Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
markét: taky mě česala, šla jsem tam s obavou, všechny kadeřnice měly představu o tom, že budu mít drdol, kudrliny, spuštěný prameny do obličeje...blééééé. Za Ivou jsem přišla a na rovinu hned ve dveřích jsem ji řekla, že sice nevím co chchi, ale přesně vím co nechci, jestli je tedy ochotná a schopná udělat něco jiného. Naprosto v pohodě mi vyšla vstříc a dokonce taky přemýšlela nad mým vkusem a udělala to, co se líbí mě a ne co se líbí kadeřnici. Prostě profesionál! Pro mě je ukazatelem kvalitní kadeřnice to, že když od ní vyjdu, tak se nestydím, za to, co mám na hlavě a nemusím to hned doma umýt a učesat - vyfoukat, upravit podle sebe. A Ivča kohoutková je první, od které odcházím a je účes přesně podle mých představ, žádné obrovské háro, ale decentní vyfoukání, úprava. Prostě super.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsme měla super kadeřníka, ale asi v lednu jsme u něj byla a potom se prostě ztratil, nikdo neví, kde teď pracuje nebo mi to nechtějí v jeho bývalé práci říct :-( Takže teď jsme bez kadeřnice, počkám na zkušenost s Ivou a pak uvidím :-D
Odpovědět
kstablova: Presne! A taky me stve, kdyz ti udelaji uces, kterej sice vypada dobre jeden den ale neni na tvoje vlasy a kdyz to umyjes, je po vsem. Ja uz na to kaslu a nechavam si hodne dlouhy vlasy a zastrihavam jen konecky, protoze se mi to dost vlni a vzdycky kdyz jsem sla kadernici a chtela neco novyho, tak mi to osmikaly, vyfoukaly, super, ale pak to umejes a vypadas jak kvetak :-) Marketas: Jojo, to ti nechcou rict, abys k nemu nechodila :-) Nebyl to ten vedle Drapala??
Odpovědět
já jsem hledala neúspěšně celkem dluoho, roky, naštěstí to je teď parádní :-), doufám, že budeš spokojená ;-) , pak dej vědět, jo?
Odpovědět
Holky ja uz se fakt zvencnu! Je tady hrozna zima, chytla jsem z toho rymu a furt bych jen spala!!! Pritel jeste ke vsemu stresuje s diplomkou, hruuuuza :-x :-x :-x
Odpovědět
Holky jak dlouho dopredu mam hledat tu kadernici?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, určo Ti dám vědět! Na zkoušku jdu 3 dny před svatbou, to bude :-D Zezi, já jsem ji objednávala minulej měsíc amálem mě neměla kam natlačit...., takže tak 5 měsíců dopředu ?:
Odpovědět
=-) =-) =-) tolik? tak to uz abych zacla... Nemam na to ted vubec cas, doma rekonstrukce, ve skole zkouskove... :-( Ja doufam, ze to nebude tak hrozne, kdyz to mam v patek a staci mi to nekdy pozde dopoledne nebo i brzy odpoledne...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to by snad mohlo být lepší, ona ty soboty má narvané nevěstama....
Odpovědět
tvoje datum je dost oblibene ze? Ma ho tady spousta lidi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, bohužel. Kdo to mohl vědět....
Odpovědět
Mě bude asi česat mamčina nebo moje šikovná kamarádka, mám tolik vlasů, že se tam nedá nic moc zkazit, ale ani nic spešl vymyslet. Marketas: sedmičky vždycky frčí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rosi,no vidíš a nám na tom vůbec nezáleželo! Mimo radnici se v Ol oddává jen první sobotu v měsíci a to je 7.6. Chtěůi jsme květen. ale 3.5. se nám zdálo moc brzo, chtěli jsm edruhou polovinu května a když to nešlo, tak první sobota v červnu.....Jestli je to 7. nebo 8. nám bylo úplně šumák :-)
Odpovědět
marketas: :-) :-D a kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
v kalpli Božího Těla v Konviktu:-)
Odpovědět
markét? přesně jak my, všichni si mysleli, že se berem 7.4. 07 kvůli té sedmičce a že o Velikonocích, že jako musíme mít něco extra, ale byla to první sobota v měsíci kdy to šlo mimo radnici. Březen byl brzo, květen zase pozdě, takže to vyšlo takhle, navíc to bylo jen týden po našem výročí, takže proč ne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) tak dnes jsem byla u doktora a dostala jsem už mateřskou a Ladíček má asi furt špatný žaludeček - malý - podle doktora,jsem se těšila,že mi po třech týdnech řekne,že je to dobrý a zase nic :-( hned volal do Olmika,tak zítra ráno tam máme v 9 být,tak nám držte pěstičky ať je to dobrý ;-) díky moc už dopředu ;-) mám ale strach :-( jinak vám přeju jako vždy pěkné přípravy :-)
Odpovědět
Drzime palecky a prejeme mooc mooooc zdravicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, držím pesti, myslím na Tebe!!!!!!!!!!!!!!!Dej pak vědět, jak to vypadá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kristý, Vy jste se taky brali v kapli? Já jsme na to zvědavá, byli jsm ese tam na jednu svatbu podívat v září! Ta kaple je nádherná, strašně se těším!
Odpovědět
ne markétko, brali jsme se ve skleníku, v Konviktu jsme měli hostinu.... many: držím palce, neboj, bude to vše v pořádku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, vždyť já vím, jsme blbá, vím to! Já mám dnes jen den debil, a to doslova :-D :-D :-D
Odpovědět
to je v poho, to neřeš :-D však je těch svateb tolik, že kdo si to má pamatovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale o Tobě specielně to vím, že jste byli první svatba ve skleníku, na první výročí jste tam byli na výstavě svatebních kytek, to všechno vím :-) A pak se tak blbě zeptám :-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je spíš k pláči, ta moje hlava! :-.
Odpovědět
many: Držím palce a snad bude vše v pořádku!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, přeji hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) teda dnes jsem za váma chtěla odpoledne mrknout a nešlo mi bereme se ani koník ]-( tak teď už konečně jo ;-) tak u doktora včera super ;-) uklidnil nás,že je Ladíček v pořádku,nebo spíš ten jeho žaludeček :-D udělal nám menší genetiku zdarma a Ladík už váží 2 494 g :-D :-D :-D díky,že jste na nás myslely :-)
Odpovědět
Nemas zac ;-) Hlavne, ze jste v poradku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) jo,jo,ulevilo se nám :-) furt jsem měla v hlavě to,abych nemusela třeba dřív rodit a malej by musel na operaci :-( no naštěstí je vše v pořádku :-) dnes už jsem si byla koupit papuče a plínky do porodnice :-) tak ještě zabalit drogérku a jsem nachystaná,kdyby to přišlo o měsíc dřív :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?