Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Leni, já platím furt stejně, ať jdu na gelovky nebo porcelánky, s ozdobama nebo bez. To si myslím, že je fajn. Taky mám potažený vlastní nehty....teda teď asi budu mít jeden tip umělej, protože se mi ukazovák brutálně zlomil, ale ten za dva měsíce doroste a bude to o.k. :-D
Odpovědět
Holky já dneska drsně zaspala, vzbudila jsem se v 8.26, což by nebyl problém, kdybychom zrovna tento týden neměli ve firmě majitele firmy z Angie....no to byly kecy, že ten manželskej život je pravdu náročnej, že je jasný, že jsem se musela vyspat.....jsem jim připoměla, že jsem díky nim šla včera spát po půlnoci, protože jsme s nima měli firemní večeři a hoši se trochu rozjeli.....takže to bylo kvůli nim :-D ¨byli jsme s nima v Horizontu, zavíračka ve 22 hodin, takže i oni z nás byli na větvi, že tam otravujeme tak dlouho :-).
Odpovědět
monaliza: Moni jak to dopadlo v té Tvojí práci s nabídkou jiného místa??
Odpovědět
karkulce: zítra budem držet palce a hlavně ať je krásné počasí bez mráčků a vše vyjde tak jak si představuješ!!!! ;-)
Odpovědět
haloooo holkyýýýý, já tedu vedu monolog hihihi :-D :-D :-D
Odpovědět
tak hezký víkend děvčátka :-) pápá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nééé, já jsem tady takýýý ;-) Zrovna jsem řešili svatební menu a večerní raut s panem majitelem restaurace.. Už se těším!! :-) Teda Kristi, ty jsi jak já. Mně se taky poradí vždycky zaspat v tu nejmíň vhodnou dobu :-D Karkul, držíme palečky!!!! ;-) Na weekend máme návštěvu, tak utíkám uklízet.. Páááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžete mi poradit nějakou dobrou kadeřnici tady v Olomouci? Já tady už sice 5 let studuju, ale u kadeřnice jsem tady ještě nebyla...Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D tak Karkulce se to vydařilo :-D dnes je pořádný vedro :-)
Odpovědět
Ahoj holcinky, takze uz se hlasim po svatebni ceste, ktera byla samozrejme uuuuzasna :-) Fakt nemam slov a naprosto nechapu, jaktoze se nam to vsechno tak hezky povedlo :-) Jeste neco pisnu do alba, ale aspon strucne - licila me opravdu pani Marsikova a cesala uzasne sikovna a neuveritelne levna holicka ze Sternberka - pani Svestkova. Kdo by mel zajem, poslu kontakt. No a k tomu Kopecku - ja su ze Zerotina, takze cca 20 km od Olomouce a Kopecek byl jasna volba pro slavnostni misto, ktere bude mit svou hloubku, jakou jsme si s Petankem pro zahajeni naseho manzelstvi predstavovali... A splnil nase predstavy na 100%, jako vsechno ostatni v nas svatebni den :-) Jinak me samozrejme v praci cekal stul zavaleny hromadou prace, takze vic treba vecer, az se tady tim vsim prohrabu :-) Hlavne budu mit asi par dotazu na Kristynku jako odbornika na vymenu dokladu :-) O obcanku uz jsem si pozadala, ale ted nevim, esi mam cekat na vsechny ostatni vymeny az bude hotova ta nova obcanka, nebo ne...
Odpovědět
jéé, jsi ze Žerotína?? Já pocházím z Pňovic.... ;-)
Odpovědět
ppavlik: na občanku jsem čekala jen kvůli výměně pasu, platební karty a techničáku a řidičáku. vše ostatní stačilo s kopií oddacího listu. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
:-) tak to je haluz... jojo, Stablova je pnovicky jmeno, to mi neco rika :-) Ja chodila do Pnovic jeden rok na zakladku, jenom do pate tridy, protoze jsem pak zdrhla na gympl do Sternberka...
Odpovědět
my se odstehovali driv nez jsem zacala chodit do skoly, ale mas pravdu, ze Stablu je tam jak much :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, a jaká byla svatební hostina?? Povídej.. :-)
Odpovědět
Hostina byla uplne uzasna!!!! (pro zmenu opet uzasna) Vsichni hoste se skvele bavili, my je dost rozdovadeli nasim netradicnim prvnim manzelskym taneckem, takze se zabava rozjela opravdu uz ve 4 odpoledne, kdy dorazila kapela.... a jelikoz jsme meli cca 90 pozvanych hostu, tak se juchalo a veselilo az do nejake druhe hodiny ranni. Fakt neuveritelne, vsichni byli nadseni a chvalili co se dalo...
Odpovědět
tak to je parádní, že se hostina vydařila. A měli jste takové ty tradiční hry???
Odpovědět
No zenich me poznaval podle lytka a ja jeho podle ochmatani zadku :-) Byla to strasna sranda :-) Potom nam jeste kamaradi udelali kviz s vareckama a kladivkama. Kazdy jsme meli v ruce varecku a kladivko a odpovidali jsme na otazky typu: Kdo vic zlobi? Kdo chce mit vic deti? Komu vic smrdi nohy? Kdo vic utraci? Kdo ma hezci oci? Varecka byla odpoved nevesta, tedy ja :-) a kaldivko jako zenich ... byla to veeeelika legrace pro vsechny svatebni hosty... taky jste neco takoveho meli?
Odpovědět
nene, my ne, uspořadali jsme jen svatební minihostinu s obědem a chvíli jsme poseděli a večer jsme šli na "disco", takže nic takového se nekonalo.....no my na to moc nejsme :-) ale je jasný, že v takovém počtu hostů to muselo být dost veselé :-D
Odpovědět
Ahoj holky! :-D Tak už je ze mě mladá paní! Svatba byla nádherná. Parádně jsem si to užila a myslím, že všichni ostatní taky. Počasí nám vyšlo, myslím až moc :-N . Byli jsme se fotit v botanické zahradě, takže hned jak budou fotky, tak sem nějaké hodím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je bezva, karkul, už se moc těším na fotky, honem honem!! Počasí jste měli přímo tropický ;-) A Pavli, současně i Karkul, jakej jste měli první tanec??
Odpovědět
No my chteli prave neco hezky originalniho, takze jsme meli namixovanou takovou smesku - zacinalo to jako normalni valcik, pak se to jakoby zaseklo a nasledovala melodie ze Shrecka :-) na tu jsme meli nacviceny takovy hopsavy tanecek a nasi svatebni hoste byli nadseni :-) Karkul, vitaj mezi vdane pani - je to super, ten pocit, ze mas za sebou svatbu, ktera se krasne povedla, ze?
Odpovědět
my jsme měli od U2 All I want is you. je to naše písnička x-) . Pavli ten pocit je fajn, ale nejradši bych si zopákla. Strašně to uteklo :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vám závidím! Už se taky nemůžu dočkat ;-)
Odpovědět
Já jsem se taky nemohla dočkat ;-) . Aspoň se máš na co těšit, tak si to užívej, protože to fakt hrozně uteklo. Hlavně si ten den pořádně užívej a vychutnávej každou chvilku!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holciny :-) Karkul myslela jsem na Vas celou sobotu ;-) - to je super ze jste si to poradne uzili a ze se vsechno vydrilo podle Vasich predstav. Uz se tesim na fotecky Ppavli kde jste byli na svatebni ceste?
Odpovědět
My byli na svatebni ceste sice jenom na 5 dni, ale stalo to za to!!! Vybrali jsme si Lednici na Jizni Morave - vrele doporucuju!!! Je tam kombinace historie v podobe Zamku a Hradu, romantiky v zameckem parku i v okolni prirode a spoooousty inspirace v nedalekych vinnych sklipcich :-D Fakt parada... Nevim jak ostatni, ale my jsme na svatebni ceste aji dost odpocivali, protoze nas v tydnu nasledujicim po svatbe dost premohla unava :-. Takze relax, pohoda a zazivani te obrovske radosti, super.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je parada, ze se Vam tam tak libilo ;-) Jinak jestli muzu poradit s dokladama - ridicak i technicak si klidne muzes vymenit hned, staci kdyz k ustrizene obcance prilozis ten listecek o zmene jmena ;-)
Odpovědět
Jeee, tak to je super. A nevis, esi se da ridicak menit kdekoliv, nebo to musim podle trvaleho bydliste?
Odpovědět
Profilova fotka
musis jen podle trvaleho bydliste, jinde totiz nemuzou pracovat s tvymi udaji :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?