Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo díky ;-) jinak co nadělám,když do práce nemůžu :-D ale zachvíli už bude teplo a budu chodit na zahrádku,....a pak už budu chovat,tak se nudit nebudu :-D :-D :-D to už se tu ukážu asi jednou za čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) teda Many tu nudu Ti teda nezávidím..zkus si najít třeba nějakou brigádu,kterou bys mohla provozovat doma na počítači??zahnala bys nudu a ještě bys vidělala nějakou korunu na víc.. x-) Jinak přeji všem pěkný víkend... :-) má být krásně slunečno,už at to tu jaro máme,nemůžu s ho dočkat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo - nanic nemůžu narazit :-D to neva,ještě chvíli a už se nudit nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak přeju pěkný víkend :-) u nás je zase krásně :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte o nějakém zlatnictví, kde by mi vyrobili pěkný prstýnky za dobrou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Robin,zkus třeba zlatnictví Benett-je v OC City a pak tuším,že i někde na městě.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy!! Já mám chlapa zase celej víkend v práci, takže zábava jak cyp ]-( :-D Aspoň mám sukum prdum uklizeno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ahoj :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdavím Vás, už je zas pondělí, to je síla, jak to letí :-( .Jak jste prožily víkend???
Odpovědět
Ahoj holky! Tak se přidávám k olomouckým nevěstám. Svatbu máme 6. září 2008. Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte nějaký dobrý tip na pořádání svatební hostiny + svatebních radovánek s tancem.... Máte někdo zkušenosti se Sajmem, hotelem Hesperia nebo hospodou u Kapličky? Hledáme něco, kde to bude hezký a ne strašně předražený. Děkuji moc, jestli mi některá z vás odpoví. Tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, my jsme Kristy, vyrazili na ples FTK, bylo to super!! Manžel byl jak urvanej z řetězu, to byly taneční kreace :-D Ráno málem nevstal do práce.. :-D Annulik, hotel Hesperia můžu vřele doporučit, provozního tam dělá můj kamarád a dám za něj ruku do ohně. Vím, že svatby tam dělají a vždycky byli všichni spokojení. Já jsem tam měla promoci.
Odpovědět
Já mám jen zkušenost se Sajmem (nyní se to jmenuje Best),ale ne se svatbou, ale z firemním večírkem. Musím říct, že poté, co to furt mění majitele, tak to není jako dřív a už jsme tam nebyli tak spokojení. Taky domluva, která tomu předcházela nebyla dodržena.... Já doporučuju Konvikt, tak jsem byla s vlastní svatbou naprosto spokojená. Leni, tak to si manžal dal do těla, co? Ten můj taky nemůže moc hýbat rukama a bolej ho záda, ale to má chudák jak o víkendu makal :-( . Možná v pátek taky vyrazíme na ples do Štarnova. Bych i šla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte holky, annulik, já doporučuju zámeček ve Velké Bystřici a kapelu Lif.Olomouc ;-) mrkni na jejich stránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy, my byli na plese asi po roce. Už jsem myslela, že jsme za tu dobu zapomněli kroky :-D Ale kupodivu ani ne ;-) Manžel jel navíc dneska s tchánem sekat nějakej strom na chatu, takže je mi jasný, že mu budu večer mazat celý tělo Voltarenem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jéééééééé máme tu další nevěstu ;-) tak pěkné přípravy :-) ahoj radost - jak se daří ;-) a vám ostatním taky ;-)
Odpovědět
many díky, dobře, tak nějak mi synek dorůstá dcerku, už má přes sedm kilo a ona deset a půl x-) taky jí za dva bobánek :-) a jak ty, jak se máš? ;-)
Odpovědět
Leni, ještěže v dnešní době jsou ty různý preparáty na ty naše bolavý chlapy. Jinak teda nevím a léčili by se z toho týden :-D
Odpovědět
ahoj holky nevíte o dobrém cukroví v okolí olomouce? díky moc
Odpovědět
prý Beneš na Sv. Kopečku je výbornej. Já měla cukroví z Krumsína u Plumlova....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) radost - no je to chlapák,tak se snaží ségru asi předběhnout :-D :-D :-D kolik už má vůbec měsíců ;-) jinak mě se daří suprově :-) koncem května čekám synáčka,tak se už nemůžu dočkat :-D :-D :-D dnes už mě ráno nenechal spát :-D řádil jak o život :-D tak jsem musela vstát,ale je vyčůranej :-) jak vstanu tak je klid,už spí ;-) a já tady čumákuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radost - tak jsem ti mrkla do albíčka,jestli ho tam máš a je tam :-D Matýsek :-) je krásňoučkej,no až na tebe narazím na koníkovi tak taky mrknu,tam budeš mít víc foteček,že ;-) takže už bude mít půl roku :-D
Odpovědět
kstablova jé na plumlově máme chatu a jaké bylo to cukroví z krumsína?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, však si z něho dělám taky srandu a pořád na něj pokřikuju : Míšo, pošli dědu!! :-D (reklama na Gastumgel). Vevisek, my měli cukroví od babičky, takže nemůžu radit. Radost, a kdy tě můžeme čekat na Moravě??
Odpovědět
Profilova fotka
na Plumlově jsme už byli jednou na dovče na chatě a jednou v kempu,tam je krásně ;-) vevisek - slyšela jsem,že už by se tam mělo dát letos koupat,nevíš o tom něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
many no loni tam sypali něco proti těm sínicím nebo jak se to jmenuje a voda byla super, letos nevím zda to mají v plánu snad jo hodně se tím loni zvedla návštěvnost, ale ikdyby to letos nečistili tak každopádně od června do min.poloviny srpna se to dá. takže doporučuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím Radost,konečně ses zase na nás přišla podívat... x-) Sakriš neuskutečníme už konečně ten sraz??třeba někdy v pátek odpoledne,zajdem na kafčo pokecáme..hmm? Vevišku,my měli cukroví zase z Doloplaz,od jedné cukrářky,byli jsme spokojeni :-) akorát po nás potom chtěla vrátit figurku ze svatebního dortu(když sme ty dorty přebírali,tak nic neříkala,že je bude chtít zpět a za ty peníze co si řekla, už sme počítali,že to je v ceně)a jelikož sme si ji chtěli nechat na památku,tak už sme jí to prostě nevrátili :-D ted už by nám neudělala asi ani trubičku :-) :-D
Odpovědět
vevisku, bylo výborný, i cenově. Všichni si mysleli, že jsme napekli doma, nevěřili, že je kupovaný. Manžel se mohl umlátit po koňakových špičkách. Na ninternetu mají stránky i nabídku, zkus to najít v googlu.
Odpovědět
Leni: tak to je sranda, hlavně aby se manžel brzy vyzdravil a zase jste si někam zašli trsnout....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Já se budu vdávat v srpnu a jsem ze Zlína-a proč píšu?Chtěla bych vědět jaké máte zkušenosti se salonem Bella Olomouc.Mám tam vyhlídlé šatičky(foto v albu)...šaty jsou supr, ale cena je děs..tak jestli máte nějaké zkušenosti budu ráda...díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?