Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
nazdárek :-) nějak nebyl čas ;-) ale jsem tu :-) Karmi, už se ti to krátí, že? tedy vám :-) tiše závidím, tedy ne ty poslední dny před, to je na palici, ale celkově, podívej, jak to utíká! Andru se vrací začátkem tohoto týdne, tuším, že úterý, až dorazí, tak se pak sejdeme, něco vymyslíme:-)
Odpovědět
Karmi, u nás v Mostě to dělají např. když si přineseš návrh- obchůdek na nádraží ve vestibulu, mají tam různé dekorace, právě i trička-ten krajní vchod, ale ti to stejně objednávají. přímo výrobna, kde si trička necháváme dělat- do klubu jsou- (momentálně mají web v rekontrukci, ale je tam adresa). Dají ti tam vyzkoušet trička, barvu a přineseš-li návrh (např. na cd, popř. na papíru, přenesou to do pc, přes mail to zkontrolujete-návrh a jde to do výroby. http://www.i-propart.cz/
Odpovědět
promiň, že jsem ti to neřekla dříve, jsme to už několikrát zakecálkovali :-)
Odpovědět
jo a ps: moc ti děkuji- jsem tvým dlužníkem ;-)
Odpovědět
užívejte si příprav, mňam koláčky- mám jich několik ještě v mrazáku, už se těším, až je vyndáme, jsou perfektní, mám je tedy z Resslu, jsem se jich mohla užrat :-) cenu jsme tedy měli 3kč/1ks, ale co, nebyl už čas to dále řešit, snaha byla, každopádně nelituji. ve pátekk slavíme narozky manžílka, tak musím jít objednat dort, snad bude pěkné počasí, protože to, co se děje venku je hrůza, jednou tak, jednou tak :-/
Odpovědět
a jak Kmotřinky svatbička? Snad jim vše vyšlo, teď užívá svatební cestu, až dorazí, tak snad písne, sama jsem se ještě nedostala k tomu, abych popsala náš svatební den :-)
Odpovědět
a už končím svůj svatební monolog tady a zase brzy ahojjjj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: nemáš vůbec zač. Děkuji za tip na tu reklamku, ještě jsme trička neobjednali, zrovna dneska brouzdám po internetu se ségrou a sháníme. Našly jsme něco v Praze,ale ty ceny jsou hrozné. Můžeš si sestavit tričko, vybereš střih, napíšeš název, třeba datum svatby, barvu trička atd...a cena za jednu tričko od 650 Kč. Hrůza. To už si to radši objednáme přes to svatbadekor,kde jedno tričko stojí 290,- Nevíš,jak je to tedy cenocvě s tou reklamkou u toho nádraží, aspoň přibližně. Jen jestli to nebude také taková pálka. Až se Andru vrátí, určitě budu ráda, když se s Vámi děvčátka uvidím. V Mostě budeme ale za 14 dní na víkend - možná tam budu ještě do pondělí,ale musím si to nějak zařídit. Máme tam toho teď hodně, asi ten víkend budu mít rozlučku se svobodou, asi půjdu na zkoušku líčení k Martince Špoulové a máme mít schůzku na Resslu ohledně detailů.
Odpovědět
Ipropart, v té Seifertovce je nejlepší, udělají ti cokoliv. My za clubové tričko- barevné s potiskem vepředu a na rukávu dáváme zhruba do 350kč. u toho nádraží to myslím dávají stejně zhotovovat do jedné z mosteckých firem, nejsem si jistá, zda zrovna ne do toho ipropartu. ozveme se, sejdeme se :-) S Martínkou nešlápneš vedle, je šikovná:-) a tím ji zdravím :-) a pěkně se vám to holky blížím :-) budu moc doufat, že budete mít krásně, také po tomto červencovém počasí na sprnové věřím :-) navíc na konci srpna nás čeká cesta, tak musí být hezky :-)
Odpovědět
Karmi, opravuji svůj příspěvek.... nebyla jsem si jistá cenou a nedalo mi to. podívala jsem se na naše clubové stránky a poslední várka triček stála: Cena trička je 238,-Kč + dobírka 80,-Kč po ČR. Dělali se v dubnu, takže se cena asi těžko změnilo. Já si to zafixovala cca 350kč asi s poštovným :-x takže osobně je to tedy 238kč +- záleží na potisku atd. tak myslím, že se ti to v Propartu tady v Mostě vyplatí, navíc si tričko můžeš zkusit, aby fakt seděla velikost, vybrat barvu na vlastní oči a zbytek se dá-návrh dořešit po mailu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: moc děkuji, probereme to s Lukym :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem konečně nafotila ty koláčky z toho krámu, jsou v albíčku,je to ale focené z mobilu. Vím už přesně, kde to je, tak mohu dát echo. Jinak rozlučka se svobodou byla hustá, vyřádila jsem se jako blázen, ani jsem nečekala takovou účast kolegů. Také jsem dostala od kolegů nádherné album na fotečky, ponízky a židličky na kempink.
Odpovědět
Článek se načítá
Karmi, není zač :-) Lien- tak jsem také po delší době prohlédla tvé album- účes s korunkou je moc hezký, s tím závojem dohromady, tak bych to nechala, líbí se mi, je to zdobené, přesto úhledné, upravené, prostě paráda! Líčení, to už jsi byla? Pokud ano, jak to dopadlo? No a super, že jsi si užila rozlučku, já myslím, že my na tu naší (měli jsme společnou) nikdy jen tak nezapomeneme :-) tak to má být :-) Jdu spát, dobrou holky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda Kimby ty jsi se rozjela, nejdřív tu chvíli nejsi a pak píšeš takové romány, ale aspoň je tu co číst. Nějak to tu utichlo :-) Až se vrátí Andru z té dovolenky, tak podnikneme nějaký ten srázek, ne??? Mě se to teda krátí (a pár dalším taky :-D), ale sraz bych si ujít nenechala, tak navrhujte, co a kde, a kdy... :-D Lien: Díky ještě jednou za ten tip na koláčky. Dnes jsem tam drahého vyslala :-) to jsme to u toho Krymu mohli hledat, když je to o kousík dál :-D ale neva, aspoň jsme se projeli :-D Jinak je super, že jsi si užila rozlučku..Budeš dlouho vzpomínat!!! já si tu svojí taky moc moc užila a vzpomínám na to pořád :-D Jinak nám včera půjčil brácha vestičku s regatou, tak bude ženich fešák, ještě musíme koupit košili a je připraven komplet :-) a taky jsem si udělala komplet seznam věcí, co je ještě třeba...např. seznam aut, rozvoz večer, co vše si mám vzít, abych nezapomněla. Opravdu seznam od špendlíků po svatební šaty :-D Dnes přijde balík se svatebními věcičkami, tak jsem zvědavá :-) V pátek jsem si pořídila čelenku do vlasů...no prostě, už se to krátí :-D Mějte se krásně a přeji hezký den. J.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no já bych také byla moc ráda pro sraz, ten první byl fajn, tak proč nepokračovat? já budu v Mostě ten víkend za 14 dní (31.7.-2.8.),ale mám toho hodně a vypadá to,že budu mít tu rozlučku se svobodou atd. Pak bych mohla ten další víkend,ale to tu jsou svatby - Jitul, Lien, Verys...no a pak za dalších 14 dní je už naše svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem si našla trošičku času, máme to teď takové hektické, nevím co dřív. Od pátku, kdy jsme vezli výslužky do práce, jsem se nezastavila. Sobota ta rozlučka, v neděli jsme byli očíhnout jednnu chatu, kterou budeme kupovat. Teď jsme rozjeli prodej bytu, aby jsme jí mohli koupit, do toho svatba a dovolená. Kimby: Děkuju za pochvalu účesu, přemýšlela jsem jen, že tam možná nedám ty kytičky, jinak dnes jsem od sestřenky dostala šperky, jsou krásné, je šikulka, byla jsem se podívat na pergolu, která se nám na kurtech staví, tak mám radost. Vizážista mi vypadnul, tak mě bude líčit ségra. K bratránkovi jsi jdu pro srdíčko a cilindr na autí. Ve středu poslední zkouška šatiček. Mám to fakt nabouchaný. Jitul.ka: S těma koláčkama mě to mrzí, mamka mi to blbě vysvětlila, řekla v krymu a pak z ní vypadne rokáč, málem mě z toho odvezli. Doufám, že jste to dnes našli. Neni to nějak velkej krámeček. Karminka: Tu slezinu budeme muset nějak vykoumat, snad to ještě zmáknem. Ráda bych zase s váma pokecala.
Odpovědět
Ahoj holky! Lien: vůbec se tím netrap, byli jsme v autě tak jsme tam zajeli. Jo a včera měli pro změnu zavřeno. Dnes je přítel na 24hod. šichtě a já jsem v Ústí, tak jsem vyslala kamarádku :-D Snad nebudou mít problém objednat takové množství. No uvidíme. Ještě jednou díky a fakt se tím netrap :-) Vždyť ono to kousek od Krymu je :-D Karmi: A myslíš, že ten příští víkend bys to nějak s námi neskloubila?? Třeba v neděli, to už budeš mít po té rozlučce, ne??? Tak že bysme se sešli odpo?? Přeji Vám krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul: to by klidně šlo v tu příští neděli, tuším že je to 2.8. My tu neděli budeme odjíždět stejně asi až k večeru zpět do Prahy :-) Lien: vůbec ti nezávidím ten shon, nás to čeká za 14 dní :-( v tomto případě už závidím všem vdaným, co už to mají za sebou. ale vím,že pak po svatbě budu řikat,že bych si to dala třeba za rok znova :-) Lien: můžu se zeptat za kolik tak přibližně budete prodávat ten byt? já jen,abych měla přibližně tak představu,jak se ty ceny v Mostě pohybují. My totiž s přítelem uvažujeme nad tím, že bychom koupili byt v Mostě,nějak ho trošku opravili a pronajímali ho, po tu dobu bydleli v Praze a kdyby bylo nejhůř,tak bychom měli v Mostě v záloze byt. Mezitím by se splácel těmi pronajímateli. I když vím,že v dnešní době je to těžké a moc to nevynáší,ale aspoň nějaký základ,že by platili. Nebo bychom ho pronajali tetě a strejdovi,kteří jsou ze Slovenska a 2 roky v podnájmu žijí v Mostě.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky, tak tedy navrhuji neděli 2.8. kolem té 14:00 hodiny. Co vy na to?? Místo bysme ještě doladily...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem konečně tak nějak v klidu doma z dovolené, v neděli jsem měla hrozný stresy ze svatby, tak jsem si musela vzít něco na uklidnění, je to hrozný, mám dole už 5kilo. Pořád si říkám co už všechno máme a co ještě udělat, bojím se, že na něco zapomeneme. Dokupuju věci do tomboly a dávám to dohromady. Tento týden - asi v sobotu mám zkoušku šatů, pokud budou sedět, tak už snad bude poslední, uvidíme jak to bude po tom, co jsem se zhubla. Pak ještě odvést výzdobu na hostinu do restaurace, sejít se s fotografem a kameramanem - všechno jedna firma. ženich zkusit oblek, domluvit si ještě schůzku na Červeném Hrádku, koupit samodržící punčochy ať jsem komplet a ještě zkontrolovat jak pojedou svatebčani v autech, jestli nám všechno sedí, zkouška účesu, stříhání hafanů a možná ještě něco, průběžně si to píšu na papír a odškrtávám co už mám.
Odpovědět
Profilova fotka
To bych byla moc ráda, já se ráda srazíku zúčastním, vyhovuje mi to. Holky, jsem tak hrozně ráda, že jste ke mě tolerantní a chápete,že nejsem tak často v Mostě a tak i mě přizpůsobíte srazík. Děkuji
Odpovědět
Karmi: to je přeci jasné. Chceme se přeci sejít skoro všechny ;-) a naše mladé paní by mohly vzít fotečky ze svatby a z dovolenek, co??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Ahojky, no já ti to řeknu takhle, mám ten byt zrovna pronajatý a mám z toho měsíčně 2000 navíc, jenže chceme tu chatu, je nádherná. Byteček ovšem to je malinký, je to spíš pro člověka, který je sám. Byla jsem v něm, jako svobodná. Je to 1:KK, má to velkej obejvák spojený s kuchyní, jako do L. Má to 34 metrů čtverečních. No a co jsme zjistovali, tak ceny těhle bytů se pohybujou okolo 250. Jde nám vyloženě o tu chatu, jinak bych se toho nezbavovala, 2 tisíce za měsíc, jsou super.
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul: děkuji Lien: aha, tak to my kdybychom kupovali byt v mostě, tak bychom chtěli 3+1. Ale ještě uvidíme, zatím chceme rozhodně zůstat v Praze :-) Nemáš nějaké fotečky té chaty? kde se nachází?
Odpovědět
ahoj skoropaní :-D jdu vám nahlásit, že toho 2. srpna v neděli mám volno, takže jdu s vámi :-) nebojte, dnes žádné dlouhé monology tady nepovedu :-D já když vás čtu, tak vidím sebe před měsícem a půl:-D takové ty stresíky-nervíky, ale to k tomu patří, o to více si to potom užijete, ale ten den fakt musíte vypustit a už si jen užívat a hlavně- neřešit :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak to s tím srazem vypadá nadějně, co?? :-) to je fajn, když jsem se toho monulého nezúčastnila :-( Jinak vítám Andru po dovolené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, mám na Vás ještě takový dotaz, nevím jak to udělat. Jde mi o to,že si potřebuju posunout menstruaci na dovolenou. Ještě nikdy jsem nebrala nějaké ty prášky na oddálení, protože jsem to vždy řešila antikoncepcí nebo to nebylo potřeba. Teď už antikoncepci neberu, ale měla bych to dostat v průběhu svatební cesty. Nevím, od kdy se to má brát, kolik to cca stojí, jestli to musí napsat přímo gynekolog nebo stačí jen sestra? volala jsem totiž na gynekologie (ne kvůli tomuto problému,ale kvůli preventivní prohlídce) a můj gynekolog má teď 3 týdny dovolenou a bude až 10.8. Prý pouze v akutních případech zastupuje jiný gynekolog. Teď jde o to,zda k tomu musíš mít prohlídku nebo zda to napíše ta sestra (je možné,že třeba budu těhotná, ale je ještě brzy na těhotenský test,který to ještě neukáže a sestra mi to přece nemůže napsat). Nesetkala jste se některá s tímto případem?
Odpovědět
jj, nadějně :-) jen místo upřesníme asi až dle počtu a stavu počáska, ne?
Odpovědět
Ahoj, jsem doma, večer písnu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?