Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,taky zdravím :-D tak zase je nás o jednu svobodnou míň ;-) jinak to počasí nic moc,měli jsme v plánu jet zítra na Náklo,ale vypadáto,že budeme doma :-( ale za chvíli valím na zábavku,tak si to zpříjemním,tak pa pa a mějte se tu fine :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky je tu nekdo???? Dneska je teda pekne hnusne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:-) to teda je pěkně ošklivo... tak aspoň si tady v klidu sbírám svatební inspirace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je idealni pocasi na sezeni u pc a kochani se svatebnimi foteckami ;-)
Odpovědět
Krásný den holky (teda moc krásný není), my teď s taťkou dojeli z chalupy, nic se nedalo dělat a byla tam zima, tak jsem u babička potrápila tygra (malý kotě) a rychle domů. Včera jsem byla na odpolední v práci a dokonce mi to v tom počasí ani nevadilo. I když jsem si prd vydělala ]-( Jo a už se taky těším na fotečky ppavlika. Karkul, byla jsi se tam mrknout???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, počasí je fakt na .... Zítra máme jet na tu vodu, tak doufám, že nebudem jak vodníci :-) Raduš, přípravy vypadají asi tak, že nám chybí sestavit menu na oběd, večerní raut (zatím mám pouze představy, musíme to dát dohromady s restaurací), výběr květinářství, zamluvení kadeřnice (s hrůzou jsem zjistila, že skoro všechny už obsazený!! :-( ) a dalších x věcí.. co ty? Už máš všechno pod palcem?? A kde to vůbec máte?? Nějak si nemůžu vzpomenout.. Takže lepšímu počasí třikrát zdar zdar zdáááár!! ;-) Ppavlík, honem sem s fotkama!!
Odpovědět
Ahoj nevěstinky!!! Všechny vás moc zdravím. Už se mi to krátí :-N . A musím říct, že jsem míň nervózní než před měsícem. Dnes jsem byla doladit poslední detaily v restauraci v restauraci, takže mám vše komplet. Jinak včera jsem zapíjela svobodu. 15 ženských!!! Bylo to super. Holky mi nachystaly pěkny překvápko - striptéra :-D :-D . A ještě jsem dostala nádhernou noční soupravičku na svatební noc x-) . Ještě jsem vám chtěla říct, že jsem minulý týden zjistila, že přímo u východu z radnice je postavené lešení. FAKT JSEM Z TOHO NADŠENÁ :-S ]-( .
Odpovědět
Jéé, karkul a stál aspoň za to??? ;-) Myslím ten striptér. To lešení ti bude perfektně zdobit fotky. Aspoň budeš mít něco extra. Já včera zjistila, že v té hospůdce, kde budeme mít hostinu, tak mají zelený ubrusy, takže tam budu muset zajet a nějak to domluvit. Chci črvený nebo nejlíp bílý. Holky, kde se dá levně objednat vlizelín? Karkul, ty už jsem relaxuj a užívej si poslední dny volnosti ;-) Taky už bych chtěla mít tak týden před svatbou, jéje jak já ti závidím :-(
Odpovědět
Jéé, minie, teď jsem koukala do tvýho alba, ty tvoje šatičky jsem si zkoušela taky, ale pořád jsem si vytahovala vršek, protože mi sjížděl. Ale jinak jsou nádherný a hezky sedly. To byly v salonu miláčkovi favoritky :-) Ale už jsem ho chudáka těma salónama tak zblbla, že nakonec neví z jakýho je budu mít a který budu mít.
Odpovědět
Profilova fotka
Hamar a odkud jsou nakonec tvoje šaty? Já jsem nejdřívě jela zkoušet do Prahy, ale vrátila jsem se úplně zoufalá, protože na fotkách všechny šaty vypadaly hrozně. Tyto mi seděly úplně skvěle a nejsou moc přezdobené na můj vkus, tak mám radost. Ale tak snad sjíždět nebudou...
Odpovědět
Jo bylo to super!!!! A užívám si tak ,že budu až do čtvrtka v práci :-S . Šetřím dovču na dovču :-D .
Odpovědět
Minie,ze stejnýho salónu, ale nakonec vyhrály korzetovky. Jsem celkem malinká, tak potřebuju zvýšit a zeštíhlit (přece jenom se dá pořád něco skrývat ;-) ). Neboj, já mám na svoji postavu celkm prsa, takže já se cítím jistější v jiných. Byl to spíš můj pocit. Karkul, si děláš srandu, bože neblázni s tou prací, pak u obřadu místo asno budeš odříkávat práci :-D To já jsem rovnou na brigádě nahlásila, že chci týden před svatbou volno a ještě radši 14 dní po ní. Ať si vyběháme doklady, nějakej ten prodlouženej víkend a snad práce na domečku. A už vůbec víš, kde budou líbánky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hamar já se právě bojím, že ty šaty na mně nemají moc na čem držet, tak aby právě nejely dolů...
Odpovědět
to právě nepojedou, mě je stahovaly prsa. Uvidíš, to bude v pohodě ;-) Jak se v nich cítíš hned dobře, tak se v nich jinak už cítit nebudeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-D přejí krásný pracovní týden a ať co nejrychleji uteče ;-) hamar - já mám fizelínu z kala-dekorace a jsem spokojená :-D nevěsty mám problém s hudbou,ještě pořád nemáme nic domluvenýho,neznáte nějakýho dj poblíž Olomouce a nebo nějakou menší kapelu?????????? Dík předem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, taky jsem strááášně zvědavá na fotky Pavlik.... Sun, to jsi mě trošku uklidnila, protože nám taky chybí celkem dost věcí....květinářství, nehtíky, z restaurace se taky neozývají, výzdobu na auto a hlavně pořád nemáme zajištěné svatební koláčky.... Svatební obřad máme v Újezdě u Uničova v kostele a hostinu pak ve Štbk. Karkul a kde jsi tu rozlučku měla, chtěla bych svoji rozlučku udělat někde v OL, ale pořádně nevím kde...takže bych potřebovala poradit.... x-)
Odpovědět
Many zkus se mrknout na webovky Syrinx. Já je měla nejdřív zamluvený, ale nakonec mám pána z Mohelnice. Hraje sám a chce 3000 od nevidím do nevidím (+možná něco za cestu). Hrává i v Olomouci, tak bych ti mohla dát kontakt. Já s ním budu dnes mluvit, musíme se domluvit na podpisu smlouvy. Já dnes mluvila se Studiem, co nás budou točit a fotit a naštěstí zatím všechno klape podle plánu. Teda aspoň zatím, to nejhorší přijde.
Odpovědět
Holkyyyyy, hlasim, ze su vdana pani, bylo to naprosto neuveritelne, az nebezpecne dokonale a nadherne!!!! Akorat se strasne omlouvam, ale zatim nemam zadne fotecky :-( Zitra vyrazime na svatebni cestu, takze nejpozdeji pristi pondeli tu bude urco par prvnich obrazku..... JUPIIIII ja su tak stastna!!!
Odpovědět
Jéé, to je super, všichni jsme na tebe mysleli. Akorát jsem za tebe nadávala na počasí. Tady totiž pořád pršelo :-( Ale hlavně, že to všechno vyšlo podle tvých plánů. Takže mladá paní, hrozně moc ti gratuluju a už se těším na fotečky. A jelikož jedu od čtvrtka pápá, tak se mrknu jako poslední až na konci příštího týdne :-( Tak si zabal věcičky - nezapomeň na nějaký sexy prádýlko (včera jsme si posílaly s Jančulí a u některých jsme se fakt chlámaly :-D ) a hlavně dobrou náladu ;-)
Odpovědět
Holkyyyyyy, par prvnich fotecek :-) Su to ale rychlon, co? :-) A pocasi bylo uplne super, prcet zacalo az okolo 9 vecer, po obradu dokonce vylezlo slunicko, takze parada!!!
Odpovědět
Už jsem koukala na fotky, nádhera. Fakt, na každé fotce se úžasně směješ. Hrozně vám to sluší a jde vidět, že jste si to užili ;-) teda jsi rychlík - ne, přímo pendolino, kukám, jakej to je fofr s fotkama :-D
Odpovědět
pavli, krasny moc gratuluju, jak vas vlastne napdl kopecek?pochazis z olomouce nebo zenich?moc toho vlastne o tobe ani nevim :-( :-N
Odpovědět
ppavli, teda byla jsi táááák nádheerná!!!!! Moc Vám gratuluji!!!! Úplně jse vidět jak jste šťastní!!!! ;-)
Odpovědět
Ha, všechny jste se prozradily. Přáli jste Pavle do laba, ale tady je mrtvo.teda holky, co se to s váma děje??? To vám zakázali Vaše drahé polovičky mluvit :-D Asi založím nové téma - Mrtvo v Olomouci :-| ;-)
Odpovědět
Jo, co myslíte, už se Sun utopila nebo se té svatby dožije :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem túúú. Zrovna jsem se vrátila živá a zdravá :-D Byli jsme jediná loď, která se nepřevrátila.. ;-)
Odpovědět
To je škoda :-( Ne, vlastně dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No proto!!! :-D
Odpovědět
Ne,já na tebe myslela, já tivěřila, že jsi silná jednotka party ;-) a že to tam všem natřeš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já zase mizím.. Máme ještě raut na oslavu šťastnýho dojezdu (nebo spíš doplavu), tak zatím páááááááááááá.. Jdu se hodit do gala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?