Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahoj zezul, šaty mám z ebay, ale v Caxe jsem si vybrala typ, jaký mi sluší, a kdyby náhodou, tak vím kam jít,víš? :-)
Odpovědět
Aha, ja jsem to pochopila tak, ze sis je tam i zamluvila :-) A jake sis vybrala?
Odpovědět
Vybrala jsem si tam hodně podobné, jak měla Markétka, akorát že v mé velikosti je měli s takovou béžovou nášivkou, a to jsem nechtěla. A bez té látky pod prsama. Kde se budeš nechávat česat a líčit, Zezul? Nemáš ponětí, kolik to tak stojí?
Odpovědět
Ja v te Caxe, stoji to 1000kc a je v tom uces a liceni ve svatebni den + zkousky a taky oblikani + veskera ta priprava rano pred svatbou... Nektere holky rikaji, ze je to drahe, treba Kristynka mi psala, ze dala za liceni 100kc a za uces 500kc, ale kdyz to zas reknu nekde jinde, tak na me koukaji jakto ze tak malo.... Psaly jsme si o tom s holkama v diskuzi Srpen a tam treba holky daly za zkousku ucesu 500kc a ve svatebni den je to bude stat 1000, za zkousku liceni daly nektere i 250kc... Asi zalezi, jak na koho natrefis... Pro me je to v tom salonu nejjednodussi a jak tak ctu, tak i jedno z nejlevnejsich....
Odpovědět
No to máš pravdu. Já se budu líčit v Prostějově, pracuju tady, a myslím si, co jsem se bavila s holkama v práci, že to vyjde tak na 500Kč každy. A zkouška to stejny...
Odpovědět
no prave... Takze myslim, ze ono to vyjde nastejno a takhle to budu mit aspon pod jednou strechou... :-)
Odpovědět
Jojo. A ty sis vybrala jaké šaty?
Odpovědět
ty jedine ktere mam v albu :-)
Odpovědět
:-) a kytku už máš někde?
Odpovědět
jeste ne, chci zkusit to kvetinarstvi co jste mi poradili, ale nevim kdy se tam dostanu... Venku je hnusne, tak se mi nechce :-D
Odpovědět
Ani se ti nedivím :-) já asi půjdu taky tam to tak vypadá. ale taky to zatím nechávám... A výzdobu budeš kupovat?
Odpovědět
ne, vyzdobu nam udelaji v restauraci. ja jsem si kdysi koupila svicky ve tvaru srdicek, takove malicke, tak to vezmu sebou a kdyby to jejich nebylo moc hezke a stoly byly prazdne, tak to tam dam, ale jinak to neresim. Kdyz jsme tam byli na obed, tak mel zrovna prijet nejaky zajezd a meli to udelane krasne, tak doufam, ze na svatbu to bude aspon takove nebo mozna jeste hezci ;-) Chteji po nas 500 za to, to musime zaplatit tak jako tak a pak chteji 1200 za kvetinovou vyzdobu.. To nam doporucili, protoze pry to bez toho vypada hrozne prazdne... Tak uvidime, ale ja myslim, ze za ty prachy by to melo uz trochu vypadat :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Ahoj Ruru :-) co vlastne znamena tvoje prezdivka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ani nic.... Jmenuju se Verča a moje nejlepší kamarádka, s kterou se teď už bohužel moc nevídám :-( se jmenuje taky Verča, tak aby bylo jasný s kým se mluví, tak ona byla Veráček a ja Rurunka (Verunka), ono se to rýmuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak v neděli odlétáme na dovču na Zakynthos, hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
aha, ale je to pekne :-)
Odpovědět
Marketas: supeeeer, gratuluju!!! Taky jsem tam byla, moooc se nám tam líbilo! kam přesně letíte?
Odpovědět
jee, marketko to budete mit super, vypada to ze to je hodne oblibene misto, mam pocit ze tam jezdi na svatebni cestu hodne lidi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, nám to bylo jedno kam, chtěli jsme řecké ostrovy - jedno kterej....Jsme spokojení.Letíme do letoviska Agrassi, hotel Admiral Commodore Complex, ***, all inclusive. Hurá!
Odpovědět
tak to budete mit krasne :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, to doufám, nemůžu se dočkat. Navíc all inclusive - nikdy jsme to neměli, vždy jen polopenze....To bude žrádla :-D
Odpovědět
no takhle jezdi ti, o kterych jsem ti psala predtim (s vyjimkou teda te afriky :-D :-D ) a nemuzou si to vynachvalit. Pry uz v letadle dostanou nejaky barevny papirek a uzivani zacina uz na ceste ;-) Holky poradite mi kam jit na nejake samodrzici puncochy? Pokud mozno nejake cenove rozumne...
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul jak jako barevnej papírek? hihi! :-D Zezul, do galantérky na roh Palackého nebo do Pavelčákové. Ba´ta bude asi dražší.....
Odpovědět
Market je to takovy barevny prouzek, asi 1 cm siroky, ten se zapne na ruku a pak s tim chodis. Podle toho se pozna, co mas zaplaceno ;-) takze kdyz jsi sli treba pro jidlo, tak ukazali ruku a dostali ho, jini si ho museli zaplatit, protoze ho nemeli v cene ;-) Stejne tak to bylo treba se vstupem do bazenu a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, aha, to jsme vůbec nevěděla, já už si představovala bůh ví jakej papírek, po kterým začne zábava :-D
Odpovědět
jeste si vzpominam, ze treba prave v letadle dostal sampano a nejake drobne jidlo jen ten, kdo mel urcitou barvu... Ale kazda spolecnost to ma jinak a vy to tak mit treba nebudete, to uvidis sama, ale pokud tam neleti vsichni na uplne to same co mate vy, tak se ti lidi musi nejak oznacit... ;-) market a ty sis ty sve samodrzici kupovala kde a kolik staly?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem, Zezuli, dostala dvoje od maminky a oboje koupila v Lidlu za hubičku. Byly hezké a svůj účel to splnilo. Na to letadlo jsme teda zvědavá. Nevíš, s jakou společností letěli?
Odpovědět
jej, tak to vubec nevim, jedine co vim je, ze leteli z prahy :-D :-D :-D No ja jsem si v Lidlu taky kdysi koupila takove super puncochy, ale jsou cerne. Pro bile jsem se chtela vratit a pak jsem si rikala, ze je stejne nevyuziju... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, vidíš to, a te´d bys je využila. Třeba ještě seženeš
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?