Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Jééé, holky, slavíme stou stránku, tak co si dáme na oslavu??? :-D :-D :-D
Odpovědět
já posnídala jahody zrovna. Ale ještě bych si k nim dalal sekt a to by to pak v práci byla pohodka :-))) no tak nic no, konec snění.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tak muzu dat akorat vychlazenou vodu s jablecnou stavou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bracha ma dneska velky den tak ja na neho taky budu myslet ze stare znamosti ;-) :-D
Odpovědět
hmm a já si dám tak leda vodu z kohoutku :-D Ne, ale nic studenýho to nebude, ptž nic v ledničce není. Takže asi jenom bublinková voda :-( Včera jsem si vyhlídla bižu na krk, krásná slzička z perliček a když jsem ji chtěla dát do alba, tak to nejde, ptž je to formátu gif a sem jde jenom jpg. A já debílek to neumím předělat :-(
Odpovědět
Tak jo, ale nevím, jestli mu tím pomůžem. Už ho tam deptá taťka. Chtěla jsem jet s nima, že se mrknu do Ikey, ale brácha to zavrhl, že bych ho stresovala :-D A to já umím :-D
Odpovědět
Jo, Kristy, tys měla svatební noviny??? Co se do nich píše? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ale nejsi, ja to taky asi neumim :-| Jeste ze mam Miru, on je pres pocitace profik 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nad novina jsem taky premyslela, ale asi to nedopadne, taky nevim co bych tam psala
Odpovědět
U mě taky ne, ale zajímá mě, co se do toho píše. Nemám čas se s tím piplat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani neco jsem nasla zkus mrknout http://www.svatebni-noviny.wz.cz/uvod...
Odpovědět
Hmm, mrknu na to, ale teda dělat se s tím nebudu. Stejně by to nikdo nečetl :-|
Odpovědět
Článek se načítá
No nic, tak já jsem nachystaná na odlet, takže se prozatím loučím ;-) Tak pápá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
hamar: já svatební noviny neměla, takže netuším co do nich napsat. AMximálně bych to vyplnila fotkama od doby kdy jsme začali spolu chodit aždo nynějška..... jinak ten obrazek mi jde předělat tak, když ho otevřu v gif formatu, tak si dam "uložit jako" a dole v nabidce "uložit jako typ souboru" vyberu jinou připonu , tedy jpg.....
Odpovědět
Ahoj holkyy, kdyz slavime tu stou stranku, tak to ja se musim taky pripojit :-) Ode dneska mi zbyva poslednich 9 dni, takze docela mazec. Zjistila jsem, ze jsem jeste nekoupila stuzky na auta a na vonicky. No ale uklidnuju se, ze staci skocit do galanterky a je to, takze je to ukol na par desitek minut :-) Zenich este potrebuje boty a ja nejake ozdoby do ucesu - jenze protoze nevim 100%, jaky budu mit uces, tak se tezko vybiraji nejake ozdoby :-))) Kazdopadne zitra vyrazim na Moravu zapojit se do velkeho peciciho maratonu, ktery odstartoval uz vcera - HUUUSTY!!!
Odpovědět
ppavlik: ttýýýýjoo, tak už bude mezi námi další novomaželka. Tak to Ti přeji teď pevné nervy, aby se to pečení povedlo! A pěkně si užij ten zbytek svobodných dní! Budeš mít rozlučku se svobodou???
Odpovědět
Jéé, ahojky ppavlik, to je super, doufám, že už se těšíš. Já si teď byla zajistit brigádu a když se mě mistrová (kámoška) zeptala, proč chci 3 týdny volno a řekla jsem jí to, tak se začala strašně chlámat :-D Už bych to taky chtěla mít za pár, ale to si ještě počkám :-(
Odpovědět
Jo, ppavlik, ale nevěsta se prý nesmí zapojovat do pečení :-| . nebo tak nějak mi to říkaly holky na srazu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ppavlik .... tech 9 dni do svatby Ti silene zavidim, ale to peceni uz vubec neeeee =-) A hlavne tady v tomto paraku. Tak pevne nervy a hodne chaldnych mistnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to ma Hamar pravdu, nevim jak je to presne ale urcite nesmi nevesta pect svatebni kolacky :-.
Odpovědět
jo, o koláčcích jsme se bavily. Kristy děkuju, už mi to šlo předělat. Super, jsi zlatíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, pekny Hani urco se to k satickam bude hodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hando, jak si to namerila, kolik stuzek bude potreba??? :-D
Odpovědět
A právě není ani drahej, ale nevím, kolik chcou poštovný. Už jsem tam psala mail, ale odpovědi se asi nedočkám :-(
Odpovědět
Ještě jsem se k tomu nedostala. Nestihla jsem ani do toho Palonína. Sekla jsem se u kámoščené uklábosené babči :-D a v tvarglích s mistrovou. Teda domluvit brigádu, to dá zabrat. Ještě budu muset v úterý na vyšetření lissterie, tak snad mi nic nenajdou :-| Jinak by nebyly penízky. A když budu zdravá, tak v pátek a sobotu záskoky a od 25. na celý léto, teda kromě 3 týdnů, co budu s miláčkem lebedit jako nová paní Zapletalová ;-)
Odpovědět
jéje, tady zase bude debata o stužkách :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, tak ja si to asi budu muset zmerit sama :-D ...... nebo si proste pockam mam na to dost casu. Jee ja tuto vetu pouzivam jaksi moc casto. Ale bohuzel to je pravda. No jo penizky jsou potreba! Hlavne pred svatbou ;-) Ja uz taky musim jit pracovat , tak pa pa ;-)
Odpovědět
pápá, ja jdu ke švadlence. Dělá mi kalhotový kostýmek jako převlečení na svatbu, ale asi ho na tyto účely neužiju. Plánuju být co nejdýl v šatičkách :-) Tak pápá PS: Pavli neboj, já se k tomu měření budu muset dohrabat. Chci si jít koupit stužku na vývazky a to dnes, takže večer to máš tady ;-)
Odpovědět
Tak Pavli už to mám změřený :-D Dopředu je potřeba tak dvakrát 2 - 2,5m (na našem focusku to vychází 2,20) a dozadu napříč je to tak 1,20 - 1,50 - záleží na autě. Plus musíš něco brát na připnutí - nevím jak to budou koumat, takže radši toho vezmu víc. Na jedno auto asi 8 metrů. Akorá mi to teda vychází 64metrů, tak snad paní Berková bude tolik mít :-| Jsem dobrá :-D :-D :-D :-D :-D Jo, Pavli, už mám bráchu magistrem - takže od pondělí jde z baráku - supééééééééééér :-D :-D :-D A jakpak asi dopadla didi na zkoušce? Nebo se ještě chuderka potí :-( ???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?