Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ten ¨náš hafin má naštěstí rád i přítelovi rodiče, hlavně teda otce a brách, tak si myslím,že by to u nich bylo v poho, ale pak by nás asi radostí sežrala. dělá to i kdyz jen prijdem z práce.
Odpovědět
u nas je to to same, staci abych byla pryc jen hodinu (treba nakup) a pak se chce radosti zblaznit. Jinak rodiny mame daleko, rodice pritele psa nesnesou a moji uz jednoho maji, a ten muj se toho jejich boji, protoze je 3x vetsi. A kdyz byl maly, tak ho velky pes pokousal, proto se ted hodne boji... :-( no nic, hezky se s vama povida, ale musim koncit, musim do skoly na seminar a pak mam jeste v 16:30 zkousku. Bojim bojim.
Odpovědět
Mejte se krasne ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezu, nemáš za co! ruru,takže krásnou svatební cestu nám zařídíte? Bývají ty last momenty dost? Já se bojím, že nic neseženeme, ale na normální dovču nemáme teď peníze, aspoléháme na to, že vybereme peníze na svatbě!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hodně štěstí při zkoušce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezi, držím pěstičky adej nám vědět, jak jsi dopadla!
Odpovědět
Profilova fotka
ruru, jak je to s těma last momentama?
Odpovědět
jasne ;-) je to z rustiny, jenze tomu chlapovi nejde moc rozumet, navic jsem chodila k nekomu jinemu, takze jeho moc neznam.... Ale pry je strasne hodny, tak doufam, ze to bude dobry. Klidne at mi da 3 a rekne ze jsem uplne blba, to je mi jedno, ale hlavne at to mam :-D tak papa, uz vazne musim.
Odpovědět
Profilova fotka
papapa, to zvládneš!
Odpovědět
Profilova fotka
Otázka je, co tě o nich zajímá....lasty chodí pořád, ale levnější je si udělat dovču v prvním momentu, to jsou vetší slevy, ale ty už skončily. Jinak lasty se daj sehnat na cokoliv, ale je pravda, že nejlepší je být u zdroje... Občas jsou totiž dost rychle vyprodaný letenky, takže to chce rezervovat jen to přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
ruru, a je možný, že bys mi to nějak pohlídala? jako, že bych se za Tebou stavila, domluvily by jsm ese co a jak a Ty mi dala hned, kdyby něco bylo, vědět? Jinak, my jsme si mysleli, že nikam nepojedeme, ale teď jsme zjistili, že kdyby bylo něco do 10.000 na osobu ( a to vím, že bývá), tak yb to mohlo klapnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě bych ti to pohlídala, to neni problém. Ono přeci jen, když jsem prijde neco cerstvýho, tak budu vedet, co je dobry a co ne. Teda ne ze bych se chtěla nějak vychvalovat, ale tak je to všude. Kdyz nekdo dělá třeba prodavačku v oděvech, taky kdyz jim přijde nový zboží, tak o něm ví jako první... Tady je to stejný. No těch 10 tis. otázka je kam by to mělo být, oni totiž ty ceny co se uveřejňujou jsou bez příplatků a pojištění. A kdyz je to letecky tak tam máš palivový příplatek, letištní taxy a to uz ti hodí kolem 4 000 na os. takže spis s tou záverečnou cenou počítej kolem 12 - 13 tis. Ale jak říkám, občas se zadaří i levnější a jde o to kam.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ruru, IP
Odpovědět
AHOJÍK HOLKY,TAK ZDRAVÍ NOVOMANŽELÉ, :-D děkuji,že jste na nás mysleli,ráno jsem ten déšt trochu oslzičkovala,ale jak jsme říkali své= ano,počasí se zlepšovalo a manžílek mě z radnice vynášel za sluníčkova dozoru a na focení jsem do slunka pořád mhouřila oči 8-) . jinak to bylo supeeeeeeeeeeeeer,některé jste už kokali,a gratulovali,mooooc díky a ostatní se koukněte,jak to nakonec dopadlo ;-) Verča a Petr
Odpovědět
Profilova fotka
kozlik: Zdravím už mladou paní ;-) No máte krásný fotečky a jako nevěsta jsi naprosto zářila.
Odpovědět
Profilova fotka
kozlíku, paráda, super! Úžasný, že jsi tak šťastná!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
3tastná a žtaky vyřehtaná,ještě,že jsem si nechala pořádně přilepit můstek :-D Normálně se nesměji,co mje rok dlouhý,ale v náš den v jednom kuse,manžel se směje stále,je to můj smíšek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozliku, a šaty úžasný. Bella je holt Bella! Hlavně, že Vám vylezlo to sluníčko, mě se chtělo ráno brečet za Tebe!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na svatbě se má člověk jen smát, obvzlášť když je to nevěsta se ženichem...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chodíte sem taky někdo, kdo se vdává až příští rok jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
ruru, alba tady holky mají, jestli přímo do diskuze, to nevím, já jsem tady chvilku :-)Ale to je jedno, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
holčičky, balím se a valím domůůůůůůůůůůůů, hurááááááááááá. Papa zítra!
Odpovědět
rurunka: Esi pritelovi vyleti diplomka kominem, tak se taky vdavam az za rok :-) 8-) Zezul: Nechodis na rustinu k Tilkeridisovi? To je exot. Ja chodim tady k Rusovi a je to nesrovnatelny, ze dva mesice umim mluvit :-p
Odpovědět
jo rosi, presne k nemu chodim.... Teda jen letos, loni jsem mela Gregora. Ale jako oba jsou v pohode, az na to, ze nas toho ani jeden moc nenaucil. jeden jel striktne podle radugy - tzn. nic moc a druhy nam dava nejake clanky o politice, moskevskem metru, nejake pohadky... - slovicka, ktere nikdy nepouzijeme. No jinak zkouska - moje rustina je je pry super, ale kvuli mym historickym znalostem za 3. Ptal se totiz na moje mesto, pak kdy bylo zalozeno, a kdo v te dobe vladl, jak umrel, kdo byl jeho otec, kdo vladl po nem.... Dejepis nenavidim od 6.tridy ZS a ted se me tady nekdo pta na takove veci, kdyz mam mit zkousku z rustiny pro zacatecniky = to, co jsme delali loni = jak se jmenuji, kolik je mi let, kolik mam sourozencu a cim jsou moji rodice..... :-p Ale mam to :-)
Odpovědět
ruru - v diskuzi rok 2009 byla myslim jeste jedna slecna z Olomouce, co se vdava pristi rok, ale uz nevim ktera. kozlik - opravdu krasne fotecky, pusa od ucha k uchu mluvi za vse ;-) Tak at jste spolu stastni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, nevěsty!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, už jsem zas v pracovním nasazení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj rurunko, tak holky, mám rozpočet na kytky - necelý 4 tisíce za vše - moje kytka 1300,-, korsáž 140,-, kytky maminky 200-250,-, kytka na oltář 1000,-, vázy do restaurace 230/kus, budou 4. To jde, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
zezul: Moc gratuluju ke zkoušce. To víš, učitele si bohužel nevybereš, ale já si taky vždy říkala "hlavně že mám" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezi, já zapomněla pogratulovat:-( GRATULUJU!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?