Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
dekuji :-) ruru a ty mas co za skolu? market - 4000 na kytky? Ja myslela ze se vejdu do 2 tak se vsim vsudy... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám jen střední,ale jedna učitelka na mě byla zasedlá a maturovala jsem s ní, tak že i když mi přísedící a předsedkyně navrhovaly 1 nebo 2, tak jsem měla za 3,ale byla jsem šťastná. Teď přemýšlím, že bych si někde zaplatila nějakej kurz angliny. Učila jsem se němčinu a s tou si v cestovce moc neškrtnu :-(
Odpovědět
No a co, ja mohla mit odmaturovano za same, ale protoze me tridni nesnasela, tak polovine vyucujicim pak rekla, ze mi na potitku vsechno poradila.... :-S trochu me to stvalo, protoze za znamky z maturity se daly ziskat body na vic u prijimacek na VS, ale co uz.... na znamky z matury se me krome rodicu stejne uz nikdy nikdo nezepta... tak ja se zas loucim, jdu jeste dnes psat zapocet... fuj. tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky jen střední - strojárnu:-( Já, které nikdy nešla matika, fyzika jsme vlezla na strojárnu. Bratránek mi totiž tvrdil, že je tam samá čeština a anglina ajá mu uvěřila :-D zezi, záleží, jaký a jak velký kytky budeš chtít!
Odpovědět
ja bych asi nejradeji kaly, nejakou mensi kyticku, protoze jsem malinkata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám kaly+frézie, ale kytka bude velká 11kal+frézie za 1300,-
Odpovědět
tyjo, ty ceny jspu brutální ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, Ty myslíš, že je to moc? Já myslím, že normálka, spíš jsem čekala víc!
Odpovědět
Podle mě je to normálka, kaly a frézie jsou dost drahý, navíc je přirážka za svatbu atd atd...
Odpovědět
jojo, myslím že je to dost, ale je fakt, že já se podle toho nemůžu řídit, nás stály kytky všechny jen 1.000. Dělala nám je přímo ředitelka skleníku, sama se nabídla, byly teď i nějaké kytice vystavené ve skleníku na ukázku. V ceně byla svatební kytice, korsáž ženichovi, ikebana na stůl a dvě kytky pro maminky, viz mé album příprav.....
Odpovědět
Tak tos mela hodne levny, super. Ja spoleham na znameho v kvetinarstvi ;-) Jinak se obejdu bez nejakych velekytic na vyzdobu restaurace apod.
Odpovědět
do restaurace jsme kytky neřešili, měla jsem pár malých, umělých kytiček ve skle, vypadalo to super. Bohužel co vím, jak jsme s holkama řešili naše svatby před rokem, ve většině květinářství jak slyší "svatební kytice", tak mají cenové rozpětí od do, a potom podle toho, zda je použitá květina dražší nebo levnjější se pohybují s cenou v tomto rozmezí. Bohužel opravdová cena kytky bývá třeba jen poloviční. Ale jde o svatební kytici a tak si chtějí napakovat.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, já právě myslím, že moje svatební je docela levná, na to, že kaly v červnu stojí cca 100/kus + frézie a vázání a já budu mít 11 kal, tak je to dobrý, ne?!
Odpovědět
market a mas nejakou fotku te kyticky co chces? mam pocit, ze vsechno s privlastkem svatebni najednou nejak nabyva na cene... :-S
Odpovědět
zezu: to je pravda, ale da se to ruzne ošulit :-) ja bych chtela kytku nejakou namichanou, rozcuchanou.
Odpovědět
rosi - napriklad jak?
Odpovědět
treba kytka? Staci nerict, ze to je na svatbu :-) Kamaradka to udelala tak, ze chtela asi 10 bilych tulipanu jednoduse svazanych a pro maminky jednoducha kyticka z bilych gerber se zelenym, nerekla, ze to ma byt svatebni kytice a stalo ji to malinko.
Odpovědět
jeste se musi dat pozor i na hospody a restaurace, oni si ze zakona muzou za svatbu uctovat prirazku az 70%, takže je dobry se jich na to doredu zeptat a domluvit se co nejpresneji na podminkach.
Odpovědět
to me taky napadlo, ale pak jsem si rikala, ze kdyz si reknu i o korsaz, tak to bude jasne :-( Napadaji vas jeste dalsi vychytavky?
Odpovědět
korsaz jsem delala brachovi a spouste zenichu sama :-) nic na tom neni :-) I kdyz je pravda, ze mam ke kytkam vztah, jednou chtela moje kamaradka usetrit za kytice na zahajeni maturit, tak jsme koupily pakl levnych ruzi a uvazaly z toho takovy kytice, ze nikoho nenapadlo, ze to neni od kveti narky :-) :-D
Odpovědět
tak to by mohlo vyjit :-) na tom vlastne neni nic tezkeho ze ;-)
Odpovědět
AHOJKY PRINCEZNY,nemám moc čas sem jukat,ale nás kytky vyšly kolem 2100,-,moje + manžovo zdobí,maminkám a 3 družičky, byly krásné. :-) ;-) ;-) ;-) Dnes jsme byli vyzvednout profi fitky,tak jsem některé jen pár ze 100 vystrčila na web. Těm co mají svatbičky zítra a pozítří držím pěstičky at nepadají deště kapičky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kytka, co jsme si vybrala, je v mém albu :-)
Odpovědět
zezul: nebo si nech korsaz udelat jinde.....jinak to opravdu jde nerict, ze to je svatebni kytka. Horsi je, kdyz by tam chtel clovek nejake doplnky jako perlicky atd atd co se davaji, to by mohli poznat...
Odpovědět
Profilova fotka
Kozliku, fotečky nádherný, mám aspoń inspiraci na místa, ta lavička před Morovým sloupem vypadá na fotkách parádně!
Odpovědět
asi to tak zkusim, a vzhledem k tomu, ze kytku budu potrebovat v patek vecer.... kozliku mate krasne fotecky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezu, ahojky!'
Odpovědět
Ahoj :-) Kozliku, prozradis nam kadernici, vizazistku a misto, kde ti udelali tak krasne nehtiky? ja chci takyyyy :-)
Odpovědět
Zezulicka: :-) Jméno kadeřnice máš v infu koho doporučujeme, když budeš chtít, číslo ti pak pošlu, vizážistkou své svatby jsem já sama a nehty byla haluzovka jen tak šup šup, jinak chodím k jiné ;-)
Odpovědět
tak to jsi sikovna ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?