Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak tady sleduju tu debatu, tak už mám vytypováno, kam se sto pro půjdu na šaty podívat...Caxa, Ariana a Inspirace. jen bych ještě potřebovala sehnat nějakej doprovod. Přítel nesmí, máti tu za mnou ještě nebyla a asi jen tak nepřijede, se segrou nevycházím a je taky daleko a kamošku tu pořád žádnou nemá. zezu: a kolik měříš? Já mám z toho taky trošku strach, taky jsem zrovna moc nenarostla, mam jen 164 cm, tak taky přemýšlím ošití. Líbí se mi totiž šaty s vyšívanou vlečkou a ty se asi nedaj zrovna moc skrátit :-(
Odpovědět
kolik merim? ani se neptej :-D :-D Ne, tak 155 +- 3cm, mam pocit ze vetsinou ale to -, zalezi na tom, kdo me meri. A nekdy to jsou dost rozdily, ale nechapu kde se berou. V pripade, ze si nevyberu ted s mamkou, tak pak muzeme zajit jeste spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mě taky obcas nekdo nameri min, nedavno i jen 160, tak nevim, jestli se na stridacku zmensujem a pak zas zvetsujem :-D A na kdy jste tu svatbu vlastne prelozili? Nějak jsem propásla tvůj novej termín, jen vím, že je to letos. Já bych to taky brala už letos, ale to by jsme finančně dohromady nedali. Máme totiž předběžný rozpočet asi kolem 80 - 100 tis. Ups :-| Nějak se nám to zvrtává....finančně.
Odpovědět
Profilova fotka
zezu, jé, Ty jseš malinkatá :-). A Hanka Dušková nám zařizuje všechno a nic si za to nebere! Jen za výzdobu tabule budeme platit, ale to by jsm eplatili stejně, kdybych si to objednávala přes net. Ale jink bych si tam šla taky sama! ruru, tak já s Tebou na šaty klí´do půjdu, jestli nikoho nemáš :-)
Odpovědět
do caxy, inspirace a ariany zajdu urcite taky, a jeste do te pasaze, tam se mi libily saty na figurine. a do Pavliny zajdu taky kdyz zbyde cas, protoze jsem zvedava na tu protivnou babu :-D :-D :-D
Odpovědět
no prave, ze jsem malinkata se toho hrozne bojim :-( prelozili jsme to presne o rok, zustava 29.8., mame vyroci, tak nam to prijde krasne symbolicke :-)
Odpovědět
market - no jestli si za to nic nebere, tak to je super ;-) Chystam se tam, tak se zeptam. A co kadernice? Vizazistka? taky od nich?
Odpovědět
Profilova fotka
To jste holky moc hodný, že se nabízíte. Já tu bydlím už 3 měsíc a pořád tu nikoho skoro neznám. Přítel tu má pár kámošů, ale ty zas nemaj holky, tak je mi to prd platný. A já mám nejblíž kámošku v Pardubkách a poslední dobou nám to kamarádství dost skřípe.No nemám tolik času za ní jezdit, ona pracuje doma, její přítel má firmu, ale když ja sedim denne do 5 v práci, tak jsem ráda, že o víkendu mám klid a nikam nemusim.A to jeste jezdim na strídačku k našim, bydlí daleko a jsou rozvedení. :-( No a tady zatím znám jen dceru moji vedoucí,a tý bude teprv 17.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, od nich, kadeřnice je v jedné budově, vizážistka je tam skoro pořád. Je v té budově i solárko, manikůra, pedikůra. A dělají svatební balíček - když máš od nich šaty, tak za zkoušku kadeřnice akosmetičky neplatíš, až pak za líčení a česání ve svatební den. A kdy tam chceš jít? Já tam mám jít dnes se zeptat na cenu kytek, ale do toho nečasu se mi teda vůbec nechce!
Odpovědět
kdyz jsem se prestehovala do Ol. tak jsem si hledala nove doktory. No a merili me u obvodniho, tam jsem mela 156, a pak i na gynde (druhy den) a tam jsem mela 152!!!! No tak jako kde jsem ztratila za jeden den 4 cm je mi zahadou... Jinak jsem se chtela objednat na prohlidku a mila sestra mi sdelila, ze moje doktorka konci a uz se k ni neobjednava. To jako nemaji povinnost to pacientum hlasit predem, at si nekoho najdou? Poradte, kam chodite na gynekologii? ja jsem byla tak spokojena a ted tohle :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo my máme tak výročí 8.4. ale chtěla jsem svatbu v sobotu, tak je to 11.4. ;-)
Odpovědět
ruru a kolik je tobe? mi bude v cervenci 22 ;-) my kvuli toho mame svatbu v patek, teprve pristi rok by to vyslo na sobotu. chtela jsem sobotu, ale nakonec je to jedno, aspon budeme mit prodlouzeny vikend. Bala jsem se, ze to rodicum bude vadit, ale ti jsou taky radi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zezu, chodila jsi k tržnici? mě to psala kamarádka, co tam chodila, že ta její doktorka končí. Já chodím k Mudr. Turčanovi, U stadionu 8, tel:585 234 444.Je v poho, takovej malej prďola, ale hodnej :-) ruru, tak když budeš potřebovat, dej vědět, není problém :-)
Odpovědět
market - jako do te ariany? asi pristi patek, aspon na saty urcite a zbytek bych domluvila, kdybych si tam brala saty. Protoze treba v caxe pry taky nabizi nejake vyhody, kdyz si vezmes saty od nich. Mam to v planu tak, ze az si nekde vyberu saty, tak se podivam, jake k tomu nabizi vyhody a pak zaridim ten zbytek.
Odpovědět
jo, presne, k trznici. ta doktorka je tam jen jedna, Škraňková, takze mam asi tu stejnou, co tvoje kamaradka. Pamatuju si, ze kdyz jsem hledala gyndu pred rokem, tak jsem nemohla sehnat nikoho, kdo bere nove lidi, krome te jedne zenske... no a ted to budu muset absolvovat znovu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky chtěla chodit k Turčanovi, ale byla jsem tam jednou objednana a kdyz jsem tam tvrdla 2 hodky a porad sestra nekoho posílala prede mnou a jeste pred pár dalsíma, tak jsem to vzdala. Docela me to namíchlo. Mě bylo 22 v loni v prosinci. No nám ta svatba nevyjde ani na pátek, to bych musela čekat ještě dlouho, ale 11 byla vždycky moje šťastná, tak doufám, že bude i příští rok.
Odpovědět
jinak ruru pokud te to uklidni, ja tady taky nikoho moc neznam. Pritel tady bydli dyl, tak tady nejake zname ma, ale nijak zvlast dobre. S nejako bandou chodi hrat karty jednou za tyden a to je tak vsechno.... A ja nic, protoze jsem od rana do vecera ve skole, pak prijdu domu a jsem rada ze jsem doma a uz nikam nemusim, takze znam jen lidi ze skoly a ti jsou z ruznych koutu republiky....
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsme na tom celkem podobně. Já zas celý dny sedím v práci.... Jo a holky, kdyby jste zařizovali svatební cestu nebo i jen tak dovču, klidně si vzpomeňte, jsem Vám k službám ;-)
Odpovědět
no to me taky stvalo u me predchozi doktorky. byli jsme objenani na cas a ona misto aby volala stylem "dalsi", tak volala jmenem. Od vsech si vzala karticku pojistovny a pak volala jak ji to prislo, takze ja tam sedela taky dve hodiny a zenska co prisla vic nez hodinu a pul po me sla driv.... Jako chapu to u tehotnych, ale jinak ne.
Odpovědět
Profilova fotka
No a to já tam šla po práci, byla jsem na čtvrt na 6 a a půl 8 jsem vztekle odcházela. Měli tam být do 8, ale bylo tam jeste tak 10 lidí, tak myslím že to nestihly.
Odpovědět
Profilova fotka
já žiju v Olomouci 9 let akamarádů taky moc nemám. Pár kolegyň v práci a pak 4 kamarádky, z toho 2 super, pak nějaký známý a dvoje super manžele mladý :-) Jo, sestra u Turčana je kráva, nesmíš se nechat!Já tam jdu po roce na kontrolu příští středu :-(
Odpovědět
svatebni cesta u nas nehrozi, kvuli toho pejska. Rikali jsme si, ze vyrazime tak na tyden na nejakou chatu do prirody, kde budeme chodit na vylety a pes bude moct byt s nama. Kdysi jsem tady nasla odkaz na takovou romantickou chatu, s obrovskou vanou v obyvaku, proste romantika nejvetsi, byla k pronajmu na jak dlouho clovek chtel, mohl se tam vzit i pes nebo kocka.... A ted to proste neumim najit :-(
Odpovědět
market, a muzes se tam v tu stredu zeptat, jestli berou nove lidi? A kdyz jo, tak jestli maji smlouvu s VZP? nebo ji mas taky?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to by byla myslím nejen romantika :-D To my pak dáme asi pejska na hlídání, ale jinak ho taky máme všude s sebou. Teď se nám zrovna hárá, tak máme veselo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezu: nový lidi by měli brát, já se tam hlásila minulý měsíc a prý bez problémů. A VZP mám taky.
Odpovědět
Profilova fotka
ruru, Ty pracuješ v cestovce? Budu potřebovat pohlídat last momenty 28.7 - 8.8. v té době máme dovču. A kde v cestovce? U té sestry u Turčana se fakt nesmíte nehat. já když tam čekám víc, jak půl hodiny, tak jí řeknu! Ona je fakt kráva!
Odpovědět
my ho na hlidani dat nemuzem, je to zavislak, protoze mel hrozny zivot. nedovedu si predstavit, ze bych ho mela nekomu na tyden sverit. Zblaznili by se oba, jak pes tak hlidajici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smlouvu mají určitě a zeptám se Ti, jestli nové berou!
Odpovědět
Profilova fotka
Market: jo dělám v cestovce, je to agentura tour 1 se sídlem v Pavelčákově ulici (né, že bych ďála reklamu :-D ) a máme smlouvy s víc jak 100 různých cestovek a jsme schopni zařídit skoro cokoliv. Teda nechci se chlubit :-D
Odpovědět
diky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?