Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nuninko... tak to gratuluju k výběru oznamka, kdy můžete korekturu čekat?? a za jak dlouho Vám potom oznamka vyrobí? To je hrozný, člověk se už nemůže dočkat a ž oznamka přijdou tak se nemůže vynadívat ;-) jojo, krásný pocit ;-) sun: jsem taky v napětí jak dopadla včerejší zkouška........???? :-) :-) holky a má tu už karkulka fotky nebo jsem je jen přehlídla???
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim presne kdy prijde korektura pocitam ze jeste tento tyden (my si totiz udelali vlastni navrh a poslali jsme jim ho tam spolu s objednavkou) Co jsem tak cetla na netu tak vetsina holek psala ze jim oznamka prisla do 14 dnu. Tak doufam ze do konce cervna je budeme mit doma :-) . Mame totiz na zacatku cervence velkou rodinnou seslost a tam chceme oznamka predavat. Karkul tady fotky jeste nema peclive to hlidam :-) .... doufam ze sem se ale neprehlidla :-|
Odpovědět
Ahoj nevěsty a vdané paní. Tak jsem přežila celý náročný týden, sice jsem si dovezla pár (celkem dost) modřin a z kánoje odřený koleno, ale bylo to celkem super. Dokonce jsem vyhrála 3. místo v orientačním běhu na 6km (musím se pochlubit, mám z toho radost :-) Včera, když jsme se se spolužačkama loučii, tak bylo hrozně super, když mi řekli, že se vlastně uvidíme až ze mě bude paní Zapletalová. Zas tomu nevěřím. Jinak minulý týden jsem obvolávala všechny lidičky, který mají se svatbou něco dočinění a zatím všechno překvapivě klape =-) Jinak jsem rychle proletěla diskuzi a myslím, že se moc nezměnilo. Jo musm moc, moc, moc pogratulovat mladé paní Karkulce - taky jsem na tebe myslela. Takže jsem ráda, že ti všechno vyšlo bez nějakýho zkratu ;-) A teď si užij to papírování, mladá paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkouška šatů bezva, jenom jsem zjistila, že jsem opálená jak tele a je to v šatech vidět. Mám totiž vypálený ramínka od plavek (zavazovací za krk) a myslela jsem,že se to pod šaty schová, ale ono ouvej! Je to vidět ]-( Paní Dušková mi říkala, že se mám opalovat se zhozenýma ramínkama, jenže kdybych si je zhodila, tak mi celej vršek spadne :-D Takže musím vyrazit někam na nudu :-D Šaty jsme zatím našpendlily, budou se celý zužovat, takže včera vypadali dešně, málem se mi přestaly líbit :-N Trochu mě teď začíná mrzet, že nemám klasický bílý, na opálení by to vyniklo.. Ale už jsem si vybrala.. Hamar, 3. místo?? Super!! Já jsem se na sportovním kursu při orientačním běhu ztratila, takže o to víc ti gratuluju :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já byla včera s kamarádkou na zkoušce šatů, ale s jinu než když jsem si je vybírala. Zkusila jsem si včera ještě jedny kromě těch mých vybraných a ejhle, ony se jí líbily víc a já teď mám dilemy.Moje nervy. :-N Ale jsem rozhodnutá zůstat u těch původních.Doufám, že jsem se rozhodla dobře :-D
Odpovědět
Sun, jsme na tom stejně. Mám korzetovky a teď po tom týdnu mám vypálenou kolem krku šňůrku od plavek. I když jsem se opalovala bez ní, tak na lodích jsem ji měla zavázanou, aby mi to nespadlo a bohužel jsem se tam opálila víc než když jsem ležela jak placka. a do toho ještě z kola vypálený tričko na ramínka, takže jsem zvědavá, jak to doženu. Asi budu muset na chatě lítat nahoře bez, aby se to nějak srovnalo :-D Jinak vítám hi2u. Ten samý problém jsem měla taky. Kamarádce se líbily víc druhý a mamce vícprvní. Rozhodla jsem podle toho, který se budou víc líbit miláčkovi (líbí se mu šaty bez ramínek). No nic holčeny a paní, už mi chybí kolo (divím se, že po tom týdnu na něj ještě dobrovolně sedám), takže něco ukuchtím a pojedeme s miláčkem na nějakou romantickou projížďku :-D
Odpovědět
hi2u: no jasně, to tady většina známe...tak neboj a nestresuj se. já teda ihned vybrala ty druhý a původně vybraný jsem zavrhla, protože ty druhý se s těma původníma ani nedaly srovnat. prostě byly úžasný, takže jsem změnila všechno všetně doplňků, k těm druhým se nehodily ani typově, ani barvou. Nový šaty měly i jinou barvu :-) takže v pohodě, naštěstí doplňky pro ženicha se hodily k oběma šatům a k těm novým vlastně ještě víc..... klidně zajdi oboje ještě jednou vyzkoušet ať máš jistotu a víš, které jsou ty nej. Držím pěsti! hamar: teda ty jsi borec, ve svých skautských letech jsem mlěa s orientací trošku probém a to mi vlastně zůstalo. Když manžel vidí jak někam jedem a beru do ruky mapu že budu navigovat, tak chytá nerva :-) hihi holky tak to ještě doopalte někde na nuda nebo jeině samoopalovák, když je tělo už opálený, tak ty fleky kdyby se to blbě rozetřelo nejsou tak vidět...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem uvažovala o samoopalováku, jenže mám strach z toho, že to bude mít jinou barvu než opálení a být potom dvojbarevná jak zebra.. :-| No nějak to dopadne. Asi to nechám na solárku ;-)
Odpovědět
ahojda, tak jsem zase opět po dlouhé době u vás :-) jak pokračujete s přípravami? Tak je to jasné, příští rok se stěhujeme na Moravu...
Odpovědět
sun: tak co kdybys to vyzkoušela už teď? ten samoopalovák je stejně za tři dny dole, teda spoň u mě, já ho používám celkem často, teď teda ne díky solárku, ale nohy mám stejně jakobych na něm nidky nebyla, takže možná ještě nohy máznu :-)).
Odpovědět
Profilova fotka
A jakej používáš, Kristi?? Já jsem měla Johnson Holiday Skin a mám pocit, že po něm smrdím jak polívka s magi :-| :-D Radost, tak to dobrá volba, chválím ;-)
Odpovědět
Leni tak to tě neuklidním, všechny samoopalováky tak smrdí, přečetla jsem si v jednom chytrým časopise (100+1 zajímavostí hihi :-D ) že to je právě nějaká ta chemická látka, díky které přísady reagují na kůži a hnědnou. Takže prej to všechno dřív či později smrdí stejně. No Manžel je vždycky ráno na prášky, mastím se tím většinou na noc :-)) a ráno puch, většinou si hned ráno dávám sprchu :-). JInak mám ráda krém od Avonu...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj samoopalovačky, jedinej krém kterej mi nesmrdí je novej Loreal ve sprejíku, mají na obličej i tělo a pak Garnier sprejík s kapkou samoopalovací látky. Na obličej mám ten Loreal suchej sprej a je bezkonkurenční. Tím bych si zkusila našplíchat pruhy od plavek ;-)
Odpovědět
Tak to je Jarda šikovnej 8-) , známky ve škole nejsou všechno..............
Odpovědět
miiskaa: díky za tip, taky ho zkusím až dopoužívám ty tuby co mám doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Super, díky za tipa, vyzkouším to ;-) Kristi, tak koukám, že v tomhle jsou naši chlapi na stejno. Honza taky vždycky nadává, že jsem jak grilovaný kuře, že mu to smrdí.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, ted konecne se to tu zase trochu rozjelo. Ja loni pozivala samoopalovak znacky Nivea - byla jsem spokojena, ale letos jsem vsechno vsadila na solarko. ;-) Ted chodim 1x za 14 dni a v zari se budu smazit kazdy tyden. Jinak odpoledne nam prisla korektura oznameni :-D je to supeeeeer, hned ji potvrdime a mozna do 14 dni prijdou oznamka .... ti Stloukalovi jsou ale rychlici :-D :-D :-D Hani ..... s tebe je hotovy skatik :o) Radost urcite jste s rozhodnutim stehovat se na Moravu udelali spravne.
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá nebyla na tom nástřiku? Kamáradka mi včera říkala, že na tom byla její sestra a prý je to super. Stojí to asi 250 kč ale vydrží to asi jen max. týden. Ale tak na tu svatbu by se to vyplatilo určitě, máte s tím někdo zkušenost?
Odpovědět
ahojky jancko, tak na tom jsem teda nebyla, taky jsem slyšela samou chválu, ale bojím se, že jak jsem normálně moc světlá, tak že bych byla nepřirozeně hnědá, tak to raději mažu samoopalovák, kde tom ůžu aspoň trošku ovlivnit.... jinak zdravím všechny nevěsty, holky dnes to peče už od rána, tak shoďte vršky ať nemáte bílý místa po ramínkách :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už mám ve škole padla :-D konečně se budu moct věnovat svatebním přípravám naplno a bez stresů ze školy! Musím se taky připojit s přirovnání, jak "voním" drahé polovičce, když se natřu samoopalovákem: jako stuchlej stan ]-( no, ale zato opálenej :-D
Odpovědět
holky, dneska mi přišlo poštou od jedné mladé vdané paní novomanželky tady z beremese.cz DVDčko ze svatby, už si tady spolu celkem dlouho píšeme a tak jsem si trošku pobulela :-))) nádherná svatba!. Hned jsem si musela pustit tu naši a bulela jsem znovu . Holky už aby tady karkulka měla fotečky.......
Odpovědět
Jee ahoj holky :-) To je super že je tu taková stránka :-) ;-) :-) ;-) pro nás jak se říká Holomóčačky ;-) Já před svatbou chodila na solárko a kombinovala to se samoopalovákem od LOREALU ve spreji a můžu říct,že super ;-)
Odpovědět
Ahoj Krystýnko :-) Můžu ti říct,jak jsem byla v salonu ARIANA si půjčit půlnoční šaty a viděla tam ty tvý,tak už jsem skoro chtěla měnit ty mé svatební,strašně se mi líbily a tobě mooc slušely ;-) kdyby jsme tak mohly v ten náš svatební den těch šatiček vystřídat víc co?? ;-) :-)
Odpovědět
teda Kristýnko,promiň,jsem to popletka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak už mám konečně chvíli čas na net :-) pořád poslední dobou nestíhám,ale už mám skoro vše zařízený :-D přišli mi už okvětní lístky,máme doma prstýnky,zařídili jsme dj z Olomouce,který chce jen 1500,- a mám domluvený kytičky,takže parááááááááda :-D už musím jen dokoupit stuhy na auta,koupit tu rozhalenku a šaty na převlečení a spodní prádlo a mám vše :-D tak už jsem klidnější :-D akorát ještě odpadl fotograf,tak toho musím jít po neděli domluvit :-|
Odpovědět
ahoj :-) koukala jsem na tvé album příprav,máš moc pěkný šatičky ;-) botičky mám stejné,jsou pohodlné,akorát nejsou na celý den a vycházky :-|
Odpovědět
Ahoj děvčata. Po dloooouhé době, ale přece - jsem tu! Vidím, že to nestihnu všechno dočíst ani do svatby ;-) MANY - dnes jsem četla Tvoji gratulaci novomanželům Borůvkovým. To je teda fakt super náhoda, teď to tady probíráme! Totiž, taky budeme Borůvkovi, ale až v září a shodou okolností se i novomanžel té nevěsty jmenuje stejně jako ten můj - Honza :-D Takže já jsem zatím pořád svobodná. Ale myslím, že jedna gratulace navíc jim taky udělá radost :-) ;-) A líbí se mi, že nejsem ještě po té době mojí nepřítomnosti tady úplně zapomenuta x-)
Odpovědět
Ahoj princezny! Tak jsem dala konečně do alba pár foteček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karkul ....... fotecky jsou opravdu nadherne - je videt ze jste si to moc pekne uzili! Jeste jednou preji spoustu stastnych chvil v manzelstvi.
Odpovědět
aneta06: ahojky, šatky bych si nejraději nechala navždy, máš pravdu, kéž bychom jich mohly mít víc. Úplně mě mrzí, že už je nikdy neobleču, úplně jsem si je zamilovala ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?