Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani tak to je super, dekuji za info, ja toho budu potrebovat asi 3x tolik co ty :-N S brachou je to super, ze mu gratuluji ;-) Ja uz dneska v praci koncim a frcim na nehtiky, tak jsem zvedava :-D Preji vsem prijemne odpoledne ;-)
Odpovědět
ahojte nevěsty, tak jsem na chvilku tu x-) tak japak to vydíte s dalším slejzáčkem? ;-) :-)
Odpovědět
hamar: ten náhrdelník je fakt pěknej, je jemnej, tak to se mi líbí, díky jemným šperkům si třeba budeš moci dovolit výraznější líčení....už máš líčení naplánovaný????
Odpovědět
Ahojky, kolacky pect nebudu, ale s cukrovim budu muset pomoct, na to nemame dost lidi, takze kazde ruky sou potreba :-) Myslim, ze v sobotu se zapoji aji zenich - je sikula :-) Rozeslala jsem dneska oznameni mailem aji na lidi, se kteryma nejsu moc v kontaktu, ale na ktere mam mailiky a ty reakce jsou super. Svatba je opravdu velke tema, ktere lidi krasne spojuje :-)
Odpovědět
Ty jo takze 8 m stuzek na jedno auto? To je teda mazec, to jich budu muset koupit tak 200 m na auta + dalsi na vonicky... asi veznu utokem vsechny prazske galanterie :-)
Odpovědět
no ja teda nevim, ale ja jsem kolacky pekla a dokonce mi u nich babicka s tetou rikali ruzny zvyky jakoze napred musim dat zkusit zenichovi a jaksi rohovej kolacek nebo co a tak a cosi kdyz jsem nekde nedala hrozinku (zapomnela jsem)tak to cosi taky znamenalo...ja vim, pisu jak debil, ale uz si na ty pravidla jaksi nepamatuju, ale vim, ze nevesta prece vzdycky kolacky pekla a byla to jeji chlouba ;-)
Odpovědět
jo a jeste moc diky za prani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono je to asi s tema tradicema ruzne jiny kraj jiny mrav ;-) S tim rohovym kolackem jsem taky neco slysela, ale tech svatebnich tradic a zvyku je tolik ze se mi z toho toci hlava :-D Tak uz mam prvni zkousku nehtiku za sebou (hodim foto do albicka) - jsem docela spokojena, pani manikerka mi rikala ze mam pekne nehty a je skoda davat umele, tak si je budu opecovavat co to da, ale kdyby nahodou se pred svadbou neco semlelo (jak se znam tak urco) tak mi udela gelovky :-)
Odpovědět
Holky, mě teď psala nějáká stylistka :-. Já se byla podívat na školní akademii, bylo to super. No a teď zase zpátky do reality a hurá nakoupit. Jo, holky, už mám koupený stužky. Koupila jsem 70 metrů na auta a 20 metrů na vývazky. paní mi ale říkala, že se na auta dává tak 5 metrů, záleží na zdobení. Když jsem řekla, že chci 8 na auto, tak se zatvářila stylem co tam budeš zdobit??? :-.
Odpovědět
Nuni, tak kdepak jsou ty nehtíky??? Doufám, že až dojdu z nákupu, tak už budou v albíčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz tam jsou ;-)
Odpovědět
hééézkýýý. Au, ten záděr musel bolet ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
normálně mě Berková naštvala, protože mi řekla, že ta nejužší velikost stužek se nedělá ve vínové, takže jsem musela vzít červenou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nebolelo to ;-) No ja planuju koupit stuzky nekde jinde ale jeste nvim kde :-) Byla ses koukat na ten podvazek?
Odpovědět
nebyla, spěchala jsem, takže jsem se jí zapomněla zeptat. Ale už tak na mě koukala. Já se ještě mrknu v Olomouci, ale pochybuju, že je tam budou mít. Když jsem se dívala v prioru, tak tam měli jenom vývazky a tak úzký stužky ani neměli. Takže uvidím. A ono toho měla hodně. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase tady. Hamar, díky, že jsi na mě tak myslela. Asi jen díky tomu to byla taková pohoda :-) Ta zkouška byla písemná, opravovali jsme si to sami a všem dala za 1. To byl MAZEC!!! Vůbec jsem si to nemusela číst!!! Tak ještě pžíští týden jednu a je to!!! Pak už jen plánovat svatbu :-) Už se móóóc těším!
Odpovědět
Ahojky didi, tak to gratuluju ;-) Vidím, že to je všude stejný. U nás jsou taky někteří takový :-) Ale najdou se i debilové ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, ale opravdu není k čemu :-) Kdyby to tak šlo dál. znáš na pajdáku Svobodu? Ten je strašnej. Jeho zkoušky nenávidím!!! Hamar: za jak dlouho Vám přišly ty oznámení?
Odpovědět
didi, asi se budeš divit, ale v pondělí jsme je objednávali v salóně a za týden jsem si je vyzvedávala ;-) Svobodu neznám, ale u nás na oboru jsou postrachem vyučující z FTK a jinak z hudebky Režný ]-( Čekám, že u něj vyletím na zápočtu na zpěv. Ale jinak jak u tebe proběhla dnešní zkouška, tak nějak u mě probíhala zkouška z didaktiky u Spáčilové. Celý jsem to obšlahla z papírů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to buď ráda...snad ho ani nepoznáš!!! A ještě že nemusím nějakému Režnému zpívat, to by nedopadlo dobře :-N Stejně je to zvláštní, dávat zápočty za zpěv, to se přeci nedá naučit, ne? Buď je Ti to daný a nebo ne. Nemáte třeba zkoušku i z kotoulů? :-) Jinak Spáčilovou taky neznám...škoda. Tak já jdu objednat oznámení, snad bude brzy doma!
Odpovědět
Profilova fotka
Hamar, prosím Tě, v té objednávce je dotaz: Požadujeme korekturu ANO - NE. Nevíš, co to znamená?
Odpovědět
tak dobrou ruku. Jinak zápočet z tělocviku mám každej semestr. V zimáku to bylo celkem drsný - gymnastická sestava, zhyby, pánský kliky, přednosy na žebřinách - no hrůza a pak když zvládneš fyzickou, tak můžeš na písemnou a ústní. 2/3 to jdou dodělávat zítra, tak na chudáky musím myslet. Já to naštěstí mám. No a teď už nás dvakrát vyrazila u zápočtu na blbou sestavu na Holku modrouokou - jso to skoky přes švihadlo a krávě se pořád něco nelíbí ]-( Pak dej vědět, jak jsi dopadla. Já pořád přemýšlím, jestli si mám objednat ten přívěsek na krk :-|
Odpovědět
tak to nevím, ale zkusím to zjistit.
Odpovědět
jo, už vím, oprava chyb v textu.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem si taky myslela, ale po odeslání objednávky jsem zjistila, že mi prej přijde korektura na mail (asi, jak to bude vypadat). Tak se těšíím. Takové zápočty Ti vůbec nezávidím...to je šílenost :-p Ten přívěsek je krásný, ale pro mě dost jemný. Aby Ti byl aspoň na fotkách vidět ;-) jinak je krásný
Odpovědět
no to já právě nevím jak bude k těm šatům vypadat. Asi se na to vykašlu a půjčím si nějaký perličky. Já nemám ráda přeplácanost. Tak aspoň budeš vědět, jak moc se s tím zabývají a jak to bude asi vypadat ;-)
Odpovědět
did21. Při korektuře na mail Ti přijde celý oznámení v grafické podobě, zkountroluješ barvy, které jsi chtěla, styl písma, chyby a případně nějaký překlepy ve jménech atd. Já díky korekturře zjistila, že jsem si do oznámení neuvedli hodinu oddání :-) na to nás upozornil sám pan z té firmy, takže myslím, že korekturu určitě ano....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak já četla už dřív,že stačí na auto 3m stuhy,tak to je síla,že tolik,to musím dokupovat :-| já mám na 6 aut 20m,tak to je málo ;-) jinak ať vám to všem dnes v práci uteče a pěkný víkend :-D
Odpovědět
holky koukám, že s těma stuhama je to fakt prekérka :-D tak přidám svoji trošku do mlýna....my měli 5 aut. na tři auta jsem kopila takovou tu obyčejnou bílou stuhu, na každý auto jeden balíček (nevím jak to bylo dlouhý, ale prodává se to všude stejně) a vyšlo to ozdobení vpředu, vzadu a na anténu mašličku).... na zbylá dvě auta pro nevěstu a ženicha jsem měla 3 tyly, jeden jsem použila na ozdobení vzadu a 2 na ozdobení vpředu. připevnila jsem k nim ozdoby (cylindr a srdíčko a bylo). Ten tyl jsem koupila na svatebnidekorace.cz, nemaji uvedeno jak je dlouhy a ani jsem to nemerila.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvuchy!!! Já mám práce, že nevím, kde mi hlava stojí.. Nějak se to na mě v práci sype.. :-( Kristi, ten tyl sis nechala nebo ho prodáváš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?