Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahojky, Kristy v tom balíčku je 10 metrů, takže to tak akorát vychází. Many, ale záleží jak chceš zdobit. Já počátala dvakrát zadní sklo, chci to přeložit ;-) Jinak všem pracujícím přeju rychle utíkající poslední den v práci. Já se do dvou do rána vázala s vývazky :-D První bylhnusnej, ale po 10 už to šlo samo :-D Už bych se tím mohla živit :-N
Odpovědět
Ahoj holky, přeji vám krásný sluníčkový pátek. My včera dělali okna, tak jsem hotová. Ještě mě dneska čeká douklízení. Ale zase je to moc pěkný a konečně budeme mít parapety a budu tam mít konečnš kvítka. Jupíííí :-D :-D :-D Holky, já normálně z těch stužek jsem tak doblblá, že se mi jeden den zdálo, že se vdávám, to ráno jsme zjistili, že jsme o naší svatbě ještě neřekli našim a pak, že jsem zapomněla koupit stužky a zrovna nikde poblíž je neměly. :-N
Odpovědět
neměli - omluva za hrubku :-N
Odpovědět
sun: já to už prodala už i s těma ozdobama na auta nevěsty i ženicha hned po svatbě... měla jsem ten tyl ještě upravený a našívala jsem na něj růžové kytičky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak tu konecne mame patek ;-) Dneska mi to v praci moc neutika :-| Dneska bude zase slusny parak - tak at to vsechny ve zdravi a pohode prezijete prezijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi, tak to je škoda, hned bych to koupila ;-) Jo jo, parák bude pořádnej, hned bych vyrazila na koupák.. Ale musím dřepět v práci :-(
Odpovědět
Zdar holcinky, tak za par minut vyrazim na Moravu na pecici maraton. Zda se, ze nam ta parada pomalinku a pozvolna startuje. Preju vsem krasny vikend!!!!
Odpovědět
ahojda holky, no ppavliku, už jsem strašně zvědavá na tvoje zážitky, moc se těším na fotečky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak vás po delší době zdravím. Musela jsem šprtat, ale vyplatilo se :-) už mi zbývají jen dvě zkoušky a mám padla. No jinak ke stužkám....dnes jsme je zrovna vybírali. Prý stačí 5m na jedno auto. Nejvíc jsme teda řešili šířku té stužky, to bylo fakt dilema :-N nakonec jsme koupili 2,5 širokou, tak snad to bude trocha vidět. Jinak jsme dnes natáčeli předsvatební video...byla to komedie. Chodili jsem po města, koukali do výloh apod. ...sem si připadala jak nějaká celebrita :-D celou dobu jsme se u toho chlámali.....no ještě že to bylo v Opavě, tam nás nikdo nezná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,přeji pěkný víkend,vypadá to na pěkný pařák,takže nejlepší bude zavítat k vodě... :-) radka13:předsvatební video???k čemu to je? :-) to pak budete dávat k oznámením..?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) u nás je už od oběda úplně hnusně,prší a prší a prší a pak,že nezaprší :-D radka13 - taky mám stuhy široké 2,5 :-) to půjde určitě vidět ;-)
Odpovědět
ahojda holky, tady je zase vedro a dusno na padnutí 8-( tak jak pokračujete v přípravách, koukám, že už máte připravené stuhy na autíčka ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky! Počasíčko se nám trošku pokazilo :-| . Byli jsme na kolech a a parádně jsme zmokli :-( . Holky teď jsem se dívala na caxu. mají tam spoustu nových šatů a musím říct, že fakt nádherných. Jinak jsme ráno byli na kopečku u Benešů objednat cukroví a dorty. Takže už to mám komplet x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
no počasí se trošku zkazilo,ale aspon se trošku pročistil vzduch... :-)
Odpovědět
je karkul, odtamtud jsme měli dort ;-) tady to teda furt peče, Patynka mi doma běhá jenom v plíně, aby se mi neupekla..
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle napsala paní Kaksová jedné nevěstě,co od ní měla půjčené šaty..:Krásný pár, snad i díky nám. Hodně štěstí , lásky a tolerance ve společném životě přeje Blanka Kaksová a kolektiv Svatebního centra CAXA, Vsisko u Olomouce !!! mě tohle připadne trochu ubohé.....co jsem se dívala,tak takovouhle nenápadnou reklamu v gartulácích si dělá u více nevěst.....je mi to nesympatické..... 8-(
Odpovědět
to tedy jo, mě Potěšení poslalo gratulaci na můj mail...
Odpovědět
Ahojky holčenky, tak jsem zas tu, po dlouhé době. Teď jsem přijela z chaty, ale bylo to hrůza, pořád pršelo, blískalo se, hřmělo, až jsem myslela, že se začnu bát. Vedle sousedům to hcytl hromosvod, naštěstí. Zítra se budu muset jít podívat na svatbu, jaké jsou újmy :-( Jinak všem přeju hezký sobotní večer a já letím na učení, i když stejně zas budu dělat něco jinýho, jak se znám :-D (přípravy na svatbu)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,teda dnes v noci se pěkně blýskalo.....hrozná bouřka to byla,takovou už jsem dlouho nezažila...doufám,že dnes už bude klid....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, mony to video bude součástí svatebního DVD....něco jako: PŘED a PO :-D Ten náš kameraman to má v ceně svatebního videa, tak jsme toho využili...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj radko,ahaa to mě nenapadlo..... :-) dneska je tu zase pusto..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no, já se teda taky musím rozloučit, ptž jdu vařit :-| a pak jedem rozvážet sv. oznámení x-)
Odpovědět
Ahoj holky,já se v noci koukala na telku a asi nám švihl blest do hromosvodu. Vypla na 5 sekund eletrika, telka zazrněla a ráno než naskočil net, to trvalo. No, úplně bojím, bojím :-D Jé, Raduš to DVD pak bude super, akorát já si u nás nedovedu představit, jak bysme to my natáčeli :-| Miláček pořád pryč, já neustále nemám čas a teď jsem zjistila, že mám na úterý napsatdalší 3 seminárky a nemám ani řádku ]-( To zas bude Jinak vám přeju pěkný den, ať pomalu utíká, abysme nemuseli do školiček a prací :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme svatební oznámení rozváželi minulý týden¨.....a těm co nejsou pozvaní na hostinu,je pošleme až někdy v červenci.....
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to bylo v noci taky hrozné, navíc jsem děsnej strašpytel, takže jsem se celou dobu schovávala pod peřinu... :-N což moc nepomáhalo... hamar, to máš teda napilno, tak přeju ať to co nejdřív zvládneš ;-)
Odpovědět
to nevím, ptž místo abych se učila, tak dělám vývazky, hraju si se jmenovkama nebo jsem na netu. Prostě když se nechce, tak se nechce :-N
Odpovědět
no nic, jdu se do toho pustit ]-( ale nebojte, já tu s vámi budu pořád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo nikde 8-(
Odpovědět
Moni, takybych to viděla, že je tady poslední dobou jakýsi mrtvo :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano devcata :-) Teda to byl narocny vikend - v patek jsme slavili narozky budouci svagrove, v sobotu jsem slavili 50 tety a vcera jsme to zavrsili v kine piratama 3. Podle konce bych se ani nedivila kdyby natocili jeste 4 :-D Ty borky v sobotu byly fakt sileny :-S Radus to video je fakt super napad a kdyz to mate v cene tak proc to nevyuzit ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?