Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
pawlina: Ahojky, no je pravda, že tebe tu člověk ted taky moc nevidí. Já mám celý týden noční, takže přes den mám čas. Marně přemýšlím, co si vybrat jako svatební dar, práci mi kolegyně řekli, že jim mám napsat něco co potřebujem, ani bych netušila, jakej to bude problém, něco vymyslet.
Odpovědět
Lien já od mých kolegů ani nic neočekávám...máme takový hodně divný kolektiv....ale kdybych si mohla vybrat,tak bych si přála nějaké luxusní svatební album na fotky...nevím kolik vás v práci je a kolik do toho chtějí dát peněz,ale tohe album-už opravdu hezké,kvalitní seženou tak už od 1000 Kč. Pepčovo podřízení z práce mu řekli,že nám koupí tandemový skok padákem nebo nějakou jinou šílenost...tak jsem ho hnd vyvedla z omylu,že ale on půjde skákat 2x!!!Na tohle by mne nikdo nikdy nedostal,mám fobii z výšek. A jinak mám takové ty úchylky na některé věci...takže bych ocenila ručníky,osušky,povlečení..sice jsou to takové normální,běžné věci..a někdo by si řekl bez fantazie,ale já bych si tyhle věci mohal kupovat denně.
Odpovědět
Profilova fotka
Řekli mi orientačně 2 tisíce. Vidíš to, to neni špatnej nápad. No ale dá se tady v Mostě nějaký pěkný svatební album sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tandemovej seskok, to jsou dobrý blázni, no to bych se asi s prominutím posrala. :-D No toho bych taky nešla
Odpovědět
Profilova fotka
janicka006:šaty v albu nemám....mám šaty z delty Bianci(loňská kolekce) nedávala jsemsi je tam...skoro manžel jsem občas taky zabloudí....
Odpovědět
Profilova fotka
No to já se na internet dostanu docela často, občas zabrouzdám v práci a pak ještě doma třeba k večeru. No u mě v práci se loni vdávala kolegyně z kanceláře,takže jsme se všichni skládali na její dárek - dávala jsme každá cca 400-500 kč, tak nějak tuším. dávali jsme pouze dvě holky (v kanclu jsme tři - akorát ta holčina, co se tedy vloni vdávala je těhotná, to je ten 9 týden těhotenství) a ještě nám dávala peníze šéfová, kupovali jsme jí gril s příslušenstvím, takže počítám, že v takové hodnotě teď oni koupí dárek mě. máme tady na beremese svatební list,který jsme všem rozdávali,kdo se nás ptal,co chceme,tak jsem to dávala i holkám do práce,tak byli spokojení,že nemusí nic vymýšlet. Ta kolegyně loni nám také dávala seznam darů,co by chtěli. Jediný dárek,který vím, že je zabraný je moje svědkyně nám bude kupovat svatební album :-) Před chviličkou jsme se vrátili z večeře, byli jsme si sednout s Lukym a ještě jedním párem na skvělé večeři, holky já jsem se tak nadlábla a normálně jsem zralá do postele :-( Ty jo, zítra už je pátek...tento týden tak hrozně rychle utekl,jak byl v pondělí svátek a nebyla jsem v práci :-) Zítra po práci razíme do Mostu, už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karminka. já chodím s jednou Ilavskou do práce :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kmotri: fakt? a kde pracuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
v tescu
Odpovědět
Profilova fotka
a co děláš v tescu, děláš pokladní nebo něco v kanceláři? tak o žádné ilavské z tesca nevím, ale je to možné, lukáš má spoustu tetiček,se kterými se nevídáme. ale lukášovo strejda dělá v tescu u ochranky, jmenuje se milan ilavský :-) ale to už asi nespadá pod tesco,ale pod tu ochranku
Odpovědět
Profilova fotka
slavka: přidej sem také nějakou svojí fotečku,ať víme, jak vypadáš :-) ani na srazíku jsi nebyla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak možná jme tojedna tetička dělám na kráme mezi obyčlidma a fotču mám alu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kmotri: co jsi myslela s tou fotkou? já jsem psala slavce, ať sem hodí nějakou fotku, ať víme, jak vypadá nastávající mamina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha už neumim číst jinak toho strýčka znám
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotri: tak to je fajn,že ho znáš...já ho znám jen trošku, moc se s ním nescházíme,protože mi přijde takový divný, ale luky ho pozval na svatbu i hostinu, protože ho hodně podporoval v době studií.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Slavkap: v pohodě :-) Případně fotečky můžeš poslat do IP, tam to nikdo neuvidí :-) Taky mám kamarádku,která skákala v Braňanech seskok padákem a řikala,že je to bomba :-) no já jsem dost velký blázen na tohle, miluju matějskou, byla jsem na té bungee jumpingové kouli,co jí vystřelí do vzduchu, různé centrifugy atd.,ale nevím, zda bych si troufla na tohle, možná i jo :-) Slavka: a rodit budeš v mostecké porodnici? To je dobře,že tam nemáte zavedené registrace, tady kolegyně u mě v práci se skoro jak se dozví,že jsou těhotné,tak musí jít do porodnice se zaregistrovat - tuším do 12tt.A porodnice jsou opravdu k prasknutí. Vím,že kolegyni dali přesný termín,kdy dělá porodnice registrace a že jich vezme pouze prvních 13 maminek, zbytek mají smůlu, síla co?
Odpovědět
Karmi, snad budeš dnes večer na netu.....přijde ti mailík :-) více nemohu...jsem v práci, já se z toho picnu, kde ten čas berete, já nevím co dříve, ale mám alespoň pro Karmi ofocené to..co jsem potřebovala, ještě to dnes večer odešlu, dopíši mailíka....a konečně splněno, co už dlužím asi 14 dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zase pročetla skoro 3 stránky a musím jít taky makat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kimby. to je v pohodě, nemusíš spěchat. večer na netu budu, budeme cca od 18 hod. v mostě u rodičů. jak to vidíš s tím víkendem, uvidíme se, půjdete tedy na ty motokáry?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky, tak já už mám dnes v práci padla :-) letím teď domů zabalit věci a hurá do mostu na víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny jelikož u našich nemám net takže se loučí držte mi pěstičky a bud písnu v neděli nebo za týden až dorazím z dovolené
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Ahojky, jako na každou nevěstu, si na tebe vzpomenu. Vím, že toho máš teď určitě požehnaně, budu držet pěstičky, ať Vám vše vyjde, já jsem teď přišla ze zkoušky účesu, byl to horor, moje problematické vlasy, moc nedrží, takže jsme nemohli udělat, to co jsem chtěla, ale ve finále jsem spokojená. Za chvilku hodím fotečky do albíčka, tak můžete pak juknout a říct mi svůj názor, ať je jakýkoliv.
Odpovědět
Ahojky ženy, Leni už jsem koukala do albíčka..dokonce jsem zjistila,že jsi taková prsatka jako já..tak to si to body určitě pořídím,když bylo i tobě,to bych se do něj taky snad mohla dostat. Já to mám teda přesně obráceně než ty..mysllím,že k pleti mi jde líp šampaň...ale ty bílé to byla prostě láska.... Andru dostala jsem už domů ty hřebínky!!!Ale ty už mne asi neslyšíš,co??? Já jsem dneska zase sama doma,Pepča má nějakou pařbu z lidma z práce...sice říkal,zda nechci s ním,ale nějak se mi dneska nikam nechce...A navíc přijde brzo,ráno jedeme k jeho mámě na barák.... A začně to pravé tóčo.....chtěla jsem totiž s Pepčou dohodnout počet lidí na svatbě...tím pádem i počet obědů,výslužek,vývazků,oznámení...atd atd....no a on mne odkázal na jeho mámu....že se mám prý domluvit s ní...tak mne tím tak namíchnul!!!vvrrrrrrrrrrrr...beru si snad jeho mámu????To doufám bože ne!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janička: ty máš svatbu až po nás, nechceš ten korzet zkusit, mohla jsem ti ho půjčit a nemusela by jsi za něj utrácet, budu ho mít jen na svatbě a pak ho střelím. Ušetřila by jsi litra na něco jiného.
Odpovědět
Jéé to by bylo super...už mám od Andru ty hřebínky...chichi..budu asi velebit mostecký holky :-D :-D Tak napiš do IP,jak se to představuješ???Myslím,že shodou okolností po tom 8.8 se do Mostu budu chystat na zkoušku šatů,takže by to bylo perfektní!!! A jak máš velké košíčky????Já mám podprsenku od Triumphu 90E....možná bych se vešla i do 90D..záleží na ušití...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :) po dlouzé odmlce jsem opět tady stihla jsem se od té doby přestěhovat a málem ze svatby sešlo :))) ale jede se dál :)) tak holky copak je nového ??
Odpovědět
Profilova fotka
Grafka: Ahojky, to teda koukám, tebe tu nebylo vidět ani nepamatuju, to máš pravdu. Spoustu holek už to má za sebou. Nás to teprve čeká. Nám se začala na benďáku odedneška stavet dřevěná pergola, kvůli počasí, tak jsem na to zvědavá. Z jedné strany se mi ulevilo, protože tu naší druhou hostinu máme venku. A co ty a přípravy, jak jste na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Lien : Ahojky :) ještě jsem si netsihla přečíst v této diskuzi co jste řešily atd :) u nás u je vše připravené :) dnes byla rodina v makru nakupovat alko, nealko :D no bylo toho víc než dost :) jinak se můžeme z fleku brát :) už se nám to blíží co ?:) od pátku se mi nějak špatně spinká :) pořád mě budí co a jak bude :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?