Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Cau holky, kolikatikruhovou spondičku pod šatama máte nebo jste měly?
Odpovědět
Standi to ja netusim, ale myslim ze 2 nebo 3... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuji všem, které jste na mě myslely. Svatba byla úúúúžasnááááááá, po obřadu nám sice pršelo štěstí (přesněji byla úplná průtrž), ale nám to nevadilo, nafotili jsme se, jakmile to přestalo. Fotky budu mít nejdříve za 14 dní. Mějte se hezky a nevěstinky nebojte se špatného počasí, z mé zkušenosti vím, že je to ÚPLNĚ zbytečné!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) paluska už se moc těšíme na fotečky :-) spondičku jsem měla taky 2 nebo 3,nejsem si jistá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spodničku :-D :-D :-D :-D jinak ahoj holky ;-) kde se flákáte ;-) nějak to tu zanedbáváte a hlavně nevěsty ;-) :-)
Odpovědět
Ahooj holky Markétko, tak jak jsi se měla na svatebce??:-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukejte... ja bych ho zabila... http://www.novinky.cz/clanek/146922-m...
Odpovědět
:-D, tak to se ti snad nestane, ne? Ale už se ti to blíží ;-) , ještě ti něco chybí?
Odpovědět
no snad ne, i pritel rikal, ze tohle muze udelat jen debil... :-S musim domluvit jeste kosmeticku, koupit si spodni pradlo, zenich porad nema kosili, protoze odmita jit nakupovat (pro knizku pres pul mesta si zajde, ale pro kosili 5 kroku od kancelare - ma obchod hned vedle - to ne... ), ve ctvrtek nebo v patek prijede sestra a pujdeme objednat dort a kytky a to by melo byt vse ;-)
Odpovědět
a kde budeš objednávat dorty a kytky? Já jdu dneska na kytku :-)
Odpovědět
jo to jeste nevim :-D
Odpovědět
kvetinarstvi asi obejdu vic, ukazu jim obrazek a uvidim, jak to bude vychazet cenove. Na dort se chystam asi sem, ale jeste uvidim http://www.cukrarna-bohema.cz/
Odpovědět
Článek se načítá
Kam jdes na tu kytku?
Odpovědět
a není na dort už pozdě? To ti ještě někde tak na rychlo udělají? Já jsem byla objednávat minulý týden... Na kytku jdu dneska jak je Bristol, jestli víš, tak přejdu ten most a po levé straně je tam takové malé květinářství. Kamarádka si tam nechala dělat kytku, a byla nadšená. Navíc tam mají několik knih plných fotografií svatebních kytic a cena dobrá. Platili 2tisíce za všechno sakum prásk...
Odpovědět
dort pry staci 3 dny dopredu ;-)
Odpovědět
fakt? A kam teda půjdeš?
Odpovědět
http://www.cukrarna-bohema.cz/ asi tady
Odpovědět
ale kdyz budeme mit cas, tak toho mozna obejdeme ve meste vic, zatim jsem vybirala jen podle internetu a moc cukraren vlastni stranky nema... ale ceny tady vypadaji dost slusne...
Odpovědět
tak na tu kytku taky zajdu tak jak ty. My chceme jen pro me a pro svedkyni a pro zenicha korsaz, tak by to snad nemuselo byt tak drahe.... Ta tvoje kamaradka mela i kytku na auto?
Odpovědět
jojo, je to pravda. Stránky moc nemají cukrárny. My jsme nakonec povolili a jeli jsme do toho Chomoutova. tak cena je tam dvojnásobná :-(
Odpovědět
my to chceme nekde ve meste, at se tam da snadno dojet... pro kolik lidi budete ten dort mit? jak velky?
Odpovědět
no, ptala se na lidi.Tak jsem jí řekla 40+20. Ale že tím se nemůže řídit, že nevím, jak to tam bude a bla,bla.Každopádně máme 8kg. řekla, že to je tak pro 40-45, že na ten zbytek nezbyde, pokud dostane každej 200g plátek. Ale takovej kus po obědě stejně nikdo nebude chtít!!!
Odpovědět
no my to chceme pro 12 a rada bych, aby nam jeste neco zbylo na prvni vyroci, tak snad to nebude nejak drahe...
Odpovědět
Tak to si myslím, že bude úplně v pohodě!!!
Odpovědět
no ja taky doufam, chci vzit nejaky jakoby pro dvacet lidi.... Kolik budete platit za ten dort?
Odpovědět
tak ona říkala 380kč za kilo :-p
Odpovědět
:-o to je dost... no az to objednam ja, tak dam vedet...
Odpovědět
já jsem dost náročná, a ono to vypadá, že jediná mi to udělá podle představ. My chceme dort z marcipánu celý, a u Mosera(to je tam jak jsi mi posílala) jsme jeden měli a nebylo to hezké. A na svatbu jsem si řekla, že to dáme prostě...ale je to hodně :-(
Odpovědět
vy chcete marcipan i vevnitr? ja ho chci taky potazeny marcipanem, ale jestli to bude hnusne... :-( :-(
Odpovědět
ne, jen nahoře.Pošli mi mail, pošlu ti ten dort od Mosera, co jsme měli na švagrovy narozky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?