Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
źezulicka: Nedes se :-) kdyz jdes s dobryma kamoskama, tak si z tech zenskych muzete udelat curinu a oslavit vyber zakuskama v Bohemce ;-) Nebo pivem a utopencem v Moravske ;-) ;-) Mas si pritom zkouseni pripadat jak nejvetsi kocka, to by ty zenske mely mit v naplni praci a v Ariane i v Inspiraci se tak k Tobe fakt chovaji x-)
Odpovědět
rosina - diky ;-) My mame svatbu az pristi rok, tak mam jeste cas :-)
Odpovědět
zezulicka. Já myslím,že tuší,ale mě to nevadí,chci se loíbit hlavně jemu,při prvním zkoušení mu vhrkly při pohledu na ty vybrané málem slzy do očí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Muzu se zeptat na vas nazor na kupovaní šatu přes ebay? :-| Jo a nemáte kontakt na někoho kdo by mi to popřípadně sprostředkoval? Dikes moc za odpovedi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a obzvláště zdravím nové nevěsty :-) Sem ráda,že sem nám tu debata trochu rozjela :-) Když tady byla řeč o těch šatech,tak já se přikláním k Inspiraci v Prioru,odkud jsem měla půjčené šaty a pak k Arianě,v obou salonech se nám věnovaly,uměly poradit...takže doporučuji...Třeba na Popelku,jsem kladných ohlasů moc neslyšela... :-| Teda dneska mě to počasí tak naštvalo....já už tady celej březen vítám jaro a on si ted klidně napadne sníh... 8-( Tím pádem i Velikonoce budou stát za prd,každoročně sme si udělali,vždy nějaký výlet..a letos...to vidím bledě.. :-S Kristy,všimla sis Annie v albu na střeše? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy:tak vidím,že už si je viděla... :-) schválně jsem k nim napsala takový popisky,aby mi to nesmazali :-D tak zatím mi to prochází.... x-)
Odpovědět
Jeee v Olomouci nasnezilo? Ja jsem ve Švýcarsku a tady je počasí trochu lepší teda, ale fouká a slunko taky nic moc :( Co budete dělat o velikonocích? Já sedět nad diplomkou :-(
Odpovědět
Tak o Velikonocích budem makat na baráčku a v pondělí vypadnem z domu, moc ty velikonoční taškařice a zvyky nemusíme, tak vypadnem pryč :-) Moni, Annie je fakt boží, hned jsem na ni koukla minulý týden, jak jsi ji tam dala :-). Ta naše potvora se včera zase přežrala, zapomněli jsme opět po dlouhé době zase zamknout dveře oddělující místnosti, kde přebývá, když nejsme doma s ostatními částmi a ona měla celej den "pré", roztahala peřiny po celým baráku a pak si našla granule a zas se přežrala. No sama si tím nasadila jednodenní půst, tak dostane až dnes večer zase. Mrška jedna. Už aby byla venku přes den, když nejsme doma. Však se dočká mrška, už se jí staví bouda, tak pak pošupe pěkně ven.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) teda u nás dnes krásně svítí sluníčko :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy ta si teda nacpala bříško :-D :-D
Odpovědět
jo nacpala mrcha jedna malá :-). rosina: nesmutni, však to znám co to je být zavřená doma nad diplomkou. Brzo bude po a vynahradíš si to!
Odpovědět
Ahojky,tak jsem byla nahoře v prioru,,,a kožešinku mi bez šatů nepůjčí darebáci,tak at si ji vetknou někam.Snad se bez ní obejdeme ;-) Jinak jsem dnes byla na zkoušce účesu a byla jsem spokojená,bylo to jen takové šup šup jako,ale vypadá to moc hezky,,,jukněte do alba. Prý to pak v náš den bude na 100%,jen aby nepadaly ty trakaře :-N
Odpovědět
Článek se načítá
téda, účes je moc hezký, fakt bomba a koukám, že se dobře povedl podle předlohy. Kdopak účes dělal???
Odpovědět
kozlik - taky bych se podivala, ale to tve album se neskutecne dlouho nacita :-( Nemas tam nejakou pisnicku nebo tak neco? uz je to nekolik minut a jsem na 37% :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec holky. Nevite jestli nekdo v Olmu pujčuji saty od Maggie Sottero?
Odpovědět
zezulicka.....jo,mám tam naši písničku od guns and roses.... :-( tak počkej...třba se načte....
Odpovědět
kstablova.: jedna moc šikovná paní kadeřnice,byla jsem u ní poprvé,doporučila mi ji známá 8-) a já jsem spokojená....
Odpovědět
v Litovli v salonu Váš Den. V Olomouci nevím...
Odpovědět
Tak uz... Krasny uces ;-) Jak ten podle obrazku, tak ten drdol, libi se mi oba ;-)
Odpovědět
8-) zezulicka: mě se taky líbí oba ,chtěla jsem vždycky jen drdol,ale můj nastávající má moc rád moje dlouhé vlasy a chce,aby je bylo na svatbičce vidět........tak mu vyhovím,je to ¨taková princeznovská romantika....on si taky jen kvůli mě vezme růžovou kravatu :-D
Odpovědět
ruzovou kravatu? tak to by ten muj nesnesl a ja taky ne :-) muj nastavajici si taky potrpi na dlouhe vlasy ;-)
Odpovědět
kozlikmazlik: no já manžu taky přesvědčovala dlouho na ruzovou kravatu, i na ruzovou kosili, nakonec jsem ho presvedcila, ze mu slusi ;-) a taky ze jo ;-) ....stejně si to vzal taky jen kvuli mě, abymi udělal radost ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, poradíte, kde si v Olomouci nechat upravit nehty? Nechci gelový nebo něco takovýho, jen svý a vylepšit. Dík :-)
Odpovědět
Misk:Ahoj! Pod hanáckým kopcem je kosmetický salón, který je fajn - hlavně ceny tam jsou fajn!
Odpovědět
rosina: a máš s nama osobní zkušenost? a kolik to teda stojí, ať mám představu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na nehty nechodím :-(( využívám jen to kadeřnictví, ale kámošky, co tam chodí jsou spokojené, cenu bohuzel nevim...
Odpovědět
Já tam chodím i na nechty :-) gelový stojí kol. 400 a normální úprava normálních nehtů stojí cca 150 - nechávám si jen francouzskou manikůru, žádné malůvky :-)
Odpovědět
alivia: Ty jsi taky z Olomouce? Vítej do diskuze ;-)
Odpovědět
misk: salon Iva, Schweitzerova ulice (naproti jazykovky Amadues).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) kozlik - krásný účes ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?