Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
no parada...to se nekdo ma :-) a nekdo pujde rovnou ze svatby do skoly :-) ja uz padim spat, uz mi padaj oci..dobrou, zase nekdy na beremese :-) pa
Odpovědět
Paaaaaa
Odpovědět
soni: hahaha :-D to jses jako ja :-D ja jsem dovalila se sepsanym seznamem. Se me uz musijou byt pekne otraveni protoze mi nikdo neodpovida na maily , tak jim pisu porad dokola, nekdy to vzdat musijou :-N tak kdyz uz jsem byla v tom tak jsem donutila leaho aby zavolal pani na moje saty, protoze ja se ji bojim :-N tak nam rekla , ze zrovna tyhle se opozdily, protoze uz jsem je mela mit, ale ze ji ta designerka v pondeli napise kdy prijdou, jupiiiiii !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig: ja si budu taky nechavat delat nehty od jedne pani, ted nevim presny jmeno ale ma webovky, myslim nejak nehtyhanka, ale nejsem si jista. Jinak delaj peny i ti vetnamci v pavelcakove, kamoska k nim chodi co otevreli a je spokojena.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,v Prostějove v tescu jsou teď taky vietnamci a dávají úžasné slevy, krásně malují naprosto cokoliv a jsou rychlí.Kolegyně tam chodí a je naprosto spokojená, i co se týče ceny - prý zatím lepší a levnější nenašla.Dnes asi vyrazíme do OL, prý musíme do makra,tak doufám, že to vezmem i do Olympie a mrknu na nějaké botičky...Včera večer jsme byli na narozeninách mojí svědkyně,takže jsme to tam zveřejnili a celý večer už se nesl v tomu duchu, holky pořád chtějí vidět šaty (odolávám, viděli je jen maminky,svědkyně a kolegyně,co tam byla se mnou),ale svatební soupravu už viděly všechny:-)))))))))))tak doufám, že nic z toho nepřináší smůlu a že vydržím šaty utajit do posledního okamžiku.Z tohoto pohledu, že mi ten půlrok zdá strašně dlouhý 8-) A včera celé dopoledne na stavbě,moje ručičky, ani jsem nepočítala, kolik cihel mi pod nima prošlo..ufff..ale zase je to nejlepší recept na hubnutí, úkol zněl jasně, ještě 10kg do svatby dolů..držte mi palec...hezký den nevěsty
Odpovědět
neukazovat :-D vydrz to! taky se budu mooooc snazit - zhubnout a neukazat:-) a co stavite? a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
martinamili: Ahojky,Deichman je v Olympii v Olomouci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ahoj holky,tak jak pokračujete? Nám vybouchl kameraman,kterej by si za cely den vzal jen 2000 a tak musime hledat dal.Dnes se jdeme zeptat,tak uvidíme. A ve středu mě čekalo na těhu testu velké překvapení,brát se budeme už ve třech :-D .Tak se holky mějte a ať vám při zařizování všechno klape tak jak má :-)
Odpovědět
katu, diky a moc gratuluju :-) jen aby ti bylo dobre... tise ti zavidim, taky bych chtela :-)
Odpovědět
marti já jsem z Doloplaz
Odpovědět
katu gratuluju x-)
Odpovědět
a ja z tesetic - uplne z druhe strany olom :-)
Odpovědět
Článek se načítá
musíme udělat Olomouckej sraz až bude trošku volno :-D
Odpovědět
ale kdy to volno bude?
Odpovědět
ale napad do dobrej je!!!!
Odpovědět
ještě nevím holky kámošce se dnes narodila holčička Sabinka 50cm a 3500g a narodila 8:25 x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen Vás zdravím, jak pokračují přípravy? Když si vezmu, že budu za chvilku už slavit první výročí...Strašně to letí...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji ze gratulace,snad bude všechno jak má být a v pořádku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti: Taky se snažíte? Ale to přijde neboj,já už jsem měla taky nervy,hrozný,ale to je právě to nejhorší.Musíš se zabavit úplně něčím jiným a pak uvidíš,bude to raz dva :-D Hlavně žádný smutnění,ale vím,že jej to těžký,když po otm moc toužíš. Tak budu držet pěstičky,ju?
Odpovědět
no my se jeste nemuzeme ani snazit. jsem na praskach posledni mesic a pak az mozna, ale jeste chci byt pul roku pred otehotnenim bez prasku aby bylo telo cisty...ale i tak nemuzu mit dite driv nez pristi leto...takze mozna na jeziska pujdem k pani doktorce :-) a jak jsi daleko - myslim kolikaty tyden?
Odpovědět
Profilova fotka
marti: jej to zatím nevím,ale počítám tak 3 týden,teprve 17.3.jdu k paní doktorce. Já jsem se právě taky chtěla očišťovat,ale doktorka mi řekla,že to není potřeba,pak jsem měla nějaké problémy,tak jsem musela vysadit a je to :-) Na svatební den,budu tak ve 4 počítám,to ještě nepůjde moc vidět,mám šatky,co to maličko schovají,ale abych ti řekla pravdu,je mi to jedno,i kdyby to vidět šlo. Teď mi záleží jen na tom,aby to bylo zdravé,to je nejdůležitější,že jo? :-)
Odpovědět
katusko gratuluju k miminku a marti držím palce, aby se povedlo!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katus gratuluju, tehotny nevesty jsou nadherny a urcite nic nemusis schovavat...ve ctvrtym uz to asi malicko videt pujde...
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky :-) ,asi půjde,břško jsem měla vždycky,ale to nevadí....jen aby mi nebylo špatně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to uz by nemuselo...vsak uvidis...no a kdyztak do kabelky tehotensky lizatka proti nevolnosti :-D :-D :-D
Odpovědět
lizatka proti nevolnosti. to existuje :-N ?
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, ze jo :-D akorat jsem je nezkousela, ale prej to chvilku funguje... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jmenuje se to gravipop, kdyby ses chtela mrknout a vyrabi se myslim ve 4 prichutich :-D
Odpovědět
ve ctvrtym mesici by ti uz spatne nemelo byt...a brisko neschovavej! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti, nemelo, ale treba mne bylo skoro az do patyho... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?