Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
to máš pravdu, že cenově je to trochu někde jinde... ;-) holky, jak je to na Olomoucku se zaměstnaností, já mám z toho stěhování tam trochu strach, slyšela jsem, že najít si tam práci je celkem zázrak....
Odpovědět
radost: je fakt, že je to horší než jinde, ale olomouckýmu kraji jako celůku kazí statitiku zejména jesenicko, taže vyloženě Olomuce bych se nebála. já tea vůbec nemám zkušenosti, na rpacáku jsem v životě nebyla, začala jsem pracovat tady ve firmě už při VŠ a zůstala jsem tady. takže nevím. ALe jinak mí kamarádi jsou zaměstnaní všichni kromě jedné a té se vyloženě nechce.....spíš si myslím, že záleží na oboru v jakém pracuješ a taky finančně to bude jinde než v praze(stěhujes se z Prahy,ze?)....teda podle mě.
Odpovědět
jj z Prahy...
Odpovědět
ahoj holky,psala tu některá o samoopal. nástřiku,má někdo tip tady v Ol?Děkuji moc za tip a hezký den :-)
Odpovědět
Ahojky holcinky, tak ja uz jsem si svoje album smazla. Nerada mam nekde sve fotky, myslim, ze uz tady o tom nekdo psal. Takze pokud nekdo propasnul album a chtel by videt par fotecek, rada poslu do mailu. Snad pochopite...
Odpovědět
ahojda ppavli, dodatečně moc gratuluji, pošlu ti do ip mail, já fotečky neviděla :-( a jak jste byli spokojeni s hostinou?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) já dnes byla na zkoušce účesu a jsem nadšená,bomba,super,nááááááááádhera :-D fotky jsem nechtěla,že každýho překvapím,účes jsem měla za 20 min hotový a nic jsem neplatila :-D jsem fakt spokojená a už se nemůžu dočkat až ho budu mít zase na hlavě ;-)
Odpovědět
many: tak to dopadlo úplně nejlíp, nejen že jsi nic za zkoušku neplatila, ještě jsi spokojená, kéž yb všechno takhle všem vycházelo, že? Stejně bych chtěla vidět fotky :-) no musím vyčkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak včerejší zkouška účesu teda moc nedopadla. Dala jsem kadeřnici fotky, jak bych si to zhruba představovala, ale načesala mě do stylu šedesátých let - natupírovaný vlasy až hrůza. Když jsem přišla domů, budoucí manžel málem omdlel, když jsem mu řekla, že za tohle si vzala 700 Kč!! :-o A dodal: "doufám, že tohle nebudeš mít na hlavě?!" Takže asi zavolám kamarádce, co mě česala na plesy a domluvíme se.. není to sice kadeřnice, ale věřím tomu, že mě učeše líp :-D Nejlepší na tom je, že tohle byla přítelova známá a on sám mi to u ní domluvil :-D Holky, co byste mi radili k těm mým šatům?? Chtěla jsem původně všechno vyčesaný nahoru, ale teď jsem nahlodaná, protože mi to včera vůbec nesedělo.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pro jistotu jsem se ani nefotila :-S
Odpovědět
sun, ty jsi taková křehounká nevěsta, mě by se spíš než nějaký drdol na tobě líbil účes takový mladiství, mírně sepnuté a zpuštěné pramínky, ale to je můj názor...myslím, že by to i k těm šatičkám vypadalo hezky.Koukala jsi na účesy na stránkách svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
Které stránky, myslíš??
Odpovědět
Článek se načítá
wéwéwé. svatby.cézet, mají tam fotogalerii účesů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už na tou koukám, díky ;-)
Odpovědět
jsem chtěla napsat sepnuté vlasy, ale z toho pramínky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to pochopila.. ;-)
Odpovědět
sun: to mě teda mrzí, kde jsi byla na zkoušce???
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, je to takový malý kadeřnictví naproti Metropolu, to nebudeš znát. Je to známá od přítele, stříhá ho x let. Stříhá asi dobře, ale s účesem se mi netrefila do vkusu. Na pondělí jsem domluvená s kamarádkou, která češe jen tak ze záliby, že zkusíme něco vymyslet. Zítra jdu na svatbu kamarádovi, se těším.. Aspoň se podívám, co nás čeká :-)
Odpovědět
Leni tak to fakt neznám. Neměla jsi náhodou dřív v albu taky fotku z plesu? Nebo se pletu? Tak aspoň se nechej vyfotit kamarádkou, až Tě učeše, ať máme nějakou představu :-). Mezi náma, byla jsem radši, že nemám na hlavě nic složitýho, protože to oblíkání šatů spodem (abych si účes neponičila stálo za to a potom to rozčesávání natupírovaných vlasů (a to jsem to neměla moc natupírovaný) byl vyloženě porod. Seděla jsem po svatbě v hotelu v koupelně a manžel lítal kolem mě s hřebenem a snažil se bezbolestně rozčesávat.......jak se to podařilo Tobě když Ti ta kadeřnice tak moc natupírovala vlasy.... já byla naposledy u kadeřnice na zastřihnutí a melíru před svatbou asi 14 dní, od té doby nic , tak jsem se dnes chtěla objednat a volno má až 18.července. To je síla, já už to nevydržím :-) nechávala jsem vlasy trochu dorůst aby se s nima na svatbu dalo něco udělat a těšila jsem se jak to hned po svatbě ostříhám :-). tak snad mi do 18.7. nevleze nic pracovního a skoro po čtyřech měsících se vypravím ke kadeřnici....no možná vyměknu a budou to jenom zastřihnuté konečky :-). Jenže mě tak nebaví ty vlasy stále rovnat.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, fotku z plesu jsem v albu měla, ale admin mi ji smazal (plus dalších x) s odůvodněním, že to nesouvisí se svatbou ]-( Hned jak jsem přisla od té kadeřnice, tak jsem se to posoušela rozčesat a pak jsem si to umyla a dala tam hodně kondicionéru, takže to šlo celkem dobře dolů. Akorát mám teď po kondicionéru vlasy jak chmíří :-D Vidíš, to oblíkání šatů spodem mě ani nenapadlo. U těch mých to asi ani nejde, protože jsou přes pas vypasovaný.. Ale jestli mě bude nakonec česat ta kamarádka, tak mi přijde udělat účes domů, což je nejlepší a můžu mít rovnou oblečený šaty. A k jiné kadeřnici bys nešla, když ta tvoje nemá volno??
Odpovědět
Leni já si právě říkala, že už určitě Tvůj plesový účes viděla....jo jo taky mi bylo smazáno několik fotek. Ten účes který jsi měla na fotce byl od té kamarádky? To vypadalo dost dobře, takže ybch se toho nebála, to by bylo super, navíc když Tě učeše doma.... To máš pravdu, že asi Tvoje šaty těžkou půjdou oblíct spodem...já měla kadeřnici na brzo ráno a nechtěla jsem celý den sedět v šatech doma, stejně byly pomačkaný z auta z cesty na obřad a tak by vypadaly ještě hůř. No oblíkaly jsme to s holkama obráceně, nejprve šaty spodem a až pak ještě pod ně spodničku, jinak bych šaty zase nepřetáhla přes spodnici...no byla to sranda :-) ještěže jsem měla pomocnice :-). Leni já bych hrozně ráda šla k jiné kadeřnici nebo lépe ke kadeřníkovi, ale já se strašně bojím, protože moje pokusy o výměnu kadeřníka (než jsem našla tu kterou teď mám, když se ta původní dostěhovala do Neměcka) skončila vždycky tragicky a tohle je první kadeřnice, od které když odcházím tak nemusím hned jít domů si tu vyfoukanou "helmu" umýt a upravit tak, abych se nestyděla vyjít mezi lidi..... takže uvítám každou radu a doporučení :-))) na skvělého kadeřníka holky poraďte prosíííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak to jsme na tom stejně s tím rozdílem, že já jsem tu správnou kadeřnici ještě nenašla. Chodím pokaždé jinak a ještě nikdy jsem nebyla nějak extra spokojená. Jo jo, ten plesovej účes byl určitě od té kamarádky, česala mě skoro na všechny plesy. V pondělí za ní jedu, tak uvidím, co vymyslíme. Pomocnice na šaty a hlavně na dobrou náladu ráno přes obřadem si musím taky nějaký zajistit ;-) Jenom mě trochu začíná mrzet, že už mě nastávající viděl v šatech, dokonce několikrát, a nebude mít překvápko. Budu ho muset překvapit jinak. Zatím se přesvědčujem do toho slibu, tak jsem zvědavá, jestli do toho nakonec půjdem. Chtěli bysme se v tom odříkávání střídat..
Odpovědět
Tak vidím že mi neporadíš :-D no jsme na tom stejně. Teď chodím do Perfect Studia, to je na Krakowské ulici (u parku jak je Polská), aspoň že to mám kousek od baráku (našich). Paní je fajn, ale vždycky mi to udělá stejně, když chci nějakou změnu tak maximálně v barvě melíru, že třeba smícháme víc barev nebo tmavou a světlou, ale střih je vžycky stejný, takže bych klidně ráda zašla k někomu jinýmu.... Tak to překvapení musíš miláčkovi vynahradit opravdu něčím jiným....třeba prádlem :-). dalo mi teda pěknou práci a sebeovládání neukázat manžovi ani fotku s šatama, naštěstí, když už jsem málem povolila, tak on sám pak řekl, že je vidět ještě nechce... a jsem za to ráda, ani nevím, jestli jsem tu psala, ve svatební den když jsem přijela domů od kadeřnice a z líčení, tak mi už kamarád se svou ženou , kteří se mnou byli s kamerou na líčení a česání zakázali vidět se s manžou. A na moje připomínky, že ještě nemám šaty na sobě tak proč bychom se neměli vidět řekli, že neexistuje, že mě musí vidět nalíčenou, učesanou a v šatech najednou, ať je překvapenej a že mluví z vlastní zkušenosti že to tak bude a hotovo....(no miluju je oba) :-) No Mirek z toho taky nebyl nadšenej, u nás v bytě 15 lidí plus my dva, naštěstí máme (naši) průchozí byt dokola, tak se naši kamarádi tak snažili, že jsme se opravdu neviděli.....za to jsme si ale zapomněli přibalit spoustu věcí potom do hotelu, protože jsme netušili že nám zakážou se vidět a dokonce i mluvit spolu :-) a nestihli jsme se domluvit kdo co má a nemá a tak mě třeba chyběly boty ale i tričko na převlečení, Mirkovi džíny..... ALe na druhou stranu ten jeho pohled a překvápko když mě poprvé uviděl, nezapomenu nikdy. Takže Leni, nějaký překvápko určitě udělej, teď už by zbývalo jenom vyměnit šaty, ale to po těch peripetiích asi nepřipadá v úvahu, že :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
To by mě Hanka v Arianě asi zabila, mám je totiž upravený přesně na míru :-D Ráno to budem mít jednodušší, protože máme sraz rodin a známých na Opeře, v bytě by to byl hroznej chaos. Takže byt mám sama pro sebe, Honza už bude na Opeře vítat lidi a já tam dorazím těsně před odjezdem na Bouzov. Překvápko s prádlem se taky nebude konat, protože to už taky viděl :-D Teď scháním něco pěknýho na svatební noc a vůbec nemůžu sehnat.. Obehla jsem snad už všechny obchody a nic.. :-( Dneska jdu ještě s kamarádkou na shopping, tak se nám snad poštěstí. Kristi, hezký víkend, kecala bych s tebou do večera, ale už to v kanclu balím a jdu na obídek za Honzou. Páááá a díky za rady.
Odpovědět
Tobě taky hezký víkend a ať dnes seženeš při nakupování něco skvělého! :-) a dobrou chuť k obědu :-) holkýýýý, kdybyste věděly o nějakém kadeřníkovi, prosím poraďte.....moje zoufalství stoupá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na nákupech jsem sehnala super noční košilku, ale byla velká ]-( Dobrou.. Kristi a ta kadeřnice z Ariany? Ta je dobrá, slyšela jsem na ni samou chválu.. ta by tě určitě ostříhala dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) přeju pěkný víkend :-D jinak jsem si taky vzpomněla,že už tu dlouho nebyla Janulevrtule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, taky přeju krásnej víkend. Sun, můžu se zeptat kolik kytek za těch 2900,- máš? Mě to u nás v květinářství vypočítali přesně jak tobě, tak bych to chtěla trochu porovnat ;-) I když vlastně hodně záleží jaké kytky jste zvolili... x-)
Odpovědět
sunflower: u té jsem se byla jen česat na svatbu, stříhat ne, ale mě se taky zdála dost dobrá. Tak to pořeším a uvidím :-) díky Leni.
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš, máme v tom kytku pro mě (růže), 2 kytky pro maminky (taky růže), kytka pro svědkyni na ruku (gerbera, růže by prý rychle zvadla), kytka na auto a myrty pro svatebčany. Kristi, na kadeřnice z Ariany jsem slyšela samou chválu a podle toho, cos říkala i ty, bych se toho stříhání nebála. Večer jedu za tou kamarádkou zkusit nějakej účes, tak dám zítra vědět, jak to dopadlo, případně přidám nějaký fotky.. ;-) V sobotu jsme byli na svatbě kamarádům, bylo to super, měli nádhernou svatbu!! A samozřejmě jsem břečela u obřadu.. Doufám, že na své nebudu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?