Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
no prave, ted me to stve, protoze jsou pekne a byly levne... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
třeba seženeš levné
Odpovědět
no ja doufam, nechci za to vyhodit nekolik set kvuli jednomu dni, pak uz to stejne nepouziju... A chodis nekam na kosmetiku?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Ahoj many, tak jak si uzivas s malym? Poradite mi nekdo nejakou dobrou kosmetiku? nemyslim na to svatebni liceni, ale tak celkove... chodite nekdo nekam?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zezul :-) s malým si užívám pěkně ;-) už začíná geglat a hrozně moc se na mě směje :-D včera už měl 2 měsíce,toto letí :-) a my máme dnes první výročí :-D jinak malej je hodnej akorát už přes den moc nespává,ale to neva,hlavně,že spí v noci,teď zrovna chrní,mě ráno budil neřád,tak jsem to nevydržela a vstala a on si teď spokojeně chrápe ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase mám chvilku na net ;-) jinak je moc hodnej,jen sem tam má chvilky,že mrčí a furt chce jíst - Otesánek :-D a už jak je větší,tak ho nebaví moc samotnýho ležet,takže jsem furt u něho a vykládám si sním a nebo ho sem tam pochovám a nebo si s ním lehnu do postele a to taky vytuhne,uklidní ho,že jsem u něho ;-) tak nejraději chodím ven,v kočárku mu je dobře ;-) a co přípravy ;-) už máš vše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinak je to super :-) :-) :-) zlatíčko naše :-) :-) :-) :-) jsme z něho pokakaníííí :-D no tak jako všichni rodiče nebo skoro všichni :-( někteří je trápí,že :-( ale na to raději nemyslet,to by chtělo je postřílet ]-(
Odpovědět
jeee, tak to mas super :-) zadarilo se vam rychle po svatbe jak tak koukam :-D A co tatka, stara se vzorne? Asi da mimi dost zabrat co? jedna moje spoluzacka ma uz tyden po terminu a porad nic, pry ji zitra budou ten porod vyvolavat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tak naše první výročí jsme oslavili paráááádně ;-) udělala jsem dobrý obídek a tatin se staral mezi tím o malýho a navečer jsme šli do té hospůdky kde jsme měli svatbu ;-) a večer jsme si dali náš svatební dort :-) je fakt výborný,ještě nám zbylo na dnes :-) takže nezapomeńte si taky schovat kousek dortu na mražák ;-) pořádně zabalit do alobalu a sáčku,to stačí ;-) vůbec ničím nám nenačuchl ;-)
Odpovědět
to jsem chtela taky udelat, ale my dort mit nebudem :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak taťka se stará vzorně,přebaluje,krmí - když mám odstříkaný mlíčko ;-) vozí kočárek,... fakt mi hodně pomáhá,no uvidíme jak dlouho mu to vydrží,ale tak snad furt :-) jinak to vyvolání :-( to je hnus,ale raději ji nestraš ;-) třeba to bude mít rychlejší ;-) já trpěla jako pes :-( říkala jsem,že už fakt druhý nechci,ale teď když vidím,že holky co rodily druhý,tak je to fakt rychlejší,tak asi budeme mít ;-) ale byl to fakt hnus :-( když na to vzpomínáme kolikrát tak se fakt málem rozbrečím a někdy se fakt rozbrečím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no měj se pěkně,ještě mrknu na koníka a budu mezi tím lítat k malýmu,už se budí a bude si chtít vykládat jinak bude nervózní :-D :-D :-D a bude mrčet,zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my taky měli jen dort a babička přinesla další a cukroví žádný,bylo to zbytečný v těch vedrech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už řvééééééééééééééé,pa pa :-)
Odpovědět
pry je dokazano, ze radost z ditete opada kolem jeho druhych narozenin, tak snad mu to vydrzi dyl :-D No uz by to mela mit za sebou, prvni termin mela uz na zacatku minuleho tydne, nebo mozna na konci uz toho predminuleho, pry byla v nemocnici kvuli tlaku, ale poslali ji domu, ze kdyz neporodi ted do soboty, tak ji v nedeli budou ten porod vyvolavat... Ja to ale moc nechapu, proc se proste nepocka... Jako chapu, ze kdyz ma nekdo zdravotni problemy, tak se to urychli, ale pokud je vsechno v poradku... treba jen urcili spatne poceti a tim padem je i termin porodu posunuty ne?
Odpovědět
no u nas tchyne objednala asi 5kg cukrovi, napece pry i moje babicka (rikala to mamka) a ted do me huci, ze toho bude moc, tak je dort zbytecny :-( no co nadelam... :-( Tak bez utisit rvouna a mejte se krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - nevěsty-čekatelky, novomaželky, manželky mladé maminky... Po dlouhé době jsem se sem zase mrkla a zase přibylo spousta stránek :-) Vůbec sem nestíhám chodit. Jinak na svatbu už máme snad všechno zařízené, zítra ještě potvrdím vše objednané a doladím maličkosti. Už se těším na den D. Nevím, jestli se sem do soboty dostanu, ale holky, prosím myslete na mě! Kristy, doufám, žes mi zařídila krásné počasí! :-) Jinak Many, máš opravdu nádherného chlapečka!!!! Žežul tobě přeji, ať ti přípravy jdou co nejlépe. A všem přeji, ať si užívají krásné slunečné léto!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyy - Janulevrtule nám porodilaaaa :-) :-) :-) :-) Adélku :-) 3390g a 51 cm :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - to jí vyvolávají asi kvůli tlaku,když je vysoký tak je to špatný :-| nízký nevadí ;-) paluska - díky :-) mizím za malým,snad budu mít pak čas se tu zase ukázat,pa pa
Odpovědět
ahoj holky, zdravím Vás, palusko, no já se snažím co to jde, snad to vydrží a bude krásně!!! Moc Ti držím palce a budu se těšit na fotky!!! Ahoj many, díky za info o Janičce, doufám, že je vše o.k. a jakou obě holky zdravé a brzy půjdou domů z porodnice.
Odpovědět
Ahoj holky :-) Paluska - budu na tebe myslet, at vam to dopadne podle vasich predstav! ;-) Many - no ona mela nejake problemy s tlakem, ale pak ji stejne poslali domu. A vcera ji to uz vyvolali, pry to dalo zabrat, ale uz je stastna mamina ;-) Kristy - doufam, ze jsi objednala krasne pocasi na cely srpen :-) A Janicce gratuluji k Adelce ;-) Tak snad jsem na nikoho nezapomnela. A mam jednu novinku, dort prece jen bude :-) Ale jen nejaky malicky :-)
Odpovědět
ahoj holky - nemáte náhodou nějaké dobré tipy na profi fotografa z Olomouce a okolí? moc díky :-)
Odpovědět
many, tak až budeš s Jaňulí mluvit, nebo ji psát, tak ji móóóóóóóóc pozdravuj a že tu všechny gratulujeme :-D
Odpovědět
mihulita: my měli Blanku Martinovskou: http://www.bmfoto.olomouc.cz/svatby-1... zezulicka: jasnačka zezul, hned od 1. srpna bude krásně! :-) zítra je prvního a bude tropická noc a jako bonus máš zítřejší zatmění slunce :-), začátek v 10.50 dopoledne :-D. Tím, že hlásí přívalové deště a bouřky....se nenechej znervóznit .-)
Odpovědět
Kristy super, tak to hlavne udrzuj az do konce ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
áááááá dneska se nám vdává Paluska :-) tak ať se vše vydaří :-) :-) :-) :-) :-) kráááásný svatební den :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty co ho mají pracovní,tak ať jim to do pátku rychle uteče ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?