ze ktereho pochazim - maji tam krasne saty, ale nevim jestli si vyberu...mam porad v hlave moje favoritky a nechce se mi jich vzdat...ale jsou az ve zline... soni: to je des...lidi jsou fakt desny, ale do zari mate jste celkem dost casu...ale i tak hodne stesti :-)
Odpovědět
soni: neves hlavu, ale jeto teda hnusny!!! Najdes jeste neco lepsiho, chcete restaracku nebo hotel? taky bych to obrecela.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už máme prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) my uz mame taky od pondeli prstynky :-) a prave ted jsme si rezervovali ubytovani na libanky :-D :-D
Odpovědět
katus: jsou to ty co uz mas v albu? maja: a kam pak pojedete? kdo bude hlidat malou priseru?
Odpovědět
Profilova fotka
bou: jedeme do Ceske Kanady a prisera jede s nama, ale bude mit vlastni pokojicek... :-D myslis, ze v lete uz vydrzi v sedatku na kole?
Odpovědět
maja: coz na sedatku, ale v tom pokojicku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou, no prinejhorsim ho prenesem az usne, nebo se do pokojicku po vytuhnuti prestehujeme my... :-D
Odpovědět
maja: tak to jo :-D hlavne ze stari umijou improvizovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou: to uz jsme se za ten rok naucili...neboj budou libanky se vsim vsudy...a za 9 mesicu segra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy uz vite kam vyrazite, holky??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou:Ahojky,jj jsou to ony
Odpovědět
Profilova fotka
Jezdili jsme už po třikrát do Chorvatska pokaždé na jiné místo a pokaždé moc velká spokojenost,ale fakt velká,zvlášť loni. Takže pokud můj stav dovolí pojedeme zase :-)
Odpovědět
katus: no mi taky premyslime nad chorvatskem, nebudeme mit na zadnou exotiku, kde jste byli nespokojenejsi a s kym s jeli?
Odpovědět
Profilova fotka
bou: jezdíme autem a vždycky na slepo.Loni jsme měli v plánu Istrii,ale nakonec jsme skončili až na Krku a měli jsem perfektní ubytování za 250 korun na noc,byl to apartmán se vším všudy,akorát k moři to bylo dost daleko se 123 schody :-D ,ale mě to vůbec nevadilo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak sem teď nějak nestíhám chodí, v práci toho mám plné zuby a přípravy už vrcholí, tak nervozita stoupá a čas ubývá sháněním posledních věciček. A co vy, jak jdou přípravy?
Odpovědět
ruru: ty jo jeste pres 3 tydny!!!! :-D ja uz se tak tesim!!!! co jeste ti jeste chybi?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě už těšení přešlo, teď jsem spíš hrozně nervózní :-D :-N :-D Co nám chybí, no mě kosmetička, ženichovi košile a kravata, pak dort, ale ten budem objednávat v pondělí a pak ještě takové ty blbinky jako noviny a čokoládky, ale to si dělám doma sama, tak to stihnu ještě. Teda doufám. Jinak už by snad mělo být vše, jen doufám, že jsem na něco nezapomněla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?