Menu Forum

Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

19. zář 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 27. července 2007
    V Uničově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
 ahoj holky emoticon
tak jsem se dostala konečně na net,ta odpolední je hnus emoticon
vypadá to,že u nás bude už dnes konečně nádherně,tak zachvíli asi lehnu na balkon a pokusím se chytat bronz emoticon
Jinak Pavli byla jsi krásná nevěsta a moc vám to slušelo - tobě i ženichovi emoticon
5. čer 2007 v 08:37  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 tak žádná opalovačka,sluníčko nesvítí a mraky se ženou a ženou,ale dusno jak blázen asi u nás bude sprška jako včera emoticon
5. čer 2007 v 11:36  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamar
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Přidala 718 příspěvků. Region Šumperk.
  • Svatba byla 20. července 2007
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hamar
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Přidala 718 příspěvků. Region Šumperk.
    Region Olomouc
 many, taky to sleduju, je to tak počasí na spaní. Zataženo, ale dusno. Jsem z toho počasí unavená jak kotě emoticon
Taky bych se ráda vyvalila na sluníčko a chytala do svatby nějakej ten bronz emoticon Asi si budu muset počkat.
5. čer 2007 ve 13:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 466 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na hradě Bouzov, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 466 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Olomouc.
 Od zítřka má být zase 30 C, tak doufám, že jim předpověď vyjde. Pro jistotu jdu dneska na solárko emoticon
Počasí je fakt na ... , vůbec se mi nechce pracovat. Vidím se pod peřinou.
Jinak lidičky, já se asi.... O víkendu mi část rodiny řekla, že nemůžou přijít na svatbu, protože ten víkend mají fotbalisti u nich na vesnici nějakou akci a oni tam musí být. Asi mě odvezou nohama do předu emoticon Do teď jsem si myslela, že být pozván na svatbu je čest. Asi jsem staromódní emoticon
5. čer 2007 ve 14:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
Registrovala se 29. června 2006 na beremese.cz. Přidala 1210 příspěvků. Má 26 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
Registrovala se 29. června 2006 na beremese.cz. Přidala 1210 příspěvků. Má 26 přátel. Region Olomouc.
 sun: tak to je teda psycho. To bych asi nevěděla co jim na to říct. No když se manželova babička se strejdou stále nemohli vymáčknout zda půjdou na naši svatbu (z důvodů, které jsem sem u kdysi psala), tak jim nakonec moje tchýně řekla, ať teda radši zůstanou doma a bylo. Zůstali a byla jsem ráda, konečně žádné komplikace. A chápu, že jsou to lidi, které tam chceš mít. a kolik to dělá lidí? jestli je to převážná část Vašich hostů, tak to je teda průser....
5. čer 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
 Tý jo un, mě by asi mrsklo. Já jsem teda v tom případě taky staromódní. U nás právě jsou všichni naštvaní, že je nezveme, ale bohužel. 100lidí fakt nechci.
A to o té akci jako nevěděli dřív??? Vidíš, svatba není tak důležitá, jak zjišťuju, tak všichni žijou sportem (hlavně fotbalem). emoticon
5. čer 2007 v 15:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
 jé, mně tam chybí S jako Sun emoticon emoticon
5. čer 2007 v 15:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
 Ale hlavu vzhůru, to je jejich chyba a uvidíš, že si to ještě rozmyslí emoticon
A ber to pozitivně, aspoň ušetříš emoticon emoticon emoticon (no, tak konec vtipků a teď vážně) emoticon emoticon emoticon
5. čer 2007 v 15:13  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radka13
Registrovala se 7. února 2006 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
radka13
Registrovala se 7. února 2006 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 ahoj holky, ach jo, taky jsem se chtěla opékat...a nic. emoticon Sun to je mazec...No já mám zase podobnou zkušenost s dědou, ten říkal, že pokud bude mít turnaj v mini golfu, tak asi nepůjde emoticon Takže teď už se ani neptám jestli dorazí a nechám se překvapit ..... ale myslím, že mu to neprojde u babičky emoticon
5. čer 2007 v 15:43  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 dobré ráno nevěsty emoticon
jen vás chci pozdravit,protože dnes je už konečně dobře,tak trochu pouklízím a vyvalím se konečně na balkon,je to super emoticon ale na odpolední v práci je hnus emoticon na zdechnoutí emoticon tak si tu nechte dařit emoticon pa pa
6. čer 2007 v 08:37  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
 Krásné poledne nevěstinky a mladé paní,
taky Vás musím pozdravit (jinak by se tu nic nedalo číst), já si byla pro obídek - jsou buchtičky s krémem - mňam, mňam a budu se balit. Zítra jedu na týden na ten hnusnej turisťák. Vůbec se mi tam nechce emoticon
Many, věřím ti, odpolední jsou vždycky hnus. Ale u nás v práci (na brigádě) je na odpolední větší klídeček.
Takže si všechny hezky užijte den, už máte půl týdne za sebou a moc nepracujte emoticon
6. čer 2007 v 11:50  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 opalování mi rychle skončilo,protože jsou zase mraky emoticon
jéééééééééé já bych si dala buchtičky s krémem,ty já miluju emoticon emoticon emoticon
6. čer 2007 v 11:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 holky nebojte, od zítřka až do poloviny příštího týdne mají být takový tropy, že bude rády za trochu mraků emoticon
6. čer 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monaliza
Registrovala se 10. října 2006 na beremese.cz. Přidala 548 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
monaliza
Registrovala se 10. října 2006 na beremese.cz. Přidala 548 příspěvků a 3 alba.
 Ahojky holky,
hlásím se po delší odmlce emoticon
Teda Sun,to by mě taky pěkně naštvalo,že jde někdo radši na fotbal emoticon to bych s nima zrušila veškěré styky a ani žádnou výslušku bych jim neposlala emoticon at si políbí p....! emoticon aspon ušetříš emoticon
Holky,tak už máme taky prstýnky od Retofy,jsou fakt moc pěkný,udělali je pořesně dle našich představ emoticon Docela mi spadl balvan ze srdce,po tom co tady psala,tuším,že Miškaa...

Ppavlik,kdopak Ti dělal účes?mooc pěkný!a líčení jsi měla od paní Maršíkové ze salonu Institud,že?
6. čer 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Taky že jsem pořádně naštvaná. Nevím, co bude horší, jestli když nepůjdou nebo nakonec půjdou. Protože i kdyby na svatbu šli, budu vědět, že chtěli být jinde a na svatbu teď jdou z povinnosti emoticon Do háje, nemůžu mít normální rodinu?? emoticon Je to osm lidí a navíc mají vzít do auta babičku, takhle pro ni budem muset jet extra 40 km, navíc nevím, komu ji nasáčkovat do auta.

Na ty tropy už se těším, plánuju weekend u vody - kvůli barvě do šatů emoticon

Moni, tak ty prstýnky jsou super. Ale bacha, nezkoušet!! emoticon Já jsem se na ně od neděle nedívala, to je rekord. Do teď jsem je chodila okukovat do krabičky každej večer!! emoticon emoticon
6. čer 2007 ve 14:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 Holky závidím Vám, jsem ten typ, na kterej slunko neleze, kvůli barvě do šatů jsem musela na solárko a stejně mi chytrá teta řekla, že jsem stejně furt bílá, že bych taky měla jít na slunko. hlavně že ona je černá až na prdeli (pardon). Holt někdo nepochopí, že kde není pigment ani solárko nebere.... emoticon
6. čer 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
 Kristy buď v klidu, já minulej rok chodila poctivě na solárko, 2krát za týden na 20 minut, ale taky to nebylo vidět. Jo, od té doby jsem celkově trocha tmavší, ale jinak to nejde vidět. hlavně když se vedle mě postaví miláček, kterej přijede po třech týdnech ze Španělska, tak je jak černoch a kam já se hrabu se svým solárkem. Takže na to letos kašlu, půjdu párkrát před svatbou a to leda, že nebude svítit sluníčko. Když se to kombinuje, je to ještě horší emoticon
6. čer 2007 v 18:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hamar
    Region Olomouc
 Jo a ještě chci uklidnit Sun - žádná rodina není normální. U nás taky řeším problémy, jelikož miláčkova rodina je úplně jiná než naše, takže prozměnu řeším zábavu, jestli se budou nudit, mět si o čem povídat ... No spolíhám na omladinu, že to rozjede. Jinak to bude nejnudnější svatba roku emoticon
6. čer 2007 v 18:35  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karkule
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 9. června 2007
    Na Olomoucké radnici, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
karkule
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 9. června 2007
    Na Olomoucké radnici, Region Olomouc
 Ahoj holky!!!!
Tak už mám hotové nehtíky. Nádhera emoticon . Kamoška si opravdu vyhrála.
Poslední dobou tu ta diskuze vázne emoticon . Dřív byly i tři stránky za den a teď - mrtvo emoticon .
Nevím jestli se sem do soboty dostanu, kdyžtak mi držte palec emoticon . pa
6. čer 2007 ve 22:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 dobré ráno nevěsty a mladé paní emoticon
tak dnes už je fakt od rána super,tak letím na balkon emoticon a později než půjdu do práce tak snad budu mít čas a ještě sem mrknu,jinak nemáte ještě náhodou kontakt na jiný kapely nebo dj emoticon ta kapela Syrinx je moc drahá emoticon
7. čer 2007 v 08:23  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 karkule: držím palce!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon
7. čer 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 no jóóó,já jsem blbá,já jak sem už moc nechodím,tak jsem si ani nevšimla,že už se nám zase vdává další nevěsta emoticon to tak rychle utíká ty dny,no to je síla emoticon
Karkule tak držím pěstičky,ať máš krásný sluneční den a ať se ti vydaří tak jak chceš emoticon
7. čer 2007 v 11:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 holky,teď jsem přála jedné nevěstě k sňatku a spletla jsem si ji s jinou,protože si vzala Jana Borůvku a mě to tak zmátlo,protože sem chodila - Honzikovaboruvka - (už tu dlouho nebyla emoticon )
a já si jen všimla,že je to Honza Borůvka emoticon ale ta naše vypadá jinak a vdává se až v září (tak trochu trapas) emoticon
7. čer 2007 v 11:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Na mě je solárko docela vidět na to, že jsem blondýna. Kristi, kde sis koupila ty brejličky do solárka, co máš v předsvatebním albu?? Tam, kam chodím, je jednou mají, jednou ne, asi jim je někdo krade.. A posledně mě bez nich pěkně bolely oči emoticon

Karkul, budeš mít krásný počasí, tak držím palečky, ať to klapne, jak má!!

Hamar, přesně, taky mám strach, že bude na hostině nuda, že tam budou všichni jednom sedět a koukat na sebe. Mimochodem, nevím, co budem dělat místo čtení blahopřání, nám totiž ještě žádný nepřišlo!! emoticon Je normální měsíc před svatbou? Hodně lidí mi psalo sms, že děkují a gratulují, takže jsem pochopila, že dnes se místo blahopřání posílají sms emoticon Stejně jako Vánoční pohledy nahrazují sms..
7. čer 2007 v 11:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 sunflower: já ty brejle koupila kdysi po internetu v nějakým e-shopu, ale už netuším kde. Bez těch brejlí je to o ústa, to být tebou, tak bych je upozornila. Já si je koupila proto, protože tam kde chodím je mají bez těch šňůrek a přiložíš si je jen na oči, ale když se chce člověk otočit (se tam otáčím totiž) tak logicky nedrží.... jednou jsem byla v solárku, kde je neměli vůbec a koukali na mě jak kdybych spadla z višně, když jsem o ně požádala....bez brýlí bych se fakt neopakovala, paprsky do očí proniknou i přes zavřený víčka....

a k těm blahopřáním....taky nám přišla spousta smsek a měsíc před svatbou jsme měli jen asi dvě nebo tři, ale všechna blahopřání došla až v týdnu před svatbou a taky týden po ještě chodila (celkem asi 50)....na svatbě jsme četli jen ty, co donesli hosté, jinak bychom tam strávili asi tři hodiny čtením .A to jsem to čtení chtěla vynechat úplně....ale to mi neprošlo.
7. čer 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 Leni a jak to pokračuje se svatební vestou pro snoubence, košilí a Tvýma botama??
7. čer 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. čer 2007 ve 13:46 • lukash
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Kristi, boty už mám doma, jsou super, akorát nejsem zvyklá na tak úzkej podpadek, tak se na nich za ten měsíc, co mi zbývá učím chodit emoticon
O vestě jsem tu už psala, paní Dušková nám nakonec objedná tu, co jsme chtěli. Zatím nedorazila, ale pořád nás ujišťuje, že dorazí, tak tomu pevně věřím. Košili si necháme tu původní, co máme, k té nové vestě se bude hodit, takže by neměl být problém.
Jinak jsem zrovna přišla z manikůry, byla jsem podruhé, prý mi gel moc nedrží, musela mi ho hodně opravovat. Ale nechala jsem si rovnou udělat francouzskou a kytičky a vypadá to fakt dobře. Tak hezký nehty jsem snad v životě neměla emoticon
7. čer 2007 v 17:43  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 sun: tak to jsem ráda, držím pěsti, aby vesta dorazila! Mě gel na nehtech taky nedrží, nejvíc co mi drží a považuju to za nejlepš jsou porcelánový. akorát na ty ozdoby se nejčastěji používá gel, takže teď jsem je asi půl roku měla taky, když jsem zkoušela ozdoby na svatbu, manikérka mi říkala, že akrylát by na těch ozdobách byl moc v silné vrstvě, je prý tužší než gel. Ale teď už se vracím zpátky ke svým porcelánkám, ten gel se mi furt odlupuje a láme.... emoticon
8. čer 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Kristi, ale ty porcelánky jsou o dost dražší, ne?? A to se taky potáhne vlastní nehet?
8. čer 2007 v 10:59  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš