Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo,bříško schovávat nebudu :-D a lízátka si pro jistotu pořídím :-) Díky za rady holky
Odpovědět
Profilova fotka
maja: a ty už máš nějakýho prcka?
Odpovědět
Profilova fotka
katus, jj, za chvilu uz bude mit rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holky,katuskaa moooc gratuluji k miminku a přeji jen zdraví a ať je všechno tak, jak má být, je to krásné:-))a Marti,Tobě držím palečky,ať se to co nejdříve povede tak,jak chceš ;-) Stavíme,tedy chceme stavět(ještě to tam vůbec nevypadá, že tam někdy bude domeček stát),ale dnes už přivezli první kamion cihel:-))je to malá vesnice u Pv. A jak pokračujete?Já, zdá se, mám kosmetičku a taky jsem si přivezla domů závoj(od kamarádky,má být něco půjčeného,ne?)tak už přemýšlím, jak dát dohromady korunku,závoj a vybraný účes.Asi je ještě moc brzy na první zkoušku a vymýšlení účesu,že?
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Ty brďo,vypadáš podle fotečky mooooooooooc mladě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kati, no je mi docela cerstvych 22 :-D taky nevypadas zrovna stare... :-D :-D :-D
Odpovědět
holky jezdíte některá nakupovat do Ikei?
Odpovědět
Profilova fotka
treisi, ja obcas jo... procpak?
Odpovědět
mají tam kvalitní povlečení? Mě se moc líbí a je i na naši velkou deku 200x200cm ale potřebuju vědět jestli se vůbec vyplatí pro něj jezdit
Odpovědět
Profilova fotka
no, mame z ikei prosteradla a nic moc, ale to bude mozna tim, ze byly ve sleve :-D zrovna minulej tyden jsem tam byla s kamoskou a rikala, ze ma povleceni a ze je uplne super, hezky a prijemny...takze asi zalezi na co narazis, ale myslim, ze by to melo byt ok :-)
Odpovědět
no uvidím,my budem v sobotu stěhovat novou postel,takže doufám,že to moje zlato bude tak unavený,že mě tam nedonutí zajet v nedělu :-D
Odpovědět
my mame z ikei i prosteradla i povleceni a jsou super. horsi je to rano, pac se mi nechce pak z toho pelisku vubec vylezt 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maja: tak to jste do toho praštili brzo,že? Ale myslím,že ničeho nelituješ,ne :-) Já už měla taky takový choutky ve 21,jenže to jsem si zrovna našla toho mýho vysněnýho :-D ,ale být s někým tenkrát už dýl,tak už by mimi asi taky bylo....
Odpovědět
Profilova fotka
jo a mě je 24 za 2 měsíce 25 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kati, brzo...ale urcite nelituju a snad ani nikdy nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: a odkud jsi,jestli se můžu zeptat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kati: pochazim z Olomouce a treba saty jsem vybirala tam, ale jinak bydlim v Ostrave a vdavat se budu u Kutne Hory :-D
Odpovědět
a katuska je odkud? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: teeeeda tak ty to máš takový rozlítaný :-) já mám kousek od Ostravy taťku,v Opavě
Odpovědět
Profilova fotka
marti: Katuška je z Uničova :-D a odkud Marti?
Odpovědět
z Tesetic (mala vesnica u Olomoooca) :-)
Odpovědět
vlastně pochazim ze zabreha na morave :-)
Odpovědět
Ahoj holky, katus taky se jeste asi jako posledni pridavam ke gratulantum :-D ja materskym pudum zatim statecne vzdoruju :-D me staci si jednou za tri mesice potahat majin poklad :-D
Odpovědět
sak pocki, taky te to chytne :-D
Odpovědět
marti: prave ze uz musim vzdorovat, ale rozum zatim vyhrava...
Odpovědět
aha, takze te to taky chyta?... a jak to dopadlo s konviktem, uz se ti ozvali?
Odpovědět
no volala jsem tam , takze majitel se zmenil, ale jeste se mi neozval :-N jsem zas ve stresu, vcera psala pani , ze saty maji minimalne 6 tydnu zpozdeni protoze cekaji na krajku, ach jo. Jak pokracujes ty? co kulturak? vyslo vam to tam?
Odpovědět
chjooo, ale svatbu mas az v cervenci...uz ty saty mely dorazit domu? kulturak jsme zmenili nakonec na skolni jidelnu se skolicim zarizenim dohromady, je to tam hezci....bud nam uvari pani kucharky a nebo hledam cateringovou firmu, co by nam uvarila. bude to tak lepsi. nikdy jsem stejne nechtela do restaurace, mam rada intimni atmosferu - i kdyz s vice lidma. kdyz jsem byla na svatbe jeho brachy, tak na nas ostatni hoste koukali...navic to bylo ve vsedni den a tak na obed prislo moc lidi na menu a vubec to tomu nedodalo slavnostni atmosferu...uz se tesim, az to zacnu uplne vyrizovat. musela jsem ted svatbu a pripravy dat trochu on hold, nejak se mi skola nakupila. ale za 14dni uz bude doufam zase pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha ha, vas tu docitam a malem se mi mezitim udusil Koblizek obedem :-D
Odpovědět
hahaha: tak ho pekne opatruj at mam co za 3 tydny potahat :-D Marti: ja vim, ale bude to honicka a to jsem nechtela , protoze 3 tydny pred svatbou mi bude koncit zkouskovy :-N saty mi prijdou 2 mesice pred, pani co mi navrhuje celenku a zavoj to taky pres noc neudela a vlasy jsem uz vzdala, a zkousku budu mit par dni pred svatbou a kdyz to bude hruza , tak hold smula. a to jeste pak upravy satu, nastesti Leamu dnes prisel oblek , takze aspon on to ma komplet vsechno doma :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?