Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Maxali: Zrovna mam cerstve za sebou obihani salonu takze ti dam nejcerstvejsi reference: Bella je des - a mrzelo me to, protoze je kousek od meho bydliste. Saty krasne, ale jen v katalogu - v salonu velmi omezeny vyber, v katalogu si je sice muzes vybrat a poslou ti je na vyzkouseni, ale pry to casto neni uplne bezplatne... (nemuzu ale potvrdit, nezkousela jsem), ceny jsou tam na Olomouc dost zavratne, cca dvakrat takove nez jinde. V salonu Pavlina me zase poslali pryc, ze kdyz mam svatbu az v rijnu, tak je moc brzo (pani se evidentne nechtelo nic zkouset, pritom ja jsem ted na stazi v zahr. a vracim se az nekdy v lete - mozna az zacatkem zari). Jinak v salonu Inspirace (nahore v Prioru) to bylo super, mila obsluha a satky Ti upravi jak budes chtit, totez v Ariane, tam te navic i nalici a ucesou. V Bride (zluta vila na Videnske ul.) to nebylo spatne, ale poradenstvi nic moc a v Popelce jsem měla opravdu blbou zkusenost, byl to prvni salon, kam jsem sla,, dali mi tam jen jedny saty a sice mi jakz takz sedly, ale ja chtela vyzkouset jeste jine, navic nebyly bile ale naruzovele, a kdyz jsem rekla, ze se poohlednu v jinych salonech, melas videt ty ksichty - pry ze muzu byt rada, ze mi "s mou postavou" vubec neco sedne a ze jsem hloupa jestli chci jeste neco navic. Doplnky co mi nabizeli byly taky hrozne, takze pryc odtud. Ve Vsisku jsem nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tak to my měli taky- "Když ti na tu svatbu přispějem, tak si snad můžem říct, jak to bude.." To si pamatuju jak dnes. Chce to jediný, být nekompromisní :-D A odkud máte, zezul, nakonec kuchyň?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy, to je fakt, na střeše holky z Olomouce řeší děti ;-) A nevíte, kde dělají návrhy zadarmo? Chtěla bych si těch návrhů udělat víc, ale nechci dávat za každej litr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte slečny a mladé paní, svatbu máme v plánu v srpnu tohoto roku a už se na ni moc těšíme, jen se čím dál tím víc bojím o počasí... Je to ta největší starost, kterou zatím mám a nejvíc mi vadí, že ji nemůžu ovlivnit :-( Jinak jsem si pročítala Vaše příspěvky a jelikož na podzim plánujeme rekonstrukci koupelny, tak se dívám i na modrou střechu. Tam jsem také v jednom albu našla bezva odkazy na tvorbu 3D návrhů kuchyní, koupelen, pokojů... No prostě super věc. Tady přidávám odkaz: http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovědět
Zdravím, slečny. Vdává se některá v dubnu?,,,za pár dní, Já začínám mít strach,snad všechno se kazí a hrozí i sníh,bojím se dešte,tak objednávám deštníky a nechci pelerínu,to raději zmrznul.-(( :-(
Odpovědět
sun - mame kuchyn od pana Biena, ma kancelar na Masarykove, hned naproti tramvajove zastavky u Bystricky. Je hrozne ochotny a prijemny, a navrh byl taky zdarma, ten jsme nekolikrat menili a vzdycky nam vysel vstric ;-) V Jensenu jsme byli taky a to same by nas vyslo mnohem draz ;-)
Odpovědět
kozlikmazlik: Byla jsem nahoře v tom salonu v Prioru a tam maji takovou kožešinku přes ramena - neni ro rakova ta hnusna pelerina, co v ni clovek vypada jak ledni medved - je to kupodivu vkusny a vymyslela si to tam jedna nevesta, tak to usili podle jejiho navrhu a uz to maji ve vsech moznych velikostech :-)
Odpovědět
Jojo, peníze a kecání :-)My to máme dost asymetrický - naši mi chtěj všecko zaplatit aniž by cekli k jakýmukoli mýmu výmyslu, zato ženichovi rodiče neplatí nic a keců mají plnou hubu (vymysleli, pro kolik lidí ta svatba bude, kde, kecali mi i do šatů a vsoučasné době vymýšlí, jak ušetřit, tzn. prý na svatbě máme chodit s košíkem a vybírat peníze od svatebčanů, že nám to celou svatbu zacáluje :-N) Vůbec nevím, jak to řešit :-| Jediný řešení, je před ženichovou stranou zatloukat zatloukat zatloukat (kdyby vědeli, kolik plánujeme kamarádů, trefil by je šlak!)
Odpovědět
kozlikmazlik: neboj se, já se v dubnu vdávala loni a vzala jsem si taky radši ze salonu teplou pelerínu, ale nakonec prostě ta sobota vyšla tak přesně, že jsem ji ani na focení venku nepotřebovala a bylo krásně. Nenervuj se, ať zbytečně něco nepřivoláš ;-) . jen tak mezi námi, možná by mi tehdy ani sníh nevadil, byly by to úžasné netradiční fotky! ;-)
Odpovědět
kozlikmazlik: jo a koukala jsem doTveho alba, saty Ti teda fakt seknou, budeš kočka!!
Odpovědět
jinak co se týká salonů: v Popelce jsem byla zklamaná, s Arianou spokojená a Pavlína vedle Prioru? Děs běs. Tak nepřejícnou, neslušnou zapšklou ženskou, jsem nezažila. Holčina, která měla perfektní postavu odcházela v depresi, že prý tam mají šaty jen "na hubený"!. A to neměla víc jak 60 kilo. Ta baba je prostě zlá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jéééééééééé tady se to krásně rozjíždí :-) :-) :-) :-) :-) nevěsty - pěkné přípravy :-) :-) :-) :-) :-) kozlikmazlik - no tobě se to už krátí ;-) neboj určo už budeš mít teploučko ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak koukám,že tady to fakt žije.Tak jsem koukla, co tu pišete o salonech a je to fajn, že člověk už ví do předu, co ho čeká ;-) Já jeste v zadnem nebyly, taky mam jeste cas, ale koukala jsem po šatech co maj v prioru a přišli mi fakt pěkny. Jinak, kdyby jste někdo vedel neco o poplatcích na uradech za svatbu nebo mel zkušenosti se svatbou mimo okres trvaleho bydliste, tak budu rada za kazdou radu. Dikes.
Odpovědět
jen doufam, ze to holky nezakriknete a nezasekne se to tady zase ;-) Ruru: mozna ze bude smit lepsi zkusenost v slaonech, kde jini moc nepochodili, treba o Caxe se toho tady napsalo tolik a nekdo byl zklamany a nekdo naprosto nadseny, asi zalezi taky na koho zrovna ten den narazis....kam planujes jit na saty??
Odpovědět
Děkuji všem za podporu, znáte to,je toho prostě moc...na nás všechny ;-) Dnes ráno nasněžilo,tak třeba bude z jarní svatby zimní.... :-| jen at mi nezmrznou maminky,mají jarní kostýmky.... ;-)
Odpovědět
neboj, v dubnu už po sněhu nebudou ani památky. letos nemá být zima ani tuhá ani dlouhá, tak já se ti přimluvím za sluníčko ;-) děsně to letí. za 3 týdny oslavíme první výročí ;-)
Odpovědět
kstablova: Jojo, to v Pavline sedi :-) ja zas odchazela s pocitem ze jsem zakrsla hubena koza, na kterou nejen, ze zadny saty nebudou, ale jeste to moc kvaltuju :-), pritom v Inspiraci v Prioru mi jasne rekli, at saty vyresim pred odjezdem, protoze uz v unoru si nevesty zamlouvaji saty na zari :-) Na Caxu jsou smisene nazory, nekdo je fakt nadsen a nekdo hodne nastvany, spis prevazuji pozitivni nazory ale. Jinak Ariana je super, ale vsechny saticky v me velikosti uz byly krapet opouzivany, v Prioru na to podle pani majitelky asi vic dbaji, vsechny saty belounke, cistounke, ale jednani bylo v obou salonech velmi profi ;-)
Odpovědět
Kozlikmazlik: Neboj, v dubnu bede hezky, to ja spis s tim svym rijnem bych se mela klepat :-) Mimochodem mas skvely nick :-N
Odpovědět
Driv jsem si myslela, ze zkouseni satu bude jedna z nejprijemnejsich starosti co se svatby tyka... Ale jak to tak ctu, tak to aby se clovek bal nekam zajit :-(
Odpovědět
No - taky jsem na to koukala jak puk. Nevim, jestli to bylo tim, ze se mnou nebyla mamca (byla nemocna), precejen starsi zena budi autoritu ;-) , ze ano, byla se mnou mladsi segra i mladsi svedkyne a ja sama taky na svuj vek nevypadam, ale to ty zensky neopravnuje, aby se chovaly neslusne, ze jo. Je pravda, ze do tech salonu s divnyma zenskyma bych uz nesla ani kdyby tam meli saty mych snu - ono totiz zalezi i jak ti dokazou poradit se zavojem, doplnky apod. Jinak z toho zkouseni jsem byla total ztrhana! nektery saty byly priserne tezke.
Odpovědět
a kdyz ma clovek smulu, tak narazi na neprijemne zenske vsude ]-( Ja na svuj vek taky nevypadam, kdyz jsem se prestehovala za pritelem, tak mi tady sousedi uz tri roky tykaji jak malemu decku :-D :-D :-D A uz vidim jak si jdu zkouset svatebni saty :-S
Odpovědět
Teda holkiy,já prolezla všchny salony v Brně, většinou byli všichni faj, šaty pěkné a já,se svojí rozlezlou velkou postavou jsem neměla s velikostí problém,nakonec jsem si vybrala šaty v Brně pak si je nechalůa poslat do pobočky salonu V Olomouci.První výběr jsem absolvovala s nástávajícím,finální s maminkou. ;-)
Odpovědět
Rosina, a ten nick je osloveni od mileho,ma ho i v prstýnku :-D
Odpovědět
kozlik - vubec nevypadas ze bys mela "rozlezlou velkou postavu" ;-) :-) Takze tvuj nastavajici nevi, ktere saty budes mit?
Odpovědět
holky, tak pro mě bylo zkoušení šatů největší stres, vůbec na to nejsem obíhat salony a zkoušet v každým x šatů :-) já si vybrala tehdy hned v tom prvním - v Arianě. Sice jsem pak šaty asi v únoru nebo kdy změnila, ale to díky tomu, že byla nová kolekce a šaty mnohem hezčí měla jsem je na sobě ve svatební den úplně nové. Záloha v Arianě jen přešla z jedněch na druhé. ale v průběhu, to bylo nějak kolem Vánoc, mi vrtalo hlavou, jestli bych neměla raději ještě někam zajít, abych toho třeba pak nelitovala,tak jsem šla, ale jsem byla zklamaná, takže jsem se vrátila do původního salonu a ráda.
Odpovědět
a kolik te stalo pujcovne v Ariane?
Odpovědět
jsem musela popremyslet. 4700 pujcovny, zbytek bylo zdarma, protoze mi slibovali kabatek, ze mi objednaji a neprisel a tak jsem si teda musela vybrat pelerinu a zadna se mi nelibila, tak mi nepocitali ani zavoj, kabelku, ani pelerinu. Saty, ktery jsem mela puvodne vybrany staly 4.000, a ty puvodni meli i v Popelce o petistovku drazsi, za kabelku, zavoj i pelerinu dalsi priplatky, takze by se o vysplhalo (4500 + 300+ 300+ 500) jeste vys a nejsou tam ochotmi k jakýmkoliv úpravám šatů a vyzvednout si je člověk musí v pátek, jednani hnsny a neexistuje, že by tě tam v sobotu oblékli. Já se chtěla oblékat doma, ale v Arianě je možnost obléct se, nalíčit a načesat rovnou tam ve svatební den a pak jet rovnou na obřad, pokud to tak někomu vyhovuje....
Odpovědět
jo, podotykam, ze to bylo pujcovny za uplne nove saty...... já se dřív vzhlídla v šatech Maggie Sottero, ale půjčovný od deseti tisíc a výš....mají je v salonu Váš Den v Litovli.... tam byli všechny, které znám a byly tam taky spokojené.
Odpovědět
no o te Popelce jsem taky neslysela nic dobreho :-( Ja se toho zacinam fakt desit. A postavu modelky taky nemam :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?